AALTEN. (
2002.07.07 )
Junioren: 1. ---; 2. ---; 3. ---;
Nieuwelingen: 1. Jasper de Lange Bussum; 2.
Kevin Schutte Zwolle; 3. Germen Hooiveld Borger; 4. Dwight
Spijker Kampen; 5. Jeffrey Buist Assen; 6. Raymon Bleuming
Hoogeveen;7. Rik Goofers Baarlo; 8. Teun Bennink Beltrum; 9. Jeroen Mersman
Nieuw-Buinen; 10. Frederik Bekkers Aalten; 11. Danny van der Weg Haule; 12.
Robert Panneman Rijswijk; 13. Niels Bastemeijer Assen; 14. Mick du Prie
Amersfoort; 15. Richard Kruithof. Zwanenburg; 16. Jeroen Poppe Nijverdal; 17.
Michel Reinhard IJsselstein; 18. Michiel Jan van der Linde Ruinen; 19. Tom ter
Woord Lemelerveld; 20. Robert Gesink Varsseveld;
AALTEN. (
2003.07.06 )
Junioren: 1. Robert Berk Koudekerk a/d Rijn; 2. Addy
van Stiphout Helmond; 3. Daniël Brok Nijverdal; 4. Frits
Pellemans Haelen; 5. Jesper Kelder Holtheme; 6. Rik Goofers
Baarlo; 7. Luuk Metsemakers Neer; 8. Arjen Houweling Velp; 9.
Mike Minten Boxmeer; 10. Giancarlo Brand Dordrecht; 11. Tim van
der Zanden. Reek; 12. Roderik Groenewold Raalte; 13. Guido
Limbourg Maastricht; 14. Kevin Schutte Zwolle; 15. Douwe Schouten
Vlaardingen;16. Maarten van Loo Oldebroek; 17. Jochem Verschoor
Terwispel; 18. Martin Slim Nieuw Amsterdam; 19. Alessandro
Pangrazzi Alblasserdam; 20. Ruud Fransen Nw. Weerdinge;
Nieuwelingen: 1. Dennis Kreder Zevenhuizen;
2. Jan Hopman Bergen (NH); 3. Michel Kreder Zevenhuizen; 4.
Richard Kruithof Zwanenburg; 5. Martijn Keizer Muntendam; 6.
Jelmer Stegink Hilversum; 7. Gerrit Peetoom Dirkshorn; 8. Rik van
IJzendoorn Tiel; 9. Michiel Bekker Apeldoorn; 10. Gerke Deekens
Exloo; 11. Gerd Steijn Ermelo; 12. Daan Boeijen Haarsteeg; 13.
Niek Tielemans Maren-Kessel; 14. Remco te Brake Elst; 15. Frank
Heerink Denekamp; 16. Tom Olde Boerrigter Oldenzaal; 17. Umberto
Atzori Zorgvlied;18. Jeffrey Eenkhoorn Almelo; 19. Nicky Vroome
Rijswijk; 20. Tom Boveree Laren (gld.);
Amateurs-A: 1. Maas van Schoonhoven Ede;
2. Theo Ebben Doornenburg; 3. Marco Schenk Aalten; 4. Patrick
Somsen Aalten; 5. Dennis Hendriksen Zevenaar; 6. Marc Aversteeg
Aalten; 7. Gerbert te Lindert Doetinchem; 8. Willem-Sytse Sipkema
Akkrum; 9. Gert de Veen Zuidbroek; 10. André Schrader Arnhem; 11.
Bart Besemer Leuvenheim; 12. Wouter Slager Groningen;13. Hennie van der
Laan Houten; 14. Marcel Rhebergen Aalten; 15. Ralf Vos Warnsveld;
16. Kees Dopheide Groningen; 17. Hubert Hageman Didam; 18.
Wilco Geerts Azewijn; 19. Ruud Wolkotte Denekamp; 20. Matthijs
Kruijsen Enschede;
AALTEN .(
2004.07.04 )
Junioren; 1. Sebastiaan Kamphuis Hengelo ov; 2. Erwin
Knapper Hoogeveen; 3. Ruud Fransen Nieuw-Weerdinge; 4. Marc Reef
Oldenzaal; 5. Erik Jan Kooiman Ammerstol; 6. Mick du Prie
Amersfoort; 7. Jeroen Poppe Nijverdal; 8. Bram Aalders Ulft; 9.
Theo Limburg Witte Paarden; 10. Jelle Kooistra Warga; 11. Rik van
der Woerdt Gouda; 12. Richard Sleumer Vorden; 13. Jarco van Binsbergen
Dodewaard; 14. Robert Berk Koudekerk a/d Rijn;15. Johan Moek Assen; 16.
Ramon van Ede Nieuwegein; 17. Erik Achterkamp Nijverdal; 18.
Michiel Kuiper Den Ham; 19. Martin Kelderman Barneveld; 20. Kaj
du Prie Amersfoort;
Nieuwelingen: 1. Frank Brinkhuis Zevenaar;
2. Ruben van Wiefferen Muiden; 3. Martin van Plateringen Nieuwegein; 4.
Mart van Blanken Hengelo; 5. Kars Dorrepaal Koudekerk a/d Rijn; 6.
Gijs Boermans Losser; 7. Job Hofste Oldenzaal; 8. Jarno Tapper
Emmen; 9. Bas de Haan Meedhuizen; 10. Dennis van Gaveren
Nijverdal; 11. Michael Leyte Oudewater; 12. Frank Heerink
Denekamp; 13. Bas Stamsnijder Enter; 14. Mathijs Timmer Emmen;
15. Marc Moes Emmen; 16. Toby Reimert Raalte; 17. Sven Hesel
Almere; 18. Alex van de Brug Enschede;19. Thijs Broenink Denekamp; 20.
