ZEVENHUIZEN(GR).(2011.06.29)
Elite-Mannen/Beloften: 1. Peter
Schep Lopik; 2. Jos Harms Oude
Pekela; 3. Christoph Haxsen Assen; 4. Elmar Reinders Emmen; 5. Mark Stokreef Markelo; 6. Andries Weening Harkema;7. Umberto Atzori
Zorgvlied; 8. Elzo Vos De Wilp; 9. Fokke Postma Burgum; 10. Jan-Hendrik Westra Ureterp; 11. Jos Boonstra Peize; 12. Peter Merx Warfhuizen; 13. Vincent Huiting Groningen;14. Sjoerd
Bakker Beilen;15. Coen Rijpma Oldeholtpade; 16.
Henk Bos Drachten;17. Sierk-Jan de Haan Dokkum; 18.
Sent Tissingh Groningen;19. Anne Fokkema Stedum;
20. Allan Veenstra Emmen;
ZEVENHUIZEN.(2012.07.04)
Elite/Beloften: 1. Jan Bos Nieuwehorne; 2.
Sierk-Jan de Haan Dokkum; 3. Glenn Clermonts Bellingwolde; 4. Elzo Vos De Wilp;
5. Marc de Bruin Groningen; 6. Peter Schulting Emmeloord; 7. Teake-Piet van der
Werf Dearsum; 8. Andries Weening Harkema; 9. Jos Boonstra Peize; 10. Lars
Bartlau JV Assen; 11. Henk Bos Drachten; 12. Gijs Strating Haren; 13. Paul de
Haan Meedhuizen; 14. Pim Cazemier Den Horn; 15. Rudy Vriend Schagen; 16. Bram
Verweij Haren; 17. Willem-Sytse Sipkema Groningen; 18. Sent Tissingh Groningen;
19. Coen Rijpma Oldeholtpade; 20. Henk Brand Oldeholtpade;
Amateurs: 1. Gert de Veen Zuidbroek; 2. Rudi Bissels
Drachten; 3. Albert Schurer Groningen; 4. Marcel Weinans Roden; 5. Tim Hiemstra
Drachten; 6. Taeke Oppewal Heerenveen; 7. Rogier Hilbers Groningen; 8. Jan
Hekman Norg; 9. Tonny Teuben Heerenveen; 10. Harko Kievit Leek; 11. Jasper
Nijkamp Zwolle; 12. Ronald Wierstra Hurdegaryp; 13. Koen
Zanders Hoogeveen; 14. Erik Huisman Groningen; 15. Jacob Dijkstra Oldeberkoop;
16. Riemer Bosma Haulerwijk; 17. Tako Klabbers Gorredijk; 18. Dennis Steverink
Assen; 19. Bas Seldenrijk Borger; 20. Rein Schiphof Sint Annaparochie
ZEVENHUIZEN.GR.(
2013.07.03 )
Elite/Beloften: 1. Pieter Postma Tjerkgaast;
2. Jan Bos Nieuwehorne; 3. Elmar Reinders Emmen; 4. Paul de
Haan Meedhuizen; 5. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 6. Umberto Atzori
Zorgvlied; 7. Peter Merx Warfhuizen; 8. Pim Cazemier Den Horn;
9. Glenn Clermonts Bellingwolde; 10. Rick Ottema Muntendam; 11.
Coen Rijpma Oldeholtpade; 12. Wessel Piersma Groningen; 13.
Sander Iwema Hooghalen; 14. Jorrit van de Kant Assen; 15. Marc de
Bruin Groningen; 16. Ruben Hoekstra Tjerkgaast; 17. Henk Bos
Drachten; 18. Martijn Dijkstra Oldeberkoop; 19. Gijs Strating
Haren Gn; 20. Fokke Postma Burgum;
ZEVENHUIZEN.GR.(
2014.07.02 )
Elite/Beloften: 1. Coen Rijpma Oldeholtpade; 2.
Paul de Haan Meedhuizen; 3. Jos Harms Oude Pekela; 4. Jan Bos Nieuwehorne; 5.
Teake-Piet van der Werf Dearsum; 6. Kevin Snijder Kollum; 7. Rick Ottema
Muntendam; 8. Stef Krul Tjalleberd; 9. Johan Knol Midwolde; 10. Umberto Atzori
Zorgvlied; 11. Benjamin Zuidema Dokkum; 12. Theo Postma Kollumerzwaag; 13. Wessel
Piersma Groningen; 14. Ruben Hoekstra Tjerkgaast; 15. Melvin Boskamp Leek; 16.
Niek Hooghiemster Oentsjerk; 17. Andries Weening Harkema; 18. Lars Horring
Valthe; 19. Tjeerd van der Schaaf Drachten; 20. Niels Potze Aduard;
Amateurs: 1. Rolf Dames Heerde; 2. Tim Hiemstra Drachten; 3.
