SCHIJNDEL.LUS
VAN.( 2000.04.16 )
Dames: 1. Sissy van Alebeek Rotterdam; 2. Leontien
Van Moorsel-Zijlaard Nieuwerkerk a/d IJssel; 3. Astrid van Tol
Nieuwveen; 4. Sonja van Kuik Eindhoven; 5. Debby Mansveld
Gasselternijveen; 6. Christine Mos De Wijk/Ruinen; 7. Nico Laugs
Posterholt; 8. Melanie Mansveld Drouwen; 9. Marieke Verhoeven
Erp; 10. Sandra Rombouts Rijsbergen; 11. Areke Hassink Zieuwent;
12. Kristy Miggels Belfeld; 13. Saskia Elemans Wageningen; 14.
Daphne Hoeve Tilburg; 15. Marlon Beekman Nijverdal; 16. Frieda de
Groot Assen; 17. Sabine Gruters Schijndel; 18. Daniella Moonen
Voerendaal; 19. Saskia van Duuren Hardenberg; 20. Gemma Hubers
Berlicum;
Junioren: 1. Jorrit Walgien Brielle; 2. Wouter Mol
Nibbixwoud; 3. Roy Spijker. Kampen; 4. Bernt Hamers Schijndel;
5. Erwin van Leijen Ewijk; 6. Bas Middendorp Naaldwijk; 7.
Thijs Poelstra Tubbergen; 8. Koen de Kort Liempde; 9. Thomas
Rabou Schijndel; 10. Jos van Veldhoven Valkenswaard; 11. Mark de
Jong Leusden; 12. Michel van Diessen Veldhoven; 13. B Degeman; 14. Jos Verbist Liessel; 15. Hidde
Bos IJsselstein; 16. Hans Bloks Helmond; 17. Richard Hoeben
Deurne; 18. Evert Janssen Elst; 19. Edwin Kompier Nieuwerbrug;
20. Norbert;
Nieuwelingen: 1. Sipke Zijlstra Burgum; 2.
Eddy van IJzendoorn Tiel; 3. Job Vissers Erp; 4. Stephan Speijer
Enspijk; 5. Tom Veelers Ootmarsum; 6. Ton Rob Medemblik; 7.
Marc de Maar Assen; 8. Stefan van Dorestein Zeist;9. Onno Gerritsen
Huissen; 10. Robin Daling Veghel;11. Norman Meerkerk Zuidland; 12.
Bram Wind Wijk bij Duurstede; 13. Erik Verstegen Zutphen; 14.
Patrick van Loon ’s-Gravenmoer; 15. Jos Harms Oude Pekela; 16.
Jasper van Heeswijk Vught; 17. Dirk Brouwers Tegelen; 18. Arne
Hassink Zieuwent; 19. Tim van der Zanden Poeldijk; 20. Thomas
Berkhout Schipluiden;
SCHIJNDEL.(
2000.07.09 )
Elite/Neo: 1. Mathijs Loohuis Oldenzaal;
2. Angelo van Melis Oss; 3. Marco Luyten Meerkerk; 4. Stefan Slager Rhenoy; 5.
Ronald Mutsaars Schijndel; 6. Guido Mutsaars Schijndel; 7. Ducan Kidd
Australie; 8. Tom Cordes Baarle-Nassau; 9. Ron Jacobs Nes a/d Amstel; 10. Coen
Loos Bergeijk; 11. Marcel Jacobs Nes a/d Amstel; 12. Peep Mikli Estland; 13.
Roy Sentjens Hamont-Achel; 14. Robbert van der Stelt Aalst; 15. Wally Buurstede
Sint Willebrord; 16. Rick van der Kroon Nigtevecht; 17. Henne van Zanten
Nijkerkerveen; 18. Arno van Zandbeek Riemst/Maastricht; 19. Maikel Groffen
Tilburg; 20. Eric de Kok Eerde;
Sportkl.-a/b: 1. Johnny Broers Maartensdijk;
2. Leon Mutsaars Sint Michielsgestel; 3. Hans van Eijk Hillegom; 4. Ronny Graat
Overloon; 5. Stan Janssen Siebengewald; 6. Pierre van de Beurcht Boekel; 7. Jos
van der Wijst Sint Oedenrode; 8. Maarten Malhot Rosmalen; 9. Erik Nieuwerth
Lekkerkerk; 10. Marcel Boudewijns Gerwen; 11. Eddy Hermsen Ochten; 12. Max
Wieland Veldhoven; 13. Dennis van Dinther Oss; 14. Peter van der Knoop
Rotterdam; 15. Peter van Dam Velthoven; 16. Wim van Tuyl Gameren; 17. Ron
Bastiaansen Uden;18. Ruud Reijmers Eindhoven; 19. Leo Wouters Sint-Oedenrode; 20.
Ruud Klomp Veghel;
Veteranen: 1. Piet de Haas Tiel; 2. Barend
Verhagen Woerden; 3. Ron Paffen Milsbeek; 4. Tonnie Gijsbers Helmond; 5. Gijs
van Tuijl Bruchem; 6. Boudewijn Driessen Rosmalen; 7. Gerard Spierings
Schijndel; 8. Piet Kessels Boekel; 9. Hans van Bavel Sint Anthonis; 10. Tonny
van der Sande Eindhoven; 11. Hans van Dijke Tholen; 12. Jaap Schepers Brummen;
13. Theo Broers Tienhoven(Utr); 14. Jan Goedhart Hardinxveld-Giessendam;15.
Dirk Sassen Uithoorn; 16. Han Schouten Wilnis; 17. Geert Oosterbosch Eindhoven;
18. Thom van der Does Delft; 19. Jac van Kessel Deurne; 20. Rene Balm Vught;
SCHIJNDEL.(
2001.08.12 ).
