NIJEVEEN.(
2000.06.19 )
Elite/Neo/Sportkl.-A: 1. Paul Mos
Ruinen; 2. Edwin Veen Westerlee; 3. Frank Zwanenveld Emmen; 4.
Rudy Vriend Waarland; 5. Frank.jr Wagemaker Hoogkarspel; 6. Bas
de Lange Ommen; 7. Bert van der Kaap Ter Apel; 8. Edward Smit
Een; 9. Christian van Wijhe Norg; 10. Wiebe Smid Zwagerbosch; 11.
Jean-Hendrik Westra Molenend; 12. Raymond Koch Nijeveen; 13.
Allard Engels Gieten; 14. Vincent Persoon Hardenberg; 15.
Lambertus Moes Nijeveen; 16. Arjan Slagter Hoogeveen; 17.
Sebastiaan van der Meer Rolde; 18. Eljakim van
de Sande Oldemarkt; 19. Dick Baartse Annen; 20. Ate Botter
Klazienaveen;
NIJEVEEN.(
2001.06.25 ).
Elite/Neo/Sportkl.-a/Vet.a:
1. Folkert de Haan Groningen; 2. Allard Engels Emmen; 3.
Tim Hiemstra Rottevalle; 4. Lambertus Moes Wageningen; 5. Tonny
Teuben De Kniepe; 6. Ronald Dussel Annen; 7. Geert Fekken
Scharsterbrug; 8. Warner de Boer Dronten; 9. Edward Smit Een; 10.
Harko Kievit Nietap; 11. Martin Schuttert Bergum; 12. Arjan Slagter
Hoogeveen; 13. Freddy Haak Wijnjewoude; 14. Giorgio Renleo
Deventer; 15. Arjan Wolters Heerenveen; 16. Sander Hup Kampen;
17. Rik van Leusen Nieuwleusen; 18. Lambertus Koopmans Bolsward; 19.
Johan Dalstra Buitenpost; 20. Wiebe Smid Zwagerbosch;
NIJEVEEN.(
2002.06.24 )
Elite/Neo: 1. Marcel Luppes Hoogeveen; 2.
Frank Luikens Tynaarlo; 3. Allard Engels Emmen; 4. Mathijs
Loohuis Oldenzaal; 5. Tonnie Teuben Heerenveen; 6. Tim Hiemstra
Drachten; 7. Edwin Veen Westerlee; 8. Folkert de Haan Groningen;
9. Henry van der Weerd Kampen; 10. Marcel Nagengast Hoogeveen; 11.
Giorgio Renleo Deventer; 12. Rik van Leusen Nieuwleusen; 13.
Niels Savenije Groningen; 14. Warner de Boer Dronten; 15. Richard
Rijkens Harkstede; 16. Pim van den Berg Emmen; 17. Erik van der
Heide Emmeloord; 18. Wiebe Smid Zwagerbosch; 19. Erik Averesch
Elspeet; 20. Pelle Kil Almere;
NIJEVEEN.(
2003.06.23 ).
Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Marc de Maar Assen; 2.
Martin Bekking Apeldoorn;3. Warner de Boer Dronten;4. Berry Nagelhout
Doornspijk; 5. Cor van Leeuwen. Musselkanaal; 6. Roy Spijker.
Kampen; 7. Marcel Nagengast Hoogeveen;8. Tonny Teuben De Knipe; 9.
Johan Dalstra Buitenpost; 10. Marcel Luppes Hoogeveen;11. Allard Engels
Emmen; 12. Tim Hiemstra Drachten;13. Wim Spijkerboer Elspeet; 14.
Frank Luikens Tynaarlo; 15. Taeke Oppewal Heerenveen;16. Jeroen Docter
De Wijk; 17. Sierk-Jan de Haan Dokkum;18. Kees Hagen Ermelo; 19.
Pim van den Berg Emmen; 20. Henk Tissingh De Wijk;
Nieuwelingen: 1. Martijn Keizer Muntendam;
2. Marco Brus Schijndel; 3. Robert Bovenhuis Staphorst; 4.
Tim Roelofsen Giethoorn; 5. Martijn Ebben Nijverdal;6. Sebastiaan
Kamphuis Hengelo ov; 7. Herm Eising Emmen; 8. Michiel Bults
Emmen;9. Tim Nederlof Maarssen; 10. Björn Beenes Onderdendam; 11.
Gijs Brouwer Deventer; 12. Remco van Dijk Hardenberg; 13. Milan
Kamphuis Groningen; 14. Mark van der Kruk Den Helder; 15. Gerke
Deekens Exloo;16. Egbert Hidding Gasselte; 17. Rutmer Faber
Oosterwierum; 18. Ismaël Kip Oldebroek;19. Michiel Bekker Apeldoorn; 20.
