HAPERT.(
2000.07.04 )
Elite/Neo: 1. Theo Eltink Westelbeers; 2.
Rik Elfrink Nuenen; 3. Eric van Leijen Ewijk; 4. Harold Dat Lierop; 5. Pascal
Hermes Liempde; 6. Marc Gerritsen Oirschot; 7. Robbert van der Stelt Aalst; 8.
Sandro Bijnen Budel; 9. Jurgen van Pelt Gerwen; 10. John Verhouden Eindhoven;
11. Maikel Groffen Tilburg; 12. Rene van Korven Reusel; 13. Koen
Beijens Hoogeloon; 14. Ferdi van Katwijk Oploo; 15. Martien Maton Bladel; 16.
Hans Vorselaars Tilburg; 17. Jean-Pierre Leijten Udenhout;18. Steijn van den
Boom Son; 19. Bart Bosmans Lommel(Belgie); 20. Dennis Kroonen Bladel;
Junioren: 1. Enrico van Laar Aalst; 2. Kees Hagen Ermelo; 3.
Michel van Diessen Veldhoven; 4. Jos van Veldhoven Valkenswaard; 5. Jos Verbist
Liessel; 6. Jan Dirkx Reusel; 7. Huub Meulenbroeks Hapert; 8. Hans Bloks
Helmond; 9. Jack Winthagen Sittard; 10. Wilco Boon Nieuw-Lekkerland; 11.
Richard Hoeben Deurne; 12. Paul van de Ven Veldhoven; 13. Bart Dirkx Reusel;
14. Mari van Boven Helmond; 15. Martijn Elbers Deurne; 16. Dries van de Borne
Hooge Mierde; 17. Jeroen Hendriks Boxmeer; 18. Richard Jansen Best; 19. ---;20.
---;
HAPERT.(
2001.07.03 ).
Elite/Neo/Sportkl.-a/Vet.a:
1. Jurgen van Pelt Gerwen; 2. Ferdi van Katwijk Oploo; 3.
Jurgen de Jong Geldrop; 4. Joep Aerts Eindhoven; 5. Robert Klijs
Waalre; 6. Bart Bosmans Lommel; 7. Ad van de Boogaard Eindhoven;
8. Rene van Korven Reusel; 9. John van der Linden Veldhoven; 10.
Tomas Trunschka Tsjechie; 11. Jos van Veldhoven Valkenswaard; 12.
Jean-Pierre Leijten Udenhout; 13. Edwin Raats Helmond; 14.
Maurice Engbersen Nederweert; 15. Jarko van der Stelt Eindhoven; 16.
Piet Rooyakkers Nuenen; 17. Guus Schoth St-Michielsgestel; 18.
Wil van Gestel Veldhoven; 19. Koen Beijens
Hoogeloon; 20. Erik Keeris Veldhoven;
Nieuwelingen: 1. Maarten Mandemakers Goirle;
2. Remco Bouwens Beek; 3. Niels Bogaars Reusel; 4. Glenn
Fürst Heerlen; 5. Mike Alloo Roosendaal; 6. Roberto Secci
Tilburg; 7. Bart Hurkmans Lierop; 8. Addy van Stiphout Helmond;
9. Frits Pellemans Haelen; 10. Rob Zwekars Tilburg; 11. Patrick
van Leeuwen Hilvarenbeek; 12. John Broks St. Michiels Gestel; 13.
Mark Solberg Neerbeek; 14. Stijn van den Borne Hooge Mierde; 15.
Teun Castelijns Hooge Mierde; 16. Joost Vlemmings Helmond; 17.
Rob Hendriks Valkenburg; 18. Ferdi Frijters Udenhout; 19. Paul
van Gestel Netersel; 20. Arjen Houweling Arnhem;
HAPERT. (
2002.07.02 )
Elite/Neo: 1. Ferry van Heeswijk
Schijndel; 2. Niels Hamers Weert; 3. Erwin van Leijen Ewijk; 4.