Elite/Neo/Sportkl.-a/Vet.a: 1. Ferry van
Heeswijk Schijndel; 2. Camiel van den Bergh Beesd; 3. Marcel Boudewijns
Gerwen; 4. Niels Hamers Schijndel; 5. Michel Stobbelaar Uden; 6.
Camiel Aldershof St. Michielsgestel; 7. Vincent ter Schure Rheeze; 8.
Peter Möhlmann Apeldoorn; 9. Koen de Kort Liempde; 10. Tom Cordes
Baarle-Nassau; 11. Willem Klerkx Erp; 12. Peep Mikli Barneveld;13.
Jebbe Sluiter Gemonde; 14. Mart van Zandbeek Heeswijk-Dinther;15. Dirk
van Schalen Bakel; 16. Mark van Helvoirt Schijndel; 17. Rudi van
Houts Luyksgestel; 18. Sjoerd van Raak Helmond; 19. E Eeren-
beemd 20. Stefan Slager Rhenoy;
Junioren: 1. Erwin den Hollander Rijswijk; 2. Floris
Goesinnen Opperdoes; 3. ---; 4. Marcel Kock Zevenaar; 5. Dirk-Jan
Molenaar Rijswijk; 6. ---; 7. Marco Wesseling ’s-Hertogenbosch; 8. I
Tchesnesski 9. Guus Magielse Estland;
10. Bart Dirkx Reusel; 11. Dennie Hulsen Schijndel; 12. Erik Verstegen
Zutphen;13. Job Vissers Erp; 14. Jos Verbist Liessel; 15. Thomas Rabou
Schijndel; 16. Chris Rovers Gemonde; 17. E Murgaisio Spanje; 18. Stefan
Huizinga Woudrichem;19. Dirk-Jan Molenaar Rijswijk; 20. R Aurre Spanje;
Nieuwelingen: 1. Thom van Dulmen Didam; 2.
Kevin Sluimer Nieuwerkerk a/d IJssel; 3. Arjen de Baat Puttershoek; 4.
Frits Pellemans Haelen; 5. John Broks St. Michiels Gestel;6. Vincent
Hinssen Rijen; 7. Roberto Secci Tilburg; 8. Joost Spring in 't
Veld Mijdrecht;9. Bart van der Valk Pijnacker; 10. Frederik Bekkers
Bredevoort;11. D Konijnenberg 12.
Daan Dielemans Prinsenbeek;
Sportkl.-b: 1. Harold Fischer Driel; 2.
Tonnie Gijsbers Helmond; 3. Gert-Jan Bijnen Schijndel;4. Mark Lankhaar
Wijk en Aalburg; 5. Martin de Jong. Vianen; 6. Gerrie Glas Eindhoven;
7. Gijs van Tuijl Bruchem; 8. Jan Goedhart Hardinxveld-Giessendam;
9. Henri Kuijpers Schijndel; 10. Leo Bruijstens Schijndel; 11. Gerald
Scheffer 12. Roland van Erp Best;
13. Frans Wittenberg Herveld; 14. Piet Kessels Boekel; 15. P van de
Velden Lekkerkerk; 16. Hans Schepens Helmond;17. Eddy Gevers Schijndel;
18. J Rullen 19. B Opbroek 20. Martin Kerkhoff Raamsdonksveer;
SCHIJNDEL.(
2001.09.16 ).
Nieuwelingen: 1. Wouter de Groot Hillegom;
2. Joost Spring in 't Veld Mijdrecht; 3. Jos van Emden Schiedam; 4.
Henry Loonen Etten-Leur; 5. Mike van der Putten Haarlem; 6. Marc
de Jong Leusden; 7. Frits Pellemans Haelen; 8. Jorrit Wigchert
Zwammerdam; 9. Thomas Heijerman Houten; 10. Jacob-Jan van der Wielen
Groningen; 11. Patrick Kos Zuid-Scharwoude; 12. Jordi Muller 13.
Nard van der Sanden Nuland; 14. H Posthuma 15. Jan Winkelmolen Ell; 16. R de
Bode 17. Peter van Dijk. Ter Aar;
18. H de Daas 19. R Looijmans 20.
Rik Senders Hapert;
Sportkl.-a/Vet.-a/Sportkl.-b/Vet.-b: 1. Marcel
van der Heijden Schaijk; 2. Maarten Mathot Rosmalen; 3. Rody
Schoppert Vleuten; 4. Ronny Bossers Waspik; 5. Mark van Helvoirt
Schijndel; 6. Erik Keeris Veldhoven; 7. Pierre van de Beurcht
Boekel; 8. Hans Voorn.sr Hilversum; 9. Marco Halma Zaltbommel;10.
Peter Hoffmans Moergestel; 11. Erik Keeris Veldhoven; 12. John
Oudshoorn Amstelhoek; 13. Marcel Vaartjes Tilburg; 14. Berry
Roelofs Groesbeek;15. Geert Verkuijlen Uden; 16. Mario Ketels Oss; 17.
Peter van Dam Veldhoven;18. Ruud Klomp Veghel; 19. Christian de Vries
Nuenen; 20. W van Roij
SCHIJNDEL.BOSWEG.(
2002.06.23 )
Elite/Neo: 1. Rene Abst Duitsland; 2.
