OIRSCHOT.(
2000.06.06 )
Elite/Neo/Sportkl.-A: 1. Marc
Gerritsen Oirschot; 2. Cas Graafmans Tilburg; 3. Ferry van
Heeswijk Schijndel; 4. Piet Rooijakkers Nuenen; 5. Sander Koolen
Breda; 6. Rik Elfrink Nuenen; 7. Chris Mulders Esch; 8. Ad
van de Boogaard Eindhoven; 9. Theo Eltink Westelbeers; 10. Joep
Aerts Eindhoven; 11. Paul Verkuylen Netersel; 12. Ralf van
Heugten Asten; 13. Ferdi van Katwijk Oploo; 14. Peter Heeren
Sprundel; 15. Jeffrey Kraak Zevenbergschenhoek; 16. Martien Maton
Bladel; 17. John van Nistelrooij Berlicum; 18. Koen
Beijens Hoogeloon; 19. Jack Broeren St. Willebrord; 20. R Blerick
Breda;
OIRSCHOT.(
2001.06.26 ).
Elite/Neo/Sportkl.-a/Vet.a:
1. Marcel Boudewijns Gerwen; 2. Arnold Stam Sprang-Capelle; 3.
Michel Stobbelaar Uden; 4. Marc van Grinsven Deurne; 5. William
Berns Cuyk; 6. Piet Rooyakkers Nuenen; 7. Sandro Bijnen Budel; 8.
Ad van de Boogaard Eindhoven; 9. Jean-Pierre Leijten Udenhout; 10. Joep Aerts
Eindhoven; 11. Niels Hamers Schijndel; 12. Martien Maton Bladel; 13. Leon
Rooyakkers Nuenen; 14. Dennis Kroonen Bladel; 15. Joost Jacobs Steensel; 16.
Rene van Korven Reusel; 17. Ferdi van Katwijk Oploo; 18. Mark van Helvoirt
Schijndel; 19. Martien Maton Bladel;20. Adrie Voogt Breda;
OIRSCHOT.( 2002.06.18
)
Elite/Neo: 1. Jurgen van Pelt Gerben; 2.
Arnold Stam Sprang-Capelle; 3. Marc Gerritsen Oirschot; 4. Marcel
Boudewijns Gerwen; 5. Ferry van Heeswijk Schijndel; 6. Niels
Hamers Weert; 7. Patrick Snijders Haarsteeg; 8. Ralf Hamers
Schijndel; 9. Joep Aerts Waalre; 10. Ferdi van Katwijk Oploo; 11.
Mark van Helvoirt Schijndel; 12. Jean-Pierre Leijten Bladel; 13.
Marco Wesseling ’s-Hertogenbosch; 14. Dirk van Schalen Helmond; 15.
John Verhouden Eindhoven; 16. Bart Dirkx Reusel; 17. Rik Elfrink
Geldrop; 18. Peter Verhouden Eindhoven; 19. Léon van Berlo Beek
en Donk; 20. Jan Dirkx Reusel;
OIRSCHOT.TORENRONDE.( 2003.06.17 ).
Elite/Beloften: 1. Bart Bosmans Geldrop; 2.
Jurgen van Pelt Gerwen; 3. Cas Graafmans Tilburg;4. Bob Verkooijen
Chaam; 5. Koen Beijens Hoogeloon;6. Dirk van
Schalen Helmond; 7. Niels Hamers Weert; 8. Marcel Boudewijns
Gerwen;9. Arnold Stam Sprang-Capelle; 10. Ralf Hamers Schijndel;11. Bart
Dirkx Reusel; 12. Jos Verbist Liessel; 13. Jean-Pierre Leijten
Bladel;14. Jan Dirkx Reusel; 15. Martien Maton Bladel; 16. Harold
van Gerven Eersel; 17. Ferdi van Katwijk Oploo; 18. Joris van
Dongen Gilze; 19. Dirk Bellemakers Luyksgestel; 20. Leon
Rooyakkers Gerwen;
OIRSCHOT.TORENRONDE. ( 2004.06.29 )
Elite/Neo: 1. Jurgen van Pelt Gerwen; 2.
Theo Eltink Westelbeers; 3. Paul van den Akker Eindhoven; 4.
