AARLE-RIXTEL.(
2000.07.05 )
Elite/Neo/Sportkl.-A: 1. Sandro Bijnen Budel;
2. Ferry van Heeswijk Schijndel; 3. Joost van Hest Goirle; 4. Angelo van Melis Oss; 5. Harold
Dat Lierop; 6. Marc van Grinsven Deurne; 7. Robert Klijs Waalre; 8. Ruud Aerts Riel; 9. Chris Mulders Esch; 10. Stefan Slager Rhenoy;
11. Piet Rooijakkers Nuenen;
12. Michel Stobbelaar Uden; 13. Eric van Leijen Ewijk; 14. Joep Aerts Eindhoven; 15. Bas van den Donk Sint Michielsgestel; 16. Stijn Westrik
Deurne; 17. Jeroen Langens Berlicum;
18. Neil Frowler Engeland; 19. Ralf
Hamers Schijndel; 20. Leon Gijsbers
Deurne;
Junioren: 1. Jos van Veldhoven
Valkenswaard; 2. Hans Bloks Helmond; 3. Enrico van Laar Aalst; 4. Mari van Boven Helmond; 5. Wouter
Perry Swolgen; 6. Mario Hermans Melderslo;
7. Jan Kanis Zwolle; 8. Joris Kooter Deurne; 9. Stefano Secci Tilburg; 10. Gerwin van de Vegte Mastenbroek;
11. Nick Riddy Liempde; 12.
Bart Brouwers Tegelen; 13. John Verbakel
Budel-Dorplein; 14. Rob van Gestel Nuenen; 15. Jeroen Hendriks Boxmeer;
16. Paul van de Ven Veldhoven; 17. Teun van
Overbruggen Helmond; 18. Richard Jansen Best;
AARLE-RIXTEL.KLOKKENRONDE.( 2001.07.05 ).
Elite/Neo: 1. Jurgen van Pelt Gerwen; 2.
Robert Klijs Waalre; 3.
Herold Dat Lierop; 4. Bart Bosmans
Lommel; 5. Niels Hamers Schijndel; 6.
Marcel Boudewijns Gerwen;
7. Marc van Grinsven Deurne; 8. Ralf van Heugten Asten; 9.
Joep Aerts Eindhoven; 10. Cees Jeurissen Deurne; 11. Thijs Verhagen Erp; 12.
Dirk van Schalen Bakel; 13. Tomas Trunschka Tsjechie; 14.
Ferdi van Katwijk Oploo;
15. Erwin Gijsbers Bakel;
16. Dennis Kroonen Bladel;
17. Jorko van de Stelt; 18. Maikel Groffen Tilburg; 19.
Mark van Helvoirt Schijndel; 20. Maurice Engbersen Nederweert;
Dames-Jun/Nie: 1. Christa Pirard Sprundel; 2. Adrie Visser
Wieringerwerf; 3. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 4. Vera Koedooder
Bovenkarspel; 5. Miranda Vierling Den Haag;
6. Loes Markerink Raalte; 7. Monique Verstraten Roosendaal; 8. Esther Kortekaas
Voorhout; 9. Nathalie van Katwijk
Oploo; 10. Marije Profijt Hoogeveen; 11.
Marjon Spijkerman St. Nicolaasga; 12. Marjolijn Gödde H.I. Ambacht; 13. Daniëlle van Pinxten St. Michiels Gestel; 14.
Anneke Bloks Helmond; 15. Kornelia
Groenveld Oppenhuizen; 16. Lysbert Hartholt Kollumerzwaag; 17. Marjel
Daggenvoorde Heeten; 18. Iris Slappendel Ouderkerk a/d IJssel;
19. Linda Dirkx Reusel;
20. Crista de Jong Rucphen;
AARLE-RIXTEL. (
2002.07.04 )
Elite/Neo: 1. Erwin van
Leijen Ewijk; 2.
Ferdi van Katwijk Oploo;
3. Marc Gerritsen Oirschot; 4. Jurgen van Pelt Gerben; 5. Joost van Hest ’s-Graven- moer; 6.
Ferry van Heeswijk Schijndel; 7. Robbert van
der Stelt Aalst; 8. Koen Lankhaar Babyloniënbroek; 9. Piet Rooyakkers
Nuenen; 10. Ron Graat Overloon;
11. Jean-Pierre Leijten Bladel;
12. Léon van Berlo Beek en Donk; 13. Mike Strijbosch Helmond; 14. Peter van Dam Veldhoven; 15. Marc van Grinsven
Deurne; 16. Bart Bosmans Geldrop; 17.
Greg Bijnen Budel; 18.
Theo Eltink Westelbeers;
19. Thijs Jonker Uden; 20. Joep Aerts Waalre;
Dames-Junioren/Nieuwelingen:
1. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 2.
Linda Dirkx Reusel; 3.
Pleuni Möhlmann Apeldoorn;
4. Christa Pirard Sprundel; 5. Moniek Rotmensen Steenbergen; 6. Nathalie van Katwijk Oploo; 7. Suzanne
van Veen Naaldwijk; 8. Joan Boskamp Roden; 9.
Daniëlle van Pinxten St. Michiels
Gestel; 10. Renske Doedeé Kloosterzande;
11. Ellen van den Ackerveken Reusel;
12. Jennifer van Staten Rotterdam; 13. Nicole Keizer Muntendam; 14.
Suzan Simons Steenbergen; 15. Marloes Raymaekers Steenbergen; 16. Elise Meuleman Veghel; 17. Melissa Bax Mierlo; 18. Lindy Verheijden Boxtel; 19. Linda ter Beek Hengelo ov; 20. Gwen Kuiper Delft;
AARLE-RIXTEL.KLOKKENRONDE. ( 2003.07.03 )
Elite/Beloften: 1. Jurgen
van Pelt Gerwen; 2. Robert Lea Mertztown (USA); 3. Jos Verbist Liessel;
4. Kyle Wamsley Mertztown (USA); 5. Norbert
Poels Blitterswijck; 6.