Dirk van Schalen Helmond; 3. Ferry van Heeswijk Schijndel; 4.
Dennis van Dijken Dodewaard; 5. Guido Mutsaars Schijndel; 6. Arno
van Zandbeek Riemst; 7. Niels Hamers Weert; 8. Patrick Snijders
Haarsteeg; 9. Angelo van Melis Oss; 10. Ralf Hamers Schijndel;
11. Enrico Zonx Duitsland; 12. Hans Bloks Helmond; 13. Ton
Braam Gemonde; 14. Rob van Gestel Nuenen; 15. Mario Zeckra
Duitsland; 16. Leon Gijsbers Asten; 17. Mart van Zandbeek
Heeswijk-Dinther; 18. Wilbert van Binsbergen Dodewaard; 19. Erik
van Bekkum Alphen; 20. Mark van Helvoirt Schijndel;
Junioren: 1. Robin Daling Veghel; 2. Lars Boom
Vlijmen; 3. Sjoerd Botter Warnsveld; 4. Pieter Israel Kruiningen;
5. Jan Winkelmolen Ell; 6. Frits Pellemans Haelen; 7. Sjors
Clevers Grubbenvorst; 8. Nard van der Sanden Nuland; 9. Niek
Karsmakers Eersel; 10. Bart van der Valk Pijnacker; 11. Jasper
van Heeswijk Vught; 12. Jeroen Janssen Nijmegen; 13. Marc
Meulenbroeks Hapert; 14. Wouter Mous Ossendrecht; 15. Joost
Vlemmings Helmond;16. Eric van de Meent Veenendaal; 17. Nick Vermeulen
Best; 18. Marc Kamphuis Harbrinkhoek; 19. John Bongaards De Lier;
20. Arjen Houweling Arnhem;
Nieuwelingen: 1. Addy van Stiphout Helmond;
2. Manman van Ruitenbeek Vught; 3. Alessandro Pangrazzi
Alblasserdam; 4. Martijn van Schaijk Helmond;;5. Ben van der Kooi Breda;
6. Ricardo van der van der Velde Breda; 7. Cornelius van Ooijen
Giessenburg; 8. Wesley van Dongen Made; 9. Stijn de Bruijn Rijsbergen;
10. Dennis Kircholtz Duitsland; 11. Marco Brus Schijndel;12. Don Berfelo
Duiven; 13. Michel Reinhard IJsselstein; 14. Patrick Kos Zuid-Scharwoude; 15.
Michel Kreder Zevenhuizen; 16. Michael Sonneveldt Bleiswijk; 17. Rik van
IJzendoorn Tiel; 18. Jan Pruijn Schijf; 19. Germon Peeters Tilburg; 20. Tim
Klasse Duitsland;
Dames-Junioren/Nieuwelingen: 1. Christa
Pirard Sprundel; 2. Moniek Rotmensen Steenbergen; 3. Nathalie van
Katwijk Oploo; 4. Esther Kassing Almere;5. Linda Dirkx Reusel; 6.
Suzanne van Veen Naaldwijk; 7. Daniëlle van Pinxten St. Michiels Gestel;
8. Jennifer van Staten Rotterdam; 9. Joan Boskamp Roden; 10.
Birgitta Wind Muiderberg; 11. Melissa Bax Mierlo; 12. Leida
Roelofs Uden; 13. Nicole Keizer Muntendam; 14. Eva Heijmans
Diemen; 15. Christel van Bakel Gronsveld; 16. Romy Kassing
Almere; 17. Marieke de Kort Liempde; 18. Elise Meuleman Veghel;
19. Sandra van Dorp Hoogmade; 20. Lysbert Hartholt Kollumerzwaag;
SCHIJNDEL .(
2002.09.15 ).
Elite/Neo: 1. Jurgen van Pelt Gerben; 2.
Warner Boekhout Odijk; 3. Ronald Krijnen Hank; 4. Guido Mutsaars
Schijndel; 5. Piet Rooyakkers Nuenen; 6. Dennis van Dijken
Dodewaard; 7. Marc van Grinsven Deurne; 8. Bart Dirkx Reusel; 9.
Marcel Boudewijns Gerwen; 10. Niels Hamers Weert; 11. Peter
Möhlmann Apeldoorn; 12. Koen de Kort Liempde; 13. Berry
Hoedemakers Schijndel; 14. Wilant van Gils Schijndel; 15. Roy
Curvers Haelen; 16. Ralf Hamers Schijndel; 17. Sjon van Katwijk
Gennep; 18. Robbert van der Stelt Aalst;19. Joep Aerts Waalre; 20.
Remon van den Hout Rosmalen;
Nieuwelingen: 1. Ben van der Kooi Breda; 2.
Stijn de Bruijn Rijsbergen; 3. Leander Pronk Warmenhuizen; 4.
Giancarlo Brand Dordrecht; 5. Randy Sint Nicolaas Dordrecht; 6.
Thomas Heijerman Houten; 7. Bart Senders Hapert; 8. Nan Eshuis
Den Dungen; 9. Germon Peeters Tilburg; 10. Maik van Ballekom
Rosmalen; 11. Arnoud Koot Limmen; 12. Jeroen Bijnagte
Papendrecht; 13. Jamie van Rijswijk Waalwijk; 14. Tim van der
Zanden. Schaijk; 15. Johan Dijkmans Tilburg; 16. Rob Zwekars
Tilburg; 17. Hessel Wassenaar Nieuwegein; 18. Robert Bovenhuis
Staphorst; 19. Manman van Ruitenbeek Vught; 20. Rik Senders
Hapert;
SCHIJNDEL LUS VAN.
