EMMEN.ANGELSLO.(
2000.05.28 )
Dames-Junioren/Nieuwelingen: 1. Miranda
Vierling Rijswijk; 2. Elizabeth Folkerts Wijckel; 3. Suzanne de
Goede Zoeterwoude; 4. Vera Koedooder Bovenkarspel; 5. Sandra Duin
Alkmaar; 6. Josephine Groenveld Oppenhuizen; 7. Marjon Spijkerman
Sint Nicolaasga; 8. Hanneke Schurink Borne; 9. Marije Profijt
Hoogeveen; 10. Kornelia Groenveld Oppenhuizen; 11. Linda van den
Beukel Monster; 12. Suzanne de Lijser De Steeg; 13. Joan Boskamp
Roden; 14. Marianne Wezeman Woldendorp; 15. Marjel Daggenvoorde
Heeten; 16. Geke Bramer Hoogeveen; 17. Tamara Bouterse Assen; 18.
Marieke Storteler Zieuwent; 19. Irene Nicolai Nieuw Amsterdam; 20.
Renske van der Kamp Annen;
EMMEN.ANGELSLO.(
2001.06.24 ).
Sportkl.-b/Vet.-b: 1. Rhett van
Trigt Hoogersmilde; 2. Johnny Lammertink Wierden;3. Klaas Stobbe De
Wilp; 4. Jan Kalter Emmen; 5. Tony de Nekker Noordwolde; 6.
Jan Brander Beetsterzwaag; 7. Herman Warmink; 8. Gerard Smid Paterswolde; 9. Henk
Warmink; 10. Richard Olijve
Klazienaveen; 11. Eduard Rozenveld Nieuwegein;12. Freddy Venema Onnen;
13. Paul Smeding Drachten;14. Jaap van Hummel Hengelo; 15. Bennie
Boveree Laren; 16. Gerrit ter Grote Reutum;17. Coen Holzhauer Emmen; 18.
Gerhard Pas Almelo; 19. Hennie Middelberg Sleen; 20. Klaas Bolks
Hardenberg;
Elite/Neo/Sportkl.-a/Vet.afval: 1. Tonny
Teuben De Kniepe; 2. Ronald Dussel Annen; 3. ----; 4.
Marco Bos Roden; 5. Edward Smit Een; 6. Allard Engels Emmen; 7.
Hans Kopmels Wolvega; 8. Folkert de Haan Groningen; 9. Eddy
Reinerink Harbrinkhoek; 10. Luuc Hutten Bergentheim; 11. Arjan
Stroetinga Oosterwolde; 12. Martin Henskes Groningen; 13. Thijs
Poelstra Tubbergen; 14. Erik Bathoorn Groningen; 15. Anne Knol
Emmen; 16. Wiebe Smid Zwagerbosch; 17. Dannie Snijder Groningen;
18. Pim van den Berg Emmen; 19. Harko Kievit Nietap; 20. Sent
Tissingh Groningen;
Elite/Neo/Sportkl.-a/Vet.a.Crit.: 1. Dannie
Snijder Groningen; 2. Allard Engels Emmen; 3. Marco Bos Roden;
4. Tonny Teuben De Kniepe; 5. Bas Waaijer Langeveen; 6. Eddy
Reinerink Harbrinkhoek; 7. Edward Smit Een; 8. Robert ter Bekke
Hengelo; 9. Lambertus Moes Wageningen; 10. Martin Henskes
Groningen; 11. Marcel Nagengast Hoogeveen 12. Folkert de Haan
Groningen 13. René van der Meulen Heerenveen 14. Anne Knol Emmen
15. Harjan van Dam Oosterwolde; 16. Albert Schurer Bakkeveen; 17. Leon van
leusen Wezep; 18. Jan-Albert Krans De Wilp; 19. Harry Witterholt Grijpskerk;
20. Dick Baartse Amen;
Elite/Neo/Sportkl.-a/Vet.a.Eindkl.: 1. Tonny
Teuben De Kniepe; 2. Marco Bos Roden; 3. Allard Engels Emmen; 4.
