MUNTENDAM.(
2000.06.04 )
Elite/Neo: 1. Martijn Vos Paterswolde; 2.
Thomas Greft Groningen; 3. Edwin Veen Westerlee; 4. Mark Willems
Nieuw Buinen; 5. Paul Mos Ruinen; 6. Christian van Wijhe Norg;
7. Harko Kievit Nietap; 8. Bert van der Kaap Ter Apel; 9.
Edward Smit Een; 10. Bert Bakker Zaandam; 11. Ben Timmermans
Nieuw-Buinen; 12. Richard Rijkens Eelde; 13. Raymond Koch
Nijeveen; 14. Wiebe Smid Zwagerbosch; 15. Benny Helmers Veendam;
16. Cor van Leeuwen Musselkanaal; 17. Jacques Veen Sleen; 18.
Lambertus Moes Nijeveen; 19. Daniel Guichelaar Tiendeveen; 20.
---;
Sportkl.-A/B/Vet: 1. Marco
Soer De Wijk; 2. Robin Langerhuizen Havelte; 3. Harm Poelman
Hoogezand; 4. Roel de Vries Zuidbroek; 5. Johan Dussel Eelde; 6. Ate Botter
Klazienaveen; 7. Riemer Bosma Haulerwijk; 8. Jan van Oosterom Schalkhaar; 9.
Dick Baartse Annen; 10. Sebastiaan van der Meer Rolde; 11. Anne Knol Emmen; 12.
Albert Spa Drieborg; 13. Evert Hoekstra Broeksterwoude; 14. Jacob Ekema
Veendam; 15. Jan-Willem Blaauw Groningen; 16. Jan Zuiderveen Zuidbroek; 17.
Wilco Spoelman Koudum; 18. Erik Mennega Sappemeer; 19. Jan Zwiers Gieten; 20.
Jan de Veen Woldendorp;
MUNTENDAM.(
2001.06.10 )
Elite/Neo: 1. Christoph Haxsen Peize; 2.
Ronald Dussel Annen; 3. Henry van der Ploeg Appingedam; 4. Allard
Engels Emmen; 5. Dick Baartse Amen; 6. René van der Meulen
Heerenveen; 7. Jacob Ekema Veendam; 8. Tom Rustebiel Wildervank;
9. Albert Schurer Bakkeveen; 10. Martijn Vos Paterswolde; 11.
Anne van de Veen Buitenpost; 12. Willem Knollema Schildwolde; 13.
Marcel Nagengast Hoogeveen; 14. Edward Smit Een; 15. Dannie
Snijder Groningen; 16. Wiebe Smid Zwagerbosch; 17. Jan-Menno
Medendorp Eelde; 18. Edwin Mellema Wagenborgen; 19. Arjan Slagter
Hoogeveen; 20. Guigelaar Daniel ;
Sportkl.-a: 1. Harjan
van Dam Oosterwolde; 2. Johan Dussel Eelde; 3. Sven Weertman
Groningen; 4. Michael Bonk Leer; 5. Mathijs Groeneveld Groningen;
6. Jolle de Vries Groningen; 7. Marco Soer De Wijk; 8. Gerrit
Wonder Beilen; 9. Oscar Dorrestijn Groningen; 10. Erik Mennega
Sappemeer;11. Robin Langerhuizen Havelte; 12. Alex Visser Oldemarkt; 13.
Gert de Veen Zuidbroek; 14. Niek Visser Assen; 15. Gerrit Prins
Oldemarkt; 16. Eljakim van de Sande Oldemarkt;
17. Walter Boensma Steenwijk; 18. Patrick Verhoeven Stadskanaal; 19.
Joost Lammers Groningen; 20. Kor Broers;
MUNTENDAM.(
2002.06.09 )
Elite/Neo: 1. Erik van der Heide
Emmeloord; 2. Edwin Veen Westerlee; 3. Eelke van der Wal Holwerd;
4. Sieger Haakma Beetsterzwaag; 5. Niels Scheuneman Veendam; 6.
Ronald Dussel Annen; 7. Anne Knol Emmen; 8. Richard Rijkens
Harkstede; 9. Niels Savenije Groningen; 10. Frank Luikens
Tynaarlo; 11. Dannie Snijder Groningen; 12. Anne van der Veen
Buitenpost; 13. Wiebe Smid Zwagerbosch; 14. Sent Tissingh
Groningen; 15. Raymond Koch Nijeveen; 16. Benny Helmers Veendam;
17. Tom Rustebiel Wildervank; 18. Johan Heslinga Hegebeintum; 19.
Jouke Posthumus Haren; 20. Ard Aling;
Veteranen: 1. Frank Nijssen Haarlem; 2.