Emiel Lubbers Gieten;
NIJEVEEN
.( 2005.06.20 )
Elite/Belofte: 1. Germ van der Burg Folsgare;
2. Edward Foppen Ermelo; 3. Tim Hiemstra Drachten; 4. Sierd
Steigenga Exmorra; 5. Marcel Nagengast Hoogeveen; 6. Henk
Tissingh De Wijk; 7. Warner de Boer Dronten; 8. Johan Dalstra
Buitenpost; 9. Maarten Lenferink Tubbergen; 10. Wim Spijkerboer
Elspeet;11. Herman Steensma Opende; 12. Taeke Oppewal Heerenveen; 13.
Alex de Lange Groningen; 14. Matijs Jansen Zwolle; 15. Erwin van
Walsem Hoogeveen; 16. Leon van Leusen Wezep; 17. Bert Krans De
Wilp; 18. Niels Vos Uddel;19. Raymond Koch Zwolle; 20. Ruud
Fransen Nw. Weerdinge;
Nieuwelingen: 1. Wouter Wippert Nijverdal;
2. Berden de Vries Gieterveen; 3. Peter Jan Polling Nieuw-Weerdinge;
4. Jetse Bol Avenhorn; 5. Thijs Broenink Denekamp; 6. Bob
Stopler Woerden; 7. Julian van Dijk Zwartsluis; 8. Damiën
Spierings Zoetermeer; 9. Floris-Jan Jansma Wanneperveen
10. Jordy van Erp Berghem; 11. Henri Paarhuis Hasselt; 12.
Christian Kos Zuid-Scharwoude; 13. Richard Scheper Ruinerwold; 14.
Rick Stopler Woerden; 15. Bart Barkhuis Norg; 16. Nick Kester
Emmen; 17. Ruben Steenbeeke Oldenzaal; 18. Harm de Vries
Buitenpost; 19. Ingo Roelofsen Giethoorn; 20. Roy Eefting
Grolloo;
NIJEVEEN.(
2006.06.19 )
Elite/Beloften: 1. Sierd Steiginga Exmorra; 2.
Marcel Alma Harskamp; 3. Ivor Bruin Andijk; 4. Wouter van Zanten Apeldoorn; 5.
Wim Spijkerboer Elspeet; 6. Wim Stroetinga Oldeberkoop; 7. Paul de Rooij
Zwolle; 8. Arjan Stroetinga Oldeberkoop; 9. Gerard van Dijk Roden; 10. Edwin
Wielink Apeldoorn; 11. Germ van der Burg Folsgare; 12. Warner de Boer Dronten;
13. Marcel Nagengast Hoogeveen; 14. Anne Knol Emmen; 15. Henk Tissingh De Wijk;
16. Erwin van Walsem Hoogeveen; 17. Niels Vos Uddel; 18. Arthur van Dam
Genemuiden; 19. Andries Weening Harkema; 20. Lambertus Koopmans Bolsward;
Nieuwelingen: 1. Melvin Boskamp Leek; 2. Jaap
de Vries Buitenpost; 3. Peter Jan Polling Nieuw Weerdinge; 4. Ingo Roelofsen
Giethoorn; 5. Henk Wildeman Raalte; 6. Jesper de Hoog Assen; 7. Maarten Groote
Punt Rossum Ov; 8. Job Sinnige Heerhugowaard; 9.
Rutger Mulder Veendam; 10. Allan Veenstra Emmen; 11. Erwin van der Velde
Surhuisterveen; 12. Tom Sinnege Obdam; 13. Wesley Elzinga Oudehaske; 14. Jasper
Eikelboom Hardenberg; 15. Gijs Strating Haren Gn; 16. Bernhard Kamphof Hasselt;
17. Berry Haarsma Grou; 18. Jan Folkert de Vries Buitenpost; 19. Bart Barkhuis
Norg; 20. Stefan Poutsma Peize;
NIJEVEEN.(
2007.06.18 )
Elite/Beloften: 1. Germ van der Burg Nijland;
2. Wouter van Zanten Apeldoorn; 3. Maarten Nijland Rossum Ov; 4. Aloys van
Duuren Hoogeveen; 5. Arjan Stroetinga Oldeberkoop; 6. Edward Foppen Ermelo; 7.
