BOEKEL.(
2000.08.20 )
Sportkl.-A: 1. Leon
Mutsaars Sint Michielsgestel; 2. Stan Janssen Sieben; gewald; 3.
Maas van Schoonhoven Ede; 4. Marcel Boudewijns Gerwen; 5. Martin
Teunissen IJsselstein; 6. Ron Paffen Milsbeek; 7. Marcel van der
Heijden Schaijk; 8. Peter van Dam Velthoven; 9. Pierre van de
Beurcht Boekel; 10. Jeffrey van Hooft Schijndel; 11. Frank
Rijkhoff Veenendaal; 12. Geert Verkuylen Uden; 13. Hans van Bavel
Sint Anthonis; 14. Berry Roelofs Groesbeek; 15. Cees Quint
Echteld; 16. Gijs van Tuijl Bruchem; 17. Gerwin Schalk Haaften;
18. Erik Keeris Veldhoven; 19. Robert van de Salm Stompwijk; 20.
Sjoerd van Raak Helmond;
BOEKEL.HUIZE
PANDA.( 2000.09.02 )
Sportkl.-A: 1. ---; 2.
---; 3.
---;
BOEKEL.(
2001.08.26 ).
Elite/Neo/Sportkl.-a: 1. Jurgen
van Pelt Gerwen; 2. Marcel Boudewijns Gerwen; 3. Francois Nooten
Dorst; 4. T van de Heijden 5. Mart van Zandbeek
Heeswijk-Dinther; 6. Jebbe Sluiter Gemonde; 7. Ferry van Heeswijk
Schijndel; 8. Ard Jansen Soest; 9. Koen
de Kort Liempde; 10. Robert Klijs Waalre; 11. Maikel Groffen
Tilburg; 12. Gerard van Hezik Kerkdriel; 13. John van Nistelrooij
Berlicum; 14. Leon Gijsbers Deurne; 15. Jarko van der Stelt
Eindhoven;16. Twan Klijs Waalre; 17. Bas Hendriks Sint Anthonis; 18.
Sjoerd van Raak Helmond; 19. Willem Pardoel Velddriel; 20. Marc
Gerritsen Oirschot;
BOEKEL.(
2002.08.25 ).
Elite/Neo: 1. Jurgen van Pelt Gerben; 2.
Koen de Kort Liempde; 3. Guido Mutsaars
Schijndel; 4. Robbert van der Stelt Aalst; 5. Warner Boekhout
Odijk; 6. Ferdi van Katwijk Oploo; 7. Thijs Verhagen Erp; 8.
Marc van Grinsven Deurne; 9. Marcel Boudewijns Gerwen; 10. Berry
Hoedemakers Schijndel; 11. Marco Wesseling ’s-Hertogenbosch; 12.
Jasper Pardoel Velddriel; 13. Francois Nooten Dorst; 14. Gerard
van Hezik Kerkdriel; 15. Jeroen Rutten Oss; 16. Hans Bloks
Helmond; 17. Leon Rooyakkers Nuenen; 18. Rob Ypenburg Nieuwegein;
19. Léon van Berlo Beek en Donk; 20. René van Oord Hank;
BOEKEL. (
2003.08.24 )
Elite/Beloften: 1. Arno Wallaard Noordeloos;
2. Jens Mouris Ouderkerk a/d Amstel; 3. Alexander van Bavel Sint
Anthonis; 4. Rob Ypenburg Nieuwegein; 5. Jurgen van Pelt Gerwen;
6. Marcel Boudewijns Gerwen; 7. Marc van Grinsven Deurne;8. Bjorn
Hoeben Stramproy; 9. Gerard van Hezik Kerkdriel; 10. Jos Verbist
Liessel;11. Erwin van Leijen Ewijk; 12. Richard Hoeben Deurne; 13.
John van Nistelrooij Berlicum; 14. Pascal Schoots Tiel; 15. Ralf
Hamers Schijndel; 16. Sjon van Katwijk Gennep; 17. Remon van den
Hout Rosmalen; 18. Leon Rooyakkers Gerwen; 19. Ferdi van Katwijk
Oploo; 20. Detlef La Grand Eindhoven;
BOEKEL
.( 2004.08.22 )
Elite/Neo: 1. Pascal Schoots Tiel; 2.
