BOXMEER.(
2000.07.24 )
Beroepsrenners: 1. Erik Dekker
Meerle-Hoogstraten(Belgie);; 2. Marco Pantani Italie; 3. Max van Heeswijk
Baexem; 4. Jans Koerts Weelde (B); 5. Raymond Meijs Hulsberg; 6. Paul van
Schalen Bakel; 7. Joost Legtenberg Markelo; 8. Bart Voskamp Meerle(Belgie); 9.
Matthe Pronk Warmenhuizen; 10. Rudi Kemna Deurningen; 11. Angelo van Melis Oss;
12. Berry Hoedemakers Schijndel; 13. Bram de Groot Zevenhoven; 14. Wim van de
Meulenhof Helmond; 15. Robbie McEwen Australie; 16. Roger Hammond Engeland; 17.
Rik Reinerink Notter/Harbrinkhoek; 18. Bert Scheirlinckx Belgie; 19. Dirk
Arnouts Belgie; 20. Miquel van Kessel Alphen a/d Rijn;
Elite/Neo: 1. Jurgen de Jong Nispen; 2.
Casper Helling Amsterdam; 3. Julien Smink Hoogland; 4. Heerko Gorter Werkendam;
5. Arno Wallaard Noordeloos; 6. Martijn Stougje Hellevoetsluis; 7. Gerben van
den Reep Hillegom; 8. Robin Veen Houten; 9. Peter van den Reep Hillegom; 10.
William Berns Cuyk; 11. Tim Hiemstra Rottevalle; 12. Cor van Leeuwen
Musselkanaal; 13. Bart Boom Enter; 14. Guido Mutsaars Schijndel; 15. Luit Blom
Oudewater; 16. Niels Hamers Schijndel; 17. Jan Hordijk Mijnsheerenland; 18.
Robbert van der Stelt Aalst; 19. Thorwald Veneberg Wormer; 20. Marcel Vrogten
Halle;
Dames: 1. Debby Mansveld Gasselternijveen 2. Leontien Van
Moorsel-Zijlaard Nieuwerkerk a/d IJssel; 3. Sandra Rombouts Rijsbergen; 4.
Sonja van Kuik Eindhoven; 5. Elsbeth Vink Wijk en Aaalburg; 6. Heidi van de
Vijver Belgie; 7. Susanne Ljungskog Zweden; 8. Esther van der Helm Moordrecht;
9. Cindy Bauwens Belgie; 10. Andrea Bosman Rotterdam; 11. Elly van Boxmeer Erp;
12. Rikke Sandjoh-Olsen Denemarken; 13. Sissy van Alebeek Rotterdam; 14.
Veronique Belleter Belgie; 15. Sharon van Essen Veenendaal; 16. Vanessa Cheatley
Nieuw-Zeeland; 17. Francis Linthorst Amsterdam; 18. Marieke Verhoeven Erp; 19.
Kristy Miggels Belfeld; 20. Caroline Slikker Broek op Langedijk;
Sportkl.-A: 1. Hans van de Munckhof Horst;
2. Hans van Bavel Sint Anthonis; 3. Leon Mutsaars Sint Michielsgestel; 4. Peter
van Dam Velthoven; 5. Jacco Tettelaar Vlaardingen; 6. Ron Paffen Milsbeek; 7.
Andre Grootveld Zoetermeer; 8. Stan Janssen Siebengewald;9. Ronny Graat
Overloon; 10. Marcel van der Heijden Schaijk; 11. Rene Smits Lage-Zwaluwe; 12.
Mike Leenders Boxmeer; 13. Jos Kaal Heteren; 14. Rody Schoppert Vleuten; 15.
Antoine Moonen Nijmegen; 16. Theo Ebben Doornenburg; 17. Cees Quint Echteld;
18. Wim van Kapel Eethen; 19. Maarten Malhot Rosmalen; 20. Frank Fonteijne
Lottum;
BOXMEER.(
2001.07.30 ).
Beroepsrenners: 1. Erik Zabel Duitsland; 2.
Servais Knaven Meerle; 3. Michael Boogerd Essen (B);4. Berry Veneman
Vroomshoop; 5. Max van Heeswijk Baexem; 6. Maarten den Bakker
Heenvliet; 7. Bjorn Cornelissen Wijchen; 8. Max van Heeswijk
Baexem; 9. Stefan van Dijk. Honselersdijk; 10. Berry Hoedemakers
Schijndel; 11. Niels Hamers Schijndel; 12. Remko Kramer
Nijmegen;13. D Kalov Urbekistan; 14. Jebbe Sluiter Gemonde; 15. W
Kent Australie;16. Pascal Arts. Ede;17. Sjon van Katwijk Gennep; 18.
Hidde Bos Wageningen;19. Ivor Bruin Andijk; 20. Dennis Steverink
Huissen;
Elite/Neo: 1. Dennis van Dijken Dodewaard;
2. Louis de Koning Zwartewaal; 3. Antoine de Haan Groesbeek; 4.
Bastiaan Krol Oldenzaal; 5. Marcel Boudewijns Gerwen; 6. Bart
Boom Enter; 7. Iwan Schrijver Elst; 8. Jeroen van de Weijer
Oploo; 9. Wim Oldenburg Uitwijk; 10. Roland Rozenveld Numansdorp;
11. Richard Groenendaal St. Michielsgestel; 12. Sandro Bijnen Budel;
13. Pieter Vries Anna Paulowna; 14. Martin van Steen Dongen; 15.
Paul van Schalen Bakel; 16. Remco van der Ven Utrecht; 17. Coen
Boerman Tubbergen;18. Thorwald Veneberg Lemiers; 19. Renger Ypenburg
Hengelo; 20. Rik Reinerink Notter;
Dames: 1. H. Küplernagel 2. Chantal Beltman Slagharen; 3. Leontien
van Moorsel Nieuwerkerk a/d IJssel; 4. Tanja Hennes Duitsland; 5.
Sissy van Alebeek Rotterdam; 6. Inge Velthuis Wageningen; 7.
Marieke Verhoeven Erp; 8. Mariëlle van Scheppingen Uithoorn; 9.
Sonja Pfister-v.Kuik Eindhoven; 10. Debby Mansveld Gasselternijveen; 11. ---;
12. Sabrina Raaijmakers Eindhoven; 13. Christine Mos De Wijk; 14.
Sharon van Essen Veenendaal; 15. Astrid van Tol Nieuwveen; 16.
Sandra Rombouts Rijsbergen; 18. Martine Bras Helmond; 19. Angela
Hillenga Finsterwolde; 20. Daniëlla Moonen Voerendaal;
Sportkl.-a: 1. Herman Kroezen Deurne; 2.
André Grootveld Zoetermeer; 3. Rene Smits Lage-Zwaluwe; 4. Ronald Roos
Zoetermeer; 5. Ronny Graat Overloon; 6. J Mollo Duitsland; 7.
Heinz Esch 8. Vladimier Gotthgen 9. Henk ten Kate Nootdorp; 10.
Marcel van der Heijden Schaijk; 11. Kim Tofont Duitsland; 12.
Sven Harter Duitsland; 13. Martjan Bodegom Bergambacht; 14. Berry
Roelofs Groesbeek; 15. Maurice van Gorp Oosterhout; 16. Peter
Kroek Zwolle; 17. T Weijers 18.
Hans Slegers 19. Bart Bastiaans
Belgie; 20. Leon Crienen Baarlo;
BOXMEER. (
2002.07.29 )
Beroepsrenners: 1. Michael Boogerd Nederland;
2. Servais Knaven 3. Bart
Voskamp Zetten; 4. Erik Zabel Duitsland; 5. Stefan van Dijk
Honselersdijk; 6. Karsten Kroon 7. Max van Heeswijk 8. Erik Dekker 9. Richard Groenendaal St.
Michielsgestel;10. Daniël van Elven Etten-leur; 11. Jans Koerts
Weelde/Belgie; 12. Bobbie Traksel Tiel; 13. K Pauwels 14. Pieter Vries Tuitjenhoorn; 15.
Marcel Luppes Hoogeveen; 16. Stephan Schruff 17. Marc Lotz
Lanaken/Belgie; 18. Rudie Kemna Deurningen; 19. Thorwald Veneberg Lemiers; 20.
