SPRANG-CAPELLE.WITTE
BRUG.( 2000.06.10 )
Elite/Neo: 1. Camiel van den Bergh Beesd;
2. Corne Castein Meerkerk; 3. Marc Gerritsen Oirschot; 4.
Arnold Stam Sprang-Capelle; 5. Alex Spupikau Wit-Rusland; 6.
Sandor Mol Bemmel; 7. Ferry van Heeswijk Schijndel; 8. Martijn
Simons Wouw; 9. Harry van Putten Hagestein; 10. Eric Westerbeek
Prinsenbeek; 11. Rik Elfrink Nuenen; 12. Jim Roovers Breda; 13.
Chris Mulders Esch; 14. Martien Maton Bladel; 15. Ronald Krijnen
Hank; 16. Wim Oldenburg Uitwijk; 17. Gerhard Klijnhout
s-Gravendeel; 18. John van Nistelrooij Berlicum; 19. Bart
Wolthuis Dussen; 20. Joost van Hest Goirle;
Dames: 1. Mirjam Melchers Gendt; 2. Chantal Beltman
Slagharen; 3. Arenda Grimberg Almelo; 4. Monica de Waal Gouda;
5. Wendy Kramp Klaaswaal; 6. Martine Bras Helmond; 7. Sandra
Rombouts Rijsbergen; 8. Joyce van den Nulft Spijkenisse; 9.
Anouska van der Zee Roterdam; 10. Angela Hillenga Finsterwolde; 11.
Janneke Vos Kockengen; 12. Astrid van Tol Nieuwveen; 13.
Christine Mos DE Wijk/Ruinen; 14. Ghita Beltman Utrecht; 15.
Marlon Beekman Nijverdal; 16. Marieke Verhoeven Erp; 17. Kristy
Miggels Belfeld; 18. Daphne Hoeve Tilburg; 19. Melanie Mansveld
Drouwen; 20. Gemma Hubers Berlicum;
Sportkl.-A/B/Vet: 1. Marcel
van der Heijden Schaijk; 2. Peter van Leeuwen Zoetermeer; 3. Rene
den Boer Vlaardingen; 4. Wim van Tuyl Gameren; 5. Gijs Nederlof
Kamerik; 6. Fred Krebbekx Steenbergen; 7. Jan Verschuren Waspik;
8. John Akkermans Nieuw Vossemeer; 9. Eric van de Wiel Breda; 10.
Jan Donders Tilburg; 11. Joost van Boxtel Kaatsheuvel; 12. H
Eikelboom Alphen aan de Rijn; 13. Dennis van Dinther Oss; 14.
Ronny Bossers Waspik; 15. Edwin van de Bos Vlaardingen; 16. Kees
Machielsen Bavel; 17. Wim van Kapel Eethen; 18. Robert Laming
Dorst; 19. Jos van Beek Waalwijk; 20. Mark van den Boomen Bladel;
SPRANG-CAPELLE.WITTE
BRUG.( 2001.06.09 )
Elite/Neo/Sportkl.-a/Vet.a:
1. Marcel Boudewijns Gerwen; 2. Arnold Stam Sprang-Capelle; 3.
Ronald Krijnen Hank; 4. Marc Gerritsen Oirschot; 5. Wim Oldenburg
Uitwijk; 6. Ferdi van Katwijk Oploo; 7. Dennis van Dijken
Dodewaard; 8. Henry van Vugt Giessen; 9. John van der Linden
Veldhoven; 10. Tijl van der Steeg Tilburg; 11. Arno van der Veen
Meerkerk; 12. Pim Goos Tilburg; 13. Johnny Brouwer Moordrecht;
14. Martijn de Groot Giessenburg; 15. Niels Vos Uddel; 16. Willem
Pardoel Velddriel; 17. Erik Nekkers Nijverdal; 18. Jeroen van Kleeff
Oudenbosch; 19. Joris van Dongen Gilze; 20. Thijs Poelstra Tubbergen;
Nieuwelingen: 1. Paul Konijnenburg
Ridderkerk; 2. Leon Westenberg Nijverdal; 3. Addy van Stiphout
Helmond; 4. Freek Wallaard Noordeloos; 5. Ester Efraïm Lexmond;
6. Germon Peeters Tilburg; 7. Maik van Ballekom Rosmalen; 8.
Rob Zwekars Tilburg; 9. Dirk van Dam Goes; 10. Jamie van Rijswijk
Waalwijk; 11. Giel Kleinjan Nijverdal; 12. Leon van Leeuw; 13.