Gideon de Jong Papendrecht; 5. Niels Hamers Weert; 6. Marc van
Grinsven Deurne; 7. Marco Wesseling ’s-Hertogenbosch; 8. Michiel
Bleyen Snellegem (België); 9. Ralf Hamers Schijndel; 10. Ferdi
van Katwijk Oploo; 11. Bart Dirkx Reusel; 12. Leon Rooyakkers Gerwen;
13. Léon van Berlo Beek en Donk; 14. Dirk van Schalen Helmond; 15.
Rob van den Brand Volkel; 16. Bob Verkooijen Chaam; 17. Jos van
Veldhoven Valkenswaard; 18. Bernt Hamers Schijndel; 19. Huub
Meulenbroeks Hapert; 20. Bram van Rijswijk Hapert;
OIRSCHOT
.( 2005.06.21 )
Elite/Belofte: 1. Ralf Hamers Schijndel; 2.
Niels Hamers Schijndel; 3. Paul van den Akker Eindhoven;4. Jurgen van
Pelt Gerwen; 5. Rik Kavsek Landgraaf; 6. Wilant van Gils
Schijndel;7. Rob Zwekars Tilburg; 8. Nick Vermeulen Best; 9.
Ferdi van Katwijk Wanroy; 10. Mart van Zandbeek Heeswijk-Dinther; 11.
Erik Verboven Made; 12. Patrick de Laat Berlicum; 13. Robert
Klijs Waalre; 14. Jos van Veldhoven Dommelen; 15. Bart Dirkx
Reusel; 16. Leon van Berlo Beek en Donk; 17. Dirk van Schalen
Helmond; 18. Dennie Hulsen Schijndel;19. Jochem Ponten Veldhoven; 20.
Bernt Hamers Schijndel;
OIRSCHOT.(
2006.06.13 )
Elite/Beloften: 1. Marco Wesseling
s-Hertogenbosch; 2. Ferdi van Katwijk Wanroy; 3. Chris Kerkdijk Tilburg; 4.
Aldo Klomp Stein; 5. Niek Basten Hapert; 6. Bob Verkooijen Chaam; 7. Jan Rongen
Nijmegen; 8. Marco Brus Schijndel; 9. Dennis Timmermans s-Gravenmoer; 10.
Patrick van Leeuwen Hilvarenbeek; 11. Niels Bogaars Reusel; 12. Marc van
Grinsven Deurne; 13. Detlef la Grand Eindhoven; 14.
Rik Kavsek Landgraaf; 15. Nard Louws Gilze; 16. Maarten Bremer Dodewaard; 17.
Robin Daling Veghel; 18. Ruud Beerten Budel-Schoot; 19. Niels Hamers Stramproy;
20. Jan Pruijn Schijf;
OIRSCHOT.(
2007.06.12 )
Elite/Beloften: 1. Marco Brus Schijndel; 2. Job Vissers Erp; 3. Dennis Luyt Haarlem; 4. Patrick Koeman
Nieuwegein; 5. Niels Hamers Stramproy; 6. Jan Winkelmolen Ell; 7. Joost van
Haren Boxmeer; 8. Ferdi van Katwijk Wanroy; 9. Bo Burgmans Westerhoven; 10. Koen Verburg Zeeland; 11. Rico Rogers Nieuw-Zeeland; 12. Bob
Verkooijen Chaam; 13. Rob Zwekars Tilburg; 14. Wally Buurstede Sint Willebrord;
15. Robin Daling Veghel;16. Erik van Stratum Geldrop; 17. Luuk van Vliet.
Mijdrecht; 18. Jori Pol Haarlem; 19. Graeme Stone Australie; 20. Patrick van
Leeuwen Hilvarenbeek;
OIRSCHOT.(2008.06.10)
Elite/Beloften: 1. Paul van Schalen Bakel; 2.
Marc van Grinsven Deurne; 3. Lars Jun Broek in Waterland; 4. Pim
de Beer Bakel; 5. Richard Groenendaal Sint Michielsgestel; 6.
Marco Brus Schijndel; 7. Boudewijn de Graaff Rotterdam; 8.
