HELMOND.(
2000.06.01 )
Neo: 1. Bjorn Jansen Nijmegen; 2. Piet
Rooijakkers Nuenen; 3. Wilant van Gils Schijndel; 4. Ruud
Kooijmans Beek en Donk; 5. Mark van Wegen Hoogland; 6. Bas
Waaijer Langeveen; 7. Erik van den Eerenbeemt Asten; 8. Roy
Curvers Haelen; 9. Ferdi van Katwijk Oploo; 10. Henri van de
Heuvel Oijen; 11. Koen de Jong Hilversum; 12. Willem Pardoel
Velddriel; 13. Johnny Nistelrooy Berlicum; 14. Willem Klerkx Erp;
15. Sebastiaan Bennaars Mierlo; 16. Jeroen van der Teen Dordrecht;
17. Bas Hendriks Sint Anthonis; 18. Peerke Verhappen Gemert;
Junioren: 1. Jos Verbist Liessel; 2. Marco Wesseling
s-Hertogenbosch; 3. Bart Boer Rookhuizen Amersfoort; 4. Roy
Spijker. Kampen; 5. Richard Hoeben Deurne; 6. Norbert Poels
Blitterswijk; 7. Bert van Buren Schoonhoven; 8. Wouter Perry
Swolgen; 9. Ronald Dussel Annen; 10. Thijs Poelstra Tubbergen;
11. Johan Weening Harkema; 12. Thijs Bunt Limmen; 13. Sieger
Haakma Beetsterzwaag; 14. Jorrit Slaman Bergambacht; 15. Bernt
Hamers Schijndel; 16. Mari van Boven Helmond; 17. Mart van
Zandbeek Heeswijk-Dinther; 18. Wilbert van Binsbergen Dodewaard; 19.
Freek Foole Eindhoven; 20. Jack Winthagen Sittard;
Nieuwelingen: 1. Maikel Paas Munstergeleen;
2. Eddy van IJzendoorn Tiel; 3. Job Vissers Erp; 4. Erik
Verstegen Zutphen; 5. Robin Daling Veghel; 6. Onno Gerritsen
Huissen; 7. Arne Hassink Zieuwent; 8. Dirk Brouwers Tegelen; 9.
Frank Strohm Oldenzaal; 10. Frank van Grootel Bakel; 11. Jasper
van Heeswijk Vught; 12. Lars Boom Vlijmen; 13. Maarten
Mandemakers Goirle; 14. Raymond Essers Maasbracht; 15. Martijn
Aelberts Nijmegen; 16. Paul van Gestel Netersel; 17. Nicky
Kessens Oosterhout; 18. Erwin den Hollander Rijswijk; 19. Johnny
Molenaar Rijswijk; 20. Frits Pellemans Haelen;
Sportkl.-A/B/Vet: 1. Axel
Hermans Bergschenhoek; 2. Maas van Schoon- hoven Ede; 3. Andre
Grootveld Zoetermeer; 4. Leon Mutsaars Sint Michielsgestel; 5.
Johnny Broers Maartensdijk; 6. Hans van de Munckhof Horst; 7.
Marcel van der Heijden Schaijk; 8. Jeffrey van Hooft Schijndel; 9.
Frank Witlox Eindhoven; 10. Ruud Wilting Knegsel; 11. Eddy
Hermsen Ochten; 12. Jac van Kessel Deurne; 13. Jan-Wouter Wonders
Tilburg; 14. Marc Boerboom Oss; 15. Ronny Bossers Waspik; 16.
Rene Vrins Made; 17. Ronny Graat Overloon; 18. Jos van der Wijst
Sint Oedenrode; 19. Ruud Jacobs Veldhoven; 20. Hans van Bavel
Sint Anthonis;
HELMOND.BINNENSTAD.(
2001.05.24 )
Neo-Amateurs: 1. Mark van Wegen Hoogland; 2.
Johan van Ooijen Giessenburg; 3. Guus Schoth St-Michielsgestel; 4.
Bram van der Leij Leerdam; 5. Ralf Steegs Panningen; 6. Nico van
Dijk Harmelen; 7. Enrico van Laar Aalst; 8. Jos van Veldhoven
Valkenswaard; 9. Tijl van der Steeg Tilburg; 10. Wouter Perry
Swolgen; 11. Wilant van Gils Schijndel; 12. Willem Pardoel
Velddriel; 13. Tjerk Boom Lexmond; 14. Remon van den Hout
Rosmalen; 15. Daniel Visser Almelo; 16. Jacob Ekema Veendam; 17.