Jeffrey Eenkhoorn Almelo;
Amateurs-B: 1. Patrick van Gortel
Apeldoorn; 2. Theo Schlijper Linschoten; 3. Guido Wensink Aalten;
4. Thorsten Hengsterman Rhede (D); 5. Arie Hassink Zieuwent; 6.
Henri Emens Deventer; 7. Dik van Dalen Aalten; 8. Dirk-Jan
Lankhof Aalten; 9. Henk Smit Bredevoort; 10. Rienk Mateman
Aalten; 11. Mark Kuiper Almelo; 12. Tonny Tervoert Aalten; 13.
Peter Baten Aalten; 14. Jenne Buist Assen; 15. Remco Teunisse
Deventer; 16. Bernardie Kleverwal Apeldoorn; 17. Bennie Boveree
Laren; 18. Coen Holzhauer Emmen; 19. Dolf Brok Nijverdal; 20.
Koos Nijland Harderwijk;
AALTEN .(
2005.07.03 )
Junioren: 1. Tim Klessa Duitsland; 2. Sebastiaan
Kamphuis Hengelo ov; 3. Leon Essink Aalten; 4. Richard Kruithof
Zwanenburg; 5. Jelmer Stegink Naarden; 6. Mart van Blanken
Hengelo; 7. Tim Posthuma Weerselo; 8. Steven Marissink Heeten;
9. Jeffrey Eenkhoorn Almelo; 10. Wouter van Zanten Apeldoorn 11.
Dolf Erkelens Veendam; 12. Stefan Kelderman Holten; 13. Jens
Hoeben Oldenzaal; 14. Martijn Keizer Muntendam; 15. Dennis Kreder
Zevenhuizen; 16. Tom Olde Boerrigter Oldenzaal; 17. Gijs-Jan
Tjapkes Nieuwe Pekela;18. Nils Voetmann Duitsland; 19. Rob van Bekkum
Alphen; 20. Chiel Booyink Luttenberg;
Nieuwelingen: 1. Berden de Vries Gieterveen;
2. Kars Dorrepaal Koudekerk a/d Rijn; 3. Thijs Broenink Denekamp; 4.
Julian van Dijk Zwartsluis; 5. Bas ter Woord Winterswijk; 6. Sean
van Weers ’s-Gravenhage; 7. Paul de Haan Meedhuizen; 8. Sebastiaan
Ostendorf Duitsland; 9. Jelle Posthuma Weerselo; 10. Mats Boeve
Nijverdal;11. Robert Kuiper Den Ham; 12. Benjamin Sydlik Duitsland;13.
Wouter Timmerman Zoetermeer; 14. Patrick Schachtner Duitsland; 15.
Richard Bakker. Hoogezand; 16. Tamor Hartogs Amersfoort;17. Bas
Stamsnijder Enter; 18. Stefan Limburg Witte Paarden;19. Soren Quaadgras
Leidschendam; 20. Kristof Kamps Duitsland;
Amateurs-A: 1. Rik Harbers Aalten;2. Peter
Makkink Hengelo; 3. Wouter Ditters Enschede; 4. Patrick van
Gortel Apeldoorn; 5. Rene Smalbrugge Rijssen; 6. Sander Olijve
Neede; 7. Marcel Rhebergen Aalten; 8. Arjan Ribbers Groenlo; 9.
Ruud Wolkotte Denekamp; 10. Maurice Schenk Winterswijk; 11. Rob
Niekolaas Zwolle; 12. Michiel Berrevoets Didam; 13. Marco Schenk
Aalten; 14. Dennis Hendriksen Didam; 15. Arno Euren Wierden; 16.
Sjoerd Timmerman Zoetermeer; 17. Wouter Vincent Deventer; 18.
Patrick Somsen Aalten;19. Rinze ter Steege Groningen; 20. Ronald
Hanstede Denekamp;
AALTEN. (
2008.04.27 )
Junioren: 1. Jurriën Bosters Steenbergen; 2.
Steven van Leijen Wageningen; 3. Chiel Braam s-Heerenberg;
4. Bor Houwers Aalten; 5. Ivo Stronks Aalten; 6.
Marc Goos Dorst; 7. Mitchell Boet Mijnsheerenland; 8.
Kenny Nijssen Haarlem; 9. Lex van der Burgt Berghem; 10.
Maurits Lammertink Enter; 11. Coen Rijpma Oldeholtpade; 12.
Dave de Best Noordwijk; 13. Nick van Overbeke Stevoort; 14.
Ronald Dijkhuizen Nieuwegein; 15. Arno Ikink Lichtenvoorde;
16. Anton Tijdink Borculo; 17. Maik Wensink Aalten; 18.
Rick van Loo t Harde; 19. Maarten Groote Punt Rossum Ov; 20.
Daan de Groot Lelystad;
Amateurs-A: 1. Ben van Egmond
Nijverdal; 2. Patrick Somsen Aalten; 3. Gerbert te
Lindert Doetinchem; 4. Arjan Seunninga Ede; 5.
Maarten Janssen Rijssen; 6. René Nijhuis Markelo; 7.
Nick Kweldam Aalten; 8. Marco Schenk Aalten; 9.
Patrick van Gortel Apeldoorn; 10. Frank Strohm Oldenzaal;
11. Christiaan Jansen Hardenberg; 12. Rody Kroeze
Wierden; 13. Roel de Vries Utrecht; 14. Jaco van de
Kamp Harskamp; 15. Huub Kappert Groningen; 16.
Francesco Rave Groenlo; 17. Aron Kremer Vierpolders; 18.
Daan Waanders Lichtenvoorde; 19. Bart Streppel Apeldoorn;
20. Ton Schoonman Dalen;
Masters 40+: 1. Gerrit Teunis Wierden;
2. Theo Schlijper Linschoten; 3. Erik Ruesink Dinxperlo;
4. Gert Stappenbelt Apeldoorn; 5. Jan de Vries
Nijeholtpade; 6. Ron Smits Langelille; 7. Henri Emens
Deventer; 8. Arjan van Gaveren Nijverdal; 9. Jannes
Weerman Nijholterwolde; 10. Rob Niekolaas Zwolle; 11.