Edward Smit Een; 5. Eddy Reinerink Harbrinkhoek; 6. Dannie
Snijder Groningen; 7. Folkert de Haan Groningen; 8. Martin
Henskes Groningen; 9. Ronald Dussel Annen; 10. ---; 11.
Bas Waaijer Langeveen; 12. Hans Kopmels Wolvega; 13. Robert ter
Bekke Hengelo; 14. Anne Knol Emmen; 15. Lambertus Moes
Wageningen; 16. Luuc Hutten Bergentheim; 17. Marcel Nagengast
Hoogeveen; 18. Arjan Stroetinga Oosterwolde; 19. René van der
Meulen Heerenveen; 20. Thijs Poelstra Tubbergen;
EMMEN.ANGELSLO.(
2002.06.23 )
Elite/Neo Afval: 1. Tim Hiemstra Drachten; 2.
Folkert de Haan Groningen; 3. Wiebe Smid Zwagerbosch; 4. Marcel
Nagengast Hoogeveen; 5. Giorgio Renleo Deventer; 6. Pelle Kil
Almere; 7. Allard Engels Emmen; 8. Arjan Elferink Ten Boer; 9.
Jan-Hendrik Westra Molenend; 10. Richard Rijkens Harkstede; 11.
Anne Knol Emmen; 12. Ard Aling; 13. Riemer Bosma Haulerwijk;14. Frank
Luikens Tynaarlo; 15. Otmar Beltman Slagharen; 16. Sander Hup
Kampen; 17. Edwin Veen Westerlee; 18. Vincent Kok Lemelerveld;
19. Arjan Slagter Hoogeveen; 20. Raymond Hartman Hoogeveen;
Elite/Neo Crit.: 1. Edwin Veen Westerlee; 2.
Folkert de Haan Groningen; 3. Ben van Egmond Lemelerveld; 4.
Giorgio Renleo Deventer; 5. Harry Witterholt Grijpskerk; 6. Anne
Knol Emmen; 7. Jan-Hendrik Westra Molenend; 8. Otmar Beltman
Slagharen; 9. John Kerstholt Assen; 10. Maint Berkenbosch
Oldeberkoop; 11. Jacob Ekema Veendam; 12. Daniël Niezink
Groningen; 13. Allard Engels Emmen; 14. Pelle Kil Almere; 15.
Tom Davids Nieuw-Amsterdam; 16. Tim Hiemstra Drachten; 17. Arjan
Elferink Ten Boer; 18. Wiebe Smid Zwagerbosch; 19. Vincent Kok
Lemelerveld; 20. Sander Hup Kampen;
Elite/Neo Eindkl.: 1. Folkert
de Haan Groningen; 2. Giorgio Renleo Deventer; 3. Jan-Hendrik
Westra Molenend; 4. Tim Hiemstra Drachten; 5. Anne Knol Emmen;
6. Edwin Veen Westerlee; 7. Pelle Kil Almere; 8. Allard
Engels Emmen; 9. Wiebe Smid Zwagerbosch; 10. Otmar Beltman
Slagharen; 11. Ben van Egmond Lemelerveld; 12. Marcel Nagengast
Hoogeveen; 13. Arjan Elferink Ten Boer; 14. Harry Witterholt
Grijpskerk; 15. John Kerstholt Assen; 16. Richard Rijkens
Harkstede; 17. Maint Berkenbosch Oldeberkoop; 18. Jacob Ekema
Veendam; 19. Ard Aling; 20.
Daniël Niezink Groningen;
EMMEN.ANGELSLO.(
2003.06.22 ).
Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Jos Harms Oude Pekela; 2. Martin Bekking
Apeldoorn;3. Arjan Elferink Ten Boer; 4. Johan Dalstra Buitenpost; 5.
John Kerstholt Assen; 6. Gerard Hazenberg Haren; 7. Johan Procee
Groningen; 8. Richard Rijkens Harkstede;9. Ard Aling Roden; 10.