Jan-Hendrik Westra Ureterp; 8. Wim Stroetinga Oldeberkoop; 9. Sierd Steiginga
Exmorra; 10. Lambertus Koopmans Bolsward; 11. Niels Vos Uddel; 12. Umberto
Atzori Zorgvlied; 13. Bert Krans De Wilp; 14. Ron Timmermans Assen; 15. Jan
Bos. Nieuwehorne; 16. Lambertus Moes Groningen; 17. Ytzen Faber Sneek; 18. Fang
Xu China; 19. Vincent Huiting Beetsterzwaag; 20. Jos Feiken Muntendam;
Nieuwelingen: 1. Rick Ottema Muntendam; 2.
Jasper Bovenhuis Staphorst; 3. Elmar Reinders Emmen; 4. Jesper de Hoog Assen;
5. Maarten Groote Punt Rossum Ov; 6. Henk Bos. Drachten; 7. Rutger Mulder
Veendam; 8. Stefan Poutsma Peize; 9. Jeroen Keizer Muntendam; 10. Berry Haarsma
Grou; 11. Maarten van Zanten Apeldoorn; 12. Kees Janssen Diepenveen; 13. Wouter
Dubbelaar Gieten; 14. Stefan Boeve Nijverdal; 15. Roy Meinen Fluitenberg; 16.
Jasper Schipper Veendam; 17. Marten Postma Zwagerbosch; 18. Mark Dix
Dedemsvaart; 19. Arend van Looy Lemmer; 20. Johan Bouma Oppenhuizen;
NIJEVEEN.(2008.06.23)
Elite/Beloften: 1. Sierd Steiginga Exmorra; 2.
Jan Bos. Nieuwehorne; 3. Wouter van Zanten Apeldoorn; 4.
Jan-Hendrik Westra Ureterp; 5. Marien Wallink Zwolle; 6. Fokke
Postma Drachterscompagnie; 7. Cor van Leeuwen. Borger; 8. Umberto
Atzori Zorgvlied; 9. Hidde van Nuil Appelscha; 10. Theo Postma
Zwagerbosch; 11. Bert Lip Hardenberg; 12. Paul de Rooij Deventer;
13. Frank Vreugdenhil Eldersloo; 14. Dennis Klemme Bielefeld; 15.
Julian van Dijk Zwartsluis; 16. Bert Krans De Wilp; 17. Leander
Schreurs Elburg; 18. Elzo Vos De Wilp; 19. Jeffrie van der Velde
Kropswolde; 20. Stefan Limburg Witte Paarden;
Nieuwelingen: 1. Rick Ottema Muntendam; 2.
Emiel Dolfsma Kampen; 3. Gert-Jan Bosman Emmen; 4. Joey van Rhee
Nijverdal; 5. Henk-Jan Schelhaas Steenwijk; 6. Sjoerd Bakker
Beilen; 7. Robin van Dijk Kampen; 8. Elmar Reinders Emmen; 9.
Rudy Botter Slagharen; 10. Willem Klein Tijssink Hattem; 11.
Rochéz Harbers Rijssen; 12. Jeroen Keizer Muntendam; 13. Maurice
Nijmeijer Hoogeveen; 14. Stefan Boeve Nijverdal; 15. Jasper
Schipper Veendam; 16. Hette Cornelisse Assen; 17. Ivan Versteeg
Wolvega; 18. Rik Eertink Hellendoorn; 19. Jasper Plender Almelo;
20. Jelle Bolding Hooghalen;
NIJEVEEN
.( 2009.07.31 )
Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Melvin
Boskamp Leek; 2. Sierd Steiginga Exmorra; 3. Stefan Limburg Witte Paarden; 4.
Jan Bos Nieuwehorne; 5. Ruud Fransen Nieuw Weerdinge; 6. Lars Horring Exloo; 7.
Herman Spijkerman Zuidhorn; 8. Jacob-Jan van der Wielen Groningen; 9. Jasper
Hamelink Heino; 10. Leander Schreurs Elburg; 11. Bram Wegter Groningen; 12.
Bart van Haaren Amsterdam; 13. Julian van Dijk Zwartsluis; 14. Tom van de Meer
Badhoevedorp; 15. Damiën Spierings Zoetermeer; 16. Bram Slager Groningen; 17.
Nick Mulder Maastricht; 18. Imo de Pruijssenaere Leusden; 19. Mathijs Timmer
Emmen; 20. Arjan de Haan Rouveen;
NIJEVEEN
.( 2010.07.30 )
Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Jurjen de
Vries Lemmer; 2. Peter Schep Amersfoort; 3. Niek Hooghiemster
Oentsjerk;4. Peter Schulting Emmeloord; 5. Paul de Rooij Deventer;6.