Hans Vonk Arnhem; 12. Jos Wolfkamp Raalte; 13. Ron
Dooyeweerd Harderwijk; 14. Jan Alma Otterlo; 15.
Ewald ten Hagen Lochem; 16. Johnny van den Berg Beuningen;
17. Peter Makkink Hengelo Gld; 18. Cor van der Ploeg
Bemmel; 19. Dirk Jan Engelen Nijmegen; 20. Hermi
Beute Nijmegen;
Masters 50+: 1. Freddy Keller
Deventer; 2. Hans Lap Hendrik-ido-Ambacht; 3. Willem
Hus Voorburg; 5. Christian Lentz Rijswijk Zh; 6. Hans
van Bavel Sint Anthonis; 7. Rien van Kessel Deurne; 8.
Jos Nederlof Lochem; 9. Herman Mittertreiner Rotterdam; 10.
Arie van Diermen Bunschoten/Spakenburg; 11. Fred de
Kinkelder Groenlo; 12. Jonny Lammertink Wierden; 13.
Ronald van Beekum IJsselstein; 14. Rudi Peters Wichmond; 15.
Anton Janssen Rijssen; 16. Dietmar Gnoth Duitsland; 17.
Wolfgang Harter Cloppenburg; 18. Theo Hensen Boven-Leeuwen;
19. Ab ter Maten Scherpenzeel; 20. Eddy Braam
s-Heerenberg;
AALTEN (
2009.04.26 )
Amateur-A: 1. Marco Schenk Aalten; 2. Leon Essink Aalten; 3.
Imo de Pruijssenaere Leusden; 4. Jefte de Bruin Nijmegen; 5. Wilbert
Broekhuizen Zwolle; 6. René Nijhuis Markelo; 7. Dennis Hendriksen Didam; 8.
Arjan Ribbers Groenlo; 9. Francesco Rave Groenlo; 10. Marthijs Wegdam Dalen;
11. Jasper Nijkamp Zwolle; 12. Rody Kroeze Wierden; 13. Menno Gobielje Gouda;
14. Maarten Boonen Harderwijk; 15. Arnoud Witsenburg Driebergen-Rijsenburg; 16.
Robin de Pruyssenaere de la Woestijne Leusden; 17. Rico Wientjes Didam; 18.
Adrie Frijters Wageningen; 19. Jurgen te Brake Eibergen; 20. Michel Reuser
Tiel;
Junioren: 1. Thomas Herbold Lochem; 2. Robin Wennekes
Dodewaard; 3. Stefan Boeve Nijverdal; 4. Arno Ikink Lichtenvoorde; 5. Kees
Janssen Diepenveen; 6. Felix Wolbert Hengelo.Gld; 7. Jack de Koning Nootdorp;
8. Melvin van Zijl Harderwijk; 9. Martin van de Pol Amerongen; 10. Steven
Wester Almelo; 11. Jeroen van der Meulen Ureterp; 12. Maarten Groote Punt
Rossum Ov; 13. Martijn Pastoors Ede; 14. Jasper Plender Almelo; 15. Willem Klein
Tijssink Hattem; 16. Nicolai Nijholt Voorthuizen; 17. Jelle van der Marel De
Lier; 18. Joakim Zuidema Dokkum; 19. Danny van der Sman Nootdorp; 20. Sjors van
den Enden s-Gravenzande;
Masters 40+: 1. Hans Vonk Arnhem; 2. Erik
van der Heide Emmeloord; 3. Jos Wolfkamp Raalte; 4. Jerry de Bruijn Harderwijk;
5. Jan de Vries Nijeholtpade; 6. Steve McEwen Donderen; 7. Immanuel van
Tintelen Baars; 8. Edwin Ruesink Heelweg; 9. Arjan van Gaveren Nijverdal; 10.
Ronny Essink Ruurlo; 11. Matti de Baat Nieuw-Vossemeer; 12. Gerrit Teunis
Wierden; 13. Hermi Beute Nijmegen; 14. Ron Dooyeweerd Harderwijk; 15. Rob
Niekolaas Zwolle; 16. Gert Bosman Wijhe; 17. Jannes Weerman Nijholterwolde; 18.
Marc Aversteeg Aalten; 19. Peter Makkink Hengelo Gld; 20. Cor van der Ploeg Bemmel;
Masters 50+: 1. Freddy Keller Deventer; 2.
Bert Bakker Zaandam; 3. Joop Ribbers Groenlo; 4. Maas van Beek Barneveld; 5.
Barend Verhagen Woerden; 6. Rien van Kessel Deurne; 7. Jonny Lammertink
Wierden; 8. Henk-Jan Buis Enkhuizen; 9. Fred de Kinkelder Groenlo; 10. Ronald
van Beekum IJsselstein; 11. Willem Hus Voorburg; 12. Herman Nijkamp Rijssen;
13. Cor van Bijnen Wervershoof; 14. Bennie Sligman Laren Gld; 15. Herman
Mittertreiner Rotterdam; 16. Huub Posthuma Vlijmen; 17. Ruud Waanders
Lichtenvoorde; 18. Klaas Kirchhoff Elspeet; 19. Jan de Veen Muntendam; 20. Erik
van Elleswijk Westervoort;
AALTEN.(2011.04.25)
Elite/Belofte/Amateur/Junior: 1. Ivo
Stronks Aalten; 2. Nick Kweldam
Aalten; 3. Tim Klessa Duitsland; 4. Wouter de Groot Pijnacker; 5. Remko Kramer Braamt; 6. Johan Procee Groningen; 7. Felix Reinken Duitsland;8. Stefan Poutsma
Peize; 9. Bas Stamsnijder Enter; 10. Martijn Knol Hasselt; 11. Wilbert Broekhuizen Zwolle; 12. Guus Gerrits Epe; 13. Niels van Otterloo Heerde; 14. Bor Houwers Aalten; 15. Tobias Loos Duitsland; 16. Arjan van Wachtendonk Wageningen; 17. Roy Nijkamp Twello; 18. Marc Janssen Ede; 19. Arno Ikink Lichtenvoorde; 20. Boris Fasting
Nieuwelingen: 1. Remco van der Ploeg
Surhuisterveen; 2. Martijn de Jong Woerden; 3. Stef Krul
Tjalleberd; 4. Arwin Bultstra Hoogersmilde; 5. Vincent Kip
Oldenzaal; 6. Gino Luca Vierhouten Hilversum; 7. Twan van Varik
Dronten; 8. Rogier Kalvenhaar Wierden; 9. Robin Lowik Almelo; 10.