Pascal Hermes Liempde;
Elite/Neo: 1. Maarten Tjallingii Arnhem;
2. Richard Slabbekoorn Kapelle; 3. Paul van Schalen Arnhem; 4.
Henry Rademaker Dinxperlo; 5. Harm Bronkhorst Nieuw-Vennep; 6.
Dennis van den Hurk Barendrecht; 7. Marcel Boudewijns Gerwen; 8. Erwin
van Leijen Ewijk; 9. Dennis van Dijken Dodewaard; 10. Duncan Kidd
Australie; 11. Ferdi van Katwijk Oploo; 12. Jeroen Straathof
Leiden; 13. Brain Appelyard Australie; 14. Roel Egelmeers Oploo;
15. Hans Bloks Helmond; 16. Thomas Weyers Krefeld(Duitsland); 17.
Eric-Jan Hagedoorn Gouderak; 18. Arjan Bogerd Koudekerk a/d Rijn; 19.
Maarten Janssen Rijssen; 20. Ton Griep Bergschenhoek;
Junioren: 1. Rik Nederlof Woerden; 2. Huub Duyn
Wervershoof; 3. Raynold Smith Kaapstad/ZAF; 4. Marc de Maar
Assen; 5. Tom Veelers Ootmarsum; 6. Egon van Kessel Kerkdriel;
7. Job Vissers Erp; 8. Hannes Schalkwijk Wijhe; 9. Niek Oude
Nijeweme Geesteren; 10. Jan Winkelmolen Ell; 11. Jeroen Horck
Enschede; 12. Erwin den den Hollander Oosterhout; 13. Gideon de
Jong Papendrecht; 14. Rick Fransen Saasveld; 15. Randy Holleman
Dordrecht; 16. Dirk Brouwers Tegelen; 17. Wim Stroetinga Oosterwolde;
18. Robin Daling Veghel; 19. Hugo Gootjes Noord-Scharwoude; 20.
Joost van Leijen Ewijk;
Sportkl.-A: 1. Ron Graat Overloon; 2.
Marco van Oord Hank; 3. Heinz Esch Duitsland; 4. Roy Könisser Gennep;
5. Cees Quint Tiel; 6. Berco van Gool Enschede; 7. Stan
Janssen Siebengewald; 8. Maas van Schoonhoven Ede; 9. Ron Paffen
Milsbeek; 10. André Grootveld Zoetermeer; 11. Jorg van Dinther
Heesch; 12. Rico Stigter Ridderkerk; 13. Jeroen Wolbrink Schalk-
haar; 14. Frans Wittenberg Herveld; 15. Dennis van Weel Nieuw
Vennep; 16. Rick van Dijk Baarlo; 17. Rob van der Tol Wageningen;
18. Jan van Noort Roosendaal; 19. Pol Nabben St. Anthonis; 20.
Bas Hermsen Cuijk;
BOXMEER. (
2003.07.28 )
Beroepsrenners: 1. Erik Zabel Duitsland; 2.
Servais Knaven Meerle (België); 3. Alexandre Vinokourov Kazakstan; 4.
Rudie Kemna Deurningen; 5. Koos Moerenhout Steenbergen; 6. Bram de Groot
Lanaken/Belgie; 7. Maarten den Bakker Heenvliet; 8. Bjorn Cornelissen Wijchen;
9. Rik Reinerink Rekem; 10. Bram Tankink Haaksbergen; 11. Daniël van Elven
Etten-leur; 12. Bart Voskamp Zetten; 13. Gert Vanderaerden Belgie; 14. Tom
Vannoppen Belgie; 15. Wilfried Cretskens Belgie; 16. Mario Aerts Belgie; 17.
Mathew Hayman Australie; 18. Matthe Pronk Grote Spouwen/België; 19. Remco van
der Ven IJsselstein; 20. Thorwald Veneberg Lemiers;
Elite/Beloften: 1. Alain van Katwijk
Valkenswaard; 2. Hans Jurgen Juretzek Stolberg/Duitsland; 3.
Arthur Farenhout Zuidland; 4. Pascal Arts Ede; 5. Sebastiaan
Flaskamp Krefeld/Duitsland; 6. Dennis van Dijken Dodewaard; 7.
David Pell Australie; 8. Antoine Haan Groesbeek; 9. Heinz Esch
Bockem; 10. Ferry den Elzen Noordwijkerhout; 11. Lennard van
Anrooij Nieuwendijk; 12. Sancho Hofman Utrecht; 13. Daniel Knyss
RCS Eisenberg; 14. Norbert Beginn 15. Pascal Schoots Tiel; 16.
Remko Kramer Nijmegen; 17. Jonathan Opdam Baak; 18. Wilfred
Verhagen Woerden; 19. Richard Hoeben Deurne; 20. Stefan Cohnen
Selfkant (D);
Junioren: 1. Jos van Emden Schiedam; 2. Raynold Smith
Steenbergen; 3. Thom van Dulmen Didam; 4. Wim Stroetinga
Oosterwolde; 5. Wesley van Dongen Made; 6. Jeffrey Buist Assen;
7. Hidde van Nuil Appelscha; 8. Addy van Stiphout Helmond; 9.
Paul Konijnenburg Ridderkerk; 10. Anne Miedema Zeewolde; 11.
Frits Pellemans Haelen; 12. Ties Lammerink Oldenzaal; 13. Roy de
Waal Westerhoven; 14. Jan Winkelmolen Ell; 15. Ruud Beerten
Budel-Schoot; 16. Leander Schreurs Elburg; 17. Thijs Braber
Nijmegen; 18. Joost van Haren Boxmeer;19. Rob Looymans Geldrop; 20.
Rick Mostert Borger;
BOXMEER .(
2004.07.26 )
Beroepsrenners: 1. Servais Knaven 2. Thomas Voeckler Frankrijk; 3.
Erik Zabel Duitsland; 4. Max van Heeswijk 5. Marc Lotz Smeermaas/Belgie; 6.
Mathé Pronk 7. Michael Rasmussen
Denemarken; 8. Bart Voskamp Zetten; 9. Koos Moerenhout
Steenbergen; 10. Bjorn Cornelissen Wijchen; 11. Stefan van Dijk 12. Bobbie Traksel Meer/Belgie; 13.
Steven de Jongh 14. Ronny Assez
België; 15. Trent Wilson Australië; 16. Remco van der Ven
IJsselstein; 17. Jos Lucassen Margraten; 18. Frank van Dulmen
Didam; 19. Rik Reinerink 20.
Kristof Trouve België;
Elite/Neo: 1. Bas Giling Warmenhuizen; 2.
Mike Alloo Roosendaal; 3. Arthur Farenhout Zuidland; 4. Ger
Soepenberg Den Ham; 5. Bart Boom Enter; 6. Michiel Elijzen Ede;
7. Robert van Erp Oss; 8. Pascal Schoots Tiel; 9. Koen de
Kort Liempde; 10. Eddy van IJzendoorn Tiel; 11. Jos Harms Oude
Pekela; 12. Ferdi van Katwijk Oploo; 13. Stef Clement Breda; 14.
Adrian Hense Duitsland; 15. Thijs Poelstra Tubbergen; 16. Roy
Könisser Gennep; 17. Norbert Beginn Quadrath; 18. Stefan van
Dorrestein Zeist; 19. Dennis Leliveld Mijdrecht; 20. Marcel
Boudewijns Gerwen;
Nieuwelingen: 1. Harm Steijn Ermelo; 2.
Niek Tielemans Maren-Kessel; 3. Geert Kouters Oosterhout NB; 4.
Bjorn Thureau Baden-Baden/Duitsland; 5. Maurice de Bekker Rosmalen;6.
