EINDHOVEN.STRATUM.( 2000.06.04 )
Elite/Neo: 1. Harold Dat Lierop; 2. Ron Jacobs Nes a/d
Amstel; 3. Roy Konisser Velden; 4. Robert Klijs Waalre; 5. Sandro Bijnen Budel;
6. Jurgen van Pelt Gerwen; 7. Rik Elfrink Nuenen; 8. Ruud Aerts Riel; 9. Marc
Gerritsen Oirschot; 10. Ferry van Heeswijk Schijndel; 11. Wilant van Gils
Schijndel; 12. Maurice Engbersen Nederweert; 13. Joep Aerts Eindhoven; 14.
Joost van Hest Goirle; 15. Niels Hamers Schijndel; 16. Martijn Albers Breda;
17. Marc van Grinsven Deurne; 18. Chris Mulders Esch; 19. Leon Gijsbers Deurne;
20. Leon Rooyakkers Nuenen;
Junioren: 1. Rob van Gestel Nuenen; 2. Mari van Boven
Helmond; 3. Hans Bloks Helmond; 4. Roy te Wechel Apeldoorn; 5.
Koen van de Besselaar Geldrop; 6. Jos Goudsmit
Veldhoven; 7. Bernt Hamers Schijndel; 8. Jos van Veldhoven
Valkenswaard; 9. Julian Siemens Peize; 10. Jeroen Hendriks
Boxmeer; 11. Youri Dijkxhoorn Rijswijk; 12. Mario Hermans
Melderslo; 13. Boudewijn de Graaff Rotterdam; 14. Rick Roelofs
Oss; 15. Thomas Rabou Schijndel; 16. Leo Hessels Mierlo; 17.
John Verbakel Budel-Dorplein; 18. Christian Tienmann Mierlo; 19.
Daniel Hertogh Wouw; 20. Martijn Elbers Deurne;
Sportkl.-A: 1. Jeroen
Straathof Leiden; 2. Leon Mutsaars Sint Michiels- gestel; 3. Piet
de Haas Tiel; 4. Pierre van de Beurcht Boekel; 5. Erik Keeris
Veldhoven; 6. Marc Boerboom Oss; 7. Hans van Bavel Sint Anthonis;
8. Ronny Graat Overloon; 9. Hans van de Munckhof Horst; 10.
Geert Oosterbosch Eindhoven; 11. Ronny Bossers Waspik; 12. Herman
Kroezen Deurne; 13. Tiny Borgers Veldhoven; 14. Geert Verkuylen
Uden; 15. Henry Schut Erp; 16. Peter van Dam Velthoven; 17.
Leon Bruijstens Schijndel; 18. Maarten Malhot Rosmalen; 19. Frank
Witlox Eindhoven; 20. Jan Donders Tilburg;
EINDHOVEN.STRATUM.( 2001.05.27 )
Elite/Neo: 1. Marc van Grinsven Deurne;
2. Jeroen van de Weijer Oploo; 3. Maurice Engbersen Nederweert; 4.
Marcel Boudewijns Gerwen; 5. Joost van Hest Goirle; 6. Dennis van
Dijken Dodewaard; 7. Wim Oldenburg Uitwijk; 8. John van der
Linden Veldhoven; 9. Remco Weekers Maastricht; 10. Roy te Wechel
Apeldoorn; 11. Jos van Veldhoven Valkenswaard; 12. Martien Maton
Bladel; 13. Marc Gerritsen Oirschot; 14. Leon Rooyakkers Nuenen;
15. Erik Nekkers Nijverdal; 16. Frank Kwanten Nuenen; 17.
Willem Klerkx Erp; 18. Joost Jacobs Steensel; 19. John van
Nistelrooij Berlicum; 20. Sjoerd van Raak Helmond;
Junioren: 1. Rob van Gestel Nuenen; 2. Davy Franssen
Sittard; 3. Paul Alberts Huizen; 4. Thijs Jonker Uden; 5.
Onno Gerritsen Huissen; 6. Dennie Hulsen Schijndel; 7. Bart
Boer-Rookhuizen Amersfoort; 8. Jeroen Hendriks Boxmeer; 9. Stefan
Heijkants Boxtel; 10. Roel de Vries Ootmarsum; 11. Mario Hermans
Melderslo;12. Maarten Bremer Dodewaard; 13. Dirk Brouwers Tegelen; 14.