Sjoerd Botter Warnsveld; 11. Tim Hiemstra Drachten;12. Atze Dijkhuis
Eelde; 13. Herman Fledderus Nw. Amsterdam;14. Cor van Leeuwen.
Musselkanaal; 15. Allard Engels Emmen;16. Marcel Luppes Hoogeveen; 17.
Marco Bos. Roden; 18. Berry Nagelhout Doornspijk19. Thijs Poelstra
Tubbergen; 20. Arjan Slagter Hoogeveen;
EMMEN.ANGELSLO. (
2004.06.20 )
Elite/Neo/Amateurs-A: 1. Folkert
de Haan Groningen; 2. Marcel Alma Harskamp; 3. Frank Zwaneveld
Emmen; 4. Koen Zanders Hoogeveen; 5. Jacob Ekema Veendam; 6.
Frank Luikens Groningen; 7. Jacques Veen Sleen; 8. Cor van
Leeuwen. Musselkanaal.; 9. Sieger Haakma Heerenveen; 10. Gerard
van Dijk Roden; 11. Tom Davids Nieuw-Amsterdam; 12. Jan-Hendrik
Westra Ureterp; 13. Coen Bosch Twello; 14. Johan Procee
Groningen; 15. Allard Engels Emmen; 16. Evert-Jan Veldkamp
Groningen; 17. Wim Stroetinga Oldeberkoop; 18. Raymond Koch Zwolle; 19.
Bas Waaijer Langeveen; 20. Lieuwe Westra Munein;
EMMEN.ANGELSLO .(
2005.06.19 )
Elite/Belofte: 1. Fulco van Gulik
Baarle-Nassau; 2. Germ van der Burg Folsgare; 3. Maint
Berkenbosch Oldeberkoop; 4. David Fictoor Wijk bij Duurstede; 5.
Otmar Beltman Slagharen;6. Eelke ter Steege Groningen; 7. Sebastiaan van
der Meer Groningen; 8. Cor van Leeuwen. Musselkanaal; 9. Henk
Tissingh De Wijk; 10. Jasper Lenferink Tubbergen; 11. Ruud
Fransen Nw. Weerdinge; 12. Sent Tissingh Groningen; 13. Ard Aling
Roden; 14. Folkert de Haan Groningen; 15. Ronald Dussel Annen;
16. Anne Knol Emmen; 17. Marcel Nagengast Hoogeveen; 18.
Jelle Bisschop Pesse; 19. Lieuwe Westra Munein; 20. Jeroen Poppe
Nijverdal;
EMMEN.ANGELSLO.(
2006.05.14 )
Elite/Beloften: 1. Sierd Steiginga Exmorra; 2.
Marcel Alma Harskamp; 3. Gijs Brouwer Deventer; 4. Germ van der Burg Folsgare;
5. Ger Soepenberg Den Ham Ov; 6. Mathijs Loohuis Oldenzaal; 7. Pim van den Berg
Emmen; 8. Martin Kelderman Barneveld; 9. Jordy Luisman Bergentheim; 10. Jorg
van Oostende Soest; 11. Warner de Boer Dronten; 12. Johan Dalstra Buitenpost;
13. Jabik-Jan Bastiaans Groningen; 14. Fokke Postma Drachtstercompagnie; 15.
Cor van Leeuwen; Musselkanaal; 16. Henk Tissingh De Wijk; 17. Tom Emmelkamp
Bedum; 18. Hidde van Nuil Appelscha; 19. Lambertus Koopmans Bolsward; 20.
Maarten Lenferink Tubbergen;
Masters 40+: 1. Tonny Teuben De Knippe; 2.
Freddy Keller Deventer; 3. Jonny Lammertink Wierden; 4. Erik van der Heide
Emmeloord; 5. Gert de Veen Zuidbroek; 6. Herman Snoeijink Denekamp; 7. Jannes
Weerman Nijeholtwolde; 8. Ron Smits Langelille; 9. Henri Emens Deventer; 10.
