HEUSDEN.(
2000.07.16 )
Sportkl.-A: 1. John
Oudshoorn Amstelhoek; 2. Patrick Cornelissen Andelst; 3. Niels Smits
Kaatsheuvel; 4. Maarten Malhot Rosmalen; 5. Marcel van der Heijden Schaijk; 6.
Eddy Hermsen Ochten; 7. Dik van de Koolwijk Nijmegen; 8. Cees Quint Echteld; 9.
Wim van Kapel Eethen; 10. Hans Schuurman Utrecht; 11. Hans Timmers Kaatsheuvel;
12. Mario Ketels Oss; 13. Ronny Bossers Waspik; 14. Dik Hendriks;15. Ralf Vos
Warnsveld; 16. Rob van der Tol Wageningen; 17. R Reymans; 18. Leon Bruijstens
Schijndel; 19. Arnold Schoon Best; 20. John van de Korput Made;
Sportkl.-B: 1. Piet de
Haas Tiel; 2. Hans Egberts Leiderdorp;3. Guus Zantingh Mijdrecht; 4. Rene
Rotscheid Kockengen; 5. Gijs van Tuijl Bruchem; 6. H Slabbekoorn Kapelle; 7.
Roland van Erp Best; 8. Boudewijn Driessen Rosmalen; 9. Johan Hol Erichem; 10.
Martin van Zijl Utrecht; 11. Vermaasen; 12. van Dijk; 13. Theo Hensen
Boven-Leeuwen; 14. Wessel IJsebaert Udenhout; 15. Jacco van der Kamp Harskamp;
HEUSDEN. (
2004.03.21 )
Junioren: 1. Michael van Eerd Breda; 2. Ruud Beerten
Budel-Schoot; 3. Tom Marcelis Eindhoven; 4. Diego Gulpers Landgraaf; 5.
Hjalmar de Munk Nuenen; 6. Pim Oome Lexmond; 7. Alessandro Pangrazzi
Alblasserdam; 8. Ralph Bouwens Beek; 9. Jos Castelijns Eersel;
10. Davy Gorissen Bocholtz; 11. Roderik Groenewold Raalte; 12.
Huub Kappert Raalte; 13. Roel Jacobs. Boxmeer; 14. Mattijs Ernes
Eindhoven; 15. Rob Looymans Geldrop; 16. Stefan Doensen
Nederweert; 17. Rik van IJzendoorn Tiel; 18. Sebastiaan Boerlage
Hoogvliet; 19. Erik Relou Milheeze; 20. Dennis Kivits Vlijmen;
Amateurs-A: 1. Stan Janssen Siebengewald;
2. Roy Könisser Gennep; 3. Gerben van de Reep Hillegom; 4.
Johan Pemen Rijsbergen; 5. Wil van Gestel Veldhoven; 6. Peter van
de Reep Hillegom; 7. Edwin Commandeur Amsterdam; 8. Jos Kaal
Heteren; 9. Dik van de Koolwijk Nijmegen; 10. Jean-Pierre van
Dongen Made; 11. John van de Korput Made; 12. Martin Schouten
Schiedam; 13. Martijn Harteloh Dordrecht; 14. Hans Thijs Wierden;
15. Eddy Hermsen Ochten; 16. Pol Nabben St. Anthonis; 17.
Jack Broeren St. Willebrord; 18. Jorg van Oostende Soest; 19.
André Grootveld Zoetermeer; 20. David Bakker. Nieuwkuijk;
Amateurs-B: 1. Maurice de Bruijn Haarlem;
2. Marino Marlisa Wijchen; 3. Geert Brienen St. Anthonis; 4.
Glenn van Gessel Heinkenszand; 5. Marco Lahr Den Bosch; 6. Marco Riemen
Gouda; 7. Erik Satter Gameren; 8. Roland van Erp Best; 9.
Hans Bal Delft; 10. Dennis Rijkers St. Michielsgestel; 11. Ton
Saveur Lekkerkerk; 12. Eric van Zantvoort Maarheeze; 13. Ruud Verhagen
Veldhoven; 14. Ad Slingerland Haastrecht; 15. Leo Bruijstens
Schijndel; 16. Eibert Reyerse Harderwijk; 17. Theo Broers
Tienhoven; 18. René Alblas De Meern;19. Sjoerd Bremer Dodewaard; 20.
Martin Kerkhoff Drunen;