Frank van Grootel Bakel; 15. Davey Rötmensen Leiden; 16. Mark
Spierings Den Dungen; 17. Thomas Rabou Schijndel; 18. Bart
Brouwers Tegelen; 19. Coen Sevens Diessen; 20. Niek van Dongen
Tilburg;
Nieuwelingen: 1. Joost Spring in 't Veld Mijdrecht; 2. John Broks St. Michiels Gestel;
3. Bram Wind Wijk bij Duurstede; 4. Roberto Secci Tilburg; 5.
Tijs Senders Hapert; 6. Jasper de Lange Bussum; 7. Maik van
Ballekom Rosmalen; 8. Mike Alloo Roosendaal; 9. Rob Zwekars
Tilburg; 10. Daniël Brok Nijverdal; 11. Stijn van den Borne Hooge
Mierde; 12. Rik Senders Hapert;13. Bastiaan Brok Nijverdal; 14.
Rob Looymans Geldrop; 15. Ralph Schoenaker Olst; 16. Nathan
Nekkers Nijverdal; 17. Jan Winkelmolen Ell; 18. Addy van Stiphout
Helmond; 19. Rob Hendriks Valkenburg; 20. Teun Castelijns Hooge
Mierde;
EINDHOVEN.STRATUM.( 2002.05.26 ).
Elite/Neo: 1. Paul van Schalen Arnhem; 2.
Marc van Grinsven Deurne; 3. Ralf Hamers Schijndel; 4. Jeroen de
Joode Alphen a/d Rijn; 5. Piet Rooyakkers Nuenen; 6. Marc
Gerritsen Oirschot; 7. Dirk van Schalen Helmond; 8. Jarko van der
Stelt Helmond; 9. Marcel Boudewijns Gerwen; 10. Ferry van
Heeswijk Schijndel; 11. Léon van Berlo Beek en Donk; 12. Guido
Mutsaars Schijndel; 13. Mart van Zandbeek Heeswijk-Dinther; 14.
Thijs Jonker Uden; 15. John Verhouden Eindhoven; 16. Dirk Peetoom
Dirkshorn; 17. Mark van Helvoirt Schijndel; 18. Johnny Brouwer
Moordrecht 19. Edwin Raats Helmond; 20. Bart Dirkx Reusel;
Nieuwelingen: 1. Jamie van Rijswijk Waalwijk;
2. Mike Feys Geldrop; 3. Addy van Stiphout Helmond; 4. Glenn
Fürst Heerlen; 5. Rob Looymans Geldrop; 6. Rik Senders Hapert;
7. Sjors Hooijen Netersel; 8. Maik van Ballekom Rosmalen; 9.
Rob Zwekars Tilburg; 10. Koen van Grootel
Bakel; 11. Floris Pennings Geldrop; 12. Jan Mikkers Uden; 13.
Mattijs Ernes Eindhoven; 14. Rik Goofers Baarlo; 15. John Broks
St. Michiels Gestel; 16. Mark Solberg Neerbeek; 17. Manman van
Ruitenbeek Vught; 18. Daan Boeijen Haarsteeg; 19. Jasper Pardoel
Velddriel; 20. Bart Senders Hapert;
Dames: 1. Renate Groenewold Musselkanaal; 2. Sabrina
Raaijmakers Eindhoven; 3. Martine Bras Helmond; 4. Elly van
Boxmeer Erp; 5. Vanja Vonckx Heist-op-den-Berg(Belgie); 6. Vera
Koedooder Bovenkarspel; 7. Janne Brok Eindhoven; 8. Marieke
Verhoeven Erp; 9. Jolanda van Dongen-Cools Middelharnis; 10.
Caroline Slikker Broek op Langedijk; 11. Patricia Hermes Liempde; 12.
Abke Francissen Rosmalen; 13. Francis Linthorst Ooij; 14. Alena
Potapova St Petersburg/Rusland; 15. Daphne Hoeve Tilburg; 16. Janneke Vos
Kockengen; 17. Jaccolien Wallaard Noordeloos; 18. Sandra Oosterbosch Eindhoven;
19. Kristy Miggels Belfeld; 20. Tanja van der Linden Eindhoven;
EINDHOVEN.STRATUM.( 2003.05.25 ).
Elite/Beloften: 1. Jurgen van Pelt Gerwen; 2.