Raymond Gaasbeek Veenendaal; 7. Jordy van Erp Berghem; 8. Savié
van Horik Lierop; 9. Jeroen van der Heiden Almelo; 10. Nicky
Verdaasdonk Chaam; 11. Remco Broers Maartensdijk; 12. Jeroen
Dekkers Lierop; 13. Peter Vissers Hooge Zwaluwe; 14. Koen Wellink
Aalten; 15. Tim Gajewiak Stadtlohn (D); 16. Rick Dam Bocholtz;
17. Glenn van Gool Ridderkerk;18. Jonathan Veldhuizen Veenendaal; 19.
Jan van Veen Naaldwijk; 20. Kevin Knops Bocholtz;
BOXMEER .(
2005.07.25 )
Beroepsrenners: 1. Michael Boogerd
Kapellen(Belgie); 2. Ivan Basso Italie; 3. Pieter Weening
Harkema; 4. Max van Heeswijk Ravels (Belgie); 5. Andreas Klier Duitsland; 6.
Servais Knaven 7. Bram Tankink
Haaksbergen; 8. Peter Mohlmann Apeldoorn; 9. Alain van Katwijk Valkenswaard;
10. Bart Voskamp Zetten; 11. Julien Smink Hoogland; 12. Jan van Velzen Rheden;
13. Aart Vierhouten Oud-Turnhout; 14. Roger Hammond Engeland; 15. Marco Bos
Roden; 16. Jos Lucassen Margraten; 17. Bjorn Cornelissen Wijchen; 18. Laurens
ten Dam Maastricht; 19. Maarten den Bakker Heenvliet; 20. Bas Giling
Warmenhuizen;
Nieuwelingen: 1. Glenn van Gool Ridderkerk;
2. Tommy Groffen Baarle Nassau; 3. Mats Boeve Nijverdal;4. Rens te
Stroet Keijenborg; 5. Wouter Wippert Nijverdal; 6. Steven van
Leijen Wageningen; 7. Paul de Haan Meedhuizen; 8. Frank de Reus
Strijen; 9. Kevin Knops Bocholtz; 10. Sebastiaan Ostendorf
Duitsland; 11. Bart Barkhuis Norg; 12. Paul van der Ven Tilburg;
13. Jeffrey Kuijpers Tilburg; 14. Rob van der Velde Wernhout; 15.
Bruce Rayer Venlo; 16. Tom Boonen Belgie; 17. Wouter Neijenhuis
Huissen; 18. Mitch Pluijmaekers Valkenburg a/d Geul; 19. Kristof
Kamps Duitsland; 20. Tobias Paulina Breda;
Elite-Vrouwen: 1. Mirjam Melchers-van Poppel
Moergestel; 2. Sissy van Alebeek Schijndel;3. Chantal Beltman Amsterdam;
4. Arenda Grimberg Almelo; 5. Susanne Ljungskog Zweden; 6.
Sandra Rombouts Rijsbergen; 7. Linda Serup Denemarken; 8. Eyelien
Bekkering Den Ham; 9. Esther Pennings Nieuw Vennep; 10. Tanja
Hennes Duitsland; 11. Jolanda van Dongen-Cools Middelharnis; 12.
Moniek Rotmensen Steenbergen; 13. Francis Linthorst Wageningen; 14.
Suzanne van Veen Naaldwijk; 15. Karin Aune Zweden; 16. Marieke
Verhoeven Erp; 17. Daphny van den Brand Zeeland; 18. Debby
Mansveld Gasselternijveen 19. Nathalie van Katwijk Oploo; 20.
Debby van den Berg Cuijk;
BOXMEER.(
2006.07.24 )
Beroepsrenners: 1. Michael Boogerd 2. Koos
Moerenhout Steenbergen; 3. Frank Schleck Luxemburg; 4. Michael Rasmussen
Denemarken; 5. Steven de Jongh 6. Christian Knees Duitsland; 7. Joost Posthuma
Hengelo; 8. Floris Goesinnen Opperdoes; 9. Laurens ten Dam Maastricht; 10. Bram
Tankink Haaksbergen; 11. Bjorn Cornelissen Wijchen; 12. Erik Dekker 13. Bobbie
Traksel 14. Aart Vierhouten 15. Stef Clement Breda; 16. Maint Berkenbosch
Oldeberkoop; 17. Koen de Kort Liempde; 18. Marc Wiesshaupt Duitsland; 19. Leon
van Bon 20. Thorwald Veneberg
Elite/Beloften: 1. Eddy van IJzendoorn Tiel; 2.
Dennis van Dijken Bemmel; 3. Ronald Roos Hoogstraten; 4. Leon Korteland
Spijkenisse; 5. Marc van Grinsven Deurne; 6. Ferry den Elzen Noordwijkerhout;
7. Ferdi van Katwijk Wanroy; 8. Antoine de Haan Boxmeer; 9. Alain van Katwijk
Waalre; 10. Norbert Poels Blitterswijck; 11. Niels Pieters Hoofddorp; 12. Joram
Hartogs Amersfoort; 13. Warren Scott Australie; 14. Gravin Bates Australie; 15.
Jeroen Akkerman Almere; 16. Tjeerd Dudok Wagenberg; 17. Ralf Hamers Schijndel;
18. Pim de Beer Bakel; 19. Erik van Stratum Geldrop; 20. Rik van IJzendoorn
Tiel;
Junior-Vrouwen: 1. Mie Bekker Lacota
Denemarken; 2. Trine Schmidt Hansen Denemarken; 3. Chantal Blaak Zuidland; 4.
Patricia van Loon s-Gravenmoer; 5. Noortje de Kort Dongen; 6. Marit Huisman
Lutjebroek; 7. Monique van de Ree Willemstad; 8. Maria Bornak Denemarken; 9.
Jacobien Kanis Zwolle; 10. Lucinda Brand Oud Beijerland; 11. Ruth Springer
Heerhugowaard; 12. Ynke Vellinga Heerenveen; 13. Chantal van Pinxten Sint
Michielsgestel; 14. Nadja Tukker Dronten; 15. Alike Haanstra Waskemeer; 16.
Kathrin Hollendung Duitsland; 17. Silke Kogelman Lemelerveld; 18. Kirsten
Niessen Veenendaal; 19. Nora Kastle Duitsland; 20. Janieke Kalsbeek Hurdegaryp;
Nieuweling-Meisjes: 1. Amy
Pieters Zwanenburg; 2. Anna van der Breggen Hasselt; 3. Shanne Braspennincx Meerle;
4. Barbara de Ridder Noordwijk Zh; 5. Nicole Pieters Hoofddorp; 6. Ashley
Spierings Zoetermeer; 7. Esmee Janssen Hoeven; 8. Judith Bloem Kwintsheul; 9.
Lotte van Hoek Vlijmen; 10. Yvonne Nauta Uitwellingerga; 11. Fleur Kessels
Bergen op Zoom; 12. Daisy Vos Tilburg; 13. Winanda Spoor Rijswijk Zh; 14. Britt
Jochems Vianen; 15. Laura Meurs Dordrecht; 16. Birgit Lavrijssen Kapelle; 17.
Mariska Everts Assen; 18. Bianca Dodemont Epen; 19. Marjolein Claessen Hoeven;
20. Maaike Hoek Almelo;
BOXMEER.( 2007.07.30
)
Beroepsrenners: 1. Michael Boogerd Essen (Bel);
2. Juan Mauricio Soler Hernandez Colombia; 3. Steven de Jongh Essen (Bel); 4.
Robert Hunter Zuid-Afrika; 5. Servais Knaven Meerle (Bel); 6. Maarten den
Bakker Heenvliet; 7. Koos Moerenhout Steenbergen; 8. Stef Clement Breda; 9.
Kenny van Hummel Arnhem; 10. Bobbie Traksel Wortel (Bel); 11. Koen de Kort
Liempde; 12. Maarten Tjallingii s-Gravenhage; 13. Malaya van Ruitenbeek Delft;
14. Niki Terpstra Haarlem; 15. Bjorn Cornelissen Wijchen; 16. Richard
Groenendaal Sint Michielsgestel; 17. Bram de Groot Lanaken (Bel); 18. Piet
Rooijakkers Nuenen; 19. Bas Giling Warmenhuizen; 20. Pieter Weening Lanaken
(Bel);
Elite/Beloften: 1. Mike Alloo Roosendaal; 2.
Jos Harms Oude Pekela; 3. Dennis van Dijken Bemmel; 4. Ralf Hamers Schijndel;
5. Hidde van Nuil Appelscha; 6. Patrick van Loon s-Gravenmoer; 7. Patrick Kos
Zuid-Scharwoude; 8. Leon Korteland Spijkenisse; 9. Nick Borst Leiden; 10.