Jurgen van Pelt Gerwen; 3. Odwin Bink Amsterdam; 4. Ruud Zijlmans
Oud-Gastel; 5. Bert Dekker Lekkerkerk; 6. Boudewijn de Graaff
Ridderkerk; 7. Guido Mutsaars Den Bosch; 8. Jan Weevers Hengelo;
9. Marco Luyten Meerkerk; 10. Jos Verbist Liessel; 11. Rudi
van Houts Luyksgestel; 12. Leon Rooyakkers Gerwen; 13. Patrick
Snijders Haarsteeg; 14. Dennie Hulsen Schijndel; 15. Casper
Helling Wageningen; 16. Henk Tissingh De Wijk; 17. Jos van
Veldhoven Valkens- waard; 18. Job Vissers Erp;
19. Hendrik Visser. Krimpen a/d IJssel; 20. Rob Meiland Hoogerheide;
BOEKEL
.( 2005.08.21 )
Amateurs-A: 1. Dennis van Dijken Bemmel;
2. Ralf Hamers Schijndel; 3. Henk Tissingh De Wijk;4. Paul van den
Akker Eindhoven; 5. Jos Verbist Liessel; 6. Hans Bloks Helmond;
7. Niek Basten Hapert; 8. Ward Schiffelers Eindhoven; 9.
David Fictoor Wijk bij Duurstede; 10. Mart van Zandbeek
Heeswijk-Dinther; 11. Niels Hamers Schijndel; 12. Nick Riddy
Liempde; 13. Dirk van Schalen Helmond; 14. Bernt Hamers
Schijndel; 15. Rob Ypenburg Nieuwegein; 16. Bart Dirkx Reusel;
17. Floris Pennings Geldrop; 18. Timo Wecek Venray;19. Nick
Vermeulen Best; 20. Wilbert van Binsbergen Dodewaard;
BOEKEL.(
2006.09.16 )
Elite-Vrouwen.Derny's: 1. Sissy van
Alebeek Schijndel; 2. Debby Mansveld Gasselternijveen; 3. Sandra Missbach
Hazerswoude-Rijndijk; 4. Andrea Bosman Eindhoven; 5. Bertine Spijkerman Sint
Nicolaasga; 6. Monique Verstraten Roosendaal; 7. Marlijn Binnendijk
Zuid-Scharwoude; 8. Arenda Grimberg Almelo; 9. Vera Koedooder Bovenkarspel; 10.
Karen Steurs Belgie;
BOEKEL.(
2007.08.19 )
Elite/Beloften: 1. Camiel Dénis Cadier en Keer;
2. Boudewijn de Graaff Heukelum; 3. Job Vissers Erp;
4. Paul van Schalen Bakel; 5. Ralf Hamers Schijndel; 6. Hans Bloks Helmond; 7.
Dirk Reuling Wehl; 8. Rob Disseldorp Rijpwetering; 9. Ronald Roos Hoogstraten
(Bel); 10. Niels Hamers Stramproy; 11. Mart van Zandbeek Heeswijk-Dinther; 12.
Thijs van den Berg Uden; 13. Marco Brus Schijndel; 14. Guus Schoth
s-Hertogenbosch; 15. Paul Dekkers Nuenen; 16. Erik Jan Kooiman Ammerstol; 17.
Ferdi van Katwijk Wanroy; 18. Wim Spijkerboer Elspeet; 19. Rob van den Brand
Veghel; 20. Erik van Bekkum Wamel;
Elite-Vrouwen.Criterium: 1. Moniek
Rotmensen Steenbergen; 2. Jaccolien Wallaard Noordeloos; 3. Linn Torp Noorwegen;
4. Josephine Groenveld Nijland; 5. Joukje Braam Warmenhuizen; 6. Imke Hartogs
Amersfoort; 7. An van Rie Belgie; 8. Christine Mos De Wijk; 9. Mascha
Pijnenborg Drunen; 10. Yvonne Baltus Wieringerwaard; 11. Marije Profijt
Hoogeveen; 12. Njisk Nauta Amsterdam; 13. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 14.
Ellen van Dijk Harmelen; 15. Sissy van Alebeek Amsterdam; 16. Iris Slappendel
Ouderkerk aan den IJssel; 17. Elisabeth Braam Warmenhuizen; 18. Kirsten Peetoom
Badhoevedorp; 19. Rixt Meijer IJlst; 20. Judith Helmink Maurik;
Elite-Vrouwen.Tijdrit: 1. Ellen van
Dijk Harmelen; 2. An van Rie Belgie; 3. Sissy van Alebeek Amsterdam; 4. Marije
Profijt Hoogeveen; 5. Moniek Rotmensen Steenbergen; 6. Jaccolien Wallaard
Noordeloos; 7. Josephine Groenveld Nijland; 8. Rixt Meijer IJlst; 9. Elisabeth
Braam Warmenhuizen; 10. Njisk Nauta Amsterdam; 11. Linn Torp Noorwegen; 12.