Chris Kerkdijk Tilburg; 3. Nico Vuurens Meerkerk;4. Jeroen de Joode
Alphen a/d Rijn; 5. Pascal van Bussel Ommel;6. Paul van den Akker
Eindhoven; 7. Allard Engels Emmen; 8. Alexander van Bavel Sint
Anthonis;9. Dennis van Uden Heeswijk-Dinter; 10. Jeroen van de Weijer
Oploo;11. Robert Klijs Waalre; 12. Martien Maton Bladel;13. Jos Verbist
Liessel;14. Bram van Rijswijk Hapert; 15. Frank Kwanten Nuenen;16. Mario
Willemsen Huissen; 17. Erwin Gijsbers Helmond;18. Jarko van der Stelt
Helmond; 19. Bart Kerkdijk Apeldoorn; 20. Niels Hamers Weert;
Junioren: 1. Joost Spring in 't Veld Mijdrecht; 2. Raymon Bleuming Hoogeveen;3.
Mike van der Putten Haarlem; 4. Roberto Secci Tilburg; 5. Dwight
Spijker Kampen;6. Arjan Molenaar Moerkapelle; 7. Gertjan Rosema
Fochteloo;8. Daniël Brok Nijverdal;9. Jeffrey van Henten Velserbroek; 10.
Jeroen Poppe Nijverdal;11. Maik van Ballekom Rosmalen; 12. Germon
Peeters Tilburg;13. Jochem Ponten Veldhoven; 14. Matthijs Bunnik Berkel
en Rodenrijs;15. Tim van der Zanden. Reek; 16. Alessandro Pangrazzi
Alblasserdam;17. Giancarlo Brand Dordrecht; 18. Randy Sint Nicolaas
Dordrecht;19. Wesley van Hoof Breda; 20. Bastiaan Brok Nijverdal;
Amateurs-B: 1. Wim van Tuyl Gameren; 2.
Jan Spijker Kampen; 3. André Slager Dordrecht;4. Henri Vennix
Oostelbeers; 5. Erwin van Helden Lottum; 6. Joost Sterk
Nieuwegein;7. Martin Opdam Liessel; 8. Geert Oosterbosch Eindhoven;9.
Frank Seuren Melderslo; 10. Dennis Rijkers St. Michielsgestel; 11.
Leo Bruijstens Schijndel;12. Piet Kessels Boekel; 13. Koen
van de Wiel Best;14. Jac van Herel Oisterwijk; 15. Ron Kums Nederweert;
16. Tonnie Gijsbers Helmond;17. Frank Fonteyne Lottum; 18. Roland
van Erp Best; 19. Michael van de Stappen Maastricht; 20. Henri
Spijkerboer Leiden;
EINDHOVEN.STRATUM. ( 2004.06.06 )
Elite/Neo: 1. Jeroen de Joode Rotterdam;
2. Camiel van den Bergh Beesd; 3. Piet Rooyakkers Gerwen; 4.
Ferdi van Katwijk Oploo; 5. Angelo van Melis Oss; 6. Stefan
Slager Rhenoy; 7. John den Engelsman Nijmegen; 8. Chris Kerkdijk
Tilburg;9. Niels Hamers Weert; 10. Eddy van IJzendoorn Tiel; 11.
Marc van Grinsven Deurne; 12. Johnny Brouwer Moordrecht; 13. Ralf
Hamers Schijndel; 14. Ferry van Heesewijk Schijndel; 15. Maikel
Groffen Tilburg; 16. Dennis van Uden Heeswijk-Dinter; 17. Erik
Verboven Made; 18. Matthijs Delen Rotterdam; 19. Werner van der
Hoydonks Someren; 20. Mart van Zandbeek Heeswijk-Dinther;
Nieuwelingen: 1. Robin Chaigneau Meerkerk;
2. Marcel Kamsma Gerwen; 3. Maurice de Bekker Rosmalen; 4.
Remco te Brake Elst; 5. Ronan van Zandbeek Schijndel; 6. Roel
Commandeur Raamsdonk; 7. Raymond Gaasbeek Veenendaal; 8. Johim
Ariesen Rhenen; 9. Savié van Horik Lierop; 10. Danny Vrolijk
Schipluiden; 11. Boy van Poppel Moergestel; 12. Tim Schreurs
Amstelveen; 13. Harm Steijn Ermelo; 14. Ramon Strik Geldrop; 15.