Michel Lodder Geldermalsen; 18. Thijs Poelstra Tubbergen; 19. Roy
Andes Veenendaal; 20. Wilbert van Binsbergen Dodewaard;
Junioren: 1. Bert Krans De Wilp; 2. Herbert Korblet
Vroomshoop; 3. Jasper van Heeswijk Vught; 4. Thomas Rabou
Schijndel; 5. Stefan Heijkants Boxtel; 6. Job Vissers Erp; 7.
Tijs Senders Hapert; 8. Roy de Waal Westerhoven; 9. Egon van Kessel Kerkdriel;
10. Wilco Hovestad Veenendaal; 11. Thijs Jonker Uden; 12. Chris Rovers Gemonde;
13. Arno Witvliet Sprang-Capelle; 14. Pol Nabben St. Anthonis; 15. Ronald
Wierstra Bergum;; 16. Ries van der Sanden Nuland; 17. Michael Roskam
Etten-Leur; 18. Harm Rombouts Luyksgestel; 19. Jeroen Trompenaars Veldhoven;
20. Bart Brouwers Tegelen;
Nieuwelingen: 1. Eddy van IJzendoorn Tiel;
2. Mike Alloo Roosendaal; 3. Leon Burger Mijdrecht; 4. Sipke
Zijlstra Bergum; 5. Jeffrey Buist Assen; 6. Ester Efraïm Lexmond;
7. Mario Hermans Melderslo; 8. Maarten Bremer Dodewaard; 9.
Dirk Brouwers Tegelen; 10. Dennie Hulsen Schijndel; 11. Frederik
Bekkers Bredevoort; 12. Freek Wallaard Noordeloos; 13. Niels
Bogaars Reusel; 14. Hidde van Nuil Appelscha; 15. Enrico Liebe
Helmond; 16. Bram Wind Wijk bij Duurstede; 17. Danny van der Weg
Haule; 18. Raymond Essers Maasbracht; 19. Martin Boomkamp Aalten;
20. Roberto Secci Tilburg;
HELMOND.BINNENSTAD.(
2002.05.09 )
Neo: 1. Mark van Wegen Hoogland; 2. Guido
Mutsaars Schijndel; 3. Piet Rooyakkers Nuenen; 4. Dennie Hulsen
Schijndel; 5. Ger Soepenberg Den Ham; 6. Johan van Ooijen
Giessenburg; 7. Erwin van Leijen Ewijk; 8. Jebbe Sluiter Gemonde;
9. Boudewijn de Graaff Ridderkerk; 10. Marco Wesseling
’s-Hertogenbosch; 11. Jos Verbist Liessel; 12. Jan-Albert Krans
De Wilp; 13. John O'Sheg Ierland; 14. Thijs Poelstra Tubbergen;
15. Jan Dirkx Reusel; 16. Bart Dirkx Reusel; 17. Mart van
Zandbeek Heeswijk-Dinther; 18. Thijs van der Heijden Boxtel; 19.
Wouter Perry Swolgen; 20. Arjan Molenaar Ameide;
Junioren: 1. Robin Daling Veghel; 2. Bert Krans De
Wilp; 3. Dirk Brouwers Tegelen; 4. Job Vissers Erp; 5.
Patrick van Loon ’s-Gravenmoer; 6. Rob Nillesen Baarlo; 7.
Patrick van Leeuwen Hilvarenbeek; 8. Frits Pellemans Haelen; 9.
Wilco Hovestad Veenendaal; 10. Roberto Secci Tilburg; 11. Niek
Oude Nijeweme Geesteren; 12. Maarten Mandemakers Goirle; 13. Nard
van der Sanden Nuland; 14. Marc Meulenbroeks Hapert; 15. Theo
Roelofs Uden; 16. Marc Kamphuis Harbrinkhoek; 17. Frank van Grootel
Bakel; 18. Paide O'Brien Ierland; 19. Roy de Waal Westerhoven; 20. Stein
Posthuma Vlijmen;
Nieuwelingen: 1. Ronald van der Laar
Giessenburg; 2. Jeroen Poppe Nijverdal; 3. Enrico Liebe Helmond;
4. Addy van Stiphout Helmond; 5. Frank Wierstra Bergum; 6.
Freek Wallaard Noordeloos; 7. Rik van IJzendoorn Tiel; 8. Jasper
de Lange Bussum; 9. Frederik Bekkers Aalten; 10. Martijn van
Schaijk Helmond; 11. Yondi Schmidt H.I. Ambacht; 12. Kevin
Schutte Zwolle; 13. Jeffrey Buist Assen; 14. Cornelius van Ooijen
Giessenburg; 15. Jan Mikkers Uden; 16. Jan Verhaegh Deurne; 17.
