STADSKANAAL.(
2002.08.24 ).
Dames-Junioren: 1. Marije Profijt Hoogeveen;
2. Anouk de Veen Muntendam; 3. Pleuni Möhlmann Apeldoorn;4. Kornelia
Groenenveld Oppenhuizen; 5. Lysbert Hartholt Kollumerzwaag; 6.
Simone Hartman Hoogeveen; 7. Sanne Hokke Zaandam 8. Geke Bramer
Hoogeveen; 9. ---; 10. ---;
Dames-Nieuwelingen: 1. Marianne
Vos Wijk en Aalburg; 2. Moniek Rotmen- sen Steenbergen; 3. Joukje
Braam Warmenhuizen; 4. Roxane Knetemann Krommenie; 5. Lotte
Egberts Borger; 6. Marlijn Binnendijk Zuid Schar- woude; 7.
Liesbeth Bakker Wieringerwerf; 8. Nicole Keizer Muntendam; 9.
Linda Kroes Raalte; 10. Ramona Koenen Jisp; 11. Birgitta Wind
Muiderberg; 12. Anouk Haantjes Zutphen; 13. Ine Bramer Hoogeveen; 14.
Kirsten Verhoeven Stadskanaal;15. Ingeborg Eikmans Haren; 16. Marjolein
Nijenkamp Raalte; 17. Mirjam Deuten Dalen; 18. Gwen Kuiper Delft;
Sportkl.-a: 1. Menno
Gobielje Wormerveer; 2. Rick Krijt Koog a/d Zaan; 3. Frank
Scholte Wassink Uelsen [D]; 4. Riemer Bosma Haulerwijk; 5. Jan
Hekman Norg; 6. Loek Mulder Groningen;7. Henny
Dieterman Blyham; 8. Johan Dussel Eelde; 9. Kenneth Benjamins
Groningen; 10. Jannes Weerman Nijeholtwolde;11. Johan Procee Groningen;
12. Marcel Goosen Hurdegarijp; 13. Mark Vos Scheemda; 14.
Joost Lammers Groningen; 15. Binne de Haan Oosterwolde; 16. Eelko
Drent Bergum; 17. Patrick Verhoeven Stadskanaal; 18. Erik Mennega
Sappemeer; 19. Arjen Buist Een; 20. Jouke Posthumus Haren;
STADSKANAAL. (
2003.08.29 )
Elite/Vrouwen: 1. Christine Mos De Wijk; 2.
Eyelien Bekkering Den Ham; 3. Loes Markerink Raalte; 4. Sandra 't Hart Heerenveen; 5. Irene van den Broek Groningen;
6. Lenie Dijkstra Joure; 7. Brigit Mulder Hattem; 8. Daniëlle
Bekkering Den Ham; 9. Marieke de Jonge Veendam; 10. Louise Bremer
Steenwijk;11. Melanie Mansveld Drouwen; 12. Angeliena Huis Halsteren;
13. Kornelia Groenveld Oppenhuizen; 14. Marit Kamp Pesse; 15.
Floor Bos Assen; 16. Paula Meijer Utrecht;17. Rian Nijmeijer Utrecht;
18. Christa de Lange Coevorden;19. Mariet Jelies Stadskanaal; 20.
Esmerijn Remmerswaal Zwolle;