( 2003.09.14 )
Elite/Beloften: 1. Marcel Boudewijns Gerwen;
2. Pascal Schoots Tiel; 3. Marc van Grinsven Deurne; 4. Job
Vissers Erp; 5. Rik de Voogd ’s-Graven- zande; 6. Frank Kwanten
Nuenen; 7. Niels Hamers Weert; 8. Erwin van Leijen Ewijk; 9.
Odwin Bink Amsterdam; 10. Leon Rooyakkers Gerwen; 11. Guido
Mutsaars Schijndel; 12. Joost van Leijen Ewijk; 13. Tijn
Seuntjens Bladel; 14. Warner Boekhout Odijk; 15. Guus Magielse
Velp/Estland; 16. Arno Euren Wierden; 17. Marco Wesseling
’s-Hertogenbosch; 18. Willem Pardoel Velddriel; 19. Bart Dirkx
Reusel; 20. John van Nistelrooij Berlicum;
Nieuwelingen: 1. Jeff Vermeulen Rotterdam;
2. Mike Feys Geldrop; 3. Theo Limburg Witte Paarden; 4. Jan
Mikkers Uden; 5. Pim de Beer Bakel; 6. Thijs van den Berg Uden;
7. Dennis Kivits Vlijmen; 8. Steven Kruijswijk Nuenen; 9.
Hjalmar de Munk Nuenen; 10. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 11.
Niek Tielemans Maren-Kessel; 12. Jan Verhaegh Deurne; 13. Marcel
Kamsma Gerwen;14. Wouter van Roosmalen Schijndel; 15. Geert van der
Sanden Nuland;16. Martijn Bertens Udenhout;17. Bert van Nielen St.
Michielsgestel; 18. Koen Verburg Zeeland; 19. Mattijs Ernes
Eindhoven; 20. Paul Smeulders Helmond;
SCHIJNDEL .(
2005.09.04 )
Elite/Belofte: 1. Marco Wesseling Den Bosch;
2. Wilant van Gils Schijndel; 3. Dennis van Dijken Bemmel;4. Jos
Verbist Liessel; 5. Marc van Grinsven Deurne; 6. Hans Timmermans
Dongen;7. Jasper van Heeswijk Vught 8. Malaya van Ruitenbeek Delft; 9.
Niels Hamers Schijndel; 10. Ralf Hamers Schijndel; 11. Thijs
Braber Nijmegen; 12. Mart van Zandbeek Heeswijk-Dinther; 13. Erik
Averesch Elspeet; 14. Roy de Waal Westerhoven; 15. Werner
Altewischer Amsterdam;16. Rik de Voogd ’s-Gravenzande; 17. Franck Terwel
Arnhem; 18. Tom Vermeer Leusden; 19. Arjen Houweling Velp; 20.
Erik Andréa Schalkhaar;
Junioren: 1. Ian Stannard Engeland; 2. Thijs van den
Berg Uden; 3. Tim Nederlof Harmelen;4. Jan Mikkers Uden; 5. Daan
Boeijen Haarsteeg; 6. Wouter van Roosmalen St. Oedenrode;7. Rik van
IJzendoorn Tiel; 8. Stefan Breemes Amsterdam; 9. Geert van der
Sanden Nuland; 10. Rick Craenen Nederweert; 11. Kevin Veenhuizen
Arnhem; 12. Luc Hagenaars Bergen op Zoom; 13. Jean Scholten
Leidschendam;14. Marcel Kamsma Gerwen; 15. Teun Kuster Huissen; 16.
Ryan Smith Engeland; 17. Djuri van Rijbroek Uden;18. Jan Coolen Geldrop;
19. Mark Smit Geldrop; 20. Marco Brus Schijndel;
Amateurs-B: 1. Frank Witlox Eindhoven; 2.
Stephan van Hoof Mierlo; 3. Ron Paffen Milsbeek; 4. Dennis
Rijkers St. Michielsgestel; 5. Jochem van de Doelen Geffen;6. John
Oudshoorn Amstelhoek; 7. Richard Beumer Ede; 8. Marti Fransen
Andelst; 9. Gerrie Glas Eindhoven; 10. Johnny van den Berg
Beuningen;11. Hans Hissink Arnhem; 12. Dirk Jan Engelen Nijmegen; 13.
Marco Halma Zaltbommel; 14. Leo Bruijstens Schijndel; 15. Jeroen
van der Honing Eindhoven; 16. Michel Schoon Zaltbommel; 17.
Johnny van Geffen Eerde; 18. Maarten Nederveen Den Bosch; 19.
Martin van der Meijden Brakel 20. Jurgen van Grinsven Amsterdam;
SCHIJNDEL.(
2006.09.03 )
Elite/Beloften: 1. Rob Disseldorp Rijpwetering;
2. Ronald Roos Hoogstraten; 3. Thomas Rabou Schijndel; 4. Richard Groenendaal
Sint Michielsgestel; 5. Arno van der Zwet Houten; 6. Wilant van Gils Schijndel;
7. Wout Poels Blitterswijck; 8. Paul Dekkers Nuenen; 9. Niek Basten Hapert; 10.
Job Vissers Erp; 11. Bart Wolthuis Hank; 12. Daan Boeijen Haarsteeg; 13. Rob
Zwekars Tilburg; 14. Dennie Hulsen Schijndel; 15. Rob van den Brand Veghel; 16.