Rick Mostert Borger; 18. Robin van der Lijn Vianen; 19. Daniël
Brok Nijverdal; 20. Robert Gesink Varsseveld;
Veteranen: 1. Hans Voorn sr. Hilversum;
2. Frank Nijssen Haarlem; 3. Ed Jorissen Weert; 4. Wim van
Tuyl Gameren; 5. Heinz Esch Duitsland; 6. Ron Paffen Milsbeek;
7. Eddy Gevers Schijndel; 8. Heinz-Willy Heferle Duitsland; 9.
Marius van Oirschot Best; 10. Piet de Haas Tiel; 11. Henri
Kuijpers Schijndel; 12. Hay Kellenaers Siebengewald; 13. Jac van
Kessel Deurne; 14. Hans van Bavel St. Anthonis; 15. Henrich Hovel
Duitsland; 16. Jack Lenssen Oostrum; 17. Theo van Berlo Beek en
Donk; 18. Hans Bulkens Boxmeer; 19. Boudewijn Driessen Rosmalen;
20. Leo Pots Deurne;
HELMOND.BAVARIARONDE.(
2003.05.29 ).
Beloften: 1. Job Vissers Erp;2. Mathieu Heijboer Rhoon; 3.
Thijs Verhagen Erp;4. Hans Bloks Helmond; 5. Ger Soepenberg Den Ham; 6.
Erwin van Leijen Ewijk; 7. Bram van der Leij Maarssenbroek; 8.
Chris Kerkdijk Tilburg; 9. Mark van Wegen Hoogland; 10. Bart
Vendrig Driebergen; 11. Arjan Molenaar. Ameide;12. Rik de Voogd
’s-Gravenzande; 13. Bernt Hamers Schijndel;14. Mart van Zandbeek
Heeswijk-Dinther; 15. Thijs Poelstra Tubbergen;16. Jeroen Hendriks
Boxmeer; 17. Wouter Perry Swolgen; 18. Willem Pardoel Velddriel;
19. Dirk Brouwers Tegelen; 20. Wilbert van Binsbergen Dodewaard;
Junioren: 1. Eddy van IJzendoorn Tiel;2. Efraïm Ester
Achterberg; 3. Wesley van Dongen Made;4. Kevin Sluimer Rotterdam; 5.
Cornelius van Ooijen Giessenburg; 6. Jeffrey Buist Assen; 7. Bram
van Oosterhout Terheijden; 8. Nard van der Sanden Nuland; 9.
Niels Bogaars Reusel; 10. Kevin Schutte Zwolle;11. Roy de Waal
Westerhoven; 12. Pieter Israel Kruiningen; 13. Jeroen Poppe
Nijverdal;14. Maarten Mandemakers Goirle; 15. Evert van Bergen
Zundert;16. Daniël Brok Nijverdal; 17. Ronald van der Laar
Giessenburg;18. Enrico Liebe Helmond; 19. Jeffrey van Henten
Velserbroek; 20. Jan Winkelmolen Ell;
Masters 50+: 1. Geert Oosterbosch Eindhoven;
2. Robert Kroep Hoek van Holland;3. Piet de Haas Tiel; 4. Piet Kessels
Boekel; 5. Guus Zantingh Mijdrecht; 6. Jan Ubachs Venlo; 7.
Hay Kellenaers Siebengewald; 8. Wim Mayenburg Gouda; 9. Jan Vonk
Heteren; 10. Piet Sanders ’s-Hertogenbosch; 11. Willem van
Gameren Zaltbommel; 12. Herman Mittertreiner Rotterdam; 13. Arie
van Dijk Rijswijk;14. Huub Greijmans Weert; 15. Jan Goedhart
Hardinxveld-Giessendam;16. Hans van Dijk Nieuwegein; 17. Gerard
Wesselius Noordwijkerhout;18. Dirk Sassen Uithoorn; 19. Nico Fokker
Wilnis; 20. Boudewijn Driessen Rosmalen;
Nieuwelingen: 1. Robin van der Lijn Vianen;
2. Michel Kreder Zevenhuizen; 3. Marco Brus Schijndel;4. Robin
Chaigneau Meerkerk; 5. Mike Feys Geldrop;6. Martijn van Schaijk Helmond;
7. Rik van IJzendoorn Tiel; 8. Dennis Kreder Zevenhuizen; 9.
Bart Tijssen Heerlen; 10. Dennis Luyt Haarlem; 11. Maurice
Vrijmoed Rijswijk; 12. Hjalmar de Munk Nuenen; 13. Tom ter Woord
Meddo; 14. Jan Hopman Bergen (NH); 15. Koen Verburg Zeeland; 16.