Tjeerd Dudok Wagenberg; 11. Roel Egelmeers Oploo; 12. Ferdi van Katwijk Wanroy;
13. Jan Hopman Bergen Nh; 14. Joost van Haren Boxmeer; 15. Geert Kouters
Oosterhout Nb; 16. Bernt Hamers Schijndel; 17. Herman Steensma Opende; 18.
Giliam van den Thillart Nijmegen; 19. Willem Schwaner Oploo; 20. Ruud Beerten
Budel-Schoot;
Junioren: 1. Steven van Leijen Wageningen; 2. Jordy van Erp
Berghem; 3. Tommy Groffen Tilburg; 4. Henke Heldens Ottersum; 5. Rico Wientjes
Didam; 6. Sander van Iersel Nieuw-Vennep; 7. Ronnie Tijssen Heerlen; 8. Tommy
van Beem Tiel; 9. Jonathan Eijssens Ermelo; 10. Tobias Stumges Duitsland; 11.
Ruben Dorren Amsterdam; 12. Bernhard Kamphof Hasselt; 13. Anton Tijdink
Borculo; 14. Brian Rutjens Sint Odilienberg; 15. Remco Peters Grave; 16. Donald
Rutgers Elst.Gld; 17. Jeroen Borgonjen Vorden; 18. Floris van der Sluijs
Roermond; 19. Bruce Rayer Venlo; 20. Hans Bierens Belgie;
BOXMEER .(
2008.07.28 )
Beroepsrenners: 1. Koos Moerenhout
Steenbergen;2. Andy Schleck Luxemburg; 3. Steven de Jongh Essen; 4. Lars Boom
Vlijmen; 5. Maarten Tjallingii s-Gravenhage;6. Niki Terpstra Haarlem; 7.
Maarten den Bakker Heenvliet;8. Frank Schleck Luxemburg; 9. Laurens ten Dam
Maastricht;10. Thomas Dekker Lanaken; 11. Tom Veelers Ootmarsum; 12. Bram
Tankink Lanaken; 13. Kenny van Hummel Driel; 14. Servais Knaven Meerle; 15.
Matthé Pronk Margraten; 16. Dirk Bellemakers Arendonk;17. Richard Groenendaal
Sint Michielsgestel;18. Stefan van Dijk Honselerdijk;19. Hans Dekkers
IJzendijke; 20. Jonas Ljungblad Zweden;
Junioren: 1. Yannick Janssen Beringe; 2. Wouter Wippert
Oosterhesselen;3. Henke Heldens Ottersum; 4. Mitchell Boet Mijnsheerenland;5.
Bob van der Tholen Rotterdam;6. Jorn Knops Meijel; 7. Maikel Hogervorst
Pijnacker;8. Jonathan Eijssens Ermelo; 9. Cees-Jan Kortlever Zevenhuizen Zh;10.
Axel Post Oegstgeest; 11. Leroy Jansen Hoogerheide;12. Sander van Iersel
Berkel-Enschot13. Jurgen van Stein Callenfels Rijen;14. Koen van Roosmalen Sint
Oedenrode;15. Chiel Braam s-Heerenberg;16. Maarten Groote Punt Rossum Ov;17.
Floris van der Sluijs Roermond;18. Maurice Harteveld Oosterhout Nb;19. Twan
Kops Veldhoven; 20. Jasper van Mierle Nijmegen;
Junior-Vrouwen: 1. Anna van der Breggen
Hasselt;2. Shanne Braspennincx Ulvenhout;3. Lotte van Hoek Vlijmen; 4. Jorinda
de Heer Hoogerheide;5. Esmee Janssen Hoeven; 6. Anne van de Beurcht Volkel;7.
Judith Bloem Kwintsheul; 8. Mandy van de Linden Nuenen;9. Bianca Dodemont Epen;
10. Linda Klein Dorst; 11. Nathalie van den Born Geleen;
Nieuwelingen-Meisjes: 1. Jermaine
Post Oegstgeest; 2. Sabrina Stultiens Meijel; 3. Veerle Goossens Bakel;
4. Roxanne Geers Steenbergen;5. Lana Verberne Lierop; 6. Lorette Dijstelbloem
Leende;7. Alicia van Buel Elst Gld; 8. Lieke Verhoeven Bergeijk; 9. Anouk
Killaars Reuver; 10. Simone van der Star Nieuwkoop;
Amateurs-A: 1. Marc den Hoed Pijnacker; 2.
Robin de Pruyssenaere de la Woestijne Leusden;3. Robert van Erp Oss; 4. Cees
Quint Deil; 5. Giel de Nijs Eindhoven; 6. Fred Pronk Heerhugowaard; 7. Gijsbert
Nieuwkoop Wijk en Aalburg;8. Martijn de Groot Vuren; 9. Jos van der Horst
Nijmegen;10. Jeroen Rovers Breda; 11. Jeroen Verwolf Arkel; 12. Adrie Frijters
Wageningen; 13. Marco Schenk Aalten; 14. Marc Gerritsen Veldhoven; 15. Erwin
Krom Limmen; 16. Ad de Kuiper Hardinxveld-Giessendam;17. Rick de Jong
Gorinchem; 18. Antoine Moonen Cuijk; 19. Geert Brienen Veldhoven; 20. Gert
Verdijk Heijen;
BOXMEER .(
2009.07.27 )
Beroepsrenners: 1. Andy Schleck Luxemburg; 2.
Koos Moerenhout Steenbergen; 3. Frank Schleck Luxemburg; 4. Ivan Basso Italie;
5. Steven de Jongh Essen; 6. Bobbie Traksel Rucphen; 7. Albert Timmer
Gramsbergen; 8. Niki Terpstra Haarlem; 9. Laurens ten Dam Maastricht; 10. Joost
Posthuma Enschede; 11. Stef Clement Zevenbergschenhoek; 12. Gerben Löwik 13.
Thijs Al Elst.Gld; 14. Servais Knaven Meerle; 15. Wim Stroetinga Oldeberkoop;
16. Maarten den Bakker Heenvliet; 17. Tom Stamsnijder Enter; 18. Roy Curvers
Roggel; 19. Robert Wagner Duitsland; 20. Dirk Bellemakers Luykgestel;
Nieuwelingen: 1. Tim Kerkhof Nistelrode; 2.
Luuc Bugter Arnhem; 3. Roy Schoonderbeek Odiliapeel; 4. Dennis van Iersel
Berkel-Enschot; 5. Siebe van Rijsbergen Etten-Leur; 6. Bob van den Hengel
Achterveld; 7. Joost van der Burg Delfgauw; 8. Maarten van der Veeken
Baarle-Nassau; 9. Björn van Steenoven Capelle aan den IJssel; 10. Nicky
Gieskens s-Gravenhage; 11. Dennis Eikelenboom Hardinxveld-Giessendam;12.
Florent Meijer Heino; 13. Arie Teun Roobol Rhoon; 14. Daan Schouten Almelo; 15.
Sander Snijder Dalen; 16. Bo-Dylan Buuron Roosendaal; 17. Sander Schuurmans
Lierop; 18. Geertjan van Rooij Tilburg; 19. Douwe Verberne Lierop; 20. Bram
Pijnappels Schijndel;
Amateurs-A: 1. Imo de Pruijssenaere
Leusden; 2. Brian Megens Oss; 3. Fred Pronk Heerhugowaard; 4. Robin de
Pruyssenaere de la Woestijne Leusden;5. Edwin van de Laar Oosterhout; 6. Jeroen
Verwolf Arkel; 7. Corné Castein Lopik; 8. Gijsbert Nieuwkoop Wijk en Aalburg;
9. Niels Hamers Stramproy; 10. Robert van Dalen Andel; 11. Hans Vonk Arnhem;
12. Michel Reuser Tiel; 13. Henk Jan Borghuis Rijssen; 14. Rico Wientjes Didam;
15. Douwe Schouten Vlaardingen; 16. Gert Verdijk Heijen; 17. Sjef Klerken
Panningen; 18. Robert van Erp Oss; 19. Marc van Grinsven Deurne; 20. Luuc
Rutgers Delft;
Amateurs-B: 1. Jos van der Horst Nijmegen;
2. Ronald Sommer Druten; 3. John van Rullen Schijndel; 4. Rene Bax Uppel; 5.
Wim van Tuyl Gameren; 6. Marc Roelofs Arnhem; 7. Ron Paffen Milsbeek; 8. Freddy
Keller Deventer; 9. Ronald Scheffel Apeldoorn; 10. Dennis van de Geest Lochem;
11. Hans van Bavel Sint Anthonis; 12. Ron Wilting Nieuwegein; 13. Adriaan van
Londen Tiel; 14. Johnny van den Berg Beuningen; 15. Dennis Pijnenburg 16. Dirk
Jan Engelen Nijmegen; 17. Edwin Mastebroek Barneveld; 18. Frank Fonteyne
Lottum; 19. Jurrian van der Pijl Almkerk; 20. Tom Corton Heteren;
BOXMEER .(
2010.07.26 )
Beroepsrenners: 1. Lars Boom Vlijmen; 2.
