SCHOONOORD.(
2000.08.15 )
Elite/Neo: 1. Allard Engels Gieten; 2.
Hans Kopmels Wolvega; 3. Freddy van de Werff Gieten; 4. Tim
Hiemstra Rottevalle; 5. Jean-Hendrik Westra Molenend; 6. Herman
Steensma Surhuisterveen; 7. Jeroen Slagter Hoogeveen; 8. Ard
Aling Roden; 9. Paul Mos Ruinen; 10. Jacques Veen Sleen; 11.
Henry van der Weerd Kampen; 12. Hielke Boersma Appelscha; 13.
Edwin Dunning Hollandscheveld; 14. Robert ter Bekke Hengelo; 15.
John Kerstholt Assen/Muntendam; 16. Arjan Slagter Hoogeveen; 17.
Eugene Kooi Smilde; 18. Rob van der Tol Wageningen; 19. Bert
Antonides Leeuwarden; 20. Wiebe Smid Zwagerbosch;
Sportkl.-B: 1. Harm
Poelman Hoogezand; 2. Theo Schlijper Linschoten; 3. Wim
Nieuwenhuis Nijverdal; 4. Rolf Hendriks Almere; 5. Johnny Lammertink
Wierden; 6. Tonny van Dam Elburg; 7. Jan Roelof Hessels Havelte;
8. Vincent Kok Lemelerveld; 9. Wijnand Wildeman Raalte; 10.
Tony de Nekker Noordwolde; 11. Jan Klaren Nijverdal; 12. Jan
Brander Beetsterzwaag; 13. Jeroen Wolbrink Schalkhaar; 14. Peter
Kroek Zwolle; 15. Ronnie Takens Groningen; 16. Jan Kalter Emmen;
17. Henk Stoel Vroomshoop; 18. Ko Oost Emmen; 19. Roel de
Vries Zuidbroek; 20. Albert Spa Drieborg;
SCHOONOORD.(
2001.08.08 ).
Elite/Neo/Sportkl.-a/Vet.a:
1. Henry van der Weerd Kampen; 2. Anne Knol Emmen; 3. Tim
Hiemstra Rottevalle; 4. Sent Tissingh Groningen; 5. Koen de Jong Hilversum; 6. Adriaan Helmantel Westeremden;
7. Dick Baartse Amen; 8. Ronald Dussel Annen; 9. Allard
Engels Emmen; 10. Bas de Lange Ommen; 11. Folkert de Haan
Groningen; 12. Edwin Veen Westerlee; 13. Freddy van de Werff
Annen; 14. Bas Waaijer Langeveen; 15. Eelco Siebring Delft; 16.
Hans Kopmels Wolvega; 17. Wiebe Smid Zwagerbosch; 18. Roy
Spijker. Kampen; 19. Jan-Albert Krans De Wilp; 20. Leon van
Leusen Wezep;
Sportkl.-b/Vet: 1. Wim
Nieuwenhuis Nijverdal; 2. Tonny van Dam Elburg; 3. Jan Brouwer
Deventer; 4. Richard Olijve Klazienaveen; 5. Henri Emens
Deventer; 6. Rudi Peters Wichmond; 7. Jan-Aart Hop Elburg; 8.
Klaas Stobbe De Wilp; 9. Rudie Frinking Zutphen; 10. Tony de
Nekker Noordwolde; 11. Andre Borkink Eefde; 12. Adri Kraan Gouda;
13. Jan Spijker Kampen; 14. Gosse Hoeksma Wolvega; 15. Jan
Brander Beetsterzwaag; 16. Roel Jansen Zutphen; 17. Dave van
Eeden Nunspeet; 18. Harald Kolodry 19. Radboud Jorna Deventer; 20.
Jan Kalter Emmen;
SCHOONOORD.(
2002.08.02 ).
Elite/Neo: 1. Edwin Veen Westerlee; 2.