Tom Marcelis Eindhoven; 17. Gerben Nijmeijer Oldenzaal; 18. Marco Brus
Schijndel; 19. Jeffrey Dirksen Lienden; 20. Jos Castelijns Eersel;
Junioren: 1. Geert van der Sanden Nuland; 2. Wouter van
Roosmalen Sint Oedenrode; 3. Jordy van Erp Berghem; 4. Maurice de Bekker
Rosmalen; 5. Morten Ollegaard Denemarken; 6. Marcel Kamsma Nuenen; 7. Ricardo
Robben Vught; 8. Twan van den Brand Volkel; 9. Stephan Breda Waalre; 10.
Lennart Weerts Arnhem; 11. Edwin Arts Overloon; 12. Tommy Groffen Tilburg; 13.
Yorick van Horik Deurne; 14. Pim van Baardewijk Roosendaal; 15. Jesper Juul
Andreasen Denemarken; 16. Wouter van Willigen Nuenen; 17. Sonny Steenbakkers
Schijndel; 18. Rasmus Trojborg Denemarken; 19. Gijs Vierling Veldhoven; 20.
Christian Ranneries Denemarken;
Nieuwelingen: 1. Steven van Leijen
Wageningen; 2. Harm van der Sanden Nuland; 3. Niek van Geffen Veghel; 4. Erik
Bierens Duizel; 5. Leon Commandeur Sint Pancras; 6. Jeffrey Kuijpers Tilburg;
7. Sander van Iersel Berkel-Enschot; 8. Moreno Hofland Roosendaal; 9. Erick Tol
Boskoop; 10. Brian Rutjens Geleen; 11. Robbert de Greef Geldrop; 12. Maurice
Harteveld Oosterhout Nb; 13. Ralph Gelens Hendrik-ido-Ambacht; 14. Chipo van
der Schoot Sint Oedenrode; 15. Frans Bierens Vessem; 16. Ronald Dijkhuizen
Nieuwegein; 17. Melvin Jekautz Hapert; 18. Melvin Bijnen Budel; 19.
Pieter-Pascal Heyligers Haarlem; 20. Lex van der Burgt Berghem;
SCHIJNDEL .(
2008.08.31 )
Elite/Beloften: 1. Ronald Roos Hoogstraten; 2.
Roy de Waal Westerhoven; 3. Jeroen Janssen Nijmegen; 4. Erik van Stratum
Wageningen;5. Ralf Hamers Schijndel; 6. Wouter van Roosmalen Sint Oedenrode;7.
Jan Coolen Geldrop; 8. Paul Dekkers Nuenen; 9. Nico Vuurens Meerkerk; 10. Bob
Pennings Boxtel; 11. Rick Craenen Nederweert; 12. Arno Hartog Giessenburg; 13.
Rob Disseldorp Rijpwetering;14. Wally Buurstede Sint Willebrord;15. Paul de
Rooij Deventer; 16. Jordy Beuker Huizen; 17. Marco Brus Schijndel; 18. Niels
Hamers Stramproy; 19. Koen Verburg Zeeland; 20. Erik van Bekkum Wamel;
Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Arenda
Grimberg Almelo; 2. Linda Ringlever Nijmegen; 3. Catharina Mulders Utrecht; 4.
Debby van den Berg Cuijk; 5. Sanne Fictoor Wijk bij Duurstede;6. Moniek
Rotmensen Steenbergen;7. Sissy van Alebeek Amsterdam;8. Inge Klep Schijndel; 9.
Elke Riedl Weteringbrug; 10. Eyelien Bekkering Den Ham;11. Maxime Groenewegen
Amsterdam;12. Mika Ogishima Oss; 13. Marissa Otten Enter; 14. Mascha Pijnenborg
Drunen;15. Sandra van Veghel Rosmalen;16. Judith Helmink Veldhoven;17. Carola
Groeneveld Werkendam;18. Angelique Linders Ysselsteyn Lb:19. Susanne van As
Roosendaal; 20. Chantal van Pinxten Sint Michielsgestel;
Junioren: 1. Chipo van der Schoot Sint Oedenrode;2. Koen van
Roosmalen Sint Oedenrode;3. Jordy van Wijk Spaarndam; 4. Niek Dunnink Zwolle;
5. Robbert van Andel Abbenes;6. Jasper van Mierle Nijmegen;7. Jorn Knops
Meijel; 8. Pieter-Pascal Heyligers Haarlem;9. Ralph Gelens
Hendrik-ido-Ambacht;10. Steven van Leijen Wageningen;11. Joni Holtkamp
Tubbergen; 12. Thomas Polak Prinsenbeek;13. Triston Martens Berghem; 14. Brian
Brusselman Helmond;15. Jeffrey van den Hoven Raamsdonkveer;16. Tim Kleinloog
Eindhoven; 17. Romario Riethof Schalkwijk;18. Bram van den Oetelaar
Schijndel;19. Khalid Bounida Utrecht; 20. Thijs van den Oetelaar Schijndel;
Nieuwelingen: 1. Ike Groen Tuitjenhorn; 2.