Jeroen van Hoeijen Amsterdam; 3. Rienk de Vries Hurdegarijp; 4.
Henri Emens Deventer; 5. Tonny van Dam Elburg; 6. Rhett van Trigt
Hoogersmilde; 7. Piet de Haas Tiel; 8. Gosse Hoeksma Wolvega; 9.
Hans van Bavel St. Anthonis; 10. Johan Hoekstra Hardegarijp; 11.
Jan Brander Beetsterzwaag; 12. Jan Waaijer Langeveen; 13. Tonnie
Gijsbers Helmond; 14. Theo Schlijper Linschoten; 15. Aart de Vink
Aalsmeer;16. Ton Stubij Wolvega; 17. Henk Knevelbaard Emmeloord; 18.
Tony de Nekker Noordwolde; 19. Jan de Veen Muntendam; 20. Romke
Veldman Joure;
MUNTENDAM(
2003.06.15 ).
Elite/Beloften: 1. Tonny Teuben De Knipe; 2.
Jos Harms Oude Pekela; 3. Herman Sinnigen Papenburg/Duitsland;4. Sent
Tissingh Groningen; 5. Herman Steensma Surhuisterveen;6. Bert van der
Kaap Assen; 7. John Kerstholt Assen;8. Ard Aling Roden; 9.
Christoph Haxsen Oldenburg/ Duitsland;10. Gerard van Dijk Roden; 11.
Aloys van Duuren Hoogeveen;12. Erik van der Heide Emmeloord; 13. Arjan
Stroetinga Oosterwolde; 14. Edward Smit Een;15. Mathijs Groeneveld
Groningen; 16. Arjan Slagter Hoogeveen;17. Jacob Ekema Veendam; 18.
Wiebe Smid Zwagerbosch; 19. Albert Schurer Bakkeveen; 20. Sjoerd
Douma Drachten;
Masters: 1. Gert de Veen Zuidbroek;2. Rhett van Trigt
Hoogersmilde; 3. Henri Emens Deventer;4. Jan Bakker. Schuinesloot; 5.
Riemer Bosma Haulerwijk;6. Sjaak Eijgenhuijsen Leeuwarden; 7. Johan
Hoekstra Hardegarijp;8. Henk Woldhuis Bovensmilde; 9. Jan de Veen
Muntendam; 10. Ko Oost Emmen;11. Jan Brander Ureterp; 12. Tony de
Nekker Noordwolde; 13. Jan Zuidbroek Zuiderveen;14. Jan Langeveen
Waijer; 15. Johnny Lammertink Wierden;16. Henny Vloedgraven Olst; 17.
Prenger Dieks Vriezenveen;18. Luit Ottema Muntendam; 19. Wim Meijerink
Stieltjeskanaal; 20. Henk Knevelbaard Emmeloord;
MUNTENDAM. (
2004.06.13 )
Elite/Neo/Amateurs-A: 1. Hermann
Sinnigen Papenburg (D); 2. Raymond Koch Zwolle; 3. Jacob Ekema
Veendam; 4. Henk Tissingh De Wijk; 5. Gerard van Dijk Roden; 6.
Ard Aling Roden; 7. Jabik-Jan Bastiaans Amsterdam; 8. Jan-Hendrik
Westra Ureterp; 9. Harjan van Dam Oosterwolde; 10. Warner de Boer
Dronten; 11. Mark Vos Scheemda; 12. Sent Tissingh Groningen; 13.
Herman Steensma Surhuisterveen; 14. Patrick Verhoeven Stadskanaal; 15.
Henry van der Ploeg Appingedam; 16. John Kerstholt Assen; 17.