Pepijn ter Bekke Oldenzaal; 11. Tim de Jong Siddeburen; 12. Mats
Lammertink Wierden; 13. Yannick Schurwanz Den Haag; 14. Rafaël
Spier Hilversum; 15. Daan van Norden Harderwijk; 16. Nordin
Hudepol Almelo; 17. Wessel Zennipman Zutphen; 18. David van der
Wal Harderwijk; 19. Dylan Ossendrijver Wezep; 20. Maarten Hof Heerenveen;
Masters 40+: 1. Taeke
Oppewal Heerenveen; 2. Arjan van
Gaveren Nijverdal; 3. Arjan Seunninga
Ede; 4. Jos Wolfkamp Raalte; 5. Christiaan Schurmann Duitsland; 6. Michel Klarenbeek Dieren; 7. René Nijhuis Markelo; 8. Ben van Egmond Nijverdal; 9. Ron Dooyeweerd Harderwijk; 10. Rob Ypenburg Utrecht; 11. Jerry de Bruijn Harderwijk; 12. Gerald Seuren Vierlingsbeek; 13. Peter de Weert Staphorst; 14. Ad Guldemeester Amersfoort; 15. Andre Borkink Eefde; 16. Robert Spoek Berghem; 17. John Zennipman Zutphen; 18. Gert de Veen Zuidbroek; 19. Peter Makkink Hengelo Gld; 20. Joost van Bezooijen Nijmegen;
Masters 50+: 1. Theo
Joosten Spaarndam; 2. Hans Lap
Hendrik-ido-Ambacht; 3. Hermi Beute
Nijmegen; 4. Bert Bakker Zaandam; 5. Ron Paffen Milsbeek; 6. Freddy Keller Deventer; 7. Ronald Scheffel Apeldoorn; 8. Michael Dooner Duitsland; 9. Hans Vonk Arnhem; 10. Henri Emens Deventer; 11. Wim Junte Elburg; 12. Henk-Jan Buis Enkhuizen; 13. Roelof Kregel Hoogezand; 14. Piet Kraft Rijnsburg; 15. Rudie Frinking Zutphen; 16. Dieks Prenger Vriezenveen; 17. Jaap van der Breggen Nijkerk; 18. Rudi Pelts 19. ---- 20. Holger KLessa
Duitsland;
AALTEN.(2012.04.15)
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Ivo
Stronks Aalten; 2. Thom van Dulmen Didam; 3. Gijs Brouwer. Maastricht; 4. John
van Lochem Aalten; 5. Mark Olieman Enschede; 6. Arne Hassink Zieuwent; 7. Nick
Kweldam Aalten; 8. Menno van Hees Bilthoven; 9. Dennis Voskuilen Amersfoort;
10. Maik Wensink Aalten; 11. Niels Leferink Boekelo; 12. Frank Molenaar Rheden;
13. Leon Essink Aalten; 14. Rochéz Harbers Nijverdal; 15. Koen Bouwman Ulft;
16. Jefte de Bruin Amersfoort; 17. Matthew Overste Amsterdam; 18. Henk Jan
Borghuis Rijssen: 19. Jan van Puyvelde Gronau; 20. Martijn Versteege Hengelo
Gld;
Nieuwelingen: 1. Lorenzo Harbers Nijverdal; 2. Wytze Schut Wolvega; 3. Mark de Langen
Valburg; 4. Tim de Jong Siddeburen; 5.
Thom Martens Zoetermeer; 6. Gino Luca Vierhouten Hilversum; 7. Robbert
Wagenmakers Assen; 8. Rik Jansen Beuningen; 9. Jorg de Jong Aalten; 10. Nordin
Hudepol Almelo; 11. Lars Veldscholten Oldenzaal; 12. Wouter Deems Wolvega; 13.
Eit Visser De Wilp; 14. Michel Bodegraven Elim; 15. Wessel Boosman Wildervank;
16. Tjardo Withag Beltrum; 17. Joris Nieuwenhuis Zelhem; 18. Luc Grefte Apeldoorn;
19. Gilian Engberink Apeldoorn; 20. Chiel Boschman Hattem;
Masters 40+: 1. Jos Wolfkamp Raalte; 2. Rudi
Bissels Drachten; 3. Ronny Essink Ruurlo; 4. Arjan Seunninga Ede; 5. Andy
Knijpinga Utrecht; 6. Jan de Vries Nijeholtpade; 7. Cor van der Ploeg Bemmel;
8. Erik Ruesink Dinxperlo; 9. Maurice Schenk Winterswijk; 10. Michel Warlich
Heerde; 11. Jos van der Horst Nijmegen; 12. Gert de Veen Zuidbroek; 13. Peter
Makkink Hengelo Gld; 14. Geert Jan van Geffen Gemert; 15. Georg Cornielje
s-Heerenberg 16. Dirk Jan Engelen Nijmegen; 17. Nico Hoogland Rheden; 18. Berry
Roelofs Groesbeek; 19. Arnoud Witsenburg Driebergen-Rijsenburg; 20. Gerald
Seuren Vierlingsbeek;
Masters 50+: 1. Arjan van Gaveren Nijverdal;
2. Freddy Keller Deventer; 3. Hans Lap Hendrik-ido-Ambacht; 4. Hermi Beute
Nijmegen; 5. Hans Vonk Arnhem; 6. Wim Junte Elburg; 7. Gijs Nederlof Kamerik;
8. Peter de Weert Staphorst; 9. Barend Verhagen Woerden; 10. Maas van Beek
Barneveld; 11. Henri Emens Deventer; 12. Rudie Frinking Zutphen; 13. Joop Ribbers
Groenlo; 14. Ron Paffen Milsbeek; 15. michael Donner Duitsland; 16. Aat Kool
Loosdrecht; 17. Fred de Kinkelder Groenlo; 18. Rudi Peters Wichmond; 19. Bennie
Boveree Laren Gld; 20. Hans Voorn Hilversum;
AALTEN.(
2013.04.28 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Nick
Kweldam Aalten; 2. Thomas van Dulmen Didam; 3. Xaf Houwers
Aalten; 4. Robbie van Bakel Deurne; 5. Marco Brienissen
Opheusden; 6. Lukas van der Geest Warmond; 7. Bor Houwers Aalten;