Theo Eltink Westelbeers; 5. Jurgen van Pelt Gerwen; 6. Marcel
Boudewijns Gerwen; 7. Robbert van der Stelt Aalst; 8. Jos van
Veldhoven Valkenswaard; 9. Ruud Aerts Riel; 10. Chris Kerkdijk
Apeldoorn; 11. Mike Strijbosch Helmond; 12. Joost van Hest
’s-Graven- moer;13. Ralf Hamers Schijndel; 14. Malaga van Ruitenbeek
Delfgauw; 15. Guus Schoth St-Michielsgestel; 16. Jan Dirkx
Reusel; 17. Sjoerd van Raak Helmond; 18. Leon Gijsbers Asten; 19. Bart
Bosmans Geldrop; 20. Bart Dirkx Reusel;
Junioren: 1. Gideon de Jong Papendrecht; 2. Joost van
Leijen Ewijk; 3. Dirk Bellemakers Luyksgestel; 4. Maikel Paas
Munstergeleen; 5. Robin Daling Veghel; 6. Rik Nederlof Woerden;
7. Rudi van Houts Luyksgestel; 8. Randy Holleman Dordrecht;9.
Maarten Mandemakers Goirle; 10. Eddy van IJzendoorn Tiel; 11. Bas
Westerbos Oldebroek; 12. Onno Gerritsen Huissen; 13. Job Vissers Erp; 14. Leon Burger Mijdrecht; 15.
Jan Winkelmolen Ell; 16. Frits Pellemans Haelen; 17. Arno
Hendrikse Vinkeveen; 18. Patrick van Leeuwen Hilvarenbeek; 19.
Jeroen Janssen Nijmegen; 20. Nillus Voermans Hooge Mierde;
HAPERT. (
2003.07.08 )
Elite/Beloften: 1. Dirk van Schalen Helmond;
2. Frank Kwanten Nuenen; 3. Bart Bosmans Geldrop; 4. Jurgen
van Pelt Gerwen; 5. Jos van Veldhoven Valkenswaard; 6. Joost van
Hest ’s-Gravenmoer; 7. Ralf Hamers Schijndel; 8. Ferdi van
Katwijk Oploo; 9. Wilant van Gils Schijndel; 10. Martien Maton
Bladel; 11. Niels Hamers Weert; 12. Marco Wesseling
’s-Hertogenbosch; 13. Jeroen Janssen Nijmegen; 14. Marc
Meulenbroeks Hapert; 15. Werner van de Hooydonk Lommel/Belgie; 16.
Chris Jansen Sittard; 17. Koen Beijens
Hoogeloon;18. Ward Schiffelers Kerkrade; 19. Hans Vorselaars Tilburg;
20. Niek Basten Hapert;
Nieuwelingen: 1. Tim Nederlof Maarssen; 2.
Marco Brus Schijndel; 3. Martijn van Schaijk Helmond; 4. Ricardo
van der Velde Breda; 5. Mike Feys Geldrop; 6. Geert Kouters
Oosterhout; 7. Roel Commandeur Raamsdonk; 8. Lars Jun Broek in
Waterland; 9. Robin Chaigneau Meerkerk; 10. Hjalmar de Munk
Nuenen; 11. Jan Mikkers Uden; 12. Emiel Lubbers Gieten; 13.
Jan Verhaegh Deurne; 14. Marcel Kamsma Gerwen; 15. Bart Tijssen
Heerlen; 16. Martijn Bertens Udenhout; 17. Harm Verhaegh Deurne; 18. Koen Verburg Zeeland; 19. Jonathan Veldhuizen Veenendaal;
20. Bart Senders Hapert;
HAPERT
.( 2004.07.06 )
Elite/Neo: 1. Kenny van Hummel Elden; 2.
Paul van den Akker Eindhoven; 3. Jelle Vanendert Hammont/Belgie; 4.