Marcel Goosen Hurdegarijp; 18. Bert van der Kaap Assen; 19. Nick
Bronsema Bedum; 20. Jouke Posthumus Haren;
Masters: 1. Frank Nijssen Haarlem; 2. Johan Hoekstra
Hardegarijp; 3. Erik Cent Goor; 4. Jannes Weerman Nijeholtwolde;
5. Ko Oost Emmen; 6. Gosse Hoeksma Wolvega; 7. Jan Bakker.
Schuinesloot; 8. Jan Zuiderveen Zuidbroek; 9. Wijnand Wildeman
Raalte; 10. Riemer Bosma Haulerwijk; 11. Wim Meijerink
Stieltjeskanaal; 12. Gerrit Prins Oldemarkt; 13. Henk Woldhuis
Bovensmilde; 14. Jan-Roelof Hessels Havelte; 15. Jan de Veen
Muntendam; 16. Klaas Bolks Hardenberg;
MUNTENDAM
.( 2005.06.12 )
Elite/Belofte: 1. Herman Sinningen
Papenburg(dui); 2. Jan-Hendrik Westra Ureterp; 3. Sebastiaan van
der Meer Groningen; 4. Henk Tissingh De Wijk; 5. Christoph Haxen
Papenburg; 6. Maarten Krommendijk Peize; 7. Warner de Boer
Dronten; 8. Paul van der Veen Gieterveen; 9. Jacques Veen Sleen;
10. Pieter Terpstra Lemmer; 11. Jos Boonstra Peize; 12.
Herman Steensma Opende; 13. Luco Posthumus De Wilp; 14. Cor van
Leeuwen. Musselkanaal; 15. Marcel Nagengast Hoogeveen; 16. Sent
Tissingh Groningen; 17. Johan Dalstra Buitenpost; 18. John
Kerstholt Assen; 19. Pim van den Berg Emmen; 20. Erwin van Walsem
Hoogeveen;
Junioren: 1. Martijn Keizer Muntendam; 2. Remco van
Dijk Hardenberg; 3. Peter Schulting Emmeloord; 4. Marco Vijn
Hardenberg; 5. Rienk Nauta Uitwellingerga; 6. Bas de Haan
Meedhuizen; 7. Jildert Boersma Oosterwierum; 8. Vincent Huiting
Beetsterzwaag; 9. Robert Bovenhuis Staphorst; 10. Lars Horring
Exloo; 11. Henk Jan Groote Punt Rossum; 12. Wierd Osinga Aduard;
13. Jeffrie van der Velde Kropswolde; 14. Jarno Tapper Emmen; 15.
Tom Boveree Laren (Gld.); 16. Chiel Booyink Luttenberg; 17.
Mathijs Timmer Emmen;18. Gijs-Jan Tjapkes Nieuwe Pekela; 19. Dirk
Janssen Hoogeveen;
Nieuwelingen: 1. Berden de Vries Gieterveen;
2. Mark Moes Emmen; 3. Wouter Wippert Nijverdal; 4. Peter Jan
Polling Nieuw-Weerdinge; 5. Emiel KLein Exloo; 6. Jan Germs
Gasselte;7. Bart Barkhuis Norg; 8. Paul de Haan Meedhuizen; 9.
Bram Wegter Groningen; 10. Gert-jan Kamps Zuidwolde; 11. Robbin
Oost Emmen; 12. Rick Kloeze Assen; 13. Ruben Vos Exloo; 14.
Richard Scheper Ruinerwold;15. Erwin van der Velde Surhuisterveen; 16.
Richard Bakker. Hoogezand; 17. Jeffrey Guichelaar Tiendeveen; 18.
Stefan Roolvink Almelo;19. Gijs Strating Haren; 20. Klaas Remminga
Westerwytwerd;
MUNTENDAM.(
2006.06.11 )
Elite/Beloften: 1. Sierd Steiginga Exmorra; 2.
Johan Procee Groningen; 3. Johan Dalstra Buitenpost; 4. Bauke Mollema
Groningen; 5. Jos Feiken Muntendam; 6. Lambertus Koopmans Bolsward; 7.
Jan-Hendrik Westra Ureterp; 8. Herman Steensma Opende; 9. John Kerstholt Assen;
10. Sent Tissingh Groningen; 11. Jeroen Kregel Hoogezand; 12. Bert Lip
Hardenberg; 13. Raymond Koch Zwolle; 14. Arjan Stroetinga Oldeberkoop; 15. Koen Zijlstra Oudeschoot; 16. Jin Long China; 17. Cor van
Leeuwen; Musselkanaal; 18. Gerard van Dijk Roden; 19. Bert van der Kaap Assen;
20. Elzo Vos De Wilp Gn;
Masters 40+: 1. Tonny Teuben De Knippe; 2.
Eric Cent Goor; 3. Arjen Bos Bolsward; 4. Gerdin Boelens Annen; 5. Gert de Veen
Zuidbroek; 6. Kees Dopheide Groningen; 7. Henry van der Ploeg Appingedam; 8.