8. Simon Bargeman Vorden; 9. Wouter Hendriksen Varsseveld; 10.
John Schouten Apeldoorn; 11. Cor van Leeuwen Borger; 12. Matti
Manninen Finland; 13. Remko Kramer Braamt; 14. Rochéz Harbers
Nijverdal; 15. Erwin Binnenpoorte Raalte; 16. Binne-Pier de Haan
Oudega; 17. Koen Wulterkens Cuijk; 18. Frank Lathouwers
Sint-Oedenrode; 19. Jesper Rietbroek Roelofarendsveen; 20. Jeroen
van der Meulen Ureterp;
Junioren/Nieuwelingen/Sportklasse: 1. Peter
Lenderink Ommen; 2. Thom Martens Zoetermeer; 3. Robin Lowik
Vriezenveen; 4. Stan Veldscholten Oldenzaal; 5. Jorg de Jong
Aalten; 6. Gino Luca Vierhouten Hilversum; 7. Jordi Boerman
Zwolle; 8. Berry Heuveling Tolkamer; 9. Xavier Protano
Doetinchem; 10. Luuk Lohuis Denekamp; 11. Wouter Neijenhuis
Huissen; 12. Levi Arts Hoevelaken; 13. Rick Braamhaar Wierden;
14. Harry Ruiterkamp Slijk-Ewijk; 15. Arjen van Putten Geesbrug; 16.
Rick Engelen s-Heerenberg; 17. Wouter Bos Nijmegen; 18. Chiel
Breukelman Gramsbergen; 19. Sven Rodijk Nijverdal; 20. Daan
Dijkstra Almelo;
Masters 40+: 1. Marcel Alma Harskamp; 2.
Ronny Essink Ruurlo; 3. Mathieu Krabbenborg Groenlo; 4. Arjan
Seunninga Ede; 5. Jos van der Horst Nijmegen; 6. Patrick Somsen
Aalten; 7. Arnout Hurenkamp Enschede; 8. Andy Knijpinga Utrecht;
9. Eddy Hermsen Ochten; 10. Edward Huisman Nijverdal; 11.
Joost van Bezooijen Nijmegen; 12. Gert Bosman Wijhe; 13. Watze
Vroom Wageningen; 14. Marco Schenk Aalten; 15. Steve McEwen
Arnhem; 16. Marcel Lambregts Meteren; 17. Henry Brokers Borculo;
18. Johnny van den Berg Beuningen; 19. Peter Makkink Hengelo Gld;
20. Jeroen Wolbrink Deventer;
Masters 50+: 1. Jos Wolfkamp Raalte; 2.
Frank Nijssen Haarlem; 3. Gijs Nederlof Kamerik; 4. Lars Rietveld
Oudewater; 5. Wim Junte Elburg; 6. Peter de Weert Staphorst; 7.
Arjan van Gaveren Nijverdal; 8. Ron Paffen Milsbeek; 9. Joop
Ribbers Groenlo; 10. Hermi Beute Nijmegen; 11. Henri Emens
Deventer; 12. Fred de Kinkelder Groenlo; 13. Jeroen Bosman
Amsterdam; 14. Hans Lap Hendrik-ido-Ambacht; 15. Piet Kralt
Rijnsburg; 16. Ad Slingerland Haastrecht;17. Ralph Greupink Dalen; 18.
Rob Niekolaas Zwolle; 19. Berry Huntink Drempt; 20. Jaap van der
Breggen Nijkerk;
AALTEN.(
2014.05.18 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Mitchell
Huenders Zeist; 2. Nick Kweldam Aalten; 3. Rens te Stroet Keijenborg; 4. Bas
Heilig Spaarndam; 5. Wouter de Groot Hillegom; 6. Rob Tijdink Spaubeek; 7. Gijs
Strating Haren Gn; 8. Jelle van der Marel De Lier; 9. Bor Houwers Aalten; 10.
Siebe Vrieswijk Deventer; 11. Adriaan Janssen Diepenveen; 12. Johan Wagenaar
Epe; 13. Coen Bosch Twello; 14. Daan van den Esschert Epse; 15. Tristan
Timmermans Hardenberg; 16. Wim Kleiman Almelo; 17. Imo de Pruijssenaere de la
Woestijne Mijdrecht; 18. Pim van der Marel De Lier; 19. Jesper Schipper
Noordwijk Zh; 20. Mattijn Motshagen Nijkerk Gld;
Nieuwelingen: 1. Thijs Wolsink Hengelo Ov; 2.
Alden Chazan Arnhem; 3. Tom Zwaan Amsterdam; 4. Lars Olde Meierink Overdinkel;
5. Joel Brethouwer Aalten; 6. Mika van Uden Oss; 7. Maarten Lubbers
Winterswijk; 8. Aad Schuilenburg Soest; 9. David Bredewold Hoogland; 10. Wesly
Koenders Lichtenvoorde; 11. Brent Schoppers Aalten; 12. Melvin Schiphorst
Deventer; 13. Stijn van Veelen Arnhem; 14. Arie de Bie Apeldoorn; 15. Jelle
Kroon Leusden; 16. Joery Nijkamp Zelhem; 17. Ruben Peters Lichtenvoorde; 18.