Twan van den Brand Volkel; 16. Dimitri Veerman Huizen; 17. Willy
Heeneman ’s-Gravenhage; 18. Geert Kouters Oosterhout; 19. Tim
Aalders Dordrecht; 20. Andreas Ponten Veldhoven;
Amateurs-A: 1. Herman Reessink Stokkum; 2.
Ton Vrolijk Schipluiden; 3. Eddy Hermsen Ochten; 4. Pol Nabben
St. Anthonis; 5. Marco van Oord Hank; 6. Dion Koch Overpelt; 7.
Peter van Dam Eindhoven; 8. John Verhouden Eindhoven; 9. Lars
Weijers Bemmel; 10. Rene Vrins Made; 11. Everhardus Roek Rijssen;
12. Martjan Bodegom Bergambacht; 13. Ronnie van de Ven Nuenen; 14.
Mark van den Boomen Bladel; 15. Mario Hermans Melderslo; 16.
Steijn van den Boom Son; 17. Joost Slegers Helmond; 18. Erik
Keeris Veldhoven; 19. Bas de Schrijver Oosterhout; 20. Ton
Pullens Haarsteeg;
EINDHOVEN.STRATUM .( 2005.06.05 )
Elite/Belofte: 1. Jurgen van Pelt Gerwen;2.
Niels Hamers Schijndel; 3. Job Vissers Erp;4.
Nick Riddy Liempde; 5. Chris Kerkdijk Tilburg; 6. Rik de Voogd
’s-Gravenzande; 7. Paul van den Akker Eindhoven; 8. Bram van
Oosterhout Terheijden; 9. Dirk van Schalen Helmond; 10. Mart van
Zandbeek Heeswijk-Dinther; 11. Bas Robroek Heerlen; 12. Rob
Zwekars Tilburg; 13. Thijs van der Heijden Boxtel; 14. John den
Engelsman Nijmegen; 15. Bart Kerkdijk Den Haag; 16. Dennie Hulsen
Schijndel; 17. Ralf Hamers Schijndel; 18. Marco Wesseling Den
Bosch; 19. Wilbert van Binsbergen Dodewaard; 20. Patrick van Loon
‘s-Gravenmoer;
Junioren: 1. Marco Brus Schijndel; 2. Rob van Bekkum
Alphen;3. Rob de Graaf Pijnacker; 4. Marcel Kamsma Gerwen; 5. Richard
van Loon Baarle Nassau; 6. Mike Feys Geldrop; 7. Teun Kuster
Huissen; 8. Jeffrey Eenkhoorn Almelo; 9. Thijs van den Berg Uden;
10. Daan Boeijen Haarsteeg; 11. David Raaijmakers Oosteind 12.
Joost van der Helm Pijnacker; 13. Jan Coolen Geldrop; 14. Pieter
Homan Uithoorn; 15. Dennis Kivits Vlijmen; 16. Brian Bulgac
Almere; 17. Rene Bunnik Berkel en Rodenrijs; 18. Martijn Ebben
Nijverdal;19. Koen Verburg Zeeland; 20. Mark
Smit Geldrop;
Amateurs-A: 1. Paul Lijten Helmond; 2.
Patrick Speijer Helmond; 3. Jean-Pierre van Dongen Made; 4.
Germon Peeters Tilburg; 5. Henry Schut Zeeland; 6. Peter van Dam
Eindhoven;7. Erik Keeris Veldhoven; 8. Emiel Vos Berghem; 9. Dion
Koch Overpelt;10. Martjan Bodegom Bergambacht; 11. Paul Aelen Eindhoven;
12. Jelle Overmars Eindhoven; 13. Ronald Roos Hoogstraten(Belgie);
14. Frank Schuurman Ommen; 15. Sven Weertman Berkel-Enschot; 16.
Mark Spierings Den Dungen; 17. Rene Vrins Made; 18. Nick van
Sante Nistelrode; 19. John van de Korput Made; 20. Tjeerd Dudok
Wagenberg;
Masters 60+: 1. Leo van den Berg Noordwijk;
2. Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3. Jan Timmer Heemskerk;4. Theo
Oudshoorn De Kwakel; 5. Jaap van Hummel Hengelo; 6. Sjel van Geel
Almere; 7. Reiner Uebert Heiligenhaus (Duitsl.); 8. Rien de Jong
Bosschenhoofd; 9. Jan Pieterse Wichmond; 10. Leen Blom Uithoorn;
11. Joop van Nimwegen Bunnik; 12. Reinier van Zelst Maasbommel; 13.
Boudewijn Driessen Rosmalen;14. Jan van Boxtel Mill; 15. Dick Koopmans
Tiel; 16. Hub Konings Asaten; 17. Nico van Adrichem Delft; 18.