Harm de Vries Buitenpost; 7. Thijs Poelstra Nijmegen; 8. Marien
Wallink Zwolle; 9. Koos Zut Slootdorp; 10. Martijn Knol
Hasselt;11. Hidde van Nuil Appelscha; 12. Nick Mulder Maastricht; 13.
Barry Hulzebos Meppel;14. Alex de Lange Groningen; 15. Jorg Prins
Havelte; 16. Jos Feiken Muntendam;17. Dennis Steverink Assen; 18.
Jan Bakker Schuinesloot; 19. Martijn Keizer Muntendam; 20. Lars
Horring Groningen;
NIJEVEEN.(2011.07.29
)
Elite-Mannen/Beloften/Amateurs: 1. Umberto
Atzori Zorgvlied; 2. Gert-Jan Bosman Emmen; 3. Marien Wallink Zwolle; 4. Fred
Pronk Heerhugowaard; 5. Wim Stroetinga Oldeberkoop; 6. Julian van Dijk
Zwartsluis; 7. Cor van Leeuwen Borger; 8. Jos Harms Oude Pekela; 9. Arjan
Stroetinga Waskemeer; 10. Melvin Boskamp Leek; 11. Adrik Elzing Schoonebeek;
12. Lars Horring Valthe; 13. Lars van der Haar Woudenberg; 14. Joey van Rhee
Nijverdal; 15. Wouter de Groot Pijnacker; 16. Johan Knol Midwolde; 17.
Binne-Pier de Haan Oudega; 18. Mathijs Boerrigter Goor; 19. Barry Hulzebos
Meppel; 20. Tijl van der Steeg Winkel;
NIJEVEEN.(2012.07.27)
Elite-Mannen/Beloften/Amateurs: 1. Melvin
Boskamp Leek; 2. Mats Boeve Nijverdal; 3. Elmar Reinders Emmen;
4. Stefan Poutsma Peize; 5. Adrie Lindeman Assen; 6. Berden
de Vries Gieterveen 7. Gert-Jan Bosman Emmen; 8. Jeff Vermeulen
Hoogvliet; 9. Johan Wagenaar Epe; 10. Cor van Leeuwen Borger; 11.
Teake-Piet van der Werf Dearsum; 12. Kevin Ossendrijver Wezep; 13.
Jos Boonstra Peize; 14. Jeroen Nijhuis Oldenzaal; 15. Rick Ottema
Muntendam; 16. Jeroen Kaldenbach Hoorn; 17. Glenn Clermonts
Bellingwoude; 18. Martijn Dijkstra Oldeberkoop; 19. Sent Tissingh
Groningen; 20. Bas de Haan Meedhuizen;
NIJEVEEN.(
2013.07.26 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Berden de
Vries Gieterveen; 2. René Hooghiemster Drachten; 3. Peter
Schulting Emmeloord; 4. Robert de Jong Zeewolde; 5. Jeff
Vermeulen Hoogvliet; 6. Berry Nagelhout Doornspijk; 7. Jan Bos
Nieuwehorne; 8. Teake-Piet van der Werf Dearsum; 9. Leon Strötker
Enschede; 10. Maikel Bos Oldebroek; 11. Tristan Timmermans
Hardenberg; 12. Peter van de Put Dronten; 13. Jeroen Kaldenbach
Hoorn; 14. Emiel Dolfsma Kampen; 15. Umberto Atzori Zorgvlied;
16. Patrick Bos Amstelveen;
17. Elmar Reinders Emmen; 18. Rick van Breda Den
Helder; 19. Sander Koomen Hoorn; 20. Martijn Dijkstra Oldeberkoop;
NIJEVEEN.(
2014.07.25 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Twan
Brusselman Helmond; 2. Jasper Bovenhuis Staphorst; 3. Gert-Jan Bosman Emmen; 4.
Simon Schram Wolvega; 5. Jarno Gmelich Meijling Almere; 6. Teake-Piet van der
Werf Dearsum; 7. Berden de Vries Gieterveen; 8. Rick Ottema Muntendam; 9. Stan
Wijkel Holsloot; 10. Melvin Boskamp Leek; 11. Bram de Kort Dongen; 12. Taeke
Oppewal Heerenveen; 13. Florian Smits Amsterdam; 14. Harry Sweering Sneek; 15.