Tim Hiemstra Drachten; 3. Marcel Nagengast Hoogeveen; 4. Herman
Steensma Surhuisterveen; 5. Jan-Hendrik Westra Molenend; 6. Anne
Knol Emmen; 7. Gerben Nijmeijer Oldenzaal; 8. Frank Zwaneveld
Emmen; 9. Bert van der Kaap Assen; 10. Richard Rijkens Harkstede;
11. Jacob Ekema Veendam; 12. Otmar Beltman Slagharen; 13.
Allard Engels Emmen; 14. Arjan Elferink Ten Boer; 15. Edward Smit
Een;
16. Wiebe Smid Zwagerbosch; 17. Aloys van Duuren
Hoogeveen; 18. Bart Beima Hardegarijp;19. Johan Dalstra Buitenpost; 20. Henry
van der Weerd Kampen;
Sportkl.-b: 1. René
Alblas De Meern; 2. Alfred Visser Leeuwarden; 3. Wim Nieuwenhuis
Nijverdal; 4. Tony de Nekker Noordwolde; 5. Tonny van Dam Elburg;
6. Rienk de Vries Hurdegarijp; 7. Jeroen Kalter Balkbrug; 8.
Rhett van Trigt Hoogersmilde; 9. Jan-Aart Hop Elburg; 10. Henk
Brouwer Lunteren; 11. Eibert Reyerse Harderwijk; 12. Wijnand
Wildeman Raalte; 13. Kasper Vrielink Zutphen; 14. Christian
Niemeijer Slochteren; 15. Hans Krukkert Emmeloord; 16. Andre
Borkink Eefde; 17. Gerald Gils Hoogeveen; 18. Harald Kolodzy
Meppen (D);19. Ko Oost Emmen; 20. Jan de Veen Muntendam;
SCHOONOORD. (
2003.08.01 )
Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Marco
Bos. Roden; 2. Marcel Luppes Hoogeveen; 3. Pim van den Berg
Emmen; 4. Frank Zwaneveld Emmen; 5. Warner de Boer Dronten; 6.
Sent Tissingh Groningen; 7. Aloys van Duuren Hoogeveen; 8. Ger
Soepenberg Den Ham; 9. Lambertus Koopmans Bolsward; 10. Cor van
Leeuwen. Musselkanaal; 11. Ronald Dussel Annen; 12. Johan Dalstra
Buitenpost; 13. Anne Knol Emmen; 14. Marcel Nagengast Hoogeveen;
15. Bert van der Kaap Assen; 16. Bas Waaijer Langeveen; 17.
Bas de Lange Ommen; 18. Gerben Nijmeijer Oldenzaal; 19. Kor
Steenbergen Pesse; 20. Bart Beima Hardegarijp;
Amateurs-B: 1. Rudie Frinking Zutphen; 2.
Wim Nieuwenhuis Nijverdal; 3. Johan Hoekstra Hardegarijp; 4. Jan
Brouwer Deventer; 5. Alfred Visser Leeuwarden; 6. Ferdy van der
Werf Warnsveld; 7. René Rotscheid Kockengen; 8. Jeroen Bijma
Sexbierum;9. Jeroen Wolbrink Schalkhaar; 10. Ron Smits Langelille; 11.
Joost Sterk Nieuwegein; 12. Henri Emens Deventer; 13. Rene
Bastiaansen Wageningen; 14. Tonny van Dam Elburg; 15. Jan Waaijer
Langeveen; 16. Dieks Prenger Vriezenveen; 17. Kees Kosterman
Leersum;18. Gosse Hoeksma Wolvega; 19. Richard Olijve Klazienaveen; 20.
Wim Meijerink Stieltjeskanaal;
SCHOONOORD-BORGER .( 2004.07.16 )
Amateurs-A: 1. Ferdinand van Essen Ommen;
2. Alex de Lange Ens; 3. Gerko Amsink Gramsbergen; 4. Gert de
Veen Zuidbroek; 5. Harjan van Dam Oosterwolde; 6. Jurgen Lindhoud
Rotterdam; 7. Geert Louwes Een; 8. Jos Huisman Groningen; 9.
Paul Boswijk Groningen; 10. Loek Mulder
Groningen; 11. Ludger de Jong Buitenpost; 12. Rob Niekolaas
Zwolle; 13. Gerwin van Dam Leeuwarden; 14. Arjan Paalman Rijssen;
15. Arjen Buist Norg; 16. Gerwin van de Vegte Wezep; 17. Kees
Dopheide Groningen; 18. Arjan Gort Groningen;19. Jan Fokke Benedictus
Eastermar; 20. Oscar Dorrestijn Enschede;
Amateurs-B: 1. Johan Hoekstra Hardegarijp;
2. Alfred Visser Leeuwarden; 3. Tony de Nekker Noordwolde; 4.
Jan Brander Ureterp; 5. Theo Schlijper Linschoten; 6. Jurgen van
Grinsven Amsterdam; 7. Tonny van Dam Elburg; 8. Cornelis de Groot
Harderwijk; 9. Gerjan Peeneman Assen; 10. Klaas Bolks Hardenberg;
11. John Bremer Steenwijk; 12. Hans Krukkert Emmeloord; 13.
Ron Houtop Wervershoof; 14. Henk Stoel Vroomshoop; 15. Marco
Steenbergen Pesse; 16. Ko Oost Emmen; 17. Jan Plagge Hardenberg;
Dames-Nieuwelingen: 1. Maxime
Groenewegen Amsterdam; 2. Elise van Hage Noordwijkerhout; 3.