Mike Teunissen Ysselsteyn Lb:3. Kenny Kastelijn Neerkant; 4. Joost Berentsen
Keijenborg;5. Boris Vrielink Sittard; 6. Dennis Eikelenboom
Hardinxveld-Giessendam;7. Dennis van Iersel Berkel-Enschot8. Rodney Stuyt
Rotterdam; 9. Jeroen Ikink Lichtenvoorde; 10. Jaap Kooijman Sittard; 11. Sean
Martens Vlijmen; 12. Glenn Hool Merkelbeek; 13. Jurgen Zoontjens Goirle; 14.
Dion Vanhommerig Bocholtz;15. Lars van Ballegooijen Eindhoven;16. Mark
Knoops Someren; 17. Bram van de Schoot Oirschot;18. Tim Pijpers
Raamsdonkveer;19. Ruud Cremers Gulpen; 20. Bas Hermans Maasbree;
SCHIJNDEL .(
2009.09.06 )
Amateurs-A: 1. Jochem van der Doelen
Nuland; 2. Fred Pronk Heerhugowaard; 3. Robin de Pruyssenaere de la Woestijne
Leusden;4. Rik de Schrijver Oosterhout Nb; 5. Ton Pulles Veldhoven; 6. Jefte de
Bruin Nijmegen; 7. Marc van Grinsven Deurne; 8. Berry Hoedemakers Veghel; 9.
Adrie Frijters Wageningen; 10. Eddy Hermsen Ochten; 11. Dion Koch Valkenswaard;
12. Martijn de Groot Vuren; 13. Corné Castein Lopik; 14. Peter van de Reep
Hillegom; 15. Gert Verdijk Heijen; 16. Wilco van Schenkhof Ochten; 17. Tiny van
Rijsbergen Sprundel; 18. Maas van Beek Barneveld; 19. Gerben van de Reep Hillegom;
20. Daan Sindelka Hoogland;
SCHIJNDEL.(
2013.05.09 )
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Jip van
den Bos Oostknollendam; 2. Femke Geeris Geldrop; 3. Nina Buysman
Bovenkarspel; 4. Julie Burgmans Bergeijk; 5. Lotte Eikelenboom
Hardinxveld-Giessendam; 6. Ceylin del Carmen Alvarado Rotterdam; 7.
Senna Feron Schimmert; 8. Karlijn Swinkels Handel; 9. Eline
Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel; 10. Kyara Stijns Bunde; 11.
Francine Kraaijenbrink Abbenbroek; 12. Céline van Houtum Den Dungen; 13.
Denise Grimberg Gendt; 14. Ilona van Ginneken Gilze; 15. Gemma
Esselaar Stein; 16. Paulien Koster Delfstrahuizen; 17. Nine
Storms Grevenbicht; 18. Allisha Knops Bocholtz; 19. Amy Luijten
Munstergeleen; 20. Susanne Benders Helmond;
SCHIJNDEL.(
2014.03.09 )
Elite/Beloften: 1. Marco Brus Schijndel; 2.
Mitchell Huenders Zeist; 3. Jarno Gmelich Meijling Almere; 4. Raoul Poortvliet
s-Heerenhoek; 5. Pieter-Paul de Weerd t Harde; 6. Sjors Handgraaf Voorhout; 7.
Huub Duijn Geleen; 8. Patrick Bos Amstelveen; 9. Jurgen van Diemen Leimuiden;
10. Bart Harmsen Amstelveen; 11. Jasper Hamelink Raalte; 12. Tjarco Cuppens
Landgraaf; 13. Bart Vendrig Maurik; 14. Jan Lof Amsterdam; 15. Teun van Poppel
Hilvarenbeek; 16. Bart Jacobs Tilburg; 17. Benjamin Zuidema Dokkum; 18. Sjoerd
Kouwenhoven Honselersdijk; 19. Ike Groen Tuitjenhorn; 20. Dirk van Leuken Best;
Junioren:1. Bram Welten Moergestel; 2. Jordi Talen
Spijkenisse; 3. Fabio Jakobsen Heukelum; 4. Mitchell Cornelisse Amsterdam; 5.
Flip Alkemade Noordwijk Zh; 6. Bob Olieslagers Rijen; 7. Jorn Buning Alkmaar;
8. Tim van der Poel Bergschenhoek; 9. Dennis Buijs Benthuizen; 10. Maurits de
Waal Kloetinge; 11. Marc Bolhoven Purmerend; 12. Sjoerd Bax Uppel; 13. Sjoerd
van der Stelt Numansdorp; 14. Youri van Iersel Berkel-Enschot; 15. Sjoerd
Meijer Gaanderen; 16. Max Haaksman Zeist; 17. Ruben Bekkers Tilburg; 18. Jim
Doornbosch Hellevoetsluis; 19. Thomas Bosch Loosbroek; 20. Nils Wolffenbuttel
Nigtevecht;
Nieuwelingen:1. Wim Wittenberg Herveld; 2.
Joël Zuidema Dokkum; 3. Ramon van Bokhoven Tilburg; 4. Stan Gosink Coevorden;
5. Marco Mook Alphen aan den Rijn; 6. Nils Eekhoff Rijsenhout; 7. Robin Blummel
Sint-Michielsgestel; 8. Willem Bok Maren-Kessel; 9. Thymen Arensman Deil; 10.
Jon Schoonewille Klazienaveen; 11. Niels Griemink Klazienaveen; 12. Bas Jansen
Warmond; 13. Alden Chazan Arnhem; 14. Lars Olde Meierink Overdinkel; 15. Niels
Boele Leiden; 16. Niels Gort Thorn; 17. Martijn Meeuws Someren; 18. Luca
Vreeswijk Someren; 19. Robin Beije Sommelsdijk; 20. Freek van Rossem Megen;
SCHIJNDEL.(
2015.03.08 )
Elite/Beloften: 1. Joey van Rhee Nijverdal; 2.