Niki Terpstra Assendelft; 3. Andy Schleck Luxemburg;4. Kenny van Hummel
Huissen; 5. Karsetn Kroon 6.
Maarten Tjallingii Arnhem; 7. Michiel Elijzen 8. Servais Knaven Meerle; 9. Koos
Moerenhout Steenbergen; 10. Ivan Basso Italie; 11. Wout Poels
Blitterswijck; 12. Tom Leezer 13.
Tom Veelers Oldenzaal; 14. Roy Curvers Roggel; 15. Jakob Fuglsang
16. Gerben Löwik 17. Bobbie Traksel Rucphen; 18.
Tjarco Cuppens Landgraaf; 19. Joost van Leijen Maastricht; 20.
Arnoud van Groen Zundert;
Junioren: 1. Dylan Groenewegen Amsterdam; 2. Nick van
der Meer Hon- selersdijk; 3. Dennis van Iersel Berkel-Enschot; 4.
Jeroen Keizer Munten- dam; 5. Bob van den Enden s-Gravenzande; 6.
Stefan Wolffenbuttel Nigtevecht; 7. Kenny Kastelijn Neerkant; 8.
Tristan Sint Nicolaas Dordrecht; 9. Erwin Poldervaart Zuidland;10.
Jasper Plender Almelo; 11. Sjoerd Bakker Beilen;12. Nelis Koeken
Zundert;13. Florian Otto Duitsland; 14. Josry van der Meijs De Lier; 15.
Mike van Leuken Handel; 16. Matthew Cook Groot-Brittannie; 17.
Tristan Timmermans Hardenberg; 18. Steven Lammertink Enter;19. Olaf
Oussoren Amerongen; 20. Philip Kootstra Almelo;
Amateurs-A: 1. Sjef Klerken Panningen; 2.
Corné Castein Lopik; 3. Gijs Brouwer Maastricht; 4. Patrick van
Gortel Apeldoorn; 5. Michel Reuser Tiel; 6. Martijn de Groot
Vuren; 7. Ferry van Buijtene Pijnacker; 8. Christiano Sala
Geffen; 9. Wesly Theunissen Venlo; 10. Marco Schenk Aalten; 11.
Richard Louman Amsterdam; 12. Lennard van den Berg Rotterdam; 13.
Bas de Schrijver Amsterdam;14. Marc Janssen Enschede; 15. Marc van
Grinsven Deurne; 16. Rob van Gameren Berlicum; 17. Xander Moerman
Vianen; 18. Dennis van Dijken Bemmel;19. Michael Breedt Diemen; 20.
Ronald Sommer Druten;
Amateurs-B: 1. William Berns Cuijk; 2.
Cor Oosting Harderwijk; 3. Ron Paffen Milsbeek; 4. Jos van der
Horst Nijmegen; 5. Brian Burggraaf Hoofddorp; 6. Erik Satter
Gameren; 7. Riny Pleij Wierden; 8. Marcel Meeuwsen Elst; 9.
Gerald Seuren Vierlingsbeek; 10. Johnny van den Berg Beuningen; 11.
Geert Platenburg Den Bosch; 12. Cor Derks Druten; 13. Jorrit
Jongbloed Utrecht; 14. Joost van Bezooijen Nijmegen; 15. Frank
Fonteyne Lottum; 16. Georg Cornielje ’s-Heerenberg; 17. Paul
Alberts Kortenhoef; 18. Martijn Dennebos Piershil; 19. Dominic
Bersee Vogelzang; 20. Jeroen Wolbrink Deventer;
BOXMEER.(2011.07.25
)
Professionals: 1. Lars Boom Vlijmen; 2. Johnny
Hoogerland Yerseke; 3. Laurens ten Dam Maastricht; 4. Niki Terpstra Assendelft;
5. Wout Poels Blitterswijck; 6. Joost Posthuma Enschede; 7. Tom Veelers
Oldenzaal; 8. Maarten Tjallingii Arnhem; 9. Rob Ruygh Rekem (Bel); 10. Pim
Ligthart Twisk; 11. Martijn Keizer Muntendam; 12. Sjoerd Kouwenhoven
Honselersdijk;13. Lieuwe Westra Tijnje; 14. Wouter Mol Nibbixwoud; 15. Addy
Engels Ossendrecht; 16. Maarten de Jonge Oldenzaal; 17. Bobbie Traksel Rucphen;
18. Robin Chaigneau Meerkerk; 19. Remco te Brake Rhenen; 20. David Hesselbarth
Duitsland;
Nieuwelingen: 1. Jesse van den Enden
s-Gravenzande;2. Milan Veltman Broek op Langedijk;3. Jorrit Lind Twisk; 4. Marc
Kivits Schijndel; 5. Bjorn van der Heijden Schaijk; 6. Paul Cremers Gulpen; 7.
Igor Hollemans Nijeberkoop; 8. Beau Duvigneau Zutphen; 9. Jim Lindenburg
Wateringen; 10. Stijn van Erp Groessen; 11. Piet van Herk Valkenswaard; 12.
Allard Klijnstra Oldeholtpade; 13. Jaan van Berkel Velserbroek; 14. Jorn Buning
Alkmaar; 15. Julian Spierings Zoetermeer; 16. Stan Veldscholten Oldenzaal; 17.
Rick van Wieringen Leimuiden; 18. Falko den Hartog Heelsum; 19. Levi Arts
Hoevelaken; 20. Joep Verhees Helmond;
Amateurs: 1. Marc de Bruin Groningen; 2. Daan Bongers Baarlo;
3. William Berns Cuijk; 4. Luuk de Beer Bakel; 5. Jesper de Hoog Assen; 6. Daan
Sindelka Hoogland; 7. Thijs Kros Noorderloos; 8. Robert van Dalen Andel; 9.
Henk Jan Borghuis Rijssen; 10. Rob van Gameren Berlicum; 11. Jan-Tijs Heideveld
Zwolle; 12. Stefan Joosten Maastricht; 13. Maurice Engbersen Nederweert; 14.
Theo Roelofs Heemstede; 15. Ton Pulles Veldhoven; 16. Alan Looms Eext; 17.
Gijsbert Nieuwkoop Veen; 18. Andy Knijpinga Utrecht; 19. Roel van Gameren
Heeswijk-Dinther; 20. Gert Verdijk Heijen;
Sportklasse: 1. Hans van Eijk Nieuw-Vennep;
2. Teo Muis Gorinchem; 3. Jos van der Horst Nijmegen; 4. William de Wolf
Ridderkerk; 5. Peter Makkink Hengelo Gld; 6. John van Rullen Schijndel; 7. Ron
Paffen Milsbeek; 8. Frank Nijssen Haarlem; 9. Joris Botman Zeist; 10. Cor Derks
Druten; 11. Rene Bax Uppel; 12. Michel Klarenbeek Dieren; 13. Gerald Seuren
Vierlingsbeek; 14. Paul Alberts Kortenhoef; 15. Jorrit Jongbloed Utrecht; 16.