Binne de Haan Groningen; 4. Egon Nanninga Lelystad; 5. Barry Porsius Lelystad;
6. Hans Kopmels Wolvega; 7. Ard Veneman Groningen; 8. Richard Bultema
Winschoten; 9. Jaap Ketelaar Aduard; 10. Bauke Bouwstra Workum; 11. Stef Jonker
Roden; 12. Tako Klabbers Gorredijk; 13. Janco Hogendorp Leeuwarden; 14. Tim
Baron Oosterwolde; 15. Arjen Reinsma Roden; 16. Herman Steensma Opende; 17.
Melle Poelsma Sneek; 18. Martijn Wietzes Zuidwolde; 19. Albert de Vries
Groningen; 20. Kay van der Linden Drachten;
ZEVENHUIZEN.GR.(
2015.07.01 )
Elite/Beloften: 1. Jan Bos Nieuwehorne; 2. Bram
Verweij Haren Gn; 3. Coen Rijpma Wolvega; 4. Tijmen Eising Emmen; 5. Roy
Eefting Apeldoorn; 6. Paul de Haan Meedhuizen; 7. Stan Wijkel Holsloot; 8. Pim
Cazemier Den Horn; 9. Martijn Dijkstra De Knippe; 10. Wessel Piersma Groningen;
11. Erik Groen Apeldoorn; 12. Henk Bos Drachten; 13. Björn Bakker Wijnjewoude;
14. Harro Groeneveld Zalk; 15. Johan Knol Midwolde; 16. Gaatze Postma Munein;
17. Kevin Spithorst Groningen; 18. Christoph Dargatz Duitsland; 19. Henk Jaap
Moorlag Sittard; 20. Lars Horring Assen;
Amateurs: 1. Robbert Schaap Voorburg; 2. Taeke Oppewal
Heerenveen; 3. Jack Kuper Dokkum; 4. Richard Doggen Kornhorn; 5. Arnoldus van
der Werff Groningen; 6. Jan Hekman Norg; 7. Harko Kievit Leek; 8. Tim Hiemstra
Drachten; 9. Hans Kopmels Wolvega; 10. Rogier Hilbers Groningen 11. Dennis
Steverink Assen; 12. Kees Muis Stadskanaal; 13. Bas Bosma Noordwolde; 14.
Albert de Vries Groningen; 15. Bauke Bouwstra Workum; 16. Rutger Reink Emmen;
17. Matijn Straatsma Utrecht; 18. Berend Slagter
Groningen; 19. Arjen Reinsma Roden; 20. Pieter Wagenaar Enschede;
ZEVENHUIZEN.GR.(
2016.06.29 )
Elite/Beloften: 1. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 2.
René Hooghiemster Drachten; 3. Coen Rijpma Wolvega; 4. Ronald Kruijer
Heiligerlee; 5. Gyasi Sulvaran Groningen; 6. Tristan Timmermans Hardenberg; 7.
Paul de Haan Meedhuizen; 8. Pim Cazemier Den Horn; 9. Jelle Wolsink Hengelo Ov;
10. Justin Timmermans Hardenberg; 11. Maurice Zaal Groningen; 12. Stan Wijkel
Holsloot; 13. Henk Bos Drachten; 14. Bram Verweij Haren.GN; 15. Allard
Neijmeijer Groningen; 16. Bruno Nakken Assen; 17. Erik Groen Apeldoorn; 18. Eit
Visser De Wilp Gn; 19. Cor van Leeuwen Borger; 20. Björn Bakker Wijnjewoude;
Amateurs/Sportklasse: 1. Jan
Hekman Norg; 2. Robbert Schaap Voorburg; 3. Pim van den Berg Nieuw-Schoonebeek;
4. Jack Kuper Dokkum; 5. Joakim Zuidema Dokkum; 6. Pim
Poortinga Kampen; 7. Frank Thomson Groningen; 8. Tim Weerkamp Groningen; 9.
Bonne Aans Ureterp; 10. Sjors Beukeboom Paterswolde; 11. Mart Menger Noordhorn;
12. Jan Bos Nieuwehorne; 13. Dennis Steverink Assen; 14. Cor Visser Gytsjerk;
15. Harko Kievit Leek; 16. Egon Nanninga Lelystad; 17. Peter Merx Warfhuizen;
18. Rutger Vos Exloo; 19. Barry Porsius Lelystad; 20. Onno Voerman Roden;
ZEVENHUIZEN.GN.(2017.06.28)
Elite/Beloften: 1. Patrick van der Duin
Nieuw-Roden; 2. Wessel Piersma Groningen; 3. Frank Thomson Groningen; 4. Jelle
Wolsink Hengelo ov; 5. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 6. Johan Knol Bakkeveen; 7.
Allard Neijmeijer Groningen; 8. Pim Cazemier Den Horn; 9. Paul de Haan
Meedhuizen; 10. Björn Bakker Wijnjewoude; 11. Daan Besteman Groningen; 12. Tom
Jansen Steenbergen; 13. Bas Tietema Zwolle; 14. Toni Ballester Llobera 15.