Monique van de Ree Willemstad; 4. Britt Jochems Vianen; 5. Nina
Kessler Velserbroek; 6. Jacobien Kanis Zwolle; 7. Yvonne Baltus
Wieringerwaard; 8. Swantje Budach Duitsland; 9. Mariska van Beem
Tiel; 10. Silke Kogelman Lemelerveld; 11. Kirsten Peetoom
Badhoevedorp; 12. Jessica Stoddart Engeland; 13. Anouk Ligthart
Twisk; 14. Lorna Marlow Engeland; 15. Riëtte Bokkers Achterveld;
16. Leonie Timmer Gasselte; 17. Alike Haanstra Waskemeer; 18.
Anne Heijkoop Ammerstol; 19. Daphne van der Helm Alphen a/d Rijn; 20.
Susanne Frederiks Wijk bij Duurstede;
Nieuwelingen: 1. Patrick Kolacki Duitsland;
2. Jetse Bol Avenhorn; 3. Marcel Kamsma Gerwen; 4. Dennis van
Gaveren Nijverdal; 5. Pim Ligthart Twisk; 6. Jeff Vermeulen
Rotterdam; 7. Jarno Tapper Emmen; 8. Adam Blythe
Sheffield/Engeland; 9. Tim Schreurs Amstelveen; 10. Gerd Steijn
Ermelo; 11. Ramon Windt Schagen; 12. Lennart Blok s-Gravenhage;
13. Bob Stopler Woerden; 14. Boy van Poppel Moergestel; 15.
Mathijs Timmer Emmen; 16. Michiel Bults Emmen; 17. Gareth
Dickenson Engeland; 18. Rigard van Klooster Linschoten; 19.
Gerrit Peetoom Dirkshorn; 20. Roy Pieters Zwanenburg;
SCHOONOORD
.( 2005.07.15 )
Elite/Belofte: 1. Sierd Steigenga Exmorra; 2.
Bas Waaijer Hoogeveen; 3. Lieuwe Westra Munein; 4. Jan Hordijk
Westmaas; 5. Koen Zanders Hoogeveen; 6.
Lambertus Koopmans Bolsward; 7. Germ van der Burg Folsgare; 8.
Pim van den Berg Emmen;9. Johan Dalstra Buitenpost; 10. Tim Hiemstra
Drachten;11. Ard Aling Roden;12. Jan-Hendrik Westra Ureterp; 13. Wim
Stroetinga Oldeberkoop;14. Kor Steenbergen Pesse; 15. Sent Tissingh
Groningen; 16. Cor van Leeuwen. Musselkanaal; 17. Arjan Elferink
Ten Boer; 18. Anne Knol Emmen;19. Marcel Nagengast Hoogeveen; 20.
Peter de Vries Heerenveen;
Amateurs-A: 1. Paul Mos Ruinen; 2.
Arno Euren Wierden; 3. Michael Stenzel Duitsland; 4. Jan Hekman Norg;
5. Johan Hoekstra Hardegarijp; 6. Gerwin van Dam Leeuwarden; 7.
Gert de Veen Zuidbroek; 8. Niels Bergman Groningen; 9. Arno
Winters Ommen;10. Jannes Weerman Nijeholtwolde; 11. Lucas Keller Lingen
(Dui)12. Rene Smalbrugge Rijssen; 13. Alfred Visser Leeuwarden; 14.