Dave Helmink Zwijndrecht; 14. Vincent Hinssen Rijen; 15. Sjoerd
Commandeur Raamsdonkveer; 16. Stein Posthuma Vlijmen; 17. Ronald
van der Laar Giessenburg;18. R Looijmans; 19. Niels Bogaars Reusel; 20.
Wesley van Hoof Breda;
Veteranen: 1. Ton Griep Bergschenhoek; 2.
Leon van Laarhoven ’s-Hertogenbosch; 3. Eddy Gevers Schijndel; 4.
Theo Schlijper Linschoten; 5. Paul van Heijningen Rotterdam; 6.
Peter van de Geest Lepelstraat; 7. Wim van Tuyl Gameren; 8. Hans
van Bavel St. Anthonis; 9. Herman Mittertreiner Rotterdam; 10.
Jan Goedhart Hardinxveld-Giessendam; 11. Boudewijn Driessen Rosmalen;
12. Lennard van Anrooij Nieuwendijk; 13. René Balm Vught; 14.
Henk Vijfhoek Willemstad; 15. Peter van Hemert Haaften;
SPRANG-CAPELLE.WITTE
BRUG.( 2002.06.08 )
Elite/Neo: 1. Martijn Stougje
Hellevoetsluis; 2. Marcel Boudewijns Gerwen; 3. Dennis van den
Hurk Barendrecht; 4. Arnold Stam Sprang-Capelle; 5. Ronald
Krijnen Hank; 6. Joost van Hest ’s-Gravenmoer; 7. Werner van
Zimmeren Kruisland; 8. Guido Mutsaars Schijndel; 9. Eric-Jan Hagedoorn
Gouderak; 10. Patrick Snijders Haarsteeg; 11. Stef Clement Breda;
12. Lennard van Anrooij Nieuwendijk; 13. Marc Gerritsen Oirschot;
14. Johan Pemen Rijsbergen; 15. Thijs van der Heijden Boxtel; 16.
Koen Lankhaar Babyloniënbroek; 17. Thijs Jonker
Uden; 18. E Klaasen Baarle-Hertog; 19. Roy Spijkers Goirle; 20.
Rens Franken Vught;
Junioren: 1. Erik Verstegen Zutphen; 2. Dion Murk
Haarlem; 3. Niki Terpstra Krommenie; 4. Mike Alloo Roosendaal;
5. John van der Elst Hoofddorp; 6. Hans Timmermans Dongen; 7.
Patrick van Loon ’s-Gravenmoer; 8. Erwin den den Hollander Oosterhout;
9. Coen Sevens Diessen; 10. Roberto Secci Tilburg; 11. Robin
Daling Veghel; 12. Pieter Israel Kruiningen; 13. Rik de Schrijver
Oosterhout; 14. Maarten Mandemakers Goirle; 15. Nicky Kessens
Oosterhout; 16. Roy van den Akker Heesch; 17. Alain van der Velde
Breda; 18. Niels Straathof Nieuwkoop; 19. Jurgen van Zon
Oosterhout; 20. Ferdi Frijters Udenhout;
Veteranen: 1. Wim van Tuyl Gameren; 2.
Eddy Gevers Schijndel; 3. Ton van Duyvenbode Noordwijk; 4. René
den Boer Vlaardingen; 5. Ad de Kuiper Hardinxveld G.dam;
6. Ron Paffen Milsbeek; 7. Piet Kralt Rijnsburg; 8. Jan van
Noort Roosendaal; 9. William de Wolf Rotterdam; 10. Leo van
Anrooij ’s-Hertogenbosch; 11. Peter van Hemert Haaften;
SPRANG-CAPELLE.WITTE
BRUG.( 2003.06.14 ).
Elite/Beloften: 1. Ruud Aerts Riel; 2.
Ronald Krijnen Hank; 3. Arnold Stam Sprang-Capelle; 4. Lennard
van Anrooij Nieuwendijk; 5. Sander van der Sloot Benschop;6. Roy Spijker.
Kampen; 7. Thomas Berkhout Schipluiden; 8. Thijs Jonker Uden;9.
Rene Lems Papendrecht; 10. Wim Oldenburg Uitwijk;11. Koen
Lankhaar Babylonienbroek; 12. Raphael Gabriels Roosendaal; 13.
Pieter Fase Oud-Vossemeer; 14. Steffen van der Steen Dordrecht;15. John
van Nistelrooij Berlicum; 16. Joris van Dongen Gilze; 17. Martijn
Oors Langeweg;18. Mark de Vaal Blaricum; 19. Robert Huygens Rotterdam;
Junioren: 1. Dave Helmink Dordrecht; 2.