Kenneth Benjamins Groningen; 9. Loek Mulder Groningen;
10. Martien Kamp Gasselternijveen; 11. Marcel Weinans Roden; 12. Marco Bergman
Groningen; 13. Jan Bakker Schuinesloot; 14. Bert Doedens Groningen; 15. Jan
Brander Ureterp; 16. Jannes Weerman Nijeholtwolde; 17. Erik van der Heide
Emmeloord; 18. Arjan Tigelaar Smilde; 19. Jan Zwiers Gieten; 20. Daniel
Guichelaar Tiendeveen;
MUNTENDAM.(
2007.06.10 )
Elite/Beloften: 1. Hendrik Werner Duitsland; 2.
Sierd Steiginga Exmorra; 3. Vladi Riha Duitsland; 4. Sent Tissingh Groningen;
5. Ji Chang China; 6. Jos Feiken Muntendam; 7. Christoph Haxen Duitsland; 8.
Jan-Hendrik Westra Ureterp; 9. Martijn Keizer Muntendam; 10. Harry Witterholt
Grijpskerk; 11. Gerard van Dijk Roden; 12. Jon Long China; 13. Germ van der
Burg Nijland; 14. Ronnie Timmermans Assen; 15. Wouter Heiligenberg Joure; 16.
Alle Haanstra Waskemeer; 17. Lambertus Koopmans Bolsward; 18. Herman Steensma
Opende; 19. Johan Procee Groningen; 20. Sieger Haakma Leeuwarden;
Vrouwen-B/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Daisy van
der Aa Losser; 2. Lotte de Veen Muntendam; 3. Alike Haanstra Waskemeer; 4.
Nynke Huitema Oldeholtpade; 5. Richt van der Meer Groningen; 6. Adriene Snijder
Kollum; 7. Laura Rollen Hoogeveen; 8. Daphny Grondel Sleen; 9. Maaike Hoek
Almelo; 10. Marloes Verschoor Assen; 11. Marissa Otten Enter; 12. Sanne Bosman
Groningen; 13. Tamara Eenkhoorn Almelo; 14. Ivana Tiessens Zuidhorn; 15.
Lisanne Ottema Muntendam; 16. Jildou van Solkema Sint Nicolaasga; 17. Paulien
Mellema Annen; 18. Danielle Meijering Stadskanaal; 19. Leonie Bezema Tynaarlo;
20. Sanne van Dijk Glimmen;
Amateurs-A/B/C: 1. Loek
Mulder Groningen; 2. Peter Merx Groningen; 3. Jabik-Jan Bastiaans Groningen; 4.
Ruud Wolkotte Denekamp; 5. Bram Slager Groningen; 6. Roel Palmers Zwolle; 7.
Jan Hekman Norg; 8. Jannes Weerman Nijeholtwolde; 9. Johan Hoekstra Hurdegaryp;
10. Daniel Guichelaar Kerkenveld; 11. Steve McEwen Schotland; 12. Michiel
Kuiper Den Ham Ov; 13. Bernhard Bouma Oldeholtpade; 14. Kenneth Benjamins
Groningen; 15. Paul Boswijk Groningen; 16. Gert de Veen Zuidbroek; 17. Bert
Wolkotte Denekamp; 18. Tony de Nekker Noordwolde Fr; 19. Hans Vonk Arnhem; 20.
Marcel Weinans Roden;
MUNTENDAM.(2008.06.15)
Elite-Beloften.Afvalwedstrijd: 1. Roderik
Groenewold Raalte; 2. Christoph Haxen Duitsland;3. Dennis Klemme
Bielefeld; 4. Bert Krans De Wilp; 5. Jeroen Kregel Hoogezand; 6.
Bert-Jan Lindeman Assen; 7. Sebastian Hannover Duitsland; 8. Bart
Rijpma Oldeholtpade; 9. Andries Weening Harkema; 10. Jan Bos.
Nieuwehorne; 11. Lukas Keller Lingen;12. Niels de Blaauw Gieten; 13.