Tim Nederlof Maarssen; 17. Geert Kouters Oosterhout; 18. Tom
Boveree Laren (gld.); 19. Leo Gödde H.I. Ambacht; 20. Remco te
Brake Elst;
Amateurs-B: 1. Ab Nederlof Maarssen; 2.
Ruud Verhagen Veldhoven; 3. Frans Wittenberg Herveld; 4. Frans
Willems Oostelbeers; 5. John van Rullen Schijndel; 6. Stephan van
Hoof Mierlo; 7. Dirk Jan Engelen Nijmegen; 8. Joost Pulskens
Oisterwijk; 9. Cor Gerritsen Middelbeers; 10. Marino Marlisa
Wijchen; 11. Johan Janssen Bemmel; 12. Rene Vrijmoed Rijswijk;
13. Johan Dingemans Lage Zwaluwe; 14. Roland van Erp Best; 15.
Ron Kums Nederweert;16. Geert Brienen St. Anthonis; 17. Dennis Rijkers
St. Michiels- gestel;18. Martin Opdam Liessel; 19. Patrick Cornelissen
Herveld; 20. Michael van de Stappen Maastricht;
HELMOND.BRUGGENRONDE.
( 2004.05.20 )
Elite/Neo: 1. Dirk van Schalen Helmond;
2. Jasper van Heeswijk Vught; 3. Job Vissers Erp; 4. Chris
Kerkdijk Tilburg; 5. Marc van Grinsven Deurne; 6. Ferry van
Heesewijk Schijndel; 7. Wilant van Gils Schijndel; 8. Jurgen van
Pelt Gerwen; 9. Ferdi van Katwijk Oploo; 10. Ward Schiffelers
Eindhoven; 11. Jos Verbist Liessel; 12. Bernt Hamers Schijndel;
13. Ralf Hamers Schijndel; 14. Eric de Kok Eerde; 15. Richard
Hoeben Deurne; 16. Jeroen Janssen Nijmegen; 17. Pascal Aandewiel
Sittard; 18. Niels Hamers Weert; 19. Pascal Arts Ede; 20.
Erwin van Leijen Ewijk;
Junioren: 1. Tim van der Zanden Reek; 2. Niels
Bastemeijer Assen; 3. Rob Looymans Geldrop; 4. Rik Goofers
Baarlo; 5. Thomas Bekkering Munten- dam; 6. Roel Jacobs. Boxmeer;
7. Leon Essink Aalten; 8. Marco Brus Schijndel; 9. Pim de
Beer Bakel; 10. Mark de Bruijn Dongen; 11. Wout Poels
Blitterswijck; 12. Ralph Bouwens Beek; 13. Bert van Nielen St.
Michielsgestel; 14. Rob Zwekars Tilburg; 15. Ruben Mureau
Wagenberg; 16. Huub Kappert Raalte; 17. Daan Boeijen Haarsteeg;
18. Thijs van den Berg Uden;19. Hjalmar de Munk Nuenen; 20. Pieter
Zwartkruis Valburg;
Nieuwelingen: 1. Bart Tijssen Heerlen; 2.
Ralf Verhoeven Bergeijk; 3. Rick Dam Bocholtz; 4. Maurice de
Bekker Rosmalen; 5. Joel Verlee Almkerk; 6. Marcel Kamsma Gerwen;
7. Jan Coolen Geldrop; 8. Jeroen Dekkers Lierop; 9. Remco te
Brake Elst; 10. Wouter van Roosmalen St. Oedenrode; 11. Paul van
der Ven Tilburg; 12. Jonathan Veldhuizen Veenendaal; 13. Wesley
Schless Dordrecht;14. Remco Peters Grave; 15. Johan van Wijk Vught; 16.
Frank Brinkhuis Zevenaar; 17. Willy Heeneman ’s-Gravenhage; 18.