Rob Niekolaas Zwolle; 11. Peter Godde Almelo; 12. Ron Dooyeweerd Harderwijk;
13. Hans van Eijk Nieuw Vennep; 14. Johan Hoekstra Tjerkgaast; 15. Bernie
Bleumink Lichtenvoorde; 16. Theo Schlijper Linschoten; 17. Arjan Tigelaar
Smilde; 18. Ferdy van der Werf Warnsveld; 19. Kees Barendregt Rhoon; 20. Rene
Markus Amstelveen;
Masters 50+: 1. Bert Bakker Zaandam; 2. Twan
den Braber Hoeven; 3. Hans van Bavel Sint Anthonis; 4. Jan Brouwer Deventer; 5.
Henny Vloedgraven Olst; 6. Jos Nederlof Lochem; 7. Jan Zuiderveen Zuidbroek; 8.
Gerrit Kleinveld Lisse; 9. Willem Hus Voorburg; 10. Jan van der Tang Voorhout;
11. Jan Brander Ureterp; 12. Jan Kalter Emmen; 13. Jan Goedhart
Hardinxveld-Giessendam;14. Klaus Neuhaus Duitsland; 15. Jan Waaijer Langeveen;
16. Henk Ringersma Leeuwarden; 17. Wim van Tilborg Kampen; 18. Wolfgang Harder
Duitsland; 19. Ben Pouwels Cuijk; 20. Jan de Veen Muntendam;
EMMEN.ANGELSLO.(
2007.06.17 )
Elite/Beloften: 1. Marco Bos. Roden; 2. Sierd
Steiginga Exmorra; 3. Rudy Vriend Waarland; 4. Germ van der Burg Nijland; 5.
Jin Long China; 6. Douwe de Vries Heerenveen; 7. Gerard van Dijk Roden; 8.
Stijn Buermans Wouwse Plantage; 9. Lambertus Moes Groningen; 10. Jan Bos.
Nieuwehorne; 11. Fokke Postma Drachtsterscompagnie; 12. Jan-Hendrik Westra
Ureterp; 13. Lambertus Koopmans Bolsward; 14. Peter Mohlmann Apeldoorn; 15.
Marcel Nagengast Hoogeveen; 16. Paul de Rooij Zwolle; 17. Sent Tissingh
Groningen; 18. Maarten Lenferink Tubbergen; 19. Thomas Wobma Bolsward; 20. Jorg
van Oostende Soest;
Masters 40+: 1. Rob Niekolaas Zwolle; 2.
Remko Startman Winterswijk; 3. Gert de Veen Zuidbroek; 4. Johan Hoekstra
Hurdegaryp; 5. Sven Harter Duitsland; 6. Hans Rekers Enschede; 7. Ulrich
Brockhoff Duitsland; 8. Jan Plagge Hardenberg; 9. Eric Cent Goor; 10. Stef
Jonker Roden; 11. Barjo Lamberink Bergentheim; 12. Theo Schlijper Linschoten;
13. Koos Nijland Harderwijk; 14. Henk Woldhuis Smilde; 15. Wilco Kroezen
Nieuweroord; 16. Adreas Franz 17. Hans Bakhuis Dalfsen; 18. Erik Mennega
Heerenveen;
Masters 50+: 1. Hans Lap
Hendrik-ido-Ambacht; 2. Jan Brouwer Deventer; 3. Rien van Kessel Deurne; 4.
Harry Kellenaers Siebengewald; 5. Henk-Jan Buis Enkhuizen; 6. Jos Nederlof
Lochem; 7. Anton Janssen Rijssen; 8. Twan den Braber Hoeven; 9. Hans van Bavel
Sint Anthonis; 10. Ab Nederlof Harmelen; 11. Dieks Prenger Vriezenveen; 12. Jos
Dijkman Bovenkarspel; 13. Ger Kellenaers Horst; 14. Wolfgang Harter Duitsland;
15. Jan Kalter Emmen; 16. Johan Wildeman Enschede; 17. Dietmar Groth 18. Herman
Nijkamp Rijssen; 19. Henny Vloedgraven Olst; 20. Henk Ringersma Leeuwarden;
EMMEN.ANGELSLO.(2008.06.22)
Elite/Beloften: 1. Marcel Alma Harskamp; 2.