Ruud Aerts Riel; 5. Theo Eltink Westelbeers; 6. Eddy van
IJzendoorn Tiel; 7. Bas van Hest Alphen; 8. Wilant van Gils
Schijndel; 9. Jurgen van Pelt Gerwen; 10. Nico Vuurens Meerkerk;
11. Bernt Hamers Schijndel; 12. Roy de Waal Westerhoven; 13.
Jean-Pierre Leijten Bladel; 14. Richard Groenendaal Sint Michielsgestel;
15. Ralf Hamers Schijndel; 16. Bart Dirkx Reusel; 17. Bob
Verkooijen Chaam; 18. Ferdi van Katwijk Oploo; 19. Ferry van
Heesewijk Schijndel; 20. Leon Rooyakkers Gerwen;
Junioren; 1. Jeroen Dohmen Born; 2. Steven Kruijswijk
Nuenen; 3. Yves de Wilde Lommel/Belgie; 4. Robin van der Lijn
Vianen; 5. Marco Brus Schijn- del; 6. Stefan Doensen Nederweert;
7. Dennis Kivits Vlijmen; 8. Maickel Beekelaar Brunssum; 9.
Floris Pennings Geldrop; 10. Rob van Bekkum Alphen; 11. Rik van
IJzendoorn Tiel; 12. Jamie van Rijswijk Waalwijk; 13. Addy van Stiphout
Helmond; 14. Ruud Beerten Budel-Schoot; 15. Rik Goofers Baarlo;
16. Thijs van den Berg Uden; 17. Teun Kuster Huissen; 18.
Daan Boeijen Haarsteeg;19. Mike Feys Geldrop; 20. Kevin Veenhuizen Arnhem;
HAPERT
.( 2005.07.05 )
Elite/Belofte: 1. Dirk van Schalen Helmond;
2. Jasper van Heeswijk Vught 3. Gideon de Jong Papendrecht; 4.
Nico Vuurens Meerkerk; 5. Paul van den Akker Eindhoven; 6. Ruud
Aarts Tilburg; 7. Robbert van der Stelt Aalst; 8. Jurgen van Pelt
Gerwen; 9. Niels Hamers Schijndel; 10. Dirk Bellemakers
Luyksgestel; 11. Mart van Zandbeek Heeswijk-Dinther; 12. Richard
Groenendaal St. Michielsgestel; 13. Boudewijn de Graaff Ridderkerk; 14.
Ralf Hamers Schijndel; 15. Patrick van Leeuwen Hilvarenbeek; 16.
Roy Curvers Haelen; 17. Niek Basten Hapert; 18. Bart Dirkx
Reusel; 19. Florian Smits Amsterdam; 20. Roy de Waal Westerhoven;
Nieuwelingen: 1. Maurice de Bekker Rosmalen;
2. Sander van Iersel Berkel-Enschot; 3. Rob Fleerakkers Hapert;4.
Tommy Groffen Baarle Nassau; 5. Aart Spooren Duizel; 6. Jeffrey
Kuijpers Tilburg; 7. Erik Bierens Duizel; 8. Paul van der Ven
Tilburg; 9. Rolf Sleddens Bergeijk; 10. Andreas Ponten Veldhoven;
11. Maurice Harteveld Oosterhout; 12. Twan Castelijns Hapert; 13.
Niek van Geffen Eerde; 14. Danny Boelens Maarheeze; 15. Haye van
Boxtel Kaatsheuvel; 16. Roy van Rijzingen Veghel; 17. Nick
Bierens Bergeijk; 18. Ricardo Robben Vught; 19. Henke Heldens
Ottersum; 20. Melvin Jekautz Hapert;
HAPERT.(
2006.07.06 )
Elite/Beloften: 1. Eddy van IJzendoorn Tiel; 2.
Marco Wesseling s-Hertogenbosch; 3. Jurgen van Pelt Nuenen; 4. Ferdi van
Katwijk Wanroy; 5. Bob Verkooijen Chaam; 6. John den Engelsman Nijmegen; 7. Jan
Hoeks Westerhoven; 8. Patrick van Leeuwen Hilvarenbeek; 9. Niek Basten Hapert;
10. Roy Elias Tilburg; 11. Tom Marcelis Eindhoven; 12. Ralf Hamers Schijndel;
13. Jan Winkelmolen Ell; 14. Jeffrey Dirksen Lienden; 15. Roy de Waal
Westerhoven; 16. Jeroen van de Weijer Oploo; 17. Rob Zwekars Tilburg; 18. Rob
van Bekkum Alphen Gld; 19. Niels Bogaars Reusel; 20. Detlef
la Grand Eindhoven;
Amateurs-B: 1. Rene Alblas De Meern; 2. Ron
Paffen Milsbeek; 3. Peter Witlox Eindhoven; 4. Marius van Oirschot Best; 5.