Boyd Koenders Lichtenvoorde;
Sportklasse: 1. Nick Lubbers s-Heerenberg;
2. Adrie Frijters Wageningen; 3. Dick Kinket Hattem; 4. Erik Verstegen Zutphen;
5. Marco Schenk Aalten; 6. Joost Arentsen Varsseveld; 7. Johnny van den Berg
Beuningen Gld; 8. Berry Heuveling Tolkamer; 9. Jeroen Jansman Oosterbeek; 10.
Wesley Pieterse Nijmegen; 11. Glenn Thomas Woerden; 12. Stan Driessen Gendt;
13. Tijs Westendorp Nijmegen; 14. Ynte de Vries Deventer; 15. Jeroen Wolbrink
Deventer; 16. Tom Buurman Wierden; 17. Joost van Bezooijen Nijmegen; 18. Harm
Jan Hovenkamp Zutphen; 19. Cor van der Ploeg Bemmel; 20. Marco Wassink Ruurlo;
Masters 50+: 1. Ron Paffen Milsbeek; 2. Piet
Kralt Rijnsburg; 3. Jeroen Bosman Amsterdam; 4. Frank Nijssen Haarlem; 5. Hans
Lap Hendrik-ido-Ambacht; 6. Henri Emens Deventer; 7. Frans Berrens Amersfoort;
8. Ron van de Laan Utrecht; 9. Gert de Veen Zuidbroek; 10. Henri Spijkers
Monster; 11. Rob Niekolaas Zwolle; 12. Benno Pauw Nieuwegein; 13. Matthieu
Hendriks Krimpen aan de Lek; 14. John Verdam Achterveld; 15. Fred de Kinkelder
Groenlo; 16. Sjaak van Hal Deventer; 17. Berry Huntink Drempt; 18. Riemer Bosma
Haulerwijk; 19. Jan-Dick den Das Landsmeer; 20. Peter van der Hooft Hoogezand;
AALTEN.(
2015.05.17 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Stan
Wijkel Holsloot; 2. Roy Dofferhoff Lisse; 3. Joris Nieuwenhuis Zelhem; 4.
Martin Kelderman Veenendaal; 5. Robin Lowik Vriezenveen; 6. Xaf Houwers Aalten;
7. Wouter de Groot Delft; 8. Harm Bronkhorst Voorhout; 9. Robert de Jong
Zeewolde; 10. Dylan van Zijl Harderwijk; 11. Arjan Hofman Nunspeet; 12. Jorne
Videler Badhoevedorp; 13. Jelle Wolsink Hengelo ov; 14. Atse ten Brinke
Lichtenvoorde; 15. Justin Timmermans Hardenberg; 16. Max van de Water
Amsterdam; 17. Etienne Lenting Nieuwveen; 18. Mathieu Krabbenborg Groenlo; 19.
Edwin Wielink Wilp; 20. Thomas Bosch Loosbroek;
Nieuwelingen: 1. Jelle Bootsveld Heino; 2.
Joël Zuidema Dokkum; 3. Jermo Hesselink Overdinkel; 4. Freek van Rossem Megen;
5. Merijn Schröder Veendam; 6. Constantin Tenbrock 7. Lars Loohuis
Harbrinkhoek; 8. Joren Bloem Brummen; 9. Lars Mastebroek Barneveld; 10. Lars de
Bot Losser; 11. Jurgen van den Aarssen Dreumel; 12. Meindert Weulink
Diepenveen; 13. Tommie-Jens Meeter Tiel; 14. Niels Bakker Rijssen; 15. Mitchell
Vink Veenendaal; 16. Rick de Vries Nijeholtpade; 17. Fokke Veenstra
Augustinusga; 18. Karsten Veen Westerlee Gn; 19. Tom Smit Stadskanaal; 20. Ben
Bartels Dalfsen;
Sportklasse: 1. Roy Andes Heteren; 2. Ruben
Tolkamp Aalten; 3. Pascal Schoots Tiel; 4. Sonny Agema Den Helder; 5. Caspar
Hermans Amsterdam; 6. Arjan Seunninga Ede; 7. Corne Castein Renkum; 8. Ruud
Grandia Doetinchem; 9. Marco Schenk Aalten; 10. René Rotscheid Apeldoorn; 11.
Jeroen Jansman Oosterbeek; 12. Jan Weevers Hengelo Gld; 13. Peter Makkink
Hengelo Gld; 14. Jos Kaal Didam; 15. Martin Weijers s-Heerenberg; 16. Rik
Hetterscheid Doetinchem; 17. Jop Wensink Bredevoort; 18. John Zennipman
Zutphen; 19. Arnout Hurenkamp Enschede; 20. Cor van der Ploeg Bemmel;
Masters 50+: 1. Jos Wolfkamp Raalte; 2. Ron
Paffen Milsbeek; 3. Hans Vonk Arnhem; 4. Lars Rietveld Oudewater; 5. Gerrit
Wonder Beilen; 6. Peter van der Hooft Hoogezand; 7. Jeroen Bosman Amsterdam; 8.
John Oudshoorn Uithoorn; 9. Erwin Kistemaker Diemen; 10. Gerald Seuren Vierlingsbeek;
11. Teo Muis Gorinchem; 12. Ralph Greupink Dalen; 13. Richard Beumer Ede; 14.
Peter de Weert Staphorst; 15. Stephan Bredewold Hoogland; 16. Piet Kralt
Rijnsburg; 17. Roger Pauwels Nijmegen; 18. Frans Berrens Amersfoort; 19. Peter
Adelaar Houten; 20. Toon Schoonderbeek Nijkerk;
AALTEN.(
2016.05.22 )
Elite/Beloften: 1. Mark Schreurs Aalten; 2. Xaf
Houwers Aalten; 3. Wouter Hendriksen Varsseveld; 4. Nick Kweldam Aalten; 5.
