EMMEN
.( 2005.03.28 )
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Anna van der Breggen Hasselt; 2. Lotte de Veen Muntendam; 3. Laury Timmermans `s-Hertogenbosch;
4. Jacobien Kanis Zwolle; 5. Alike Haanstra Waskemeer; 6. Annelieke Overweg Almelo; 7. Adrienne Snijder Zuidhorn; 8. Kim van Poppel Moergestel; 9. Nienke Kloeze
Assen; 10. Janieke Kalsbeek Hardegarijp; 11. Sarah Schalkwijk Wijhe; 12. Lisanne Ottema
Muntendam; 13. Tamara Eenkhoorn Almelo ; 14. Daisy Vos
Tilburg; 15. Marielle Botter Slagharen; 16.
Sanne van Dijk Glimmen; 17. Yvonne Kuiper Den Ham; 18. Marleen Stroomer Nibbixwoud; 19.
Daphne Breukelman 20. Laura
Rollen Hoogeveen;
EMMEN
.( 2010.09.19 )
Elite/Beloften/Amateurs-A.Afvalwedstrijd:
1. Feng Han China; 2. Barry Hulzebos Meppel; 3. René Hooghiemster
Drachten; 4. Wouter de Groot Lochem; 5. Umberto Atzori Zorgvlied; 6. Long Jin China; 7.
Jan Bos Nieuwehorne; 8. Sierd
Steiginga Exmorra; 9. Emiel
Klein Exloo; 10. Jord Veslinga
Makkum; 11. Tjeerd van der
Schaaf Drachten; 12. Cheng JI China; 13. Andries Weening Harkema; 14. Sent Tissingh Groningen; 15. Lars Horring Groningen; 16. Jeffrie van der Velde Kropswolde;
17. Bas de Haan Meedhuizen; 18. Jan-Hendrik
Westra Ureterp; 19. Glenn Clermonts
Bellingwolde; 20. Peter Merx
Warfhuizen;
Elite/Beloften/Amateurs-A.Criterium:
1. Bas de Haan Meedhuizen; 2. Peter Jan Polling Nieuw-Weerdinge; 3. Umberto Atzori Zorgvlied; 4. Feng Han China; 5. Sierd Steiginga Exmorra; 6. Glenn Clermonts Bellingwolde; 7. Pieter Postma Tjerkgaast;
8. Johan Procee Groningen; 9. Jacob-Jan
van der Wielen Groningen; 10. Niek Hooghiemster Oentsjerk; 11. Paul de Rooij Deventer; 12. Cheng JI China; 13. Wouter de Groot Lochem;
14. Lars Horring Groningen; 15. Andries Weening Harkema; 16. Jeffrie van der
Velde Kropswolde; 17. Harry Sweering
Sneek; 18. Barry Hulzebos Meppel; 19. Peter Merx Warfhuizen; 20. Jos Feiken Muntendam;
Elite/Beloften/Amateurs-A.Tijdrit:
1. Peter Merx Warfhuizen;
2. Umberto Atzori Zorgvlied; 3. Jan Bos Nieuwehorne;
4. Jord Veslinga Makkum; 5. Niek Hooghiemster Oentsjerk; 6. Lars Horring Groningen; 7. Pieter Postma Tjerkgaast; 8. Bas de Haan Meedhuizen;
9. Sierd Steiginga Exmorra; 10. Paul de Rooij Deventer; 11. Barry Hulzebos Meppel; 12. Wouter de Groot Lochem;
13. Feng Han China; 14. Christoph
Haxen Oldenburg (Dui); 15.
Glenn Clermonts Bellingwolde;
16. Peter Jan Polling Nieuw-Weerdinge;
17. Harry Sweering Sneek; 18. Dennis van Bruggen Eelde; 19. Cheng JI China; 20.
Long Jin China;
EMMEN.( 2013.04.01
)
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Daphne Hommes
Dedemsvaart; 2. Arianna
Pruisscher Nieuw-Dordrecht;
3. Esmee Oosterman Gieten; 4. Fleur Nagengast Beilen; 5.
Melissa Steenhof Ureterp;
6. Iris Hamelink Raalte; 7. Mareille Meijering Stadskanaal;
8. Dyann Veenstra Emmen; 9. Juul Hubert
Den Haag; 10. Marjolein Wijkel Exloo; 11.
Michelle Stummel Echten; 12. Liena de Jong Ubbena; 13.
Paulien Koster Delfstrahuizen; 14. Kirsten Niekolaas Zwolle; 15. Nienke Smit Zuidwolde; 16. Danique Braam Veenwouden;
17. Aafke Soet
Heerenveen; 18. Janine Walters Assen; 19.
Lisa de Jong Oosterwolde Fr; 20. Mirthe Lamberink Bergentheim;
Masters: 1. Gerrit
Wonder Beilen; 2. Jan Kanis Zwolle; 3.
Jasper Nijkamp Zwolle; 4. Jan Oolders Scheemda 5. Rob Niekolaas Zwolle; 6. Sander Snijder Dalen; 7.
Martijn Veldink Oosterheselen;
8. Johan Buurmeijer Hoogeveen; 9. LM Jagt Klazienaveen; 10.
Edward Huisman Nijverdal; 11. Raymond Huwae Peize; 12. Maurice
Zaal Groningen; 13. Barjo Lamberink
Bergentheim; 14. Kees Muis Stadskanaal; 15.
Michael Ruska Volendam; 16. Herm Eising Emmen; 17. Peter de Weert Staphorst;
18. Thijs Visscher Zwolle; 19. Roel Kerkhof Groningen; 20.
Alex Brunen Ter Apelkanaal;
EMMEN.( 2013.05.10
)
Amateur-Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes:
1. Aafke Soet
Heerenveen; 2. Michelle de Graaf Apeldoorn; 3. Dyann Veenstra Emmen; 4. Irene Gerritsen Bemmel; 5.
Wendy Oosterwoud Ureterp;
6. Liena de Jong Ubbena;
7. Nicole Steiginga Exmorra;
8. Sanne Bouwmeester Westerbork; 9. Mareille
Meijering Stadskanaal; 10. Marjolein Wijkel Exloo; 11. Angelique Wammes Zeist; 12.
Cindy de Vries Wieringerwerf; 13. Mirthe Lamberink Bergentheim; 14.
Melissa van der Peet Den Haag; 15. Saskia Oomen
Utrecht; 16. Maaike de Heij Heteren; 17.
Anne Marijn van der Graaf Groningen; 18. Myrthe Willemsen Elst; 19. Rachel Vierhouten Rolde; 20. Nienke
Smit Zuidwolde;