John van Rullen Schijndel; 6. Hans Hissink Arnhem; 7. Rien van Kessel Deurne;
8. Wil van der Hamsvoord Hoogeloon; 9. Marc Boerboom Oss; 10. Marco Lahr
s-Hertogenbosch; 11. René Rotscheid Kockengen; 12. Jan van Hout Hapert; 13.
Geert Oosterbosch Eindhoven 14. Hermi Beute Nijmegen; 15. Arnold Schoon Best;
16. Johnny van den Berg Beuningen Gld; 17. Jan Alma Otterlo; 18. Jeroen van der
Honing Eindhoven; 19. Henri Vennix Oost West en Middelbeers; 20. Eric
Weber Son;
HAPERT.(
2007.07.05 )
Elite/Beloften: 1.
Marc van Grinsven Deurne; 2. Roy de Waal Westerhoven; 3. Job
Vissers Erp; 4. Ralf Hamers Schijndel; 5. Pim de Beer Bakel; 6. Christian Kik
Kruiningen; 7. Antoine de Haan Boxmeer; 8. Bas van Hest Alphen Nb; 9. Stijn
Boschker Schiedam; 10. Bob Verkooijen Chaam; 11. Ferdi van Katwijk Wanroy; 12.
Eddy van IJzendoorn Tiel; 13. Bob Pennings Boxtel; 14. Niek Basten Hapert; 15.
Remko Kramer Braamt; 16. Jos Castelijns Eersel; 17. Rick Craenen Nederweert;
18. Werner van Zimmeren Kruisland; 19. Jan Hoeks Westerhoven; 20. Rik van
IJzendoorn Tiel;
Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1.
Arenda Grimberg Almelo; 2. Liesbeth de Vocht Belgie;
3. Dorien Janse Amersfoort; 4. Sissy van Alebeek Amsterdam; 5. Martine
Bras-Geboers Mol (Bel); 6. IIse Geldhof Belgie; 7. Inge Klep Schijndel; 8.
Wendy Doorakkers Tilburg; 9. Janne Brok Delft; 10. Esther Lommers Zwijndrecht;
11. Marieke Verhoeven Erp; 12. Daphne Hoeve Oisterwijk; 13. Natalie van Gogh
Nieuw-Vennep; 14. Danielle van Pinxten Sint Michielsgestel; 15. Eefje Tabak
Bergeijk; 16. Arien Torsius Bladel; 17. Nicolle de Bie Belgie; 18. Angelique Linders
Ysselsteyn LB; 19. Petra Dijkman Eindhoven; 20. Wilma Korevaar Groot-Ammers;
HAPERT
.( 2008.07.03 )
Elite/Beloften: 1. Paul van Schalen Bakel; 2.
Rik Kavsek Landgraaf; 3. Willem Schwaner Oploo; 4. Maurice de Bekker Rosmalen;
5. Marco Brus Schijndel; 6. Marc van Grinsven Deurne; 7. Leander Pronk
Warmenhuizen; 8. Ritchie Motké Beek.Lb; 9. Bernt Hamers Schijndel; 10.
Jan Winkelmolen Ell; 11. Detlef la Grand Eindhoven;
12. Jos Castelijns Eersel; 13. Marc Meulenbroeks Hapert; 14. Roy de
Waal Westerhoven; 15. Rob Zwekars Tilburg; 16. Niels Bogaars Reusel; 17. Paul
Dekkers Nuenen; 18.
Rick Craenen Nederweert; 19. Bob Pennings Boxtel; 20. John den Engelsman Bakel;
Junioren: 1. Geert van der Weijst Reusel; 2. Robbert
de Greef Geldrop; 3. Daan Meijers Tilburg; 4. Pierre Rijninks Landgraaf; 5.
Moreno Hofland Roosendaal; 6. Brian Brusselman Helmond; 7. Corne
van Kessel Veldhoven; 8. Robbert van Andel Abbenes; 9. Chipo van
der Schoot Sint Oedenrode; 10. Rob Fleerakkers Hapert; 11. Michiel
Spannemaker Beverwijk; 12. Melvin Jekautz Hapert; 13. Henke Heldens
Ottersum; 14. Twan Kops Veldhoven; 15. Evert Hoogsteen Lage Mierde;
16. Jurriën Bosters Steenbergen; 17. Gilles Bogers Budel; 18.
Yannick Janssen Beringe; 19. Tim Kleinloog Eindhoven; 20.