Marcel Wouters Groesbeek; 6. Gerben Mos Havelte; 7. Jeffrey Veltink Hardenberg;
8. Awet Gebremedhin Andemeskel 9. Melvin van Zijl Harderwijk; 10. Nahom Desale
Amstelveen; 11. Mitchell Mulhern Heerde; 12. Wouter de Groot Delft; 13. Bor
Houwers Aalten; 14. Bjorn van der Heijden Schaijk; 15. Phillipp Rumoller 16.
Bart van Bindsbergen Zevenaar; 17. Gosse van der Meer Surhuizum; 18. Mike van
Nunspeet Den Haag; 19. Feras Wardeh Den Haag; 20. Henk Jaap Moorlag Onstwedde;
Junioren/Amateurs/Sportklasse:1. Niels van
der Pijl Wageningen; 2. Pim Achterkamp Rotterdam; 3. Bram Mens Wateringen; 4.
Teun Flint Winterswijk; 5. Joost Arentsen Varsseveld; 6. Tom Wensink Enschede;
7. Marco Schenk Aalten; 8. Maarten Janssen. Hengelo; 9. Kees Pameijer Den Haag;
10. Thomas Batelaan Amsterdam; 11. Dion Kramer Amsterdam; 12. Niels van Deursen
Den Haag; 13. Ruben Tolkamp Aalten; 14. Maarten Lubbers Winterswijk; 15. John
van Lochem Aalten; 16. Jop Wensink Bredevoort; 17. Rochéz Harbers Nijverdal;
18. Gerjo Berentschot Zelhem; 19. Olav Wallinga Zutphen; 20. Sander Leppers
Veenendaal;
Nieuwelingen: 1. Tommie-Jens Meeter Tiel; 2.
Tim Winter Norg; 3. Mitchell Vink Veenendaal; 4. Stanley Beerepoot Enkhuizen;
5. Niels Bakker. Rijssen; 6. Jeroen Oostra Roden; 7. Jesse Dijkstra
Stadskanaal; 8. Steyn Lamberink Bergentheim; 9. Sam Gademan Beek; 10. Rick de
Vries Nijeholtpade; 11. Sam Looman s-Heerenberg; 12. Mohs Klunder Nijeveen; 13.
Karsten Veen Westerlee Gn; 14. Lars Loohuis Harbrinkhoek; 15. Rick Metselaar
Hoogeveen; 16. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 17. Stef ter Laak Veenendaal;
18. Loek Geelen Lonneker; 19. Christiaan Lubbers Winterswijk; 20. Bas Scheffer
Wierden;
Masters 50+: 1. Jos Wolfkamp Raalte; 2. Jan
Weevers Vorden; 3. Hans Vonk Arnhem; 4. Peter de Weert Staphorst; 5. Frank
Nijssen Haarlem; 6. Lars Rietveld Oudewater; 7. Andre Bekker Haaksbergen; 8.
Edwin Ophof Raalte; 9. Marcel Lambregts Meteren; 10. John Oudshoorn Uithoorn;
11. Jeroen Bosman Amsterdam; 12. Sep Visser Heemstede; 13. Ben Timmerman
Dronten; 14. Gert Bosman Wijhe; 15. Michaël Bolle Wezep; 16. Erwin Kistemaker
Diemen; 17. Emiel Kunkeler Zuidwolde Dr; 18. Mark van Dijk Duiven; 19. Stephan
Bredewold Hoogland; 20. Andre te Boome Borculo;
AALTEN.(2017.05.21)
Elite/Beloften: 1. Jelle Wolsink Hengelo ov; 2.
Bas Tietema Zwolle; 3. Jelle Johannink Denekamp; 4. Jeen de Jong Britsum; 5.
Bor Houwers Aalten; 6. Nick Kweldam Aalten; 7. Thomas van Dulmen Velp; 8. Dylan
Newbery Renkum; 9. Xaf Houwers Aalten; 10. Peter Merx Warfhuizen; 11. Gary
Hekman Kampen; 12. Danny Kroeze Achterveld; 13. Edwin Wielink Twello; 14. Beau
Duvigneau Zutphen; 15. Mark Schreurs Aalten; 16. Wouter Hendriksen Varsseveld;
17. Coen Bosch Twello; 18. Luuk Loohuis. Haaksbergen; 19. Justin Kloese Emmen;
20. Jelmer Arendshorst Nieuwleusen;
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Gideon
van der Molen Megchelen; 2. Pim Achterkamp Rotterdam; 3. Daan Steffens Borne;
4. Bas van Dalen Ede Gld.; 5. Atse ten Brinke Lichtenvoorde; 6. Joost Arentsen
Varsseveld; 7. Niels van Deursen Den Haag; 8. Rochéz Harbers Nijverdal; 9. Tom
Wensink Enschede; 10. Rens Moorman Ootmarsum; 11. Bas Winters Hengelo; 12. Bram
Mens Wateringen; 13. Niels van Otterloo Nijbroek; 14. Siebe Vrieswijk Deventer;
15. Berend Gras Den Haag; 16. Frank Lanting Den Haag; 17. Rik Brouwer Lent; 18.
Patrick van Gortel Apeldoorn; 19. Lars Mastebroek Barneveld; 20. Henk Jan
Borghuis Nijverdal;
Nieuwelingen: 1. Axel van der Tuuk Assen; 2.
Lars Boven Reutum; 3. Steyn Lamberink Bergentheim; 4. Matthijs Varweg
Hardenberg; 5. Rick Metselaar Hoogeveen; 6. Tim Winter Norg; 7. Pepijn
Reinderink Ruurlo; 8. Levi van Hoften Tiel; 9. Bas Scheffer Wierden; 10.