Glenn Clermonts Bellingwolde;14. Aalzen Alma Augustinusga;15. Sent Tissingh
Groningen; 16. Paul Timmer Gasselte; 17. Mario Nijland Lelystad;
Elite-Beloften Tijdrit: 1. Wouter
van Zanten Apeldoorn; 2. Vladi Riha Bremen; 3. Sipke Zijlstra
Burgum;4. Hidde van Nuil Appelscha; 5. Bert Lip Hardenberg;6. Riemer Bosma
Haulerwijk; 7. John Kerstholt Assen; 8. Jan-Albert Krans De Wilp; 9. Frank
Luikens Groningen; 10. Herman Steensma Opende: 11. Felix Rohde Harpstedt;
Elite-Beloften.Criterium: 1. Roderik
Groenewold Raalte; 2. Niels de Blaauw Gieten; 3. Sent Tissingh
Groningen;4. Dennis Klemme Bielefeld; 5. Wouter van Zanten Apeldoorn;
6. Christoph Haxen Duitsland; 7. Lukas Keller Lingen; 8.
Sebastian Hannover Duitsland;9. Jeroen Kregel Hoogezand; 10. Vladi Riha
Bremen; 11. Bert Krans De Wilp; 12. Hidde van Nuil Appelscha; 13.
Glenn Clermonts Bellingwolde; 14. Bert Lip Hardenberg; 15. Herman
Steensma Opende: 16. Andries Weening Harkema; 17. Jan-Albert
Krans De Wilp; 18. John Kerstholt Assen; 19. Jan Bos.
Nieuwehorne; 20. Riemer Bosma Haulerwijk;
Elite-Beloften.Eindklassement: 1. Roderik
Groenewold Raalte; 2. Wouter van Zanten Apeldoorn; 3. Dennis
Klemme Bielefeld; 4. Christoph Haxen Duitsland; 5. Niels de
Blaauw Gieten;6. Vladi Riha Bremen; 7. Sent Tissingh Groningen; 8.
Jeroen Kregel Hoogezand;9. Sebastian Hannover Duitsland; 10. Bert Krans
De Wilp; 11. Hidde van Nuil Appelscha; 12. Lukas Keller Lingen;
13. Bert Lip Hardenberg; 14. Herman Steensma Opende:15. Andries
Weening Harkema;16. Jan-Albert Krans De Wilp; 17. John Kerstholt Assen;
18. Glenn Clermonts Bellingwolde;19. Riemer Bosma Haulerwijk; 20.
Jan Bos. Nieuwehorne;
Elite/Vrouwen: 1. Marte Lenferink Vriezenveen;
2. Lotte de Veen Munten- dam; 3. Trieneke Fokkens Lentingewolde; 4.
Ilona Hoeksma Luxwoude; 5. Mariska Everts Assen; 6. Sytske Visser
Rien; 7. Leonie Bezema Heerenveen; 8. Lies Wildeman Raalte; 9.
Britt Jansen Wijhe; 10. Karen Werkman Haren Gn; 11. Jildou van Solkema Sint
Nicolaasga; 12. Annemagreet Kramer Jubbega;13. Anouska Helena Koster
Zwaagwesteinde; 14. Alie Gercama Zwaagwesteinde;15. Marloes Everts Assen; 16.
Lotte de Haan Oudega Gem Smallingerland; 17. Jet Wildeman Raalte; 18. Lotte
Veen Noordwolde Fr; 19. Stefanie Pruiksma Hoogeveen; 20. Fardau Westra
Amateurs-A: 1. Jan de Vries. Nijeholtpade;
2. Ronald Kruijer Heiligerlee; 3. Rudi Bissels Drachten;4. Jan de
Jager Terband; 5. Henk Weerman Wolvega; 6. Bert Doedens
Groningen;7. Frank Huisman Eelde; 8. Jannes Weerman Nijeholtwolde;9.
Harry Witterholt Grijpskerk; 10. Gert de Veen Zuidbroek; 11. Paul
Paulusma Zevenhuizen Gn 12. Kenneth Benjamins Groningen;13. Willem Dijkstra
Leeuwarden;14. Jorrit van de Kant Assen; 15. Eelke Jan Bouma Groningen; 16. Rob
Bonting Eelde;17. Jan de Veen Muntendam; 18. Kees Dopheide Groningen;19. Sepp
Jansen Groningen; 20. Henk Woldhuis Smilde;
MUNTENDAM
.( 2009.06.14 )
Elite/Beloften: 1. Jos Feiken Muntendam; 2.
Marien Wallink Zwolle; 3. Peter Merx Warfhuizen; 4. Paul de Rooij Deventer; 5.
Pieter Postma Tjerkgaast; 6. Wouter de Groot Lochem; 7. Fokke Postma
Drachterscompagnie; 8. Albert Schurer Bakkeveen; 9. Elzo Vos De Wilp; 10.