Jan Bos. Nieuwehorne; 3. Paul de Rooij Deventer; 4. Roderik
Groenewold Raalte; 5. Jeffrie van der Velde Kropswolde; 6. Long
Jin China; 7. Jochem Verschoor Terwispel; 8. Umberto Atzori
Zorgvlied; 9. Ger Soepenberg Den Ham Ov; 10. Niels de Blaauw
Gieten; 11. Fokke Postma Drachterscompagnie; 12. Cheng Ji China;
13. Jan-Albert Krans De Wilp; 14. Stijn Buermans Wouwse Plantage;
15. Christoph Haxen Duitsland; 16. Josbert de Vries Groningen; 17.
Johan Procee Groningen; 18. Jacob Ekema Veendam; 19. Jeroen
Kregel Hoogezand; 20. Sent Tissingh Groningen;
EMMEN.ANGELSLO .(
2009.05.17 )
Elite/Beloften: 1. Paul de Rooij Deventer; 2.
Glenn Clermonts Bellingwolde; 3. Sebastian Hannover Duitsland; 4. Peter Jan
Polling Nieuw Weerdinge; 5. Umberto Atzori Zorgvlied; 6. Bram Slager Groningen;
7. Lars Horring Exloo;8. Wouter de Groot Lochem; 9. Vladi Riha Duitsland; 10.
Melvin Boskamp Leek; 11. Emiel Klein Exloo; 12. Jeffrie van der Velde
Kropswolde;13. Jochem Verschoor Terwispel; 14. Michiel Bults Emmen; 15. Jan Bos
Nieuwehorne; 16. Pieter Postma Tjerkgaast; 17. Dorus Heijnen Valthermond; 18.
Christoph Haxsen Duitsland; 19. Jos Harms Oude Pekela; 20. Mark van Houten
Sneek;
EMMEN.ANGELSLO.(2010.05.16)
Elite/Beloften: 1. Jelle Posthuma Weerselo; 2.
Peter Merx Warfhuizen; 3. Herman Spijkerman Zuidhorn; 4. Tjeerd
van der Schaaf Drachten; 5. Christophe Haxen Oldenburg (Dui); 6.
Peter Jan Polling Nieuw-Weerdinge; 7. Sierd Steiginga Exmorra;8. Pieter
Postma Tjerkgaast; 9. Johan Procee Groningen; 10. Bas de Haan
Meedhuizen; 11. Wouter van Zanten Apeldoorn; 12. Roy Eefting
Grolloo; 13. Vincent Huiting Beetsterzwaag; 14. Niek Hooghiemster
Oentsjerk; 15. Glenn Clermonts Bellingwolde; 16. Paul de Rooij Deventer;
17. Fokke Postma Drachterscompagnie; 18. Jord Veslinga Makkum; 19.
Jos Feiken Muntendam; 20. Raymond Koch Zwolle;
Amateurs-A: 1. Marcel Alma Harskamp; 2.
Arjan Ribbers Groenlo; 3. Henk Jan Borghuis Rijssen; 4. René
Nijhuis Markelo; 5. Patrick van Gortel Apeldoorn; 6. Loek Mulder
Groningen; 7. Ron Dooyeweerd Harderwijk; 8. Sebastiaan van der
Meer Groningen; 9. Eddy Reinerink Harbrinkhoek; 10. Marthijs
Wegdam Dalen; 11. Ronald Kruijer Heiligerlee; 12. Dennis Amsink
Hardenberg; 13. Bas Waaijer Zwolle; 14. Martijn de Groot Vuren;
15. Jesse ten Berge Enter; 16. Gert de Veen Zuidbroek; 17.
Patrice Slagman Rijssen; 18. Paul Paulusma Zevenhuizen GN; 19.