Martijn Simons Roosendaal; 9. Paul Dekkers Nuenen; 10. Rob
Zwekars Tilburg; 11. Timo Fransen Westervoort; 12. Patrick
Ruckert Volendam; 13. Remko Kramer Braamt; 14. Rick Craenen
Nederweert; 15. Stefan Breemes Amsterdam; 16. Niek Basten Hapert;
17. Rob van Bekkum Arnhem; 18. Bernt Hamers Schijndel; 19.
Marc Meulenbroeks Hapert; 20. Rene Bunnik Berkel en Rodenrijs;
OIRSCHOT
.( 2009.06.09 )
Elite/Beloften: 1. Lars Jun Broek in Waterland;
2. Patrick Ruckert Volendam; 3. Pim de Beer Bakel; 4. Rick Craenen Nederweert;
5. Marco Brus Schijndel; 6. Roy van Heeswijk Sint Oedenrode; 7. Ralf Hamers
Esch; 8. Marc Meulenbroeks Hapert; 9. Edwin Arts Overloon; 10. Geert van der
Weijst Reusel; 11. Tjeerd Dudok Wagenberg; 12. Tom Marcelis Eindhoven; 13. Rob
van Bekkum Arnhem; 14. Nard Louws Gilze; 15. Ronald Roos Hoogstraten (Belgie)
16. Bruce Rayer Venlo; 17. Niek Basten Hapert; 18. Henke Heldens Ottersum; 19.
Sebastian Sydlik Duitsland; 20. Bob Rasenberg Terheyden;
OIRSCHOT
.( 2010.06.08 )
Elite/Beloften: 1. Marco Brus Schijndel; 2.
Lars Jun Broek in Waterland; 3. Ronald Roos Hoogstraten (Bel); 4.
Geert van der Weijst Reusel; 5. Stefan Breemes Amsterdam; 6.
Boudewijn de Graaff Rotterdam; 7. Kobus Hereijgers Hedel; 8. Roy
van Heeswijk Sint Oedenrode; 9. Paul Dekkers Nuenen; 10. Roy de
Waal Westerhoven; 11. Rick Craenen Nederweert; 12. Robbert de
Greef Geldrop; 13. Erik van Bekkum Wamel; 14. Ferdi van Katwijk
Overloon; 15. Erik van Stratum Wageningen; 16. Detlef
la Grand Eindhoven; 17. Wilbert van Binsbergen Dodewaard;18. Edwin Arts
Overloon; 19. Bernt Hamers Schijndel; 20. Nick Bierens Bergeijk;
OIRSCHOT.(2011.06.14)
Elite-Mannen/Beloften: 1. Robin
Wennekes Dodewaard; 2. Ronald Roos
Merksplas (Bel);3. Edwin Arts Overloon; 4.
Geert van der Weijst Reusel; 5.
Mitchell Boet Mijnsheerenland; 6.
Rick Craenen Nederweert; 7. Ruud
Kooijmans Eindhoven; 8. Geert van der
Sanden Nuland; 9. Ferdi van Katwijk
Overloon; 10. Giel de Nijs Amsterdam; 11. Marcel Kamsma Gerwen; 12. Sjors Roosen Goirle; 13. Ferdi Frijters Berkel-Enschot; 14. Marc Janssen Ede; 15. Teun van Poppel Hilvarenbeek; 16. Ralf Hamers Esch; 17. Jan Coolen Geldrop; 18. Twan Castelijns Hapert; 19. Tom Marcelis Eindhoven; 20. Gijs Vierling Veldhoven;
OIRSCHOT.(2012.06.12)
Elite-Mannen/Beloften: 1. Marco
Brus Schijndel; 2. Adam Phelan Australie; 3. Darren Lapthorne
Australie; 4. Robbert de Greef Geldrop; 5. Harm van der Sanden
Nuland; 6. Boudewijn de Graaff Oosterwijk; 7. Rik van IJzendoorn
Tiel; 8. Stuart Shaw Australie; 9. Ruud Kooijmans Eindhoven; 10.
Robin Wennekes Dodewaard; 11. Danny Vrolijk Schipluiden; 12. Jan
Coolen Geldrop; 13. Thijs Poelstra Nijmegen; 14. Patrick Ruckert
Lierop; 15. Twan Castelijns Hapert; 16. Jeroen van Zanten
Meerkerk; 17. Marc Janssen Ede; 18. Timo Roosen Goirle; 19.