Saskia Elemans Wageningen; 13. Linda Ringlever Nijmegen; 14. Marieke van Nek
Lelystad; 15. Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 16. Sandra van Veghel
Rosmalen; 17. Marieke van Wanroij Nijmegen; 18. Mascha Pijnenborg Drunen; 19.
Kirsten Peetoom Badhoevedorp; 20. Vera Koedooder Bovenkarspel;
Elite-Vrouwen.Eindklassement: 1. Moniek
Rotmensen Steenbergen; 2. Jaccolien Wallaard Noordeloos; 3. Josephine Groenveld
Nijland; 4. Linn Torp Noorwegen; 5. Joukje Braam Warmenhuizen; 6. Imke Hartogs
Amersfoort; 7. An van Rie Belgie; 8. Marije Profijt Hoogeveen; 9. Mascha
Pijnenborg Drunen; 10. Yvonne Baltus Wieringerwaard; 11. Ellen van Dijk
Harmelen; 12. Njisk Nauta Amsterdam; 13. Sissy van Alebeek Amsterdam; 14.
Elisabeth Braam Warmenhuizen; 15. Saskia Elemans Wageningen; 16. Rixt Meijer
IJlst; 17. Sandra van Veghel Rosmalen; 18. Linda Ringlever Nijmegen; 19.
Marieke van Nek Lelystad; 20. Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel;
BOEKEL
.( 2008.08.17 )
Elite/Beloften: 1. Marc van Grinsven Deurne; 2.
Dirk van Schalen Helmond; 3. Bart Vendrig Maurik; 4. Joost Koelen Delden; 5.
Johim Ariesen Rhenen; 6. Ronald Roos Hoogstraten; 7. Eddy van IJzendoorn Tiel;
8. Jordy van Erp Berghem; 9. Enno van Os Uden; 10. Bernt Hamers Schijndel; 11.
Paul Dekkers Nuenen; 12. Jeroen Janssen Nijmegen; 13. Ruud Kooijmans Beek en
Donk;14. Jan van Veen Naaldwijk; 15. Leander Schreurs Elburg; 16. Bob Pennings
Boxtel; 17. Antoine de Haan Boxmeer; 18. Maarten Bremer Dodewaard;19. Rik van
IJzendoorn Tiel; 20. John den Engelsman Bakel;
Elite-Vrouwen.Omnium: 1. Kirsten
Wild Zwolle; 2. Suzanne de Goede Zoeterwoude;3. Martine Bras 4. Irene van den
Broek Utrecht;5. Andrea Bosman Ermelo; 6. Latoya Brulee Belgie; 7. Vera
Koedooder Bovenkarspel;8. Liesbeth Bakker Wieringerwerf;9. Suzanne van Veen
Naaldwijk;10. Joukje Braam Warmenhuizen;11. Inge van den Broeck Belgie;12.
Marlijn Binnendijk Zuid-Scharwoude;13. Marissa Otten Enter; 14. Daniëlle
Bekkering Den Ham;15. Bertine Spijkerman Sint Nicolaasga;16. Claudia Witteveen
Teuge; 17. Moniek Tenniglo Albergen; 18. Elise van Hage Noordwijkerhout;19.
Daisy van der Aa Losser; 20. Yvonne Baltus Wieringerwaard;
BOEKEL
.( 2009.08.16 )
Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Chantal
Blaak Hoogvliet; 2. Andrea Bosman Ermelo; 3. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 4.
Lucinda Brand Oud-Beijerland; 5. Liesbeth Bakker Wieringerwerf; 6. Annemiek van
Vleuten Wageningen; 7. Linda Ringlever Nijmegen; 8. Monique van de Ree
Willemstad; 9. Sandra van Veghel Rosmalen; 10. Bianca van den Hoek Bussum; 11.
Petra Dijkman Eindhoven; 12. Juliette Wigbold Australie; 13. Nathalie Jolink
Winterswijk; 14. Sissy van Alebeek Schijndel; 15. Marissa Otten Enter; 16.