Christoph Haxsen Assen; 16. Steven Lammertink Enter; 17. Jesper Schipper
Noordwijk Zh; 18. Hans Kopmels Wolvega; 19. Wim Kleiman Almelo; 20. Barry
Porsius Lelystad;
NIJEVEEN.(
2015.07.24 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Luuc
Bugter Arnhem; 2. Elmar Reinders Emmen; 3. Robert de Jong Zeewolde; 4. Gert-Jan
Bosman Emmen; 5. Harry Sweering Sneek; 6. Joey van Rhee Nijverdal; 7. Jochem
Hoekstra Haren Gn; 8. Sierk-Jan de Haan Breda; 9. Melvin van Zijl Harderwijk;
10. Jarno Gmelich Meijling Almere; 11. Gary Hekman Heerde; 12. Beau Duvigneau
Zutphen; 13. Rick Ottema Muntendam; 14. Youp Havermans Rotterdam; 15. Dylan van
Zijl Harderwijk; 16. Patrick Bos Amstelveen; 17. Justin Timmermans Hardenberg;
18. Erik Groen Apeldoorn; 19. Ruben Wieberdink Elburg; 20. Taeke Oppewal
Heerenveen;
NIJEVEEN.(
2016.07.22 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Gary
Hekman Kampen; 2. Jan Willem van Schip Schalkwijk; 3. Rick Ottema Muntendam; 4.
Jarno Gmelich Meijling Almere; 5. Elmar Reinders Emmen; 6. Harry Sweering
Sneek; 7. Jasper Schouten Dronten; 8. Pascal Eenkhoorn Genemuiden; 9. Stan
Wijkel Holsloot; 10. Rick van Breda Den Helder; 11. Taeke Oppewal Heerenveen;
12. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 13. John Meewisse Leek; 14. Fabio Jakobsen
Heukelum; 15. Wim Stroetinga Nijkerk; 16. Oscar van Wijk Wormer; 17. Gert-Jan
Bosman Nijverdal; 18. Björn Bakker Wijnjewoude; 19. Ruben Hoekstra Heerenveen;
20. Ruben Hoogland Rotterdam;
NIJEVEEN.(2017.07.14)
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Roy
Eefting Apeldoorn; 2. Twan Brusselman Helmond; 3. Jasper Schouten Dronten; 4.
Justin Timmermans Hardenberg; 5. Jarno Gmelich Meijling Almere; 6. Gary Hekman
Kampen; 7. Douwe de Vries Heerenveen; 8. Melvin van Zijl Harderwijk; 9.
Gert-Jan Bosman Nijverdal; 10. Martijn Knol Zwolle; 11. Martijn Dijkstra De
Knipe; 12. Wiebe Scholten Dieren; 13. Marien Bogerd Kootwijk; 14. Patrick Bos Deventer;
15. Kjeld Nuis Emmen; 16. Kevin Coster Hasselt; 17. Yannick Vrielink Zutphen;
18. Björn Bakker Wijnjewoude; 19. Jelmer Arendshorst Nieuwleusen; 20. Mathijs
Steenhuis Sneek;
NIJEVEEN.(
2018.07.13 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Roy
Eefting Apeldoorn; 2. Jarno Gmelich Meijling Almere; 3. Harry Sweering Sneek;
4. Jasper Bovenhuis Staphorst; 5. Twan Brusselman Helmond; 6. Wiebe Scholten
Dieren; 7. Justin Timmermans Hardenberg; 8. Arne Peters Beekbergen; 9. Mark
Prinsen Heerenveen 10. Jeroen Kaldenbach Hoorn; 11. Sebastiaan Pot
Badhoevedorp; 12. Eelke Nikkels Groningen; 13. Aden Paterson Assen; 14. Maarten
Vierhout Nunspeet; 15. Gino Luca Vierhouten Hulsthorst; 16. Björn Bakker
Wijnjewoude; 17. Sven Tellegen Hattem; 18. Coen Rijpma Wolvega; 19. Gerard
Haasjes Staphorst; 20. Dion Koot Steggerda;
NIJEVEEN
.( 2019.07.13 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Marien
Bogerd Kootwijk; 2. Jasper Schouten Dronten; 3. Wim Stroetinga Terwispel; 4.
Chiel Smit Zuidwolde; 5. Jos de Vos Heerenveen; 6. Adriaan Botma Driezum; 7.
Robin Lowik Vriezenveen; 8. Jasper de Laat Moergestel; 9. Kars Jansman
Hellendoorn; 10. Hartthijs de Vries Kollum; 11. Mark Prinsen Heerenveen; 12.
Eelke Nikkels Groningen; 13. Harry Sweering Sneek; 14. Gino Luca Vierhouten
Velserbroek; 15. Patrick Stengs Beverwijk; 16. Arno Tellegen Hattem; 17. Gerben
Mos Meppel; 18. Gert-Jan Elsenaar Amsterdam; 19. Dennis Steverink Assen; 20.
Kevin van der Horst Staphorst;