Jan-Hendrik Westra Ureterp; 11. Jacob Ekema Veendam; 12. Cor van Leeuwen
Borger; 13. Sent Tissingh Groningen; 14. Adrie Lindeman Assen; 15. Jeroen
Kregel Hoogezand; 16. Dorus Heijnen Valthermond; 17. Hidde van Nuil Appelscha;
18. Jacob-Jan van der Wielen Groningen; 19. Ruud Fransen Nieuw Weerdinge; 20.
Glenn Clermonts Bellingwolde;
Junioren: 1. Gert-Jan Bosman Emmen; 2. Elmar Reinders Emmen;
3. Joey van Rhee Nijverdal; 4. Rick Ottema Muntendam; 5. Coen Rijpma
Oldeholtpade; 6. Jesper Schipper Noordwijk Zh; 7. Rudy Botter Slagharen; 8.
Steven Wester Almelo; 9. Martijn van den Belt IJsselmuiden; 10. Stefan Poutsma
Peize; 11. Rick Meijer Zuidlaren; 12. Anne Fokkema Stedum; 13. Delon Braamhaar
Enter; 14. Job Smit Manderveen; 15. Jochem Hoekstra
Haren Gn; 16. Bernie Dolfsma IJsselmuiden; 17. Rodney Stuyt Rotterdam; 18.
Jeroen Keizer Muntendam; 19. Henk Bos Drachten; 20. Willem Klein Tijssink
Hattem;
Amateurs-A/B/C: 1. Ben van Egmond Nijverdal; 2.
Pim Cazemier Den Horn; 3. Marco Soer De Wijk; 4. Henk Weerman Wolvega; 5. Bop
Douma Zwolle; 6. Eelko Drent Drachten; 7. Henk Jan Borghuis Rijssen; 8. Wierd
Osinga Aduard; 9. Bernhard Bouma Oldeholtpade; 10. Dirk Janssen Hoogeveen; 11.
Paul de Haan Meedhuizen; 12. Jan Hekman Norg; 13. Taeke Oppewal Heerenveen; 14.
Christiaan Jansen Hardenberg; 15. Marthijs Wegdam Dalen; 16. Paul Paulusma
Zevenhuizen Gn; 17. Steve McEwen Donderen; 18. Geert Kamps Eelde; 19. Nathan
Lootsma Leeuwarden; 20. Arnoldus van der Werff Rinsumageest;
MUNTENDAM
.( 2010.06.20 )
Elite/Beloften: 1. Jos Harms Oude Pekela; 2.
Christophe Haxen Duitsland; 3. Paul de Rooij Deventer; 4. Glenn
Clermonts Bellingwolde; 5. Wouter de Groot Lochem; 6. Jos Feiken
Muntendam; 7. Umberto Atzori Zorgvlied; 8. Teake-Piet van der
Werf Dearsum; 9. Pieter Postma Tjerkgaast; 10. Berden de Vries Gieterveen; 11.
Fokke Postma Drachterscompagnie; 12. Harry Sweering Sneek; 13. Coen Rijpma
Oldeholtpade; 14. Stefan Poutsma Peize; 15. Gerdin Boelens Groningen; 16. Marco
Hoekstra Haren; 17. Allan Veenstra Emmen; 18. Bas de Haan Meedhuizen;19. Bjorn
Beldman Rijssen; 20. Niels van Otterloo Marle;
Junioren: 1. Jochem Hoekstra Haren; 2. Anne Fokkema
Stedum; 3. Steven Wester Almelo; 4. Gert-Jan Bosman Emmen; 5.
Jeroen Keizer Muntendam; 6. Robin van Dijk Kampen; 7. Martijn
Dijkstra Oldeberkoop; 8. Rudy Botter Slagharen; 9. Adrik Elzing Schoonebeek;
10. Jasper Schipper Veendam; 11. Koen
Broekman Leeuwarden; 12. Jelle Bolding Hooghalen; 13. Wim Kleiman
Almelo; 14. Roy Meinen Fluitenberg; 15. Henk Reinders Ruinerwold;