Dirk-Jan Verberne Eindhoven;19. Bjorn Kerssenberg Tegelen; 20. Twan van
den Brand Volkel;
HELMOND.BRUGGENRONDE.(
2006.05.25 )
Elite/Beloften: 1. Eddy van IJzendoorn Tiel; 2.
Marco Wesseling s-Hertogenbosch; 3. John den Engelsman Nijmegen; 4. Marco Brus
Schijndel; 5. Ferdi van Katwijk Wanroy; 6. Dennis van Dijken Bemmel; 7. Ralf
Hamers Schijndel; 8. Bram van Oosterhout Terheyden; 9. Guus Magielse Est; 10.
Dennis Kreder Zevenhuizen Zh; 11. Detlef la Grand Eindhoven; 12. Paul van den
Akker Eindhoven; 13. Tom Vermeer Leusden; 14. Hans Timmermans Dongen; 15. Tijn
Seuntjens Bladel; 16. Marc van Grinsven Deurne; 17. Mart van Zandbeek
Heeswijk-Dinther; 18. Rik van IJzendoorn Tiel; 19. Thijs van den Berg Uden; 20.
Jasper van Heeswijk Vught;
Junioren: 1. Erik Berkhout Schipluiden; 2. Micheal Kersten
Geldrop; 3. Edwin Arts Overloon; 4. Maurice de Bekker Rosmalen; 5. Geert
Kouters Oosterhout Nb; 6. Tim Aalders Dordrecht; 7. Glenn van Gool Ridderkerk;
8. Jeftha van Ooijen Giessenburg; 9. Mitchell Huenders Almere; 10. Wouter van
Roosmalen Sint Oedenrode; 11. Gerd Steijn Ermelo; 12. Rens te Stroet
Keijenborg; 13. David Raaijmakers Oosterhout Nb; 14. Stefan Breemes Amsterdam;
15. Jan Coolen Geldrop; 16. Ruud van Wel Schagerbrug; 17. Bart Tijssen Heerlen;
18. Bart Sinnige Obdam; 19. Dimitri Veerman Huizen; 20. Wouter Timmerman
Zoetermeer;
Nieuwelingen: 1. Henke Heldens Ottersum; 2.
Jeffrey Kuijpers Tilburg; 3. Ralph Gelens Hendrik-ido-Ambacht; 4. Jasper
Mandjes Zaandijk; 5. Rico Wientjes Didam; 6. Jesper Asselman Wateringen; 7.
Jurriën Bosters Steenbergen; 8. Brian Brusselman Helmond; 9. Dirk de Bekker
Rosmalen; 10. Lex van der Burgt Berghem; 11. Floris van der Sluijs Roermond;
12. Melvin Jekautz Hapert; 13. David van Eerd Breda; 14. Thijs van de Schoot
Oirschot; 15. Wesley Kreder Zevenhuizen Zh; 16. Ronnie Tijssen Heerlen; 17.
Nick Nijenhuis Zevenbergen; 18. Haye van Boxtel Kaatsheuvel; 19. Koen van
Roosmalen Sint Oedenrode; 20. Jan van Vliet Baarle Hertog;
HELMOND. (
2008.05.04 )
Elite/Beloften: 1. Marc van Grinsven
Deurne; 2. Sjoerd Botter Warnsveld; 3. Willem
Schwaner Oploo; 4. Marco Brus Schijndel; 5. Rhys
Pollock Australie; 6. Raymond Kreder Zevenhuizen Zh; 7.
Pim de Beer Bakel; 8. Marc Meulenbroeks Hapert; 9.
Jan Rongen Nijmegen; 10. Bernt Hamers Schijndel; 11.
Julian van Dijk Zwartsluis; 12. Maarten Mandemakers Goirle;
13. Jordy van Erp Berghem; 14. Patrick Ruckert Volendam;
15. Ralf Hamers Schijndel; 16. Ferdi van Katwijk
Wanroij; 17. Arne Botter Zutphen; 18. Twan van den
Brand Volkel; 19. Rob Zwekars Tilburg; 20. Rik
Kavsek Landgraaf;
Junioren: 1. Sander van Iersel Berkel-Enschot; 2.
David van Eerd Breda; 3. Brian Brusselman Helmond; 4.
Yannick Janssen Beringe; 5. Bram Imming Egmond Binnen; 6.
Luuk Coolen Helmond; 7. Marc Blom Oost-Souburg; 8.
Erik Bierens Duizel; 9. Melvin Jekautz Hapert; 10.