Jorn Knops Meijel;
HAPERT
.( 2009.07.02 )
Elite/Beloften: 1. Enno van Os Uden; 2. Roy de
Waal Westerhoven; 3. Job Vissers Erp; 4. Twan
Castelijns Hapert; 5. Thijs Droogmans Roosteren; 6. Nard Louws Gilze; 7. Pim de
Beer Bakel; 8. Erik Bierens Duizel; 9. Jos Castelijns Eersel; 10. Maurice de
Bekker Rosmalen; 11. Ferdi Frijters Udenhout; 12. Cornelius van Ooijen
Giessenburg; 13. Andy Knijpinga Utrecht; 14. Rick Craenen Nederweert; 15.
Wouter van Roosmalen Sint Oedenrode; 16. Detlef la
Grand Eindhoven; 17. Rob Fleerakkers Hapert; 18. Bernt Hamers Schijndel; 19.
Bram Schmitz Waalre; 20. Ronald Roos Hoogstraten (Belgie)
Amateurs-A: 1. Edwin Raats Helmond; 2. Rik
Nederlof Breda; 3. Roger van der Borgh Waalre; 4. Roel van Houtum Goirle; 5.
Rob Linsen Eindhoven; 6. Ruben van Kempen Bemmel; 7. Matthias Scheer Duitsland;
8. Martin Vrij Hellevoetsluis; 9. Robert van Dalen Andel; 10. Jos van Ginneken
Etten-Leur; 11. Berry Roelofs Groesbeek; 12. Rick van den Hurk Waalre; 13.
Ronny Bossers Waspik; 14. Jeroen van der Honing Valkenswaard; 15. Jeroen Rovers
Breda; 16. Peter van Dam Eindhoven; 17. Harm Rombouts Luyksgestel; 18. Patrick
Houthooft Helmond; 19. Jeroen Luijsterburg Bosschenhoofd; 20. Corné van de
Voort Hooge Mierde;
HAPERT.(
2014.06.24 )
Elite/Beloften: 1. Geert van der Weijst Reusel;
2. Lars van de Vall Ouderkerk aan den Amstel; 3. Twan Castelijns Hapert; 4.
Marco Brus Schijndel; 5. Tjarco Cuppens Landgraaf; 6. Boy Sanders Heerlen; 7.
Koos Jeroen Kers Amstelveen; 8. Teun van Poppel Hilvarenbeek; 9. Edwin Arts
Overloon; 10. Ferdi van Katwijk Overloon; 11. Dajo Sanders Heerlen; 12. Jasper
de Laat Moergestel; 13. Jelle van der Marel De Lier; 14. Harm van der Sanden
Nuland; 15. Florian Smits Amsterdam; 16. Rob Fleerakkers Hapert; 17. Etienne
van Empel Tricht; 18. Arne van Gils Baarle-Nassau; 19. Tom Marcelis Eindhoven;
20. Sander Schuurmans Sint-Oedenrode;
Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Maaike
Polspoel Belgie; 2. Lotte van Hoek Vlijmen; 3. Kyara Stijns Bunde; 4. Monique
van de Ree Willemstad; 5. Sandra van Veghel Esch; 6. Carleen Baas Den Dungen;
7. Lobke Blom Berkel-Enschot; 8. Nina Kessler Velserbroek; 9. Sabine Rijkers
Hapert; 10. Veerle Goossens Bakel; 11. Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 12. Nancy
van der Burg Nootdorp; 13. Sofie van Horik Oosterwijk; 14. Maud Kaptheijns
Westerhoven; 15. An-Li Kachelhoffer Zuid-Afrika; 16. Nicole Vernhout Apeldoorn;
17. Karen Elzing Schoonebeek; 18. Ymke Stegink Naarden; 19. Anouk Rockx
Oud-Gastel; 20. Kirsten Coppens Noordhoek;
HAPERT.(
2015.06.23 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Koos
Jeroen Kers Amstelveen; 2. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 3. Daniel Fitter
Australie; 4. Jeroen Meijers Alphen Nb; 5. Twan Castelijns Hapert; 6. Tom
Kaesler Australie; 7. Marco Brus Schijndel; 8. Ian Peter Richards Breda; 9.