Tiny Verstappen Someren; 19. Ton de Haan. Broek in Waterland; 20.
Huib Klip Tiel;
EINDHOVEN.STRATUM.( 2006.06.04 )
Elite/Beloften: 1. Jurgen van Pelt Nuenen; 2.
Marc van Grinsven Deurne; 3. Chris Kerkdijk Tilburg; 4. John den Engelsman
Nijmegen; 5. Ralf Hamers Schijndel; 6. Robin Daling Veghel; 7. Erik Verboven
Made; 8. Paul Dekkers Nuenen; 9. Mike Feys Geldrop; 10. Jamie van Rijswijk
Waalwijk; 11. Tom Marcelis Eindhoven; 12. Arno Hartog Giessenburg; 13. Dennie
Hulsen Schijndel; 14. Antoine de Haan Boxmeer; 15. Bernt Hamers Schijndel; 16.
Nard van der Sanden Nuland; 17. Bob Pennings Boxtel; 18. Michael van Eerd
Breda; 19. Francis Vos Best; 20. Roy Elias Tilburg;
Junioren: 1. Jeftha van Ooijen Giessenburg; 2. Gilles
Spierings Eindhoven; 3. Savié van Horik Lierop; 4. Peter Kort Yerseke; 5. Kars
Dorrepaal Koudekerk aan den Rijn; 6. Damiën Spierings Zoetermeer; 7. Lennart
Blok s-Gravenhage; 8. Edwin Arts Overloon; 9. Jan Coolen Geldrop; 10. Yorick
van Horik Deurne; 11. Gijs Vierling Veldhoven; 12. Aart Spooren Duizel; 13.
Enno van Os Uden; 14. Rick de Jonge Arkel; 15. Stephan Breda Waalre; 16. Wesley
Lüschen Zoetermeer; 17. Bjorn Kerssenberg Tegelen; 18. Daddi Alazzawi Maurik;
19. Wouter van Willigen Nuenen; 20. Micheal Kersten Geldrop;
Amateurs-A: 1. Ronald Roos Hoogstraten; 2.
Stephan van Haasteren Amsterdam; 3. Dirk van Schalen Helmond; 4. Jeroen Rovers
Breda; 5. Patrick Speijer Helmond; 6. Peter van den Heuvel Bakel; 7. Robert
Klijs Waalre; 8. Robert Knol Utrecht; 9. Dion Koch Overpelt; 10. Willem Klerkx
Erp; 11. Gerwin Schalk Gameren; 12. Arnold Schoon Best; 13. Jochem Janssen
Eindhoven; 14. Harrie Geeris Geldrop; 15. Sjoerd van Raak Amstelveen; 16.
Ronnie van de Ven Helmond; 17. Robbie Scheel Valkenswaard; 18. Bert van Boxmeer
Best; 19. Martien Maton Bladel; 20. Theo Wouters Eindhoven;
Veteranen: 1. Theo van Mook Made; 2. Leo
van den Berg Noordwijk Zh; 3. Kees Sebrechts Halsteren; 4. Theo Oudshoorn De
Kwakel; 5. Hans van Dijk Nieuwegein; 6. Jaap van Hummel Hengelo ov; 7. Wil
Leurs Posterholt; 8. Hans Verbeek Lelystad; 9. Gerrit Hairwassers Den Dungen;
10. Johan Wildeman Enschede; 11. Boudewijn Driessen Rosmalen; 12. Henk Scheuten
Hengelo ov; 13. Dick Koopmans Tiel; 14. Reinier van Zelst Maasbommel; 15. Leen
Blom Uithoorn; 16. Joop van Nimwegen Bunnik; 17. Nico van Adrichem Delft; 18.
Ton de Haan. Broek in Waterland; 19. Frank Freitag Duitsland; 20. Henk Zuidema
s-Gravenhage;
EINDHOVEN.STRATUM.( 2007.06.03 )
Elite/Beloften: 1. Erik van Stratum Geldrop; 2.
Job Vissers Erp; 3. Detlef la
Grand Eindhoven; 4. Robin Daling Veghel; 5. Boudewijn de Graaff Heukelum; 6.