Job Sinnige Heerhugowaard; 11. Niek Dunnink Zwolle; 12.
Perry Buijsen Halsteren; 13. Robbert de Greef Geldrop; 14.
Jack Vermeulen Tinte; 15. Martijn Pastoors Ede; 16.
Sven Jongeneel Lekkerkerk; 17. Evan van der Palm
Spijkenisse; 18. Rowdy Bryant Zaandam; 19. Patrick van
Nunen Barendrecht; 20. Robbert Bouma Spijkenisse;
Junior-Vrouwen: 1. Mardiani Ahoud
Woudenberg; 2. Barbara de Ridder Noordwijk; 3. Maaike
Hoek Almelo; 4. Laura Meurs Dordrecht; 5. Ashley
Spierings Zoetermeer; 6. Francis Keizer Doetinchem; 7.
Birgit Lavrijssen Kapelle; 8. Ivana Tiessens Zuidhorn; 9.
Marte Lenferink Vriezenveen; 10. Jorinda de Heer
Hoogerheide; 11. Mandy van de Linden Nuenen; 12. Bianca
Dodemont Epen; 13. Esmee Janssen Hoeven; 14. Daisy
Vos Tilburg; 15. Lisanne Ottema Muntendam; 16. Britt
Jansen Wijhe; 17. Mariska Everts Assen; 18. Charlotte
Dieteren Roden; 19. Nadine Veldman Reuver; 20.
Melissa van Neck Amstelveen;
Nieuweling-Meisjes: 1. Melanie
Woering Rozenburg; 2. Karen Elzing Schoonebeek; 3.
Claudia Koster Oudorp Nh; 4. Sophie de Ruijter Zoetermeer;
5. Natasja de Vroome Rijswijk Zh; 6. Veerle Goossens
Bakel; 7. Ymke Stegink Naarden; 8. Rebecca Talen
Spijkenisse; 9. Alicia van Buel Elst; 10. Jermaine
Post Oegstgeest; 11. Domenique van Santen Rozenburg; 12.
Joyce van der Peet s-Gravenhage; 13. Henriette Woering
Rozenburg; 14. Danielle Meijering Stadskanaal; 15. Lana
Verberne Lierop; 16. Kirsten van der Aa Losser; 17.
Lorette Dijstelbloem Leende; 18. Nicole Oude Wansink Tiel;
19. Erica Schotman Smilde; 20. Denise Bouma Spijkenisse;
HELMOND .(
2010.06.20 )
Junior-Vrouwen: 1. Sabrina Stultiens Meijel;
2. Henriette Woering Rozenburg; 3. Roxanne Geers Steenbergen; 4.
Melanie Woering Rozenburg; 5. Lana Verberne Lierop; 6. Iris
Ockeloen Dordrecht; 7. Veerle Goossens Bakel; 8. Claudia Koster
Oudorp Nh; 9. Silke Tabak Bergeijk; 10. Marion Meerkerk
s-Gravendeel; 11. Florine van Bohemen Nootdorp; 12. Pauliena
Rooijakkers Heusden;
Nieuweling-Meisjes: 1. Corine
van der Zijden Tienhoven; 2. Ashlynn van Baarle Zoetermeer; 3.
Britt Teunissen Ysselsteyn LB 4. Maud Kaptheijns Westerhoven; 5.
Ilse Miltenburg Eck en Wiel; 6. Evy Kuijpers Lierop; 7. Marieke
de Reus Simonsgaven; 8. Anne Peer Beuningen; 9. Sophie van Bakel
Son; 10. Annefleur Kalvenhaar Wierden; 11. Julia Schobben
Gorichem; 12. Eline van den Berg Rijssen; 13. Jaimy Thaens
Someren;
HELMOND.(2011.06.19)
Amateurs: 1. Pascal
Schoots Tiel; 2. Marc van Grinsven
Deurne; 3. Luuk de Beer Bakel; 4. Roel van Gameren Heeswijk-Dinther; 5. Nick Riddy Veghel; 6. Twan Kops Eindhoven; 7. Detlef la Grand Eindhoven; 8. Rob van Gameren Berlicum; 9. Stefan Kramer Hardinxveld-Giessendam; 10. Paul Lijten Helmond; 11. Tim Ruisbroek Drunen; 12. Ninko Doornbos Berlicum; 13. Stephan van Hoof Mierlo; 14. Joost Koers Vlijmen; 15. Jan-Willem Kamphof Eindhoven; 16. Dennis Aben Eindhoven;