Paul Leerkes Deventer; 17. Patrick Gelsema Woudenberg; 18. Frank Fonteijne
Lottum; 19. Leen Merison Berkel en Rodenrijs; 20. Johnny van den Berg
Beuningen;
BOXMEER.(2012.07.23)
Junioren: 1. Bart Dielissen Breda; 2. Gijs Verdick
Laren Gld; 3. Koen van Nieuwpoort Nieuwerkerk a/d IJssel; 4. Marc
Kivits Schijndel; 5. Milan Brons Almere; 6. Marnix van Ark
Capelle aan den IJssel; 7. Marco Kaldenbach Hoorn; 8. Martijn
Laan Wieringerwerf; 9. Twan Middelburg De Lier; 10. Maarten
Seefat Oirsbeek; 11. Jake Womersley 12. Robbie van Bakel Deurne; 13.
Tommy Oude Elferink Mijdrecht; 14. Janno de Bruijn Rijsbergen; 15.
David van Ooyen Giessenburg; 16. James King 17. Gijs ten Have Gendringen; 18.
Paul Cremers Gulpen; 19. Maarten Junte Elburg; 20. Stijn Bankras
Heerhugowaard;
Amateurs: 1. Pascal Schoots Tiel; 2. Robin de
Pruyssenaere de la Woestijne Leusden; 3. Imo de Pruijssenaere de la
Woestijne IJmuiden; 4. Ferry de Ruiter Putten; 5. Andre van
Tilborg Rijswijk Nb; 6. Paul Heij Utrecht; 7. Andy Knijpinga
Utrecht; 8. Edwin Arts Overloon; 9. Rob van Gameren Berlicum; 10.
Eddy Hermsen Ochten; 11. Fred Pronk Heerhugowaard; 12. Maarten
Schoemaker Nijmegen; 13. Wouter van Zanten Apeldoorn; 14.
Matthijs Kuipers Utrecht; 15. Erik Altena Delft; 16. Arno Hartog
Giessenburg; 17. Joep Keijsers Kessel Lb; 18. Roel van Gameren
Heeswijk-Dinther; 19. Marcel Wouters Groesbeek; 20. Bas
Seldenrijk Borger;
Masters 40+: 1. Frank Rijkhoff Veenendaal;
2. Xander Moerman Vianen; 3. Gerald Seuren Vierlingsbeek; 4.
Jos van der Horst Nijmegen; 5. Ron Paffen Milsbeek; 6. Adrie
Frijters Wageningen; 7. Wim Junte Elburg; 8. Hans Vonk Arnhem;
9. Jeroen Rovers Breda; 10. Frank Nijssen Haarlem; 11. Hans
van Eijk Nieuw-Vennep; 12. Barend Verhagen Woerden; 13. André
Kraan Gouda; 14. Marcel Lambregts Meteren; 15. Hans Lap
Hendrik-ido-Ambacht; 16. Martijn Harteloh Dordrecht; 17. Riny
Pleij Wierden; 18. John Kälker Born; 19. Johnny van den Berg
Beuningen; 20. Tonny Teuben Heerenveen;
BOXMEER.(
2013.07.22 )
Professionals: 1. Bauke Mollema Leeuwarden;
2. Wout Poels Blitterswijck; 3. Marcel Kittel Duitsland; 4.
Danny van Poppel Poppel; 5. Wim Stroetinga Nijkerk; 6. Boy van
Poppel Ravels; 7. Lars Boom Vlijmen; 8. Tom Veelers Oldenzaal;
9. Bobbie Traksel Rucphen; 10. Mike Teunissen Ysselsteyn LB; 11.
Bart van Haaren Amsterdam; 12. Tom Dumoulin Maastricht; 13. Roy
Curvers Roggel; 14. Tom Vermeer Leusden; 15. Bram Tankink Rekem
Bel; 16. Jesper Asselman Wateringen; 17. Koen de Kort Liempde; 18.
Maurits Lammertink Enter; 19. Tom Stamsnijder Bornerbroek; 20. Joop de Gans
Hoogerheide;
Nieuwelingen: 1. Noah van der Meer Naaldwijk;
2. Antonie van Noppen Ridderkerk; 3. Marco Mook Alphen aan den Rijn;
4. Jan Roelands Alphen Nb; 5. Niels Naus Kessel; 6. Tom
Welten Kruisland; 7. Danillo Verstappen Montfoort; 8. Niels Gort
Thorn; 9. David Raaijmakers Nuenen; 10. Louis Raaymakers Nuenen;
11. Michael Janssen Beringe; 12. Noud de Jong Rijen; 13.
Yannick de Jager Barendrecht;
Amateurs: 1. Pascal Schoots Tiel; 2. Stefan Laurijssen
Roosendaal; 3. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Mijdrecht; 4.
Eddy Hermsen Ochten; 5. Roel van Gameren Heeswijk-Dinther; 6.
Mark Teeuw Rijswijk Nb; 7. Henk de Jong Mijdrecht; 8. Gijs
Nederlof Kamerik; 9. Rik de Voogd Rotterdam; 10. Corne Verhoeks
Zuilichem; 11. Stefan Joosten Maastricht; 12. Rob van Gameren
Berlicum Nb; 13. Maxim Harteloh De Lier; 14. Thijs Kros
Noorderloos; 15. Mark van der Kolk Vroomshoop; 16. Hans Vonk
Arnhem; 17. Robin Huizinga Rozenburg;18. Eric Mijnster Breda; 19.
Siebe Vrieswijk Deventer; 20. Rob Duchateau Groesbeek;
BOXMEER.(
2014.07.28 )
Beroepsrenners: 1. Lars Boom Vlijmen; 2. Tom
Dumoulin Maastricht; 3. John Degenkolb Duitsland; 4. Tom-Jelte Slagter Nij
Beets; 5. Danny van Poppel Poppel (Bel); 6. Lieuwe Westra Tijnje; 7. Roy
Curvers Roggel; 8. Bauke Mollema Leeuwarden; 9. Tjarco Cuppens Landgraaf; 10.
Sebastian Langeveld Lisse; 11. Bram Tankink Rekem (Bel); 12. Mike Teunissen
Ysselsteyn LB; 13. Kobus Hereijgers Hedel; 14. Dex Groen Tuitjenhorn; 15.
Martijn Verschoor Bovensmilde; 16. Jeroen Boelen Drunen; 17. Elmar Reinders
Emmen; 18. Timo Roosen Goirle; 19. Patrick Kos Zuid Scharwoude; 20. Bobbie
Traksel Rucphen;
Amateurs: 1. Hans Kopmels Wolvega; 2. Marcel Alma Harskamp;
3. Stefan Laurijssen Roosendaal; 4. Wieger van der Schaaf s-Gravenhage; 5.
Pascal Schoots Tiel; 6. Jeroen Wesselius Voorburg; 7. Koen Wulterkens Cuijk; 8.
Thijs Kros Noordeloos; 9. Daniël Bijlenga Apeldoorn; 10. Michel Reep Breda; 11.
Bas van der Kamp Vlissingen; 12. Wouter van Zanten Apeldoorn; 13. Henk de Jong
Mijdrecht; 14. John v.d. Wouw Geffen; 15. Patrick de Laat Berlicum; 16.
Gert-Jan Verdijk Boxmeer; 17. Eric Hegger Venlo; 18. Martijn van 't Leengoed
Etten-Leur; 19. Maarten van Zanten Apeldoorn; 20. Wouter van Leeuwen Arnhem;
Sportklasse: 1. John van Rullen Schijndel;
2. Witten Anthonise Dordrecht; 3. Tonny Berends Helmond; 4. Jos van der Horst
Nijmegen; 5. Edwin van Beek Zwaag; 6. Ron Paffen Milsbeek; 7. Lieven Anthonise
Dordrecht; 8. Joost Arentsen Varsseveld; 9. Niels van Baar Woerden; 10. Juul
van Loon Cuijk; 11. Marcel Lambregts Meteren; 12. Ralf Vos Warnsveld; 13. Dick
Kinket Hattem; 14. Johnny van den Berg Beuningen Gld; 15. Marco Blom Tiel; 16.
Jos Janssen Wijchen; 17. Georg Cornielje s-Heerenberg; 18. Sonny Agema Den
Helder; 19. Gerald Seuren Vierlingsbeek; 20. Dennis Moolhuijsen Rijsenhout;
BOXMEER.(
2015.07.27 )
Professionals: 1. Wout Poels Blitterswijck; 2.