Rob Zwekars Tilburg; 7. Steffen van der Steen Dordrecht; 8. Jan Rongen
Nijmegen; 9. Rik de Voogd s-Gravenzande; 10. Bob Pennings Boxtel; 11. Erik van
Bekkum Wamel; 12. Edwin Arts Overloon; 13. Antoine de Haan Boxmeer; 14. Ralf
Hamers Schijndel; 15. Jeroen Janssen Nijmegen; 16. Tjeerd Dudok Wagenberg; 17.
Niels Hamers Stramproy; 18. Leo Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 19. Tim Aalders
Dordrecht; 20. Dave Helmink Dordrecht;
Junioren: 1. Geert van der Weijst Reusel; 2. Steven van
Leijen Wageningen; 3. Rob Fleerakkers Hapert; 4. Job
Sinnige Heerhugowaard; 5. Stefan Kramer Hardinxveld-Giessendam; 6. Wesley
Schless Dordrecht; 7. Remco Peters Grave; 8. Floris van der Sluijs Roermond; 9.
Bruce Rayer Venlo; 10. Michiel Spannemaker Beverwijk; 11. Ferdi Gerritse Tiel;
12. Damiën Spierings Zoetermeer; 13. Ralph Gelens Hendrik-ido-Ambacht; 14. Aart
Spooren Duizel; 15. Yorick van Horik Deurne; 16. Pascal van Gool Oud
Beijerland; 17. Bas van Delden Hoofddorp; 18. Frans van Bekkum Alphen Gld; 19.
Jelmer Bode Sassenheim; 20. Kevin Knops Bocholtz;
Junior-Vrouwen: 1. Elise van Hage
Noordwijkerhout; 2. Esther Lommers Zwijndrecht; 3. Daisy van der Aa Losser; 4.
Dyonne Dekkers Lierop; 5. Britt Jochems Vianen; 6. Lucinda Brand Oud
Beijerland; 7. Noortje de Kort Dongen; 8. Jorinda de Heer Hoogerheide; 9. Iris
Spooren Duizel; 10. Kim van Poppel Moergestel; 11.
Barbara de Ridder Noordwijk Zh; 12. Daisy Vos Tilburg; 13. Krista van Dam
Reeuwijk; 14. Joran Tromp Coevorden; 15. Sanne Verhart Wassenaar; 16. Esmee
Janssen Hoeven; 17. Kim Jorink Wierden; 18. Tamara
Eenkhoorn Almelo; 19. Marieke den Otter Hoornaar; 20. Ruth Springer
Heerhugowaard;
Nieuweling-Meisjes: 1. Amy
Pieters Zwanenburg; 2. Ashley Spierings Zoetermeer; 3. Winanda Spoor Rijswijk
Zh; 4. Melanie Woering Rozenburg; 5. Ymke Stegink Naarden; 6. Nancy van der
Togt s-Gravenhage; 7. Laura Meurs Dordrecht; 8. Birgit Lavrijssen Kapelle; 9.
Anouk Kerstens Roosendaal; 10. Natasja de Vroome Rijswijk Zh; 11. Marjolein
Claessen Hoeven; 12. Marion Meerkerk s-Gravendeel; 13. Maaike Hoek Almelo; 14.
Sabine Rijkers Hapert; 15. Henriette Woering Rozenburg; 16. Sophie Borra
Bennekom; 17. Jermaine Post Oegstgeest; 18. Melissa van Neck Amstelveen; 19.
Natalie Wilson Abbekerk; 20. Tessa van Nieuwpoort Nieuwerkerk aan den IJssel;
Veteranen: 1. Theo van Mook Made; 2. Ton
Stubij Wolvega; 3. Piet Grüteke Rotterdam; 4. Jan Nieuwenhuysen Houten; 5. Hans
van Dijk Nieuwegein; 6. Cor Berkouwer Stolwijk; 7. André Klep Oud Gastel; 8.
Henny Hoevers Utrecht; 9. Kees Sebrechts Halsteren; 10. Joop van den Berg
Woerden; 11. Gerrit Hairwassers Den Dungen; 12. Jaap van Hummel Hengelo; 13.
Ben Visser Zutphen; 14. Theo Oudshoorn De Kwakel; 15. Frank Freitag Duitsland;
16. Herman Hensen Cuijk; 17. Klaas de Kok Hilversum; 18. Loek
Ietswaard Zeist; 19. Johan Wildeman Enschede; 20. Rien de Jong Bosschenhoofd;