Lars van de Vall Ouderkerk aan de Amstel; 10. Roy van Heeswijk Sint-Oedenrode;
11. Ronan van Zandbeek Schijndel; 12. Alex Porter Australie; 13. Joren Segers
Belgie; 14. Abe Celi Oosterhout; 15. Max Hendrikx Hapert; 16. Jordi Talen
Spijkenisse; 17. Benjamin Sydlik Duitsland; 18. Jasper de Laat Moergestel; 19.
Rick Craenen Nederweert; 20. Tom Marcelis Eindhoven;
Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Kyara
Stijns Bunde; 2. Ashlee Ankudinoff Australie; 3. Monique van de Ree Zundert; 4.
Sandra van Veghel Esch; 5. Ymke Stegink Naarden; 6. Ashleigh Neave Landgraaf;
7. Ingeborg Bremmers Valkenswaard; 8. Georgia Baker
Australie; 9. Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 10. Evy Kuijpers Lierop; 11. Anouk
Rijff Valkenswaard; 12. Kristy Glover Australie; 13. Céline van Houtum Den
Dungen; 14. Rebecca Wiasak Australie; 15. Veerle Goossens Bakel; 16. Carleen
Baas Den Dungen; 17. Sofie van Horik Oosterwijk; 18. Lotte van Hoek Vlijmen;
19. Melissa van Neck Amstelveen; 20. Anouk Rockx Oud-Gastel;
HAPERT.(
2016.06.21 )
Elite/Beloften: 1. Ronan van Zandbeek
Schijndel; 2. Kobus Hereijgers Hedel; 3. Lars van de Vall Ouderkerk aan de
Amstel; 4. Robbert de Greef Geldrop; 5. Koen van Dijke
Baarle-Nassau; 6. Michael Schweizer Duitsland; 7. Daan Meijers Dongen; 8.
Mitchell Cornelisse s-Hertogenbosch; 9. Jasper de Laat Moergestel; 10. Koos
Jeroen Kers Amstelveen; 11. Jurjen Varkevisser Uden; 12. Isaac de Kleijn
Herveld; 13. Max Hendrikx Hapert; 14. Rick Craenen Nederweert; 15. Wayne Stijns
Bunde; 16. Rowan Bergmans Maren-Kessel; 17. Edwin Arts Helmond; 18. Jorrit de
Haas Eersel; 19. Jeffrey Doornbusch Breda; 20. Chris van Brussel Veldhoven;
Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Nina
Kessler Velserbroek; 2. Celine van Severen Belgie; 3. Vera Koedooder Apeldoorn;
4. Claudia Koster Assendelft; 5. Veerle Goossens Bakel; 6. Sandra van Veghel
Esch; 7. Karen Verherstraeten Belgie; 8. Hanneke Mulder Utrecht; 9. Lizzy
Witlox Eindhoven; 10. Susanne Meistrok Elshout; 11. Britt Teunissen Ysselsteyn;