16. Rick Ottema Muntendam; 17. Jasper Plender Almelo; 18.
Quido Berrens Utrecht;19. Ivan Versteeg Wolvega; 20. Jeroen Lankheet
Haaksbergen;
Amateurs-A/B/C: 1. Ronald Kruijer Heiligerlee;
2. Taeke Oppewal Heeren- veen; 3. Alan Looms Eext; 4. Koen Zanders Hoogeveen; 5. Loek
Mulder Groningen; 6. Jolle de Vries Sint Geertruid; 7. Dirk
Janssen Hoogeveen; 8. Jan-Albert Krans De Wilp; 9. Tim Hiemstra
Drachten; 10. Ronald Wierstra Leeuwarden; 11. Stef Jonker Roden;
12. Mark Vos Scheemda; 13. Theo Sieling Zuidlaren; 14.
Tsjomme Ozinga Heerenveen; 15. Gert Mulderij Elim; 16. Gert de
Veen Zuidbroek; 17. Paul Paulusma Zevenhuizen GN; 18. Steve
McEwen Donderen; 19. Jacob Dijkstra Olderberkoop; 20. Herman
Steensma Opende;
MUNTENDAM.(2011.06.22)
Elite-Mannen/Beloften: 1. Jos Harms
Oude Pekela; 2. Henk Wildeman Raalte; 3. Jan Bos Nieuwehorne; 4. Fokke Postma Burgum; 5. Geertjan Jonkman Andijk; 6. Marco Bos Roden; 7. Jan Dupon Burgum; 8.
Mark Stokreef Markelo; 9. Cor van
Leeuwen Borger; 10. Bas de Haan
Meedhuizen; 11. Jos Boonstra Peize; 12. Henk Bos Drachten; 13. Harry Sweering Sneek; 14. Sent Tissingh Groningen; 15. Umberto Atzori Zorgvlied; 16. Jeroen Keizer Muntendam;17. Jinne Osinga
Groningen; 18. Jeffrie van der Velde
Gieten; 19. Glenn Clermonts
Bellingwoude; 20. Sjoerd Bakker
Beilen;
Amateurs/Sportklasse: 1. Ronald
Kruijer Heiligerlee; 2. Bert Lip
Harden- berg; 3. Jesper de Hoog
Assen; 4. Marc de Bruin Groningen; 5. Gijs Botterblom Eexterveen; 6. Taeke Oppewal Heerenveen; 7. Rudi Bissels Drachten; 8. Menno Altena Buitenpost;9. Jan Hekman
Norg; 10. Johnny Kat Hoogeveen; 11. Loek Mulder
Groningen; 12. Jan Weening
Surhuisterveen; 13. Erwin van der
Velde Surhuisterveen; 14. Johan Knol
Midwolde; 15. Gert de Veen Zuidbroek; 16. Eric Boersma Groningen;17. Alan Looms
Eext; 18. Frank van Kuijk
Groningen;19. Jaap Ketelaar Aduard; 20.
Bas Seldenrijk Borger;
MUNTENDAM.(2012.06.10)
Elite-Mannen/Beloften: 1. Dennis
Heering Enter; 2. Paul de Haan Meedhuizen; 3. Christoph Haxsen
Assen; 4. Harry Sweering Sneek; 5. Gerard van Dijk Roden; 6.
Hidde van Nuil Appelscha; 7. Jan Bos Nieuwehorne; 8. Rochéz
Harbers Nijverdal; 9. Jeroen Keizer Muntendam; 10. Jesper de Hoog
Assen; 11. Alex de Lange Groningen; 12. Pim Cazemier Den Horn;
13. Erik Groen Doorwerth; 14. Fokke Postma Burgum; 15. Glenn
Clermonts Bellingwoude; 16. Sent Tissingh Groningen; 17.
Jacob-Jan van der Wielen Groningen; 18. Jeroen Kregel Hoogezand; 19.
Jelle Varwijk De Wilp; 20. Leon Ströker Enschede;
Amateurs/Sportklasse: 1. Bas
Seldenrijk Borger; 2. Chris van der Vegt Assen; 3. Jan Hekman
Norg; 4. Harko Kievit Leek; 5. Rudi Bissels Drachten; 6.