Wouter Perry Swolgen; 7. Leon
Rooyakkers Gerwen; 8.
Marc van Grinsven Deurne; 9. Niels Hamers
Weert; 10. Sander van Amerongen Rheden; 11. Thijs Jonker Uden;
12. Ferdi van Katwijk Oploo;
13. Martien Maton Bladel;
14. Wilant van Gils
Schijndel; 15. Jean-Pierre Leijten Bladel; 16. Willem Pardoel
Velddriel; 17. Remon
van den Hout Rosmalen; 18. Bernt Hamers
Schijndel;19. Jeroen Hendriks Boxmeer; 20.
Hans Bloks Helmond;
Junioren: 1. Bram Wind Wijk bij Duurstede; 2. Rik Kavsek Landgraaf; 3. Harald
Pudäns Landgraaf; 4. Leon
Burger Mijdrecht; 5. Nard van der Sanden Nuland; 6. Ruud Beerten Budel-Schoot; 7.
Luuk Metsemakers Neer; 8. Alain van der Velde
Breda; 9. Joost van Haren Boxmeer; 10.
Bram Koeken Zundert; 11. Sjoerd Commandeur Raamsdonk; 12. Tim van der Zanden. Reek; 13.
Peter van Dijk. Ter Aar; 14. Evert van Bergen Zundert;
15. Stijn Buermans Wouwse
Plantage; 16. Jan Winkelmolen Ell; 17.
Jan Hoeks Westerhoven; 18. Rob Zwekars Tilburg; 19. Rik Goofers
Baarlo; 20. Mark Solberg Neerbeek;
AARLE-RIXTEL .( 2004.07.08 )
Elite/Neo: 1. Jurgen van Pelt Gerwen; 2.
Eddy van IJzendoorn Tiel; 3. Ralf Hamers Schijndel; 4. Roy Curvers
Haelen; 5. Job
Vissers Erp; 6. Piet Rooyakkers Gerwen; 7. Marco Wesseling
s-Hertogenbosch; 8. Wilant
van Gils Schijndel; 9. Ferry van Heesewijk Schijndel; 10. Jean-Pierre Leijten Bladel; 11. Jeroen
de Joode Rotterdam; 12. Hans Bloks Helmond; 13. Jeroen Hendriks Boxmeer; 14. Bram Wind Wijk bij Duurstede; 15.
Marc van Grinsven Deurne; 16. Léon van Berlo Beek en Donk; 17. Harald
Pudans Landgraaf/Letland; 18. Erik van Bekkum Alphen; 19. Roy van Heeswijk
Sint Oedenrode; 20. Ferdi van Katwijk Oploo;
Junioren; 1. Addy van Stiphout Helmond; 2. Martijn van
Schaijk Helmond; 3. Diego Gulpers Landgraaf;
4. Hjalmar de Munk Nuenen; 5. Marco Brus
Schijndel; 6. Rob van Bekkum Alphen; 7.
Wesley van Dongen Made; 8. Thijs van den Berg Uden; 9. Stefan Ros Schijf; 10. Niels Bastemeijer
Assen; 11. Rob Looymans Geldrop; 12.
Teun Kuster Huissen; 13.
Jamie van Rijswijk Waalwijk; 14. Stefan Doensen Nederweert; 15.
Rik van IJzendoorn Tiel; 16. Daan Boeijen
Haarsteeg; 17. Mattijs Ernes
Eindhoven; 18. Dennis Kivits Vlijmen;19.
Patrick van Berkel Groesbeek; 20. Rik Goofers Baarlo;
AARLE RIXTEL.KLOKKENRONDE .( 2005.07.07 )
Elite/Belofte: 1. Marco Wesseling
Den Bosch;2. Ralf Hamers Schijndel; 3. Hans Bloks Helmond; 4. Marc van Grinsven
Deurne; 5. Niels Hamers Schijndel; 6. Rob Zwekars
Tilburg;7. Dirk van Schalen Helmond; 8. Aldo
Klomp Stein;9. John den Engelsman Nijmegen; 10. Jos Verbist Liessel; 11. Randy
Holleman Dordrecht;12. Luuk Metsemakers Neer; 13.
Job Vissers Erp; 14. Robin Daling Veghel; 15.
Jan Winkelmolen Ell; 16. Mart van Zandbeek Heeswijk-Dinther; 17. Thijs Braber
Nijmegen; 18. Robert Klijs Waalre;
19. Rob van den Brand Volkel; 20. Ferdi
van Katwijk Wanroy;
Amateurs-A: 1. Marc
Gerritsen Veldhoven; 2. Jeroen Rovers Breda;
3. Ron Graat Overloon; 4. Paul Lijten Helmond; 5. Robert van Erp Oss; 6.
Dion Koch Overpelt;7. Peter van Dam Eindhoven; 8.
Patrick Speijer Helmond; 9. Henry Schut
Zeeland; 10. Heinz van der Schouw Someren; 11.
Stan Janssen Siebengewald; 12. Mario Hermans Melderslo; 13. Arjan Paalman
Rijssen; 14. Bas Hermsen Cuijk;15.
Adrie Frijters Wageningen; 16. Pierre v/d Beurcht Boekel; 17. Emiel Vos Berghem;
18. Geert Wiendels Uden; 19. Joost Slegers Helmond; 20. Ronny
Bossers Waspik;