Robert Gesink Aalten; 3. Koen de Kort Liempde; 4. Lars Boom Vlijmen; 5. Bauke
Mollema Leeuwarden; 6. Steven Kruijswijk Den Bosch; 7. Simon Geschke Duitsland;
8. ---; 9. Tim Kerkhof Nistelrode; 10. Ramon Sinkeldam Assendelft; 11. Ivar Slik
Bergen Nh; 12. Etienne van Empel Geldermalsen; 13. Ferdi van Katwijk Wanroy;
14. Stef Clement Made; 15. Roy Curvers Roggel; 16. Lieuwe Westra Tijnje; 17.
Luuc Bugter Arnhem; 18. Reinier Honig Maastricht; 19. Albert Timmer Hardenberg;
20. Peter Koning Venhuizen;
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Imo de
Pruijssenaere de la Woestijne Mijdrecht; 2. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 3.
Juul van Loon Cuijk; 4. Robbert Mekelenkamp Almkerk; 5. Jop Wensink Bredevoort;
6. Sander Dijkink Grave; 7. Sonny Agema Den Helder; 8. Jos van der Horst
Nijmegen; 9. Ron Paffen Milsbeek; 10. John van Rullen Schijndel; 11. Paul
Gruithuijzen Breugel; 12. Xavier Poels Oeffelt; 13. Bram de Vlieger Nijmegen;
14. Kees Raats Nispen; 15. Thomas Langens Rosmalen; 16. Gerald Seuren Vierlingsbeek;
17. Gianni Schim Vierlingsbeek; 18. Stan Janssen Goch; 19. Job Janssen
Amsterdam; 20. Johnny van den Berg Beuningen Gld;
Elite/Beloften-Vrouwen.Derny's: 1. Lucinda
Brand Rotterdam; 2. Chantal Blaak Nieuwerkerk aan den IJssel; 3. Nicky Zijlaard
Rotterdam; 4. Anna van der Breggen Zwolle; 5. Iris Slappendel Ouderkerk aan den
IJssel; 6. Moniek Tenniglo Albergen; 7. Anouk Rijff Valkenswaard; 8. Pauliena
Rooijakkers Asten-Heusden; 9. Suzanne Verhoeven Belgie; 10. Nina Kessler
Velserbroek; 11. Eline Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel;
Amateurs: 1. Remco Bertelink Bennekom; 2. Robert van Dalen
Giessen; 3. Henk de Jong Mijdrecht; 4. Patrick van Gortel Apeldoorn; 5. Leon
Strötker Venlo; 6. Daan van Alphen Gennep; 7. Eddy Hermsen Ochten; 8. Robin de
Pruyssenaere de la Woestijne Leusden; 9. Gerjo Berentschot Zelhem; 10. Joost
Horstink Zevenaar; 11. Lieven Anthonise Dordrecht; 13. Hans Kopmels Wolvega;
14. Koen Wulterkens Cuijk; 15. Daan Bongers Baarlo; 16. Jeroen Hendriks
Boxmeer; 17. Glenn van Nierop Zoeterwoude; 18. Patrick Houthooft Helmond; 19.
Rein Cobussen Wijchen; 20. Mark van Leengoed Etten-Leur;
BOXMEER.(
2016.07.25 )
Beroepsrenners: 1. Bauke Mollema Leeuwarden; 2.
Wout Poels Meerlo; 3. Stef Clement Made; 4. Dylan Groenewegen Amsterdam; 5.
Ramon Sinkeldam Assendelft; 6. Lieuwe Westra Tijnje; 7. Pieter Weening
Lanaken.(Bel); 8. Maarten Tjallingii Arnhem; 9. Laurens ten Dam Maastricht; 10.
Coen Vermeltfoort Vlijmen; 11. Raymond Kreder Oudenbosch; 12. Wesley Kreder
Reusel; 13. Barry Markus Hoofddorp; 14. Kobus Hereijgers Hedel; 15. Maik van
der Heijden Schaijk; 16. Robbert de Greef Geldrop; 17. Ivar Slik Bergen Nh; 18.
Peter Schulting Emmeloord; 19. Ruud Cremers Gulpen; 20. Patrick van Leeuwen
Hilvarenbeek;
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Gerjo
Berentschot Zelhem; 2. Sjors Beijer Wageningen; 3. Arne Peters Beekbergen 4.
Daan van Meeuwen Utrecht; 5. Jop Wensink Bredevoort; 6. Auke Broex Ouderkerk
aan de Amstel; 7. Niels Immerzeel Wilnis; 8. Leon Strötker Venlo; 9. Corne
Verhoeks Zuilichem; 10. Germon Peeters Tilburg; 11. Ron Paffen Milsbeek; 12.
Kristian Michiels Belgie; 13. Ronald de Waal Amstelveen; 14. Daan Bongers
Baarlo; 15. Luuk Rutten Wageningen; 16. Eddy Hermsen Ochten; 17. Robert Warmer
Utrecht; 18. Ronald Greep Maasland; 19. Joost Arentsen Varsseveld; 20. Daniel
Marsmans Utrecht;
Nieuwelingen: 1. Victor Broex Ouderkerk aan
de Amstel; 2. Bram Prins Hasselt; 3. Owen Geleijn Rijsenhout; 4. Jord Baak
Dronten; 5. Philip Heijnen Oeffelt; 6. Max Kroonen Diepenveen; 7. Rick Pluimers
Enter; 8. Melvin Drost Veenendaal; 9. Sep Schuurman Sint-Oedenrode; 10. Ties
van Rijsbergen Etten-Leur; 11. Luuk van Gestel Moergestel; 12. Sam Gademan
Beek; 13. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 14. Dennis Willems Boxmeer; 15.
Roy Dirven Bergeijk; 16. Sjors van Zandbeek Heeswijk-Dinther; 17. Nils Jansen
Middelaar; 18. Maarten de Nijs Huijbergen; 19. Jesse Morsink Enter; 20. Manuel
Michielsen Eck en Wiel;
Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Annemiek
van Vleuten Wageningen; 2. Roxane Knetemann Nijkerk; 3. Lucinda Brand
Oud-Beijerland; 4. Sanne Bouwmeester Westerbork; 5. Natalie Kerwin
Nieuw-Zeeland; 6. Kelly Markus Hoofddorp; 7. Kirsten Peetoom Maastricht; 8.
Nina Buysman Bovenkarspel; 9. Evy Kuijpers Lierop; 10. Tessa Neefjes
Wervershoof; 11. Laura Gorter Utrecht; 12. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 13.
Amanda Jamieson Nieuw-Zeeland; 14. Lotte van Hoek Vlijmen; 15. Demi de Jong
Ossendrecht; 16. Roos Hoogeboom Utrecht; 17. Loes Adegeest Dalfsen; 18. Linda
Poelstra-Ringlever Berg en Dal; 19. Anne Posthuma Wijchen; 20. Esther van
Leeuwe Krimpen aan den IJssel;
BOXMEER.(2017.07.24)
Beroepsrenners: 1.
Dylan Groenewegen Amsterdam; 2. Koen de Kort Arans; 3. Tom Dumoulin Kanne(Bel);
4. Dylan van Baarle Veenendaal; 5. Mike Teunissen Ysselsteyn LB; 6. Marco
Minnaard Wemeldinge; 7. Jos van Emden Veldwezelt.(Bel); 8. Maurits Lammertink
Harbrinkhoek; 9. Bauke Mollema 10. Martijn Tusveld Utrecht; 11. Timo Roosen
Goirle; 12. Arvid de Kleijn Herveld; 13. Justin Timmermans Hardenberg; 14. Luuc
Bugter Nijmegen; 15. Martijn Budding Veenendaal; 16. Maik van der Heijden
Schaijk; 17. Etienne van Empel Geldermalsen; 18. Jasper Ockeloen Dordrecht; 19.
Boy van Poppel 20. Dylan Bouwmans Gemert;
Nieuwelingen: 1.