Albert Schurer Groningen; 7. Taeke Oppewal Heerenveen; 8. Frank
Woltman Assen; 9. Wessel Piersma Sneek; 10. Ronald Wierstra
Hurdegaryp; 11. Riemer Bosma Haulerwijk; 12. Kees Muis
Stadskanaal; 13. Binne de Haan Groningen; 14. Mark van Manen
Wapenveld; 15. Sjaak Eijgenhuijsen Leeuwarden; 16. Gijs van den
Berg Thesinge; 17. Gert de Veen Zuidbroek; 18. Alfred Feikens Ten
Boer; 19. Bert Willemsen Hoogezand; 20. Kenneth Benjamins
Groningen;
MUNTENDAM.(
2013.06.09 )
Amateurs/Sportklasse: 1. Taeke
Oppewal Heerenveen; 2. Wouter van Zanten Apeldoorn; 3. Jan-Tijs
Heideveld Zwolle; 4. Sierd Steiginga Exmorra; 5. Maarten van
Zanten Apeldoorn; 6. Mark van der Kolk Vroomshoop; 7. Peter de
Weert Staphorst; 8. Erik Huisman Groningen; 9. Nick Bronsema
Bedum; 10. Ard Veneman Groningen; 11. Ronald Wierstra Hurdegaryp;
12. Marcel Weinans Roden; 13. Binne de Haan Groningen; 14.
Jeroen Kregel Hoogezand; 15. Ron Smits Langelille; 16. Bas
Seldenrijk Borger; 17. Ruud Borst Sint Nicolaasga; 18. Steve
McEwen Arnhem; 19. Rein Schiphof Sint Annaparochie; 20. Riemer
Bosma Haulerwijk;
MUNTENDAM.(
2014.06.15 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Paul de
Haan Meedhuizen; 2. Vincent Huiting Groningen; 3. Christoph Haxsen Assen; 4.
Jeffrie van der Velde Gieten; 5. Fokke Postma Drachtstercompagnie; 6. Jan
Essers Wolvega; 7. Sent Tissingh Groningen; 8. Jos Feiken Muntendam; 9. Wessel
Piersma Groningen; 10. Raymond Koch Zwolle; 11. Jacob Ekema Veendam; 12.
Binne-Pier de Haan Oudega; 13. Ron Timmermans Assen; 14. Gijs Strating Haren
Gn; 15. Jelle Bolding Hooghalen; 16. Andries Weening Harkema; 17. Maurice Zaal
Groningen; 18. Rutger Vos Exloo; 19. Marco Massink Haren Gn;
Sportklasse/Masters 40+: 1. Jan
Terpstra Drachten; 2. Richard Bultema Winschoten; 3. Wout Marinus
Surhuisterveen; 4. Sjaak Eijgenhuijsen Leeuwarden; 5. Andries Reitsma
Groningen; 6. Peter van der Hooft Hoogezand; 7. Gert de Veen Zuidbroek; 8. Berend Slagter Groningen; 9. Marten Veen Groningen; 10. Jan
Vos Sleen; 11. Ralph Greupink Dalen; 12. Kees Muis Stadskanaal; 13. Tom Buurman
Wierden; 14. Ron Smits Langelille; 15. Raymond Huwae Peize; 16. Eelko Steenhuis
Groningen; 17. Gerben Stoffers Groningen; 18. Pieter Verhoeven Groningen; 19.
Riemer Bosma Haulerwijk; 20. Wiggert van Ginkel Groningen;
MUNTENDAM.(
2015.06.12 )
Amateurs: 1. Harko Kievit Leek; 2. Han Peeneman Assen; 3. Jan
Kanis Zwolle; 4. Taeke Oppewal Heerenveen; 5. Dennis Steverink Assen; 6. Jack
Kuper Dokkum; 7. Sjors Beukeboom Paterswolde; 8. Marcel Weinans Roden; 9.
Ferdinand Tuin Rouveen; 10. Maurice Zaal Groningen; 11. Wouter van Zanten
Apeldoorn; 12. Richard Bultema Winschoten; 13. Tako Klabbers Gorredijk; 14.
Albert de Vries Groningen; 15. Steve McEwen Arnhem; 16. Jesse Klabbers
Gorredijk; 17. Jeroen Kisteman Rouveen; 18. Berend
Slagter Groningen; 19. Sander Westerlaan Groningen; 20. Jan Bloemert Staphorst;
Sportklasse: 1. Jan Muis Giessenburg; 2.
René Rotscheid Apeldoorn; 3. Kees Muis Stadskanaal; 4. Hylke Wijnsma Wier; 5.
Marcel Torensma Leek; 6. Johan Overweg Ommen; 7. Henry van der Ploeg
Appingedam; 8. Egbert Schoemaker Steenwijk; 9. Benjamin van Elburg Ommen; 10.
Frens Hoving Sappemeer; 11. Jan Van der Meer Groningen; 12. Marten Veen
Groningen; 13. Andre Godeke Hardenberg; 14. Elt Jan Tiggelaar Delfzijl; 15.
Gerry Vlieger Appelscha;