Tim Rodenburg Berkel en Rodenrijs; 3. Kobus Hereijgers Hedel; 4. Koos Jeroen
Kers Amstelveen; 5. Lars van de Vall Ouderkerk aan de Amstel; 6. Patrick van
der Duin Nieuw-Roden; 7. Oscar Riesebeek Tiel; 8. Adriaan Janssen Diepenveen;
9. Stephan Bakker Zaandam; 10. Bob Schoonbroodt Hoensbroek; 11. Thomas Rabou
Loosbroek; 12. Stefan Kreder Zevenhuizen Zh; 13. Ike Groen Tuitjenhorn; 14.
Sjors Handgraaf Leiden; 15. Jochem Hoekstra Haren Gn; 16. Robin Wennekes
Dodewaard; 17. Jim Lindenburg Wateringen; 18. Tristan Sint Nicolaas Dordrecht;
19. Justin Timmermans Hardenberg; 20. Maikel Bos Oldebroek;
Junioren: 1. Jens van den Dool Hoogblokland; 2. Lars Olde
Meierink Overdinkel; 3. Michel Bodegraven Elim; 4. Jesper Rasch Zandvoort; 5.
Marten Kooistra Jonkerslan; 6. Ruben Bekkers Tilburg; 7. Julian Stolk
Pijnacker; 8. Jarri Stravers Groot-Ammers; 9. Sil Faber Ureterp; 10. Stef de
Louwere Bladel; 11. Dylan Bouwmans Gemert; 12. Remon Jager Assen; 13. Sven
Rodijk Nijverdal; 14. Sjoerd Meijer Gaanderen; 15. Stan Gosink Coevorden; 16.
Thomas Ruijgrok Den Hoorn; 17. Ramon van Bokhoven Tilburg; 18. Wessel van
Koppen Schipluiden; 19. Dirk Beukers Santpoort-Noord; 20. Mats Buning Alkmaar;
Nieuwelingen: 1. Ryan Kamp Raamsdonksveer; 2.
Stijn Daemen Landgraaf; 3. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 4. Thymen
Arensman Deil; 5. Wim Wittenberg Herveld; 6. Jelle Bootsveld Heino; 7. Harm
Celi Oosterhout; 8. Tim Naberman Genemuiden; 9. Niels Fontijne Krimpen aan den
IJssel; 10. Wessel Krul Enkhuizen; 11. Ruben Buitendijk Lekkerkerk; 12. Minne
Verboom Krimpen aan den IJssel; 13. Bram Pieters Oosterhout Nb; 14. Victor
Broex Ouderkerk aan de Amstel; 15. Nils Jansen Middelaar; 16. Stanley Beerepoot
Enkhuizen; 17. Bob Markus Hoofddorp; 18. Dennis Mertens Breda; 19. Merijn
Schröder Veendam; 20. Mike Raven Loosdrecht;
OMLOOP VAN
SCHIJNDEL.( 2016.03.06 )
Elite/Beloften: 1. Robbie van Bakel Deurne; 2.
Koos Jeroen Kers Amstelveen; 3. Ike Groen Tuitjenhorn; 4. Jasper de Laat
Moergestel; 5. Pascal Aandewiel Amsterdam; 6. Jeroen Boelen Drunen; 7. Max
Hendrikx Hapert; 8. Oscar Riesebeek Tiel; 9. Jurriën Bosters Steenbergen; 10.
Luuk Lohuis Denekamp; 11. Robbert de Greef Geldrop; 12. Jarno Gmelich Meijling
Almere; 13. Mark Olieman Leende; 14. Marc Kivits Schijndel; 15. Maarten van
Trijp Essen; 16. Daan de Groot Utrecht; 17. Gijs Verdick Laren Gld; 18. Luuk
van Helden Vlodrop; 19. Ocko Geserick Hilversum; 20. Robbie Gevers Schijndel;
Junioren: 1. Jesper Rasch Zandvoort; 2. Nils Eekhoff
Rijsenhout; 3. Ramon van Bokhoven Tilburg; 4. Niels Boele Leiden; 5. Joël
Zuidema Dokkum; 6. Alex Molenaar Oud-Beijerland; 7. Kevin Reuvers Zevenbergen;
8. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 9. Teun Mouris Ouderkerk aan de Amstel;
10. Danny Maas Oudenbosch; 11. Jarno van Esch Sint-Oedenrode; 12. Willem Bok
Maren-Kessel; 13. Minne Verboom Krimpen aan den IJssel; 14. Floris Roodenburg
Maassluis; 15. Jorn Volkers Barendrecht; 16. Dennis Mertens Breda; 17. Mel van
der Veekens Zaandam; 18. Thymen Arensman Deil; 19. Melle Meeuwisse Boskoop; 20.
Michel Bos. s-Gravendeel;
Nieuwelingen: 1. Enzo Leijnse Amstelveen; 2.