Christiaan Lubbers Winterswijk; 11. Tjipke Bosma Kollumerzwaag; 12. Bart Klein
Nienhuis Lichtenvoorde; 13. Sammy Berkelder Varsseveld; 14. James Potter Soest;
15. Bjorn ten Have Harreveld; 16. Daan Hopster Nijverdal; 17. Lars Mulderij
Pesse; 18. Pieter Bouwers Beilen; 19. Jonas Franken Apeldoorn; 20. Jur Groot
Koerkamp Raalte;
Masters 50+: 1. Jos Wolfkamp Raalte; 2.
Barend Verhagen Woerden; 3. Frank Nijssen Haarlem; 4. Lars Rietveld Oudewater;
5. Jan Weevers Vorden; 6. Peter de Weert Staphorst; 7. John Oudshoorn Uithoorn;
8. Marcel Lambregts Meteren; 9. Ron Paffen Milsbeek; 10. Sven Harter Duitsland+
11. Henk Ceelen. Ouderkerk aan de IJssel; 12. Erwin Kistemaker Diemen; 13. Kees
van Asten Zeewolde; 14. John Zennipman Zutphen; 15. Everhardus Roek Almelo; 16.
Jaap van der Breggen Nijkerk Gld; 17. Cor van der Ploeg Bemmel; 18. Gert Bosman
Wijhe; 19. Jeroen Bosman Amsterdam; 20. René Rotscheid Apeldoorn;
AALTEN .(
2018.04.22 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Niels
Boele Leiden; 2. Cor van Leeuwen. Borger; 3. Wiebe Scholten Dieren; 4. Joren
Bloem Brummen; 5. Twan Brusselman Helmond; 6. Arjan Arentsen Harderwijk; 7.
Arno te Brake Nijmegen; 8. Jarno Gmelich Meijling Almere; 9. Sven Nijzingh
Zuidwolde; 10. Wessel Zennipman Zutphen; 11. Thomas van Dulmen Velp; 12. Mark
Olieman Leende; 13. Justin Kloese Emmen; 14. Lorenzo Harbers Nijverdal; 15.
Robert de Jong Zeewolde; 16. Florian Smits Dinxperlo; 17. Maarten Vierhout
Nunspeet; 18. Jeen de Jong Britsum; 19. Gijs Leemreize Ruurlo; 20. Geert Zaal
Utrecht;
Junioren: 1. Justin Brusche Zaandam; 2. Mika Heming 3. Bart
Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 4. Hidde Kamp Hengelo; 5. Sten Hoek Oosterstreek;
6. Sammy Berkelder Varsseveld; 7. Rick Metselaar Hoogeveen; 8. Roy Dirven
Bergeijk; 9. Stanley Beerepoot Enkhuizen; 10. Jur Groot Koerkamp Raalte; 11.
Mark van Os Amerongen; 12. Thomas van Asselt Didam; 13. Bas Scheffer Wierden;
14. Marco Ehlert Kortenhoef; 15. Tristan Vos Eelderwolde; 16. Daan Hopster
Nijverdal; 17. Christiaan Lubbers Winterswijk; 18. Maarten Rotman Wierden; 19.
Philip Heijnen Oeffelt; 20. Yan van Dijk Druten;
Nieuwelingen: 1. Bram Leerkes Twello; 2.
Pepijn Reinderink Ruurlo; 3. Maiko Timmer Drachten; 4. Boris Romers Rozenburg;
5. Tristan Hartmann Enschede; 6. Niels van der Gracht Annen; 7. Elian Lagendijk
Alphen aan den Rijn; 8. Mike Schuch Leek; 9. Mike Spenkelink Nijverdal; 10.
Sven Timmermans Twello; 11. Tjipke Bosma Kullomerzwaag; 12. Bjorn Claassen Den
Haag; 13. Lars Romijn Apeldoorn; 14. Redmar Dijkman Lutjegast; 15. Lucas
Averesch Rijssen; 16. Youp de Vos Hillegom; 17. Ivo Zwaans Den Helder; 18. Guus
van Schipstal Wanroij; 19. Sam Naberman Genemuiden; 20. Tim Hennekam Zundert;
Sportklasse: 1. Martijn Broekman Tricht; 2.
Patrick Somsen Aalten; 3. Dennis Hendriksen Didam; 4. Ralf Steegs Velp; 5.
Maarten Bremer Bemmel; 6. Marcel Webers Milsbeek; 7. Gerrit Huinink Varsseveld;
8. Peter Kraaijvanger Zevenaar; 9. Maarten van Sprakelaar Wijk bij Duurstede;
10. Ad Jonker Veenendaal; 11. Jan van Prooije Arnhem; 12. Michel Boerboom
Driel; 13. Erik Verstegen Zutphen; 14. Erwin Hoftijser Arnhem; 15. Tijs
Westendorp Nijmegen; 16. Marcel Meijer Eibergen; 17. Levi Kerkhof Ede; 18. Eric
van Leijen Nijmegen; 19. Eddy Hermsen Ochten; 20. Mario Willemsen Huissen;
Masters 50±: 1. Edwin Ophof Raalte; 2. René
Rotscheid Apeldoorn; 3. Ron Paffen Milsbeek; 4. Adrie Frijters Wageningen; 5.
Jos Kaal Didam; 6. Jeroen Jansen Zoetermeer; 7. Wilfred Harbers Putten; 8. Gert
Bosman Wijhe; 9. John Oudshoorn Uithoorn; 10. Peter de Weert Staphorst; 11.
Marco Schenk Aalten; 12. André Kraan Gouda; 13. Tonny Berends Gorinchem; 14.
Joost van Bezooijen Nijmegen; 15. Dick Kinket Hattem; 16. Ralph Greupink Dalen;
17. Riny Pleij Wierden; 18. Wouter Daanen Heerde; 19. Marcel Boschker Woerden;
20. John Zennipman Zutphen;