Teun van Poppel Hilvarenbeek; 20. Roy van Heeswijk Sint Oedenrode;
OIRSCHOT.(
2013.06.11 )
Elite/Beloften: 1. Floris Goesinnen Maastricht;
2. Eddy van IJzendoorn Tiel; 3. Twan van den Brand Volkel; 4.
Ronald Roos Merksplas(Belgie); 5. Geert van der Weijst Reusel; 6.
Rik van IJzendoorn Tiel; 7. Marco Brus Schijndel; 8. Bob
Schoonbroodt Hoensbroek; 9. Tim Kerkhof Nistelrode; 10. Luc
Loozen Voerendaal; 11. Rick Craenen Nederweert; 12. Twan
Castelijns Hapert; 13. Teun van Poppel Hilvarenbeek; 14. Ian
Kastelijn Den Dungen; 15. Gijs Verdick Laren; 16. Ruud Kooijmans Beek en
Donk; 17. Joop de Gans Hoogerheide; 18. Erik Kramer. Hardinxveld-Giessendam;
19. Bor Houwers Aalten; 20. Ferdi Frijters Berkel-Enschot;
OIRSCHOT.(
2014.06.10 )
Elite/Beloften: 1. Ronan van Zandbeek
Schijndel; 2. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 3. Marco Brus Schijndel; 4. Geert
van der Weijst Reusel; 5. Kobus Hereijgers Hedel; 6. Tom Marcelis Eindhoven; 7.
Roy van Heeswijk Sint-Oedenrode; 8. Micki van Empel Middelrode; 9. Teun van
Poppel Hilvarenbeek; 10. Jasper de Laat Moergestel; 11. Bjorn van der Heijden
Schaijk; 12. Ronald Roos Merkplas (Bel); 13. Binne-Pier de Haan Oudega; 14.
Wouter van Roosmalen Sint-Oedenrode; 15. Harm van der Sanden Nuland; 16.
Maarten Seefat Oirsbeek; 17. Dick Janssen Velden; 18. Carlo van Doorn Hintham;
19. Pim Erren Velden; 20. Paul Dekkers Gerwen;
OIRSCHOT.(
2015.06.09 )
Elite/Beloften: 1. Ronan van Zandbeek
Schijndel; 2. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 3. Tom Vermeer Merkplas(Bel); 4. Lars
van de Vall Ouderkerk aan de Amstel; 5. Benjamin Sydlik Duitsland; 6. Luuc
Bugter Arnhem; 7. Oscar Riesebeek Tiel; 8. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 9.
Marco Brus Schijndel; 10. Patrick Bos Amstelveen; 11. Ferdi Frijters
Berkel-Enschot; 12. Robbie van Bakel Deurne; 13. Robin Wennekes Dodewaard; 14.
Kobus Hereijgers Hedel; 15. Roy van Heeswijk Sint-Oedenrode; 16. Remco Esselaar
Stein; 17. Barry Bel De Goorn; 18. Luc Loozen Voerendaal; 19. Jasper de Laat
Moergestel; 20. Wayne Stijns Bunde;
OIRSCHOT.(
2016.06.14 )
Elite/Beloften: 1. Ronan van Zandbeek
Schijndel; 2. Robbert de Greef Geldrop; 3. Pascal Aandewiel Amsterdam; 4. Koos
Jeroen Kers Amstelveen; 5. Christoph Schweizer Duitsland; 6. Kobus Hereijgers
Hedel; 7. Jasper de Laat Moergestel; 8. Jurjen Varkevisser Uden; 9. Robbie van
Bakel Deurne; 10. Max Hendrikx Hapert; 11. Steven Stenekes Bennekom; 12. Bas
Nieuwkoop Roosendaal; 13. Edwin Arts Helmond; 14. Rick Craenen Nederweert; 15.
Martijn Veling Bilthoven; 16. Gosse van der Meer Surhuizum; 17. Jasper Bugter
Elden; 18. Peter de Winter Wolphaartsdijk; 19. Isaac de Kleijn Herveld; 20.
Rowan Bergmans Maren-Kessel;