Wietse Kamp Hengelo; 16. Henk Jaap Moorlag Onstwedde; 17. Sven Tellegen Hattem;
18. Henk Bos Drachten; 19. Ronald Kruijer Heerenveen; 20. Robert de Vries
Zwolle;
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Harko
Kievit Leek; 2. Binne-Pier de Haan Oudega; 3. Arjan Elferink Veenhuizen; 4. Cor
Visser Gytsjerk; 5. Sybren Welling Groningen; 6. Barry Porsius Lelystad; 7.
Arthur Helder Ommen; 8. Steven Willemsen Groningen; 9. Mart Menger Noordhorn;
10. Hans Groenhoff Groningen; 11. Chris van der Vegt Assen; 12. Mats Mellema
Groningen; 13. Marco van Dijken Appingedam; 14. Rutger Bus Roden; 15. Matthijs
Dijkstra Groningen; 16. Jan Terpstra Drachten; 17. Berend
Slagter Peize; 18. Tsjerk Rozema Groningen; 19. Arjan Douma Buitenpost; 20.
René Mink van der Werf Nieuw Amsterdam;
ZEVENHUIZEN.GR.(
2018.07.04 )
Elite/Beloften: 1. Ronald Kruijer Donkerbroek;
2. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 3. Johan Knol Bakkeveen; 4. Björn Bakker
Wijnjewoude; 5. Arjan Stroetinga Wijnjewoude 6. Martijn Dijkstra De Knipe; 7.
Rutger van der Meer Stiens; 8. Chiel Smit Zuidwolde; 9. Rick Smit t Harde; 10.
Steven Willemsen Groningen; 11. Pim Cazemier Den Horn; 12. Roelof de Jong
Borger; 13. Frank Vreugdenhil Eldersloo 14. Adrie Lindeman Assen; 15. Sebastian
Vester Drachten; 16. Gyasi Sulvaran Groningen; 17. Marc de Bruin Groningen; 18.
Maurice Zaal Groningen; 19. Henk Bos Drachten; 20. Daan Besteman Groningen;
Amateurs: 1. Arjen Bos Bolsward; 2. Karsten Veen Westerlee;
3. Hylke Wijnsma Leeuwarden; 4. Gerard Haasjes Staphorst; 5. Jack Kuper Dokkum;
6. Barry Porsius Lelystad; 7. Arjan Elferink Veenhuizen; 8. Bouwe Kuin
Blesdijke; 9. Eelke Nikkels Groningen; 10. Adne Koster Roden; 11. Timon van der
Wal Groningen; 12. Mark Ten Cate Groningen; 13. Mats Mellema Groningen; 14.
Bert Lip Hardenberg; 15. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande
16. Jacob Ekema Veendam; 17. Frank Lanting Den
Haag; 18. Frank Wierstra Burgum; 19. Evert-Jan Veldkamp Roden; 20. Arthur
Helder Ommen;
ZEVENHUIZEN.GR .( 2019.07.03 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Mark
Prinsen Heerenveen; 2. Sybren Welling Heiloo; 3. Daan Besteman Groningen; 4.
Karsten Veen Westerlee Gn; 5. Martijn Dijkstra De Knippe; 6. Sven de Haan
Zuidlaren; 7. Chiel Smit Zuidwolde; 8. Rick Ottema Leeuwarden; 9. Ronald
Kruijer Donkerbroek; 10. Björn Bakker Wijnjewoude; 11. Cor Visser Munein 12.
Wim Stroetinga Terwispel; 13. Kevin Hoekstra Bovensmilde; 14. Gerrie van Lingen
Twijzelerheide; 15. Johan Knol Bakkeveen; 16. Johan Betten Groningen; 17. Peter
Merx Warfhuizen; 18. Elmar Reinders Emmen; 19. Adrie Lindeman Assen; 20. Luuk
Loohuis Groningen;
Elite/Beloften/Junior/Amateur-Vrouwen 1. Willemiek
Meinders Meppel; 2. Wendy Oosterwoud Ureterp; 3. Janieke Kalsbeek Leeuwarden;
4. Nynke Pellikaan Den Andel; 5. Mathea Neijmeijer Drachten; 6. Andrea van Loo
t Harde; 7. Rixt Hoogland Enschede; 8. Paulien Koster Meppel; 9. Floor Weerink
Groningen; 10. Lieke Nooijen Coevorden; 11. Kimberly Hoekstra Assen; 12. Leonie
Lubbinge Drachten; 13. Lisanne Buurman Heerenveen; 14. Yvet Schoonewille
Klazienaveen; 15. Marthe Roose Enumatil; 16. Ivana Tiessens Groningen; 17.
Aniek Sikma Buitenpost; 18. Anneke Dijkstra Olterterp; 19. Lieke Lap Groningen;
20. Elles Hageman Doldersum;