Nicky Kessens Oosterhout; 3. Stein Posthuma Vlijmen;4. Pieter Israel
Kruiningen; 5. Kevin Sluimer Rotterdam;6. Mike Alloo Roosendaal; 7.
Paul Konijnenburg Ridderkerk; 8. Addy van Stiphout Helmond;9. Cenny
Glasbergen Leiden; 10. Germon Peeters Tilburg;11. Bram van Oosterhout
Terheijden; 12. Randy Sint Nicolaas Dordrecht;13. Paul van Strien
Ridderkerk; 14. Roberto Secci Tilburg;15. Winfred `t Hoen Monster; 16.
Rob Zwekars Tilburg; 17. John Broks St. Michiels Gestel;18. Jeffrey van
Agtmaal Huijbergen; 19. Rob van der Ham Vlijmen; 20. Jamie van
Rijswijk Waalwijk;
Masters 40+: 1. Hans Voorn sr Hilversum; 2.
Wim van Tuyl Gameren; 3. Ad de Kuiper Hardinxveld G.dam;4.
Jef van Hooft Schijndel; 5. Eric Witjes Cuyk;6. Piet de Haas Tiel;7.
Johan Hendriks Hilversum; 8. Adriaan van Londen Tiel;9. Peter van Hemert
Haaften; 10. Ger Bongers Wijchen; 11. Robert Kroep Hoek van
Holland; 12. Fred de Kinkelder Groenlo; 13. Barend Verhagen
Woerden;14. Herman Mittertreiner Rotterdam; 15. Ron Paffen Milsbeek;16.
Piet Kessels Boekel; 17. Paul van Heijningen Rotterdam; 18. Ruud
Waanders Lichtenvoorde;19. Kees Barendregt Rhoon; 20. Ton Saveur
Lekkerkerk;
SPRANG-CAPELLE.WITTE
BRUG. ( 2004.06.12 )
Amateurs-B: 1. Anco Verstegen Oosterhout
NB; 2. Leonard van der Laan Bruchem; 3. Corné Verhoeks Zuilichem;
4. Geert Brienen St. Anthonis; 5. André van Tilborg Andel; 6.
Ruud Verhagen Veldhoven; 7. Christian Wagemakers Sprang Capelle; 8.
Jolon van der Schuit Den Bosch; 9. Patrick Cornelissen Herveld; 10.
Ton van den Heuvel Schijndel; 11. Boudewijn Driessen Rosmalen; 12.
Leo Bruijstens Schijndel; 13. Arie van Ingen Haaften; 14. Raoul
Smits Vlijmen; 15. Martin Kerkhoff Drunen; 16. Johnny van den
Berg Beuningen; 17. Martin van der Meijden Brakel; 18. Roland van
Erp Best; 19. Kees Stuij Meeuwen; 20. Michel Tolhoek Giessen;
Junioren: 1. Dennis Kivits Vlijmen; 2. Bas Eckmann
Blokker; 3. Marco Brus Schijndel; 4. Rob van Bekkum Alphen; 5.
Rob Looymans Geldrop; 6. Robert Bovenhuis Staphorst; 7. Kaj du
Prie Amersfoort; 8. Winfred 't Hoen Monster;
9. Patrick Vliegen Veldhoven; 10. Bob Broekmeulen Wijk bij
Duurstede; 11. Jerry Kallenfels Breda; 12. Bert van Nielen St.
Michielsgestel; 13. Job van der Heuvel
Hoensbroek; 14. Mattijn Motshagen Nijkerk; 15. Patrick van Berkel
Groesbeek; 16. Vince van Coolwijk Amsterdam; 17. Mark de Bruijn
Dongen;18. Gerald van Oerle Den Hout; 19. Hans Everts Assen; 20. Koen Verburg Zeeland;
Masters 40+: 1. Hans Voorn sr. Hilversum; 2. Matti de Baat Nieuw- Vossemeer; 3.
John van Rullen Schijndel; 4. Johnny Broers Maartensdijk; 5. Rene
Vrins Made; 6. Wim van Tuyl Gameren; 7. Christian Lenz Rijswijk /Zweden; 8.
William de Wolf Rotterdam; 9. Johan Hendriks Hilversum; 10. Richard Buyvoets
Helvoirt; 11. Eddy Gevers Schijndel; 12. Ad de Kuiper Hardinxveld-Giessendam;
13. Jef van Hooft Schijndel; 14. Frans Willems Oostelbeers;15. Joop Kosters
Zaltbommel; 16. Wim van Kapel Eethen; 17. Rene Markus Nes aan de Amstel; 18.