Ferdinand van Essen Ommen;15. Tom Emmelkamp Groningen; 16. Ron Smits
Langelille;17. Gerko Amsink Gramsbergen; 18. Tom Rustebiel
Wildervank;19. Perer Godde Almelo; 20. Arjan Paalman Rijssen;
SCHOONOORD.(
2006.07.16 )
Elite/Beloften: 1. René Hooghiemster Oentsjerk;
2. Gijs Brouwer Deventer; 3. Jan-Hendrik Westra Ureterp; 4. Kor Steenbergen
Pesse; 5. Warner de Boer Dronten; 6. Roderik Groenewold Raalte; 7. Marcel
Nagengast Hoogeveen; 8. Johan Procee Groningen; 9. Johan Dalstra Buitenpost;
10. Koen Zanders Hoogeveen; 11. Cor van Leeuwen;
Musselkanaal; 12. Bert Krans De Wilp Gn; 13. Pim van den Berg Emmen; 14.
Lambertus Koopmans Bolsward; 15. Nathan Lootsma Leeuwarden; 16. Gerard van Dijk
Roden; 17. Richard de Jonge Nijverdal; 18. Edwin Mellema Veendam; 19. Raymond
Koch Zwolle; 20. Johan van der Veen Leiden;
Junioren: 1. Gerd Steijn Ermelo; 2. Stefan Limburg Witte
Paarden; 3. Jordy Beuker Huizen; 4. Steven Marissink Heeten; 5. Rutmer Faber
Easterwierrum; 6. Jordi van de Vondervoort Broekland; 7. Jeffrie van der Velde
Kropswolde; 8. Barry Hulzebos Meppel; 9. Richard Doggen Kornhorn; 10. Stefan
Kelderman Holten; 11. Roy Smit Geesbrug; 12. Harm Steijn Ermelo; 13. Jos Koning
Midwolda; 14. Harm de Vries Buitenpost;
SCHOONOORD
.( 2007.07.08 )
Elite/Beloften: 1. Sierd Steiginga Exmorra; 2.
Jan-Hendrik Westra Ureterp; 3. René Hooghiemster Oentsjerk; 4. Wouter Wilken
Groningen; 5. Kor Steenbergen Nijmegen; 6. Raymond Koch Zwolle; 7. Bas Waaijer
Zwolle; 8. Germ van der Burg Nijland; 9. Lambertus Koopmans Bolsward; 10.
Marcel Nagengast Hoogeveen; 11. Hidde van Nuil Appelscha; 12. Menno Horst
Emmen; 13. Sent Tissingh Groningen; 14. Bert Lip Hardenberg; 15. Lars Horring
Exloo; 16. Warner de Boer Harderwijk; 17. Thomas Wobma Bolsward; 18. Pieter
Postma Tjerkgaast; 19. Jos Feiken Muntendam; 20. Jochem Verschoor Terwispel;
Amateurs-A: 1. Freddy Keller Deventer; 2.
Jasper Nijkamp Zwolle; 3. Jabik-Jan Bastiaans Groningen; 4. Henk Weerman
Wolvega; 5. Gert de Veen Zuidbroek; 6. Loek Mulder
Groningen; 7. Theo Sieling Zuidlaren; 8. Kenneth Benjamins Groningen; 9. Jannes
Weerman Nijeholtwolde; 10. Mark Eijkelkamp Groningen; 11. Gert Verdijk Heijen;
12. Sander de Groot Groningen; 13. Marcel Weinans Roden; 14. Dennis Amsink
Gramsbergen; 15. Arno Winters Ommen; 16. Gerko Amsink Gramsbergen; 17. Sander
Nijhof Apeldoorn; 18. Rob Reiling Groningen; 19. Eelke Jan Bouma Groningen; 20.
Michiel Kuiper Den Ham Ov;
SCHOONOORD
.( 2008.07.06 )
Elite/Beloften: 1. Lieuwe Westra Munein; 2.
Germ van der Burg Nijland; 3. Theo Postma Zwagerbosch; 4. Sierd Steiginga
Exmorra; 5. Jacob Ekema Veendam; 6. René Hooghiemster Oentsjerk;7. Pieter
Postma Tjerkgaast; 8. Jeffrie van der Velde Kropswolde;9. Cor van Leeuwen. Borger;
10. Herman Spijkerman Zuidhorn;11. Niels de Blaauw Gieten; 12. Jan-Hendrik
Westra Ureterp;13. Vincent Huiting Beesterzwaag;14. Kor Steenbergen Zwolle; 15.
Hendrik Falkena Nijland; 16. Andries Weening Harkema;17. Aloys van Duuren
Hoogeveen;18. Raymond Koch Zwolle; 19. Jacob-Jan van der Wielen Groningen;20.
Jos Koning Midwolda;