Marieke den Otter Hoornaar; 17. Judith Helmink Veldhoven; 18. Hielke Elferink
Tubbergen; 19. Hannah Welter Loosdrecht; 20. Josien van Wingerden Sliedrecht;
Amateurs-B: 1. Edwin Raats Helmond; 2. Marc
van Grinsven Deurne; 3. Johan Hendriks Hilversum; 4. Piotr Kornafel Duitsland;
5. Bob Pennings Boxtel; 6. Ronald Sommer Druten; 7. Joost Aelmans Cuijk; 8.
Emiel Vos Berghem; 9. Jochem van der Doelen Nuland; 10. Robin Daling Veghel;
11. Henry Schut Zeeland; 12. Hans van Bavel Sint Anthonis; 13. Erik van
Buijtenen Eindhoven; 14. Antoine Moonen Cuijk; 15. Peter van Dam Eindhoven; 16.
Rob van Gameren Berlicum Nb; 17. William de Wolf Ridderkerk; 18. Leen Merison
Berkel en Rodenrijs; 19. André Kraan Gouda; 20. Frank Klarenbeek Dordrecht;
BOEKEL
.( 2010.08.15 )
Elite/Beloften: 1. Erik Verboven Made; 2. Enno
van Os Uden; 3. Erik van Bekkum Wamel; 4. Bernt Hamers Schijndel; 5. Mart van
Zandbeek Heeswijk-Dinther; 6. Edwin Arts Overloon; 7. Marcel Kamsma Gerwen; 8.
Erik van Stratum Wageningen; 9. Wilbert van Binsbergen Dodewaard; 10. Wilant
van Gils Schijndel; 11. Jasper van Haaster Houten; 12. Jarco van Binsbergen
Dodewaard; 13. Frank Lathouwers Sint Oedenrode; 14. Wladimir Gottfried
Duitsland; 15. Rik van Aaken Vessem; 16. Maarten Bremer Bemmel;
Amateurs-A: 1. Jochem van der Doelen
Nuland; 2. Eddy Hermsen Ochten; 3. Frank Witlox Eindhoven; 4. Roel van Gameren
Berlicum; 5. Martijn de Groot Vuren; 6. Xander Moerman Vianen; 7. Marc van
Grinsven Deurne; 8. Dennis van Dijken Bemmel; 9. Patrick van Gortel Apeldoorn;
10. Adrie Frijters Wageningen; 11. Peter van den Heuvel Bakel; 12. Arnoud
Witsenburg Driebergen-Rijsenburg; 13. Gerald Seuren Vierlingsbeek; 14. Bop
Douma Zwolle; 15. Joost Aelmans Cuijk; 16. Antoine Moonen Cuijk; 17. Danny van
Zoggel Berlicum; 18. Matthijs Wegdam Dalen; 19. Dion Koch Valkenswaard; 20.
Ferry Castelijns Gemert;
BOEKEL.(2011.08.21
)
Amateurs: 1. Jochem van der Doelen Nuland; 2. Luuk de Beer
Bakel; 3. Marc van Grinsven Deurne; 4. Paul Lijten Helmond; 5. Peter van de
Heuvel Bakel; 6. Sander Dijkink Grave; 7. Patrick de Laat Berlicum; 8. Joost
Aelmans Cuijk; 9. Gijs Derksen Millingen a/d Rijn; 10. Bob Rijvers Lottum; 11.
Angelo Verhagen Oss; 12. Erik Vulders Veghel; 13. Henri Schut Zeeland; 14.
Angelo Gevers Schijndel; 15. Johan de Beer Sint Oedenrode; 16. Frank Janssen
Boekel; 17. Tim Raaijmakers De Rips; 18. Marijn Kandelaars Handel; 19. Ferry
Castelijns Gemert; 20. Maikel de Koning Sint Oedenrode;
Masters: 1. Edwin Raats Helmond; 2. John van Rullen
Schijndel; 3. Stefan Verheijen Gemert; 4. Mark van de Kerkhof Helmond; 5.
Geertjan van Geffen Gemert; 6. Hans Mezenberg Berghem; 7. Tonny Berends Helmond;
8. Jorg Schütten Duitsland; 9. Twan Donkers Handel; 10. Michael Donner
Duitsland; 11. Mario Creemers Weert; 12. Frank Fonteyne Lottum; 13. Benny van
Beek Gemert; 14. Johnny van den Berg Beuningen;15. Gianni Schim Vierlingsbeek;
16. Peter Bouwmans Bakel; 17. Jack Rutten Nederweert; 18. Bart Bexkens Handel;
19. John Bult Erp; 20. Eddy Jorissen Bocholt;