Theo Schlijper Linschoten; 19. Adriaan van Londen Tiel; 20. Gijs van Tuijl
Bruchem;
Masters 50+: 1. Bert Bakker Zaandam; 2.
Barend Verhagen Woerden; 3. Dirk Keynemans Nieuwaal; 4. Jan
Brander Ureterp; 5. Hans van Bavel Sint Anthonis; 6. Ger Bongers
Wijchen; 7. Willem van Gameren Zaltbommel; 8. Johan Goes Noorden;
9. Guus Zantingh Mijdrecht; 10. Fred de Kinkelder Groenlo; 11.
Herman Mittertreiner Rotterdam; 12. Kees Klop Hardinxveld-Giessendam;
13. Jan Goedhart Hardinxveld-Giessendam; 14. Hans van Dijk
Nieuwegein; 15. Tonnie Gijsbers Helmond; 16. Peter de Jong
Hilversum; 17. Ruud Waanders Lichtenvoorde; 18. Geert Wiendels
Uden; 19. Ben Pouwels Cuyk; 20. Louis de Lange Arnhem;
SPRANG-CAPELLE.WITTE
BRUG .( 2005.06.11 )
Amateurs-B: 1. Ad Valentijn St Willebrord;
2. Gijsbert Nieuwkoop Wijk en Aalburg; 3. Robert van Dalen Andel;
4. Patrick Cornelissen Herveld; 5. Ron Verwolf Langerak; 6.
Christian Wagemakers Sprang Capelle; 7. Anco Verstegen Oosterhout; 8.
Walter Koster Hardinxveld; 9. Leo Bruijstens Schijndel; 10.
Johnny van den Berg Beuningen; 11. Marcel van Andel Cuijk; 12.
Frans Wittenberg Herveld; 13. Roland van Erp Best; 14. R Dekkers 15.
Martin van der Meijden Brakel 16. Frank Giesbers Helmond;
Masters 40+: 1. Matthieu Hendriks Krimpen
a/d Lek; 2. Hans van Eijk Nieuw-Vennep; 3. John van Rullen
Schijndel; 4. Joost van Hest ’s-Gravenmoer; 5. Piet de Jong
Terheijden; 6. Rene Vrins Made; 7. Ad de Kuiper Hardinxveld G.dam; 8. Wim van Tuyl Gameren; 9. Erik Ruesink
Dinxperlo; 10. William de Wolf Rotterdam; 11. Christian Lentz
Rijswijk/Zweden; 12. Theo Schlijper Linschoten; 13. Cor Baas
Ouderkerk a/d Amstel; 14. Peter Witlox Eindhoven; 15. Paul van
Heijningen Rotterdam; 16. Frans Willems Oostelbeers; 17. Rene
Markus Nes aan de Amstel; 18. Eddy Gevers Schijndel; 19. Gijs van
Tuijl Brucherm; 20. Kees Barendregt Rhoon;
Masters 50+: 1. Bert Bakker Zaandam; 2.
Dirk Keynemans Nieuwaal; 3. Joop Kosters Zaltbommel; 4. Hans van
Bavel Sint Anthonis; 5. Fred de Kinkelder Groenlo; 6. Willem Hus
Voorburg; 7. Ron Smit Haarlem; 8. Gerard Albrink Uitgeest; 9.
Johan Goes Noorden; 10. Ruud Waanders Lichtenvoorde; 11. Geert
Wiendels Uden; 12. Leo van den Berg Noordwijk; 13. Louis de Lange
Arnhem; 14. Willem van Gameren Zaltbommel; 15. Gerrit Kleinveld
Lisse; 16. Peter Grootegoed Rotterdam; 17. Hans van Dijk
Nieuwegein; 18. Wim van Tilborg Kampen; 19. Guus Zantingh
Mijdrecht; 20. Gerard Buying Rotterdam;
SPRANG-CAPELLE.(2006.06.10)
Amateurs-A: 1. Gijsbert Nieuwkoop Wijk en
Aalburg; 2. Joost van Hest s-Gravenmoer; 3. Robert Klijs Waalre; 4. Berco van
Gool Breda; 5. Andre van Tilborg Andel; 6. Jean-Pierre van Dongen Made; 7. Dion
Koch Overpelt; 8. Wim van Kapel Eethen; 9. Ronny Bossers Waspik; 10. Marc
Gerritsen Veldhoven; 11. Arnold Schoon Best; 12. Rik de Schrijver Oosterhout
Nb; 13. Patrick Heijnen Heusden; 14. Gijsbert Baars Leerdam; 15. Michiel
Janssen Tilburg; 16. Tim Ruisbroek Drunen; 17. Rick de Jong Gorinchem; 18.