Wessel Krul Enkhuizen; 3. Edo Maas Rotterdam; 4. Ruben Buitendijk Lekkerkerk;
5. Max Kroonen Diepenveen; 6. Victor Broex Ouderkerk aan de Amstel; 7. Owen
Geleijn Rijsenhout; 8. Dion Schoolenaar Zwanenburg; 9. Casper van Uden
Schiedam; 10. Stanley Beerepoot Enkhuizen; 11. Emiel Fontijne Krimpen aan den
IJssel; 12. Bob Markus Hoofddorp; 13. Yanne Dorenbos Castricum; 14. Leco
Hendriks Maassluis; 15. Mike Siderius IJsselstein Ut; 16. Ino van de Wouw
Kaatsheuvel; 17. Nils Jansen Middelaar; 18. Jord Baak Dronten; 19. Sep
Schuurman Sint-Oedenrode; 20. Mees Willemsen Elst.Ut;
OMLOOP VAN
SCHIJNDEL.(2017.03.05)
Elite/Beloften: 1. Thomas Koep Duitsland; 2.
Bas van der Kooij Maassluis; 3. Robbie van Bakel Deurne; 4. Mitchell Huenders
Maarn; 5. Robbert de Greef Geldrop; 6. Gerco Pastoor Eemdijk; 7. Tim Kerkhof
Nistelrode; 8. Bryan Bouwmans Gemert; 9. Alex Colman Belgie; 10. Willem Bok
Maren-Kessel; 11. Yoeri Havik Avenhorn; 12. Patrick Bos Deventer; 13. Jarno
Gmelich Meijling Almere; 14. Nils Sinschek Maastricht; 15. Jelle Nieuwpoort
Warmenhuizen; 16. Robert de Vries Zwolle; 17. Tom Vermeer Merksplas(Bel); 18.
Jordi van Loon Lage Zwaluwe; 19. Lars van den Berg De Meern; 20. Robbie Gevers
Schijndel;
Junioren: 1. Max Kroonen Diepenveen; 2. Mathijs de Leng
Boskoop; 3. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 4. Minne Verboom Krimpen aan de
IJssel; 5. Marijn van den Berg De Meern; 6. Lars Timmers Kaatsheuvel; 7. Wim
Wittenberg Herveld; 8. Riis Kaak Nieuw-Vennep; 9. Jobbe Krijnsen Bolsward; 10.
Rick Pluimers Enter; 11. Yanne Dorenbos Castricum; 12. Jarno van Esch
Sint-Oedenrode; 13. Bob Markus Hoofddorp; 14. Sep Schuurman Sint-Oedenrode; 15.
Wessel Coppelmans Hapert; 16. Niall Tilli Amsterdam; 17. Victor Broex Ouderkerk
aan den Amstel; 18. Danny Maas Oudenbosch; 19. Raphaël Kockelmann Luxemburg;
20. Herman Brinkman Rotterdam;
Nieuwelingen: 1. Axel van der Tuuk Assen; 2.
Enzo Leijnse Amstelveen; 3. Jim Kes Volendam; 4. Ian Spenkelink Nijverdal; 5.
Roel van Sintmaartensdijk Zuidland; 6. Thomas Mijnsbergen Rotterdam; 7. Arjan
Boshoven Spijkenisse; 8. Boris Romers Rozenburg; 9. Roy Duijvesteijn
Honselersdijk; 10. Sam Meijdam Utrecht; 11. Jelte Krijnsen Bolsward; 12. Lars
Hohmann Oosterhout; 13. Owen Geleijn Rijsenhout; 14. Dennis Willems Boxmeer;
15. Pete Uptegrove Sint-Michielsgestel; 16. Martijn Rasenberg Terheyden; 17.
Biko van Mil Voorburg; 18. Jonas de Poorter Den Haag; 19. Joris Buters
Nootdorp; 20. Tjipke Bosma Kollumerzwaag;
OMLOOP VAN
SCHIJNDEL .( 2019.03.10 )
Junioren: 1. Lars Boven Reutum; 2. Enzo Leijnse Amstelveen;
3. Loe van Belle Zoetermeer; 4. Jelte Krijnsen Bolsward; 5. Roy Duijvesteijn
Honselersdijk; 6. Thomas Mijnsbergen Rotterdam; 7. Owen Geleijn Rijsenhout; 8.
Sam Meijdam Utrecht; 9. Wouter van de Weerdhof Lobith; 10. Steyn Lamberink
Bergentheim; 11. Joris Kroon Schalkwijk; 12. Luuk Spijker Sleeuwijk 13. Niek
Voogt Ouderkerk aan den Amstel;14. Geert van Kappel Sleeuwijk 15. Robin van
Oorschot Klein-Zundert; 16. Mike Schuch Leek; 17. Jim Kes Volendam; 18. Bas
Scheffer Wierden; 19. Xander van Straten Wolvega; 20. Jesse Sytema Leusden;
Nieuwelingen: 1. Bjarne Hemme Erica; 2. Youp
de Vos Hillegom; 3. Tristan Hartmann Enschede; 4. Mike Bronswijk Honselersdijk;
5. Mark Groeneveld Enkhuizen; 6. Max Mosmuller s-Hertogenbosch; 7. Rindert
Buiter Leiden; 8. Jens Bassa Goudriaan; 9. Lars Stienstra Ysbrechtum; 10. Jente
Klaver Kollumerzwaag; 11. Joren de Gruijter Breda; 12. Tijn Louwerensen
Schijndel; 13. Jasper Huitema Roden; 14. Lars Rouffaer Sibbe; 15. Bjorn Koster
Roden; 16. Mike Spenkelink Nijverdal; 17. Sven Timmermans Twello; 18. Bart
Hordijk Westmaas; 19. Lucas Averesch Rijssen; 20. Biki Goedschalk Den Haag;