Bram Leerkes Twello; 2. Owen Geleijn Rijsenhout; 3. Roy Duijvesteijn
Honselersdijk; 4. Lars Boven Reutum; 5. Ian Spenkelink Nijverdal; 6. Hugo Kars
Oosterbeek; 7. Rick Hezeman Apeldoorn; 8. Pepijn Reinderink Ruurlo; 9. Pieter
Prosman Zaltbommel; 10. Dennis Willems Boxmeer; 11. Melvin Drost Veenendaal;
12. Joppe de Heij Heteren; 13. Tom Smeets Reuver; 14. Steyn Lamberink
Bergentheim; 15. James Potter Soest; 16. Wouter van de Weerdhof Lobith; 17.
Pieter de Groof Heeze; 18. Jody Jochems Sint Anthonis; 19. Lars Romijn
Apeldoorn; 20. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde;
Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1.
Chantal Blaak Berkel en Rodenrijs; 2. Amy Pieters Zwanenburg; 3. Marianne Vos
Babyloniënbroek; 4. Nina Kessler Velserbroek; 5. Ellen van Dijk Woerden; 6.
Monique van de Ree Etten-Leur; 7. Annemiek van Vleuten Wageningen; 8. Roxane
Knetemann Nijkerk Gld; 9. Floortje Mackaij Woerden; 10. Lucinda Brand
Rotterdam; 11. Ilona Hoeksma Luxwoude; 12. Anna van der Breggen Zwolle; 13. Kirsten
Wild Zwolle; 14. Karlijn Swinkels Handel; 15. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 16.
Kimberly Nieuwerth Bergambacht; 17. Emilie Moberg Noorwegen; 18. Winanda Spoor
Apeldoorn; 19. Melanie Klement Diphoorn; 20. Marjolein van 't Geloof Dirksland;
Elite/Beloften/Amateurs: 1.
Ronan van Zandbeek Schijndel; 2. Arjan Hofman Nunspeet; 3. Frank Visser
Utrecht; 4. Henk Bos Drachten; 5. Willem Bok Maren-Kessel; 6. Ryan Christensen
7. Juul van Loon Cuijk; 8. Franklin Wessels Aalsmeer; 9. Robin Wennekes
Dodewaard; 10. Jasper Bugter Elden; 11. Leon Strötker Venlo; 12. Frank Wierstra
Burgum; 13. Nol van Loon Breda; 14. Roland van der Sloot s-Hertogenbosch; 15.
Bjorn van der Heijden Schaijk; 16. Marc Janssen Ede; 17. Jorre van der Bij
Utrecht; 18. Jasper van Mierle 19. Gert-Jan Verdijk Boxmeer; 20. Kevin Minten
Mill;
BOXMEER.(
2018.07.30 )
Beroepsrenners: 1. Bram Tankink Rekem; 2. Tom
Dumoulin Kanne; 3. Bauke Mollema Monte-Carlo; 4. Dylan Groenewegen Amsterdam;
5. Wout Poels Meerlo; 6. Mike Teunissen Ysselstein.Lb; 7. Steven Kruijswijk 8.
Laurens ten Dam Oudorp; 9. Antwan Tolhoek Yerseke; 10. Reinier Honig Zaandam;
11. Koen Bouwman Ulft; 12. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 13. Maik van der Heijden
Schaijk; 14. Tim Kerkhof Nistelrode; 15. Nahom Desale Amstelveen; 16. David
Dekker Hedel; 17. Lex Nederlof Oostvoorne; 18. Piotr Havik Ammerstol; 19. Luuc
Bugter Arnhem; 20. Jaap Kooijman Maastricht;
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Frank
Visser Utrecht; 2. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Utrecht; 3. Edwin Arts
Helmond; 4. Ivar Immerzeel Wilnis; 5. Gerjo Berentschot Zelhem; 6. Rainier
Beckers Bijschrijver 7. Erik Dekker Hedel; 8. Tonny Berends Gorinchem; 9. Koen
Wulterkens Boxmeer; 10. Wesly Theunissen Velden 11. Marco Schenk Aalten; 12.
Stef van der Hijden Nijmegen; 13. Bop Douma Arnhem; 14. Paul Dalebout
Westbroek; 15. Leon Strötker Venlo; 16. Robin de Pruyssenaere de la Woestijne
Leusden; 17. Daan Bongers Baarlo; 18. Ron Paffen Milsbeek; 19. Tommy Oude
Elferink Nieuwveen; 20. Henk de Jong Nieuwveen;
Nieuwelingen: 1. Jody Jochems Sint Anthonis;
2. Mohammad Justin Felix Nagel Maleisië 3. Daan Brouwer Jaarsveld; 4. Pepijn
Reinderink Ruurlo; 5. Tim Hennekam Zundert; 6. Thomas Verdonck Wouwse Plantage;
7. Abdul Azim Aliyas Maleisië; 8. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 9. Guus van
Schipstal Wanroij; 10. Joël Nederveen Hardinxveld; 11. Mike Bronswijk
Honselersdijk; 12. Max Mosmuller s-Hertogenbosch; 13. Jesse Kramer Borkel en
Schaft; 14. Joris Reinderink Ruurlo; 15. Stijn van Lohuizen Heerde; 16. Pim
Schenk Aalten; 17. Noel Luijten Meerkerk; 18. Noah van Putten Tiel; 19. Timo de
Zeeuw Molenaarsgraaf; 20. Finn Roumen Stein;
Elite/Beloften-Vrouwen.Dernys: 1. Anna van
der Breggen Zwolle; 2. Chantal Blaak Berkel en Rodenrijs; 3. Marlies Vos
Aalden; 4. Ellen van Dijk Woerden; 5. Lucinda Brand Rotterdam; 6. Floortje
Mackaij Woerden; 7. Yara Kastelijn Neerkant; 8. Kelly Markus Hoofddorp; 9. Eva
Buurman Wervershoof; 10. Inge van der Heijden Schaijk; 11. Sabrina Stultiens
Meijel; 12. Marjolein van 't Geloof Dirksland;
BOXMEER .(
2019.07.29 )
Beroepsrenners: 1. Mike Teunissen Rosmalen; 2.
Wout Poels 3. Steven Kruijswijk 4. Dylan Groenewegen Amsterdam; 5. Fabio
Jakobsen Heukelum; 6. Cees Bol Zaandam; 7. Koen de Kort Arans; 8. Dylan van
Baarle Monaco; 9. Maurits Lammertink Reutum; 10. Sebastian Langeveld Lisse; 11.
Bauke Mollema 12. Jordi Meeus 13. Philip Heijnen Oeffelt; 14. Marco Doets
Monnickendam; 15. Luuc Bugter Arnhem; 16. Jaap Kooijman Maastricht; 17. Piotr
Havik Ammerstol; 18. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 19. Xavier Poels
Oeffelt; 20. Kevin Minten Mill;
Junioren/Amateurs: 1. Robert de
Jong Arnhem; 2. Ian Spenkelink Nijverdal; 3. Koen Wulterkens Boxmeer; 4. Edwin
Arts Helmond; 5. Dennis Willems Boxmeer; 6. Rob Schouwenberg Velden; 7. Jorrit
de Haas Eersel; 8. Roel van Gameren Veghel; 9. Wout Roos Stad aan het
Haringvliet; 10. Mohd Faisau Ruddin Maleisie; 11. Leon Strötker Maasbree; 12.
Bas Overdevest Amsterdam; 13. Daan Bongers Baarlo; 14. Melvin Drost Veenendaal;
15. John Roos Middelharnis; 16. Niels van Otterloo Nijbroek 17. Bart Beks Wouw;
18. James Potter Amersfoort; 19. Kristian Michiels Vierlingsbeek; 20. Minnard
Berkhoff Deventer;
Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Marianne
Vos Babyloniënbroek; 2. Annemiek van Vleuten Wageningen; 3. Anna van der
Breggen Zwolle; 4. Lorena Wiebes Mijdrecht; 5. Floortje Mackaij Woerden; 6.
Kirsten Wild Zwolle; 7. Amy Pieters Zwanenburg; 8. Marit Raaijmakers
Hippolytushoef; 9. Ellen van Dijk Woerden; 10. Roxane Knetemann Terwispel; 11.
Lucinda Brand Rotterdam; 12. Riejanne Markus Zwarte Kat 13. Puck Moonen
Liempde; 14. Maria Apolonia van 't Geloof Dirksland; 15. Suzanne Verhoeven
Belgie; 16. Britt Teunissen Ysselsteyn;