12. Winanda Spoor Apeldoorn; 13. Esther van Leeuwe Krimpen aan den IJssel; 14.
Carleen Baas Den Dungen; 15. Lotte van Hoek Vlijmen; 16. Karen Elzing
Schoonebeek; 17. Suzanne Verhoeven Belgie; 18. Céline van Houtum Den Dungen;
19. Linda Poelstra-Ringlever Berg en Dal; 20. Lana Verberne Bergeijk;
HAPERT.(
2018.06.19 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Leon
Strötker Venlo; 2. Remco Esselaar Stein; 3. Ronan van Zandbeek Schijndel; 4. Koen van Dijke Baarle-Nassau; 5. Jos Koop Eindhoven; 6. Gino
Luca Vierhouten Hulsthorst; 7. Frenky van der Vorst Halsteren; 8. Tom Jansen
Steenbergen; 9. Ronald Ligtenberg Haarlem; 10. Bram Dissel Tilburg; 11. Jarno
van Esch Sint-Oedenrode; 12. Kevin Minten Mill; 13. Hermen Bode Giessenburg;
14. Jesse Huijbregts Roosendaal; 15. Jorrit de Haas Eersel; 16. Wessel
Coppelmans Hapert; 17. Jeffrey Doornbusch Breda; 18. Pieter van Oirschot Best;
19. Max Hendrikx Hapert; 20. Nol van Loon Breda;
Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Lorena
Wiebes Mijdrecht; 2. Nina Kessler Velserbroek; 3. Monique van de Ree
Etten-Leur; 4. Kirsten Peetoom Maastricht; 5. Evy Kuijpers Lierop; 6. Amanda
Jamieson Valkenburg; 7. Marjolein van 't Geloof
Dirksland; 8. Britt Teunissen Ysselstein.Lb; 9. Kelly Markus Hoofddorp; 10.
Susanne Meistrok Elshout; 11. Judith Bloem Apeldoorn; 12. Carleen Baas Bladel;
13. Aniek van Alphen Hapert; 14. Sharon Dommanschet Roosendaal; 15. Hanneke de
Goeje Leiden; 16. Ymke Stegink Berlicum; 17. Elle Anderson Usa 18. Puck Moonen
Liempde; 19. Roos Hoogeboom Zeist; 20. Daimy Hellemons Hoeven;
HAPERT.(
2018.06.30 )
Nieuwelingen: 1. Stijn Hanegraaf
Heeswijk-Dinther; 2. Max Mosmuller s-Hertogenbosch; 3. Huub Artz Wintelre; 4.
Mike Spenkelink Nijverdal; 5. Tjipke Bosma Kullomerzwaag; 6. Jarne van der
Eycken België 7. Tijn Louwerensen Schijndel; 8. Danny van Lierop Someren; 9.
Luuk Spijker Sleeuwijk; 10. Kinley Bijl Valkenswaard; 11. Vik Smulders Loon op
Zand; 12. Jens van Korven Diessen; 13. Sven Mulder Raamsdonksveer; 14. Wessel
Mouris Baambrugge; 15. Tristan Hartmann Enschede; 16. Tom Waldram Nieuwerkerk
aan de IJssel; 17. Mika Sardina Helmond; 18. Keigo Sweens Goirle; 19. Lance
Huenders Almere; 20. Thijs van Beek Geldrop;
HAPERT.(
2018.07.01 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Robin
Wennekes Arnhem; 2. Eddy Gödde Zwijndrecht; 3. Xavier Poels Oeffelt; 4. Jeroen
Janssen Nijmegen; 5. Remco Esselaar Stein; 6. Robbie Gevers Schijndel; 7. Hans
Dilling Nijmegen; 8. Jos Koop Eindhoven; 9. Pieter van Oirschot Best; 10.
Jorrit de Haas Eersel; 11. Peter de Winter Wolphaartsdijk; 12. Erik Verboven
Cuijk; 13. Wessel Coppelmans Hapert; 14. Kevin Minten Mill; 15. Bart
Vreugdenhil Amsterdam; 16. Arno te Brake Nijmegen; 17. Erwin Huzen Nijmegen;
18. Harm Celi Oosterhout NB; 19. Marc van Grinsven Deurne; 20. Robbin van de
Geer Maastricht;
HAPERT
.( 2019.06.25 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Mitchell
Huenders Veenendaal; 2. Gino Luca Vierhouten Velserbroek; 3. Rico van Damme
Yerseke; 4. Ronan van Zandbeek Schijndel; 5. Daan Hoeks Amstelveen; 6. Pieter
van Oirschot Best; 7. Teun Teulings Breugel; 8. Tom Wijfje Ter Aar; 9. Jasper
de Laat Moergestel; 10. Glenn Loenders 11. Remco Esselaar Stein; 12. Florian
Smits Dinxperlo; 13. Harm Celi Oosterhout; 14. Koen
van Dijke Baarle-Nassau; 15. Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 16. Jos Koop
Eindhoven; 17. Steven Stenekes Bennekom; 18. Vital Pauwels Belgie; 19. Rowan
Bergmans Maren-Kessel; 20. Eddy van IJzendoorn Veenendaal;
Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Chloe
Hosking Australie; 2. Eva Buurman Wervershoof; 3. Nina Kessler Velserbroek; 4.