Wilbert Broekhuizen Zwolle; 20. Robert ter Bekke Hengelo (Ov);
Elite/Beloften.Dernys.01e rit: 1. Vincent
Huiting Beetsterzwaag; 2. Glenn Clermonts Bellingwolde; 3. Johan
Procee Groningen; 4. Wouter van Zanten Apeldoorn; 5. Jelle Posthuma
Weerselo; 6. Jeffrie van der Velde Kropswolde; 7. Jos Feiken
Muntendam; 8. Christophe Haxen 9. Herman Spijkerman Zuidhorn; 10.
Sierd Steiginga Exmorra;
Elite/Beloften.Dernys.02e rit: 1. Peter Jan
Polling Nieuw-Weerdinge; 2. Peter Merx Warfhuizen; 3. Bas de Haan
Meedhuizen; 4. Niek Hooghiemster Oentsjerk; 5. Roy Eefting
Grolloo; 6. Pieter Postma Tjerkgaast; 7. Jord Veslinga Makkum;8.
Frank Wierstra Burgum; 9. Niels van Otterloo Marle; 10. Raymond
Koch Zwolle;
EMMEN.ANGELSLO.(2011.05.15)
Elite-Mannen/Beloften: 1. Bas de
Haan Meedhuizen; 2. Jan Bos
Nieuwehorne; 3. Melvin Boskamp Leek; 4. Roy Boeve Kampen; 5. Andries Weening Harkema; 6. Arjan Stroetinga Waskemeer; 7. Jorrit Bergsma Aldeboarn; 8. Frank Huisman Eelde; 9. Barry Hulzebos Meppel; 10. Cheng Ji China; 11. Pim van den Berg Dalen;
12. Jeroen Kregel Hoogezand; 13.
Frank Wierstra Burgum; 14. Raymond
Koch Nijeveen; 15. Sent Tissingh
Groningen; 16. Jos Feiken Muntendam; 17. Henk Bos Drachten; 18. Bram Slager Groningen; 19. Maarten van Zanten Apeldoorn; 20. Wouter van Zanten Apeldoorn;
EMMEN.ANGELSLO.(2012.05.17)
Elite/Beloften: 1. Bart Rijpma Oldeholtpade; 2.
Frank Huisman Eelde; 3. Andries Weening Harkema; 4. Paul de Haan Meedhuizen; 5.
Ronald Puttenstein Hattem; 6. Christoph Dargatz Gunthersloh; 7. Marc de Bruin
Groningen; 8. Cor van Leeuwen Borger; 9. Martijn Knol Hasselt; 10. Ruben
Hoekstra Tjerkgaast; 11. Bjorn Bakker Wijnjewoude; 12. Coen Rijpma
Oldeholtpade; 13. Niels van Otterloo. Heerde; 14. Delon Braamhaar Enter; 15. Jesper
de Hoog Assen; 16. Thomas Gertsen Borger; 17. Paul Timmer Gasselte; 18. Sent
Tissingh Groningen; 19. Julian van Dijk Zwartsluis; 20. Hilbert Wagenaar Epe;
EMMEN.ANGELSLO.(
2013.05.09 )
Junioren/Nieuwelingen/Amateurs/Sportklasse: 1. Marcel
Alma Harskamp; 2. Niels Goeree Borger; 3. Sierd Steiginga
Exmorra; 4. Stan Wijkel Holsloot; 5. Bjorn Beldman Rijssen; 6.
Arjan van Gaveren Nijverdal; 7. Bas Seldenrijk Borger; 8. Peter
Lenderink Ommen; 9. Harko Kievit Leek; 10. Robin Lowik Vriezenveen;
11. Silas Zacharias Clemmensen Denemarken; 12. Taeke Oppewal
Heerenveen; 13. Wouter van Zanten Apeldoorn; 14. Patrick van der
Duin Nieuw-Roden; 15. Arjan Ribbers Groenlo; 16. Erik Huisman
Groningen; 17. Stef Krul Tjalleberd; 18. Niels Potze Aduard; 19.
Paul Rooij Hoofddorp; 20. Tom Wijkel Exloo;