Johan Tromp Hoornaar; 19. Anton Vos Babyloniënbroek;
Amateurs-B: 1. Erik Satter Gameren; 2.
Jurgen van Grinsven Amsterdam; 3. Jelle Treur Terwolde; 4. Ruud Verhagen
Belgie; 5. Christian Wagemakers Sprang-Capelle; 6. Jochem van der Doelen
Nuland; 7. Jordan van Scheers Dordrecht; 8. Corne Verhoeks Zuilichem; 9. Leo
Bruijstens Schijndel; 10. Marco Halma Zaltbommel; 11. Rene Kolbach Brakel; 12.
Cor de Graaf Zuilichem; 13. Anco Hissink Den Bosch; 14. Joost Pulskens
Oisterwijk; 15. Maarten Nederveen s-Hertogenbosch; 16. Sjoerd Bremer Oosterhout
Gld; 17. Gert-Jan Speksnijder Rotterdam; 18. Nivard Kagie Engelen; 19. Jasper
Meilof Deventer; 20. Roderick Dekkers Sprang-Capelle;
Masters 40+: 1. Ad Valentijn Sint
Willebrord; 2. Tonnie Akkermans Breda; 3. Hans Voorn Hilversum; 4. Hans van
Eijk Nieuw Vennep; 5. Ad de Kuiper Hardinxveld-Giessendam;6. Jos Bogaerts
Strijbeek; 7. Theo Schlijper Linschoten; 8. Christian Lentz Zweden; 9. Harry
van Putten Hagestein; 10. Johan Hendriks Hilversum; 11. Rene Vrins Made; 12.
Hans Lap Hendrik-ido-Ambacht; 13. Walter Koster Hardinxveld-Giessendam;14. Ron
Dooyeweerd Harderwijk; 15. Erik Ruesink Dinxperlo; 16. Rene Markus Amstelveen;
17. Hans Bal s-Gravenhage; 18. Niel Schrauwen Oosterhout; 19. Eibert Reyerse
Harderwijk; 20. Henri Vennix Oost West en Middelbeers;
Masters 50+: 1. Kees Christianen Sint
Willebrord; 2. Hans van Bavel Sint Anthonis; 3. Bert Bakker Zaandam; 4. Fred de
Kinkelder Groenlo; 5. Twan den Braber Hoeven; 6. Jos Nederlof Lochem; 7. Henk
Lunenborg Hoogeveen; 8. Eddy Gevers Schijndel; 9. Ton van den Dries Purmerend;
10. Rien van Kessel Deurne; 11. Paul van Heijningen Rotterdam; 12. Jo Scholten
Echt; 13. Harry Kellenaers Siebengewald; 14. Dirk Keynemans Nieuwaal; 15.
Willem Hus Voorburg; 16. Joop van Vliet s-Gravenhage; 17. Joop Kosters
Zaltbommel; 18. Ruud Waanders Lichtenvoorde; 19. Jan Goedhart
Hardinxveld-Giessendam;20. Henk Goes De Meern;
SPRANG-CAPELLE.WITTE
BRUG.( 2007.06.09 )
Junioren: 1. Wouter Mesker Noordeloos; 2. Erik Berkhout
Schipluiden; 3. Rutger Schellevis Stolwijk; 4. Stefan van Dijk. Barendrecht; 5.
Marc Goos Dorst; 6. Arian Oosthoek Hendrik-ido-Ambacht; 7. Nils van Kooij
Krimpen aan de Lek; 8. Mitchell Boet Mijnsheerenland; 9. Remco Peters Grave;
10. Pim van Baardewijk Roosendaal;
Amateurs-A: 1. Rinus Ansems Chaam; 2. Matti
de Baat Nieuw-Vossemeer; 3. Johan Peemen Rijsbergen; 4. Dennis Kivits Vlijmen;
5. Martijn Alberts Breda; 6. Bram van der Leij Lexmond; 7. Jochem van der
Doelen Nuland; 8. Rene Vrins Made; 9. Martijn de Groot Vuren; 10. Rik de
Schrijver Oosterhout Nb;
Amateurs-B: 1. Hans van Eijk Nieuw-Vennep;
2. Corne Verhoeks Zuilichem; 3. Hans Voorn Hilversum; 4. Dennis Rijkers Sint
Michielsgestel; 5. Wim van Tuyl Gameren; 6. Walter Koster
Hardinxveld-Giessendam; 7. Martin van der Meijden Brakel; 8. Martin Schouten
Schiedam; 9. Jasper Meilof Deventer; 10. Jordan van Scheers Dordrecht;