Evy Kuijpers Lierop; 5. Hannah Gruber-Stadler Oostenrijk; 6. Monique van de Ree
Etten-Leur; 7. Berdine Bakker Rotterdam; 8. Britt Teunissen Ysselsteyn; 9.
Hanneke de Goeje Leiden; 10. Hanneke Mulder Utrecht; 11. Ilse Miltenburg Eck en
Wiel; 12. Jet Wildeman Nijmegen; 13. Aniek van Alphen Hapert; 14. Inge van der
Heijden Schayk; 15. Esther van Leeuwe Krimpen aan den IJssel; 16. Daimy
Hellemons Hoeven; 17. Patricia Nuyens Eersel; 18. Tessa Veen - Backhuijs
Eindhoven; 19. Judith Jelsma Amstelveen; 20. Andrea van Loo t Harde;
Funklasse: 1. Christis Maarten 2. Rinus
Verhorevoort 3. Tijn Seuntjens 4. Anton Vervecken 5. Anton Wouters 6. Tom
Mandemakers 7. Bjarne Maton 8.Stijn Borne 9. Joost Winters 10. Kristof
Tielemans 11. Tom Langens 12. Filip Scholliers 13. Gienus Middelberg 14. Jakob
de Groot 15. Ruud Jacobs 16. Corné van de Voort 17. Mark Vermeulen 18. Joep
Borne 19. Gido Crutzen 20. Jordy Vermeulen Luyksgestel;
HAPERT
.( 2019.06.29 )
Nieuwelingen: 1. Youp de Vos Hillegom; 2. Vik
Smulders Loon op Zand; 3. Danny van Lierop Someren; 4. Tijn Louwerensen
Schijndel; 5. Marnix van den Oever Wijk en Aalburg; 6. Tijn van Zandbeek
Heeswijk-Dinther; 7. Max Mosmuller s-Hertogenbosch; 8. Sam Hermans Tegelen; 9.
Yanick de Vos Dommelen; 10. Nick Schelvis Heemskerk; 11. Sieb van der Pas
Heeswijk-Dinther; 12. Tijn Leus Sint-Michielsgestel; 13. Niels Boom Valburg;
14. Joost Stokkermans Diessen; 15. Stijn Peters Best; 16. Luc van Dijck
Someren; 17. Jens Driessen Well; 18. Luke Leus Sint-Michielsgestel; 19. Max van
Heeswijk Schijndel; 20. Björn Vos Sint-Michielsgestel;
Funklasse: 1. Christis Maarten 2. Anton
Vervecken 3. Rinus Verhorevoort 4. Corné van de Voort 5. Tijn Seuntjens 6. Daan
Gosenshuis 7. Rik van Aaken 8. Cor Geritssen 9. Hugo de Wit Apeldoorn; 10. Mark
Vermeulen 11. Erwin Rijkers 12. Bjarne Maton 13. Patrick Verhagen 14. Rob Adams
15. Bart Rutten Den Hout; 16. Jakob de Groot 17. Ruud Jacobs 18. Roland van Erp
Best; 19. Mike van Herk 20. Gienus Middelberg
HAPERT
.( 2019.06.30 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Robin
Blummel Sint-Michielsgestel; 2. Remco Esselaar Stein; 3. Benjamin Sydlik
Wassenberg; 4. Dirk Jansen Westerhoven; 5. Robbie Gevers Schijndel; 6. Max
Hendrikx Hapert; 7. Bart Artz Wintelre; 8. Xavier Poels Oeffelt; 9. Ruud
Kooijmans Maarheeze; 10. Kevin Minten Mill; 11. Wout Verbeek Belgie; 12. Koen van Helvoirt Erp; 13. Bram van der Zwet
Roelofarendsveen; 14. Giel Meesen Susteren; 15. Lehvi Braam Dodewaard; 16. Roy
Dirven Bergeijk; 17. Kars ten Boske Wintelre; 18. Ronan van Zandbeek Schijndel;
19. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 20